פיפ"א וטורנירים בינלאומיים שונים :: יורו u21

(moshe34) #218

קון,גצה,מוראטה,סילבה,בנזמה והיד עוד לצערי נטויה, כל אלו פצועים רק מפגרת הנבחרות הנוכחית.
מי שחושב שזה רק חוסר מזל וצירוף מקרים טועה.
זה המחיר של העומס הבלתי אפשרי של משחקים על שחקני כדורגל.
אחד הרפורמות בעיני החשובות שהמנ"כל של פיפ"א יכול וחייב לעשות זה פיתרון לעומס המפלצתי שיש היום על שחקני כדורגל.

(האחיין של קרלס) #219

גם דויד לואיז, פוגבה, מאטיץ’, קונטראו, איבאנוביץ’, שווינשטייגר…

(lolothe2nd) #220

אני תוהה, למה אלופת ה-MLS לא משתתפת באליפות העולם לקבוצות?

(Ehud) #221

[QUOTE=lolothe2nd;1653024]אני תוהה, למה אלופת ה-MLS לא משתתפת באליפות העולם לקבוצות?[/QUOTE]

אלופת הMLS משתתפת בליגת האלופות של הקונקאקף.
אליפות העולם לקבוצות הוא טורניר הזוכות של ליגת האלופות של היבשות.

אם אלופת הMLS תזכה בטורניר היא תהיה בו, אבל קבוצות מארה"ב זכו בטורניר רק פעמיים במתכונת הישנה שלו והאחרונה הייתה ב-2000.
במתכונת החדשה הן הגיעו הכי הרבה לחצי הגמר ב-2013.

(borntorun) #222

הרבה זמן לא דיברנו על קטאר. אז מסתבר שהחברה שם מתכננים לא רק לארח את מונדיאל 2022, אלא גם לזכות בו. נשמע לא סביר? קטאר פיתחה תוכנית בומבסטית (וכמובן, עולה פאקינג המון כסף - 200 מיליארד דולר ליתר דיוק) כדי להגיע למטרה הזו בדיוק. התוכנית כוללת פיתוח מגרש אימונים מהמתקדמים בעולם, גיוס מאמנים ואנשי מקצוע מהטובים בעולם (כבר נרשמו - צ’אבי, איבן בראבו מריאל מדריד לשעבר, ופליקס סאנצ’ז, מאמן מלה מאסיה לשעבר שעזר לגדל את מסי בין היתר), ובעיקר מערך סקאוטינג עצום וחוצה עולמות, שתפקידו לאתר את הילדים המוכשרים ביותר באפריקה, אסיה ומרכז אמריקה - ולשלם להם משכורות עתק על מנת להביא אותם ולאזרח אותם לקטאר.

להזכיר לכם שנבחרת קטאר הגיעה לגמר גביע העולם בכדוריד, באמצעות קבוצה של שחקנים מאוזרחים מספרד, יוגוסלביה ועוד, בטורניר שגם נרשמו בו כמה טעויות שיפוט מאוד חשודות לטובתם. אמנם החוק בכדורגל (בניגוד לכדוריד) מונע משחקן לשחק ב2 נבחרות שונות בקריירה, מה שמונע מהם לקנות שחקנים מוכנים ומקשה עליהם מאוד. אבל עדיין…

(moshe34) #223

פיפ"א מרחיקה את פלטיני ובלאטר ל 8 שנים מכל תפקיד ניהולי.
[TW]678857501669007361[/TW]

(Sami_h) #224

[QUOTE=mos34;1657981]פיפ"א מרחיקה את פלטיני ובלאטר ל 8 שנים מכל תפקיד ניהולי.
[TW]678857501669007361[/TW][/QUOTE]

עכשיו שהמושחתים האלה עפו, האם יסירו את מסלול “האלופות” העלוב? יחזירו את היורו ל-16 נבחרות? יקחו את המונדיאל מקטאר?? או זה רק פלסטר פשוט לבן אדם ללא ראש?

(chelsea777) #225

אינפנטינו נבחר באופן רשמי להחליף את ספ בלאטר בתור יושב ראש פיפא. השוויצרי היה יד ימינו של פלאטיני באופא ומוכר לאוהדי הכדורגל בעיקר מההגרלות של המפעלים האירופים השונים בשנים האחרונות.

(Robbie Fowler) #226

האם יש לו תדמית נקייה, של אחד שלא היה מעורב בשערוריות כספיות (כי היה עסוק כל היום לשלוף כדורים בתוך קערות…)? לי יש הרגשה שכן אם כי אני לא ממש מכיר אותו חוץ מרוטינת ההגרלות…
אבל אם כן (וגם אם זו רק תדמית) אז פיפ"א לפחות מראים שהם לא משתינים עלינו מהמקפצה. משתינים, כמובן אבל לפחות לא מהמקפצה…

(moshe34) #227

זה אותה גברת בשינוי אדרת.
הוא נבחר עם אותם הבטחות להתאחדויות הקטנות כמו שבלאטר הבטיח והכח שלו יבוא מהן.
הבחירות היו לא שקופות ומריחות ריח רע.
פשוט תיקנו את הטעות שהם עשו עם בלאטר.
בניגוד לבלאטר שהיה מושחת אבל גם עם פרופיל גבוה מאוד שמשך המון תשומת לב לעצמו ולארגון…
מונה היום פקיד אפור ושקט שימשיך עם השחיתות רק בצורה שקטה ואפורה יותר.
מה ברקע של אותו מערבב כדורים אלמוני מכשיר אותו לניהול ארגון גדול ורחב כמו פיפא?
האם יש לו כח לבצע את הרפורמות הדרושות? לבטל את הטורניר המושחת בקטאר?
לנקות את השחיתות וליצור יותר שקיפות בפיפ"א?
רק צריך לראות אילו התאחדויות ועסקנים תמכו בו כדי להבין את הסיפור האמיתי.
כתבה של דסקל על תוצאות הבחירות:

(borntorun) #228

הייתי נותן לו צ’אנס לפני שהייתי חורץ את גורלו.
התחושה היא של ‘הרע במיעוטו’ - כי השייח סלמן, המתמודד השני המוביל, הוא ידוע בתור מושחת שמנהיג שלטון לא דמוקרטי, ובין היתר הואשם בעבר בעינויים ובפשעים נגד האנושות (!). כנראה המועמד הכי נקי הוא הירדני חוסיין עלי אבל הסיכוי שלו היה נמוך בכל מקרה.
איפנטינו אמנם היה יד ימינו של פלטיני אבל מעולם לא נחשד או עורב בשחיתות בעצמו. למי שמעוניין לקרוא עוד, הנה רקע מצויין עליו.

(lolothe2nd) #229

דיבורים על זה שבעתיד גמר ליגת האלופות יערך בניו יורק. לדעתי זה בזיון.