פיפ"א וטורנירים בינלאומיים שונים :: יורו u21

(moshe34) #196

גירסה צעירה של בלאטר…

(האחיין של קרלס) #197

הוא יותר מקצוען מבלאטר (אני בספק אם הוא מבין משהו בכדורגל בכלל), אבל אני חושב שלבחור בו יהיה בדיחה כי גם אופ"א לא טהורה ונקייה בהרבה דברים (לא בהכרח שחיתות). מצד שני, עוד לא שמעתי על מתמודד אחד מושלם (אפילו לא קרוב לכך) עם פרויקט מעניין.

אגב, אם הוא נבחר לפיפ"א הוא כמובן עוזב את אופ"א, ומי שיבחר במקומו צפוי להיות הסגן שלו.

(Ehud) #198

אתה לא יכול להגיע למעמד כזה ולהיות נקי וטהור, אין סרט כזה.

השאלה כמה פלאטיני רקוב בהשוואה למי שיתמודד מולו ( עלי שוב? )

השאלה פה לא מי יהיה טוב לכדורגל העולמי אלה מי הוא הרע במיעוטו.

(האחיין של קרלס) #199

זה עצוב שהגענו למצב שאנחנו צריכים לבחור מי הכי פחות נורא מאשר מישהו שיתרום, אפילו קצת.

(borntorun) #200

פלאטיני יותר מושחת מבלטאר, זו אותה גברת בשינוי אדרת. ההבדל העיקרי שבלאטר תמיד מאוד אהב כוח, ופלאטיני מאוד אוהב כסף. בכל מקרה הם בדרך כלל באים ביחד.
פלאטיני גם תומך מוצהר של מונדיאל בקטאר (הצביע בעד הקטארים - בניגוד לבלאטר אגב שהצביע נגדם), ומעבר לזה הבן של פלאטיני עובד בקטאר, באיזה משרת יועץ מונפצת שהוא מקבל עליה מיליונים וזה בכלל לא קשור לזה שהוא הבן של פלאטיני. אפילו אין קצת קשר.
הוא גם מתנגד להכנסת טכנולוגיה לשיפוט.
מן הפח אל הפחת.

הצד החיובי האולי יחיד שיש, הוא שנקבל יו"ר אופ"א חדש שיכול להיות קצת פחות מושחת. ככה שבמקום שהשחיתות תשלוט בשתי העמדות הכל כך חשובות, אולי באופ"א לפחות יהיה אדם ראוי. לא הייתי בונה על זה אבל.

(Bliss) #201

שברתם שיא ברצף ההודעות המבאסות ביותר שנכתבו בתולדות ספורטאנטר. עד מתי…

(moshe34) #202

מזכ"ל פיפא זרום ואלקה הושעה מתפקידו בפיפ"א עקב מעורבות אישית בשחיטות במכירת כרטיסים למונדיאל האחרון.
אני מניח שהגנב הראשי מתחיל לחוש את ארמון הקלפים המושחת מתחתיו קורס והוא מנסה למצוא עכשיו שעירים לעזאזל.

(chelsea777) #203

פיפא הודיעו רשמית שהמונדיאל בקטאר יהיה מונדיאל חורף. מתחילת נובמבר עד תחילת דצמבר. הליגות באירופה התנגדו, את פיפא זה לא מעניין. בזיון.

(Shusaku) #204

יש עוד הרבה מאוד זמן לזה. אם הקבוצות לא ישחררו את השחקנים הגדולים, פיפא יאכלו הרבה חרא מהדבר הזה.

ואיך אפשר בלי קצת גוון ישראלי? יהיה צחוקים רצח אם נעפיל למונדיאל הזה. כמה בלאגן יהיה.

(sus) #205

https://youtu.be/ETxmCCsMoD0
כל מה שאני מצליח לחשוב כשאני שומע שהמונדיאל ייערך בקטאר

(moshe34) #206

אוריאל דסקל על היורש של בלאטר

(Dovi) #207

ספ בלאטר חוזר בו, כמה צפוי.

(האחיין של קרלס) #208

לפי מה שהבנתי לא יתפטר נכון לעד פברואר.

(Dovi) #209

[QUOTE=האחיין של קרלס;1645656]לפי מה שהבנתי לא יתפטר נכון לעד פברואר.[/QUOTE]

מה הכוונה?

(moshe34) #210

שעד הבחירות בפבואר הוא ימשיך לקבל שוחד כנשיא פיפ"א ואז יעשו בחירות חדשות ואז המחליף שלו יכנס לתפקיד ויהיה מושחת בדייוק כמוהו…

(Dovi) #211

אם יש בחירות חוזרות בכל מקרה (בלי שהוא משתתף) אז במה זה נחשב שהוא חזר בו מההתפטרות?

(moshe34) #212

בקיצור, הוא מה שנקרא נאחז בקרנות המזבח.עד בחירות החרום הוא ימשיך לדרדר את הכדורגל העולמי למטה יחד איתו.
בניגוד להיגיון שקובע שמי שנחשד בפלילים צריך לעזוב מידית את התפקיד.

(moshe34) #213

הטבעת סביב בלטאר מתהדקת:
קוקה קולה ומקדונלדס דורשות ממנו להתפטר מידית.

באותו נושא:
[TW]650058682785472513[/TW]

(האחיין של קרלס) #215

המצב שלו מתדרדר מרגע לרגע: [B]אחרי פגישה פנימית בארגון השבוע, כנראה הוחלט שבלאטר יקבל השעיה מפעילות של 90 יום ע"י ועדת האתיקה של פיפ"א.[/B] נראה שהטענות וההאשמות נגדו הן שהוא התעסק בחוזים שמנוגדים לאינטרסים של פיפ"א וחסרי-היגיון משום שהם לא טובים להם. דובר גם על “הפרת האמון” הידועה עם העברות התשלומים ופלאטיני. קלאוס שטקלר (ידוע כחבר קרוב של בלאטר ובעבר גם שותפו) אישר זאת בתקשורת בינתיים.

“החדשות נמסרו לנשיא אחרי הצהריים. הוא רגוע. תזכרו שהוא “אביה” של ועדת האתיקה”.

“זה זמני, למשך 90 יום. אבל הוא בעצם לא מושעה. הוועדה טרם קיבלה החלטה סופית ופגישותיהם יימשכו”, הוא אמר.

עוד אין לגמרי את כל הפרטים המלאים, אבל בעיקרון השוויצרי לא ישמש כנשיא בשלושת החודשים הקרובים ולא יוכל לקבל החלטות ולפעול רשמית מטעם הארגון, כמובן. יש דיווחים שההחלטה הסופית צפויה להתקבל ביום חמישי הקרוב ע"י האנס יואכים אקהרט, ראש ועדת האתיקה.

שני הנשיאים, בלאטר ופלאטיני, מיהרו להכחיש כל אשמה שלהם. השוויצרי בן ה-79 אמר למגזין גרמני ברביעי: “מגנים אותי ללא כל ראייה לאשמה”.

נכון לעכשיו עוד לא ננקטו צעדים כלפי נשיא אופ"א, פלאטיני. עוד לא הוחלט כלום לגביו.

(moshe34) #216

זהרישמי:
ועדת האתיקה של פיפ"א השעתה את בלאטר ופלטיני ל90 יום.