Tutte le Notizie :: אניילי הורשע בבית הדין בקשר עם המאפיה. יושעה לשנה.

יובנטוס

(juve torino) #365

אאוץ’,עצוב בשבילו.
נקווה שיקבל חנינה מתישהוא,מסכן ממש.

(Blaz00r) #366

[QUOTE=juve torino;1422681]אאוץ’,עצוב בשבילו.
נקווה שיקבל חנינה מתישהוא,מסכן ממש.[/QUOTE]

אני מאוד מקווה שזה היה ציני.

(Ofer g) #367

[QUOTE=Blaz00r;1422704]אני מאוד מקווה שזה היה ציני.[/QUOTE]
למה ציני? אני לא זוכר את כל פרטי התאונה אבל מה שאני יודע זה שזה לא היה במתכוון. קאררה לא היה תחת השפעת אלכוהול או סמים ולא נהג בפרעות.
לםי מה שאני זוכר קאררה נהג בכביש צר וחשוך ונתקע ברכב שעצר בצד הדרך לאחר שלא שם לב אליו(לא ידוע מדוע לא שם לב אליו). 2 הבחורות שהיו מחוץ לרכב נפגעו ונהרגו.

אם הוא היה תחת השפעה כלשהי הייתי מסכים עם העונש אבל במקרה הזה נראה שמדובר בתאונה מצערת.

(JuveNumber1) #368

בדרך כלל בתאונות כאלו באים מומחים שבודקים את האירוע, ואם אכן זה לא באשמתו הוא לא היה יוצא אשם אבל כנראה שהוא נהג באופן פזיז ובשביל להרוג את שתיהן צריך לסוע מהר, בטח שאם אתה בכביש צר וחשוך.
מבטיח לך ש40 אפילו 50 קמש לא היו הורגים אותן, ואם הן קפצו לכביש זה לא היה באשמתו

(Blaz00r) #369

למיטב הבנתי קאררה התנגש במכונית כאשר היא חנתה בצד (כתוצאה מתאונת שרשרת בה היו מעורבות 3 מכוניות שעצרו בצד לבדוק נזקים). הטענה שהכביש “היה חשוך” היא טענה בה השתמשו עורכי דינו של קאררה. למען האמת הטענה היתה ש"אורות הדרך לא האירו מספיק את הכביש", נשמע כמו תירוץ עלוב. אין [B]שום [/B]סיבה שאדם יתנגש במכוניות חונות בצד הכביש.

אם זה לא באמת היה ככה והוא לא אשם, אז מאחל לו שחרור מהיר. אם הוא כן אשם (וכך נראה), מאחל לו להרקב בכלא.

(Ofer g) #370

אי אפשר לדעת, במצב כזה יש כל כך הרבה תרחישים אפשריים ובשום דרך שהיא אי אפשר לגלות בוודאות אם הוא אשם או לא.
לצערי, אני לא סומך על מערכת הצדק באיטליה ולכן אני לא יכול להחליט אם העונש צודק או לא. אני מקווה מההיכרות שלי איתו כשחקן ואיש מקצוע שהוא יצליח להפחית את העונש אם מדובר בתאונה מצערתצולא במעשה פזיז.

שני נציגים ליובה בנבחרת העונה של Sky:

(Ofer g) #372

ואני עדיין לא מסוגל להבין איך לעזאזל האנדנוביץ’ שספג כל כך הרבה שערים נבחר לפני בופון ששמר כל כך הרבה פעמים על שער נקי גם באיטליה וגם באירופה עם תצוגות אדירות.

(Michaelpiano) #373

[QUOTE=Ofer g;1424364]ואני עדיין לא מסוגל להבין איך לעזאזל האנדנוביץ’ שספג כל כך הרבה שערים נבחר לפני בופון ששמר כל כך הרבה פעמים על שער נקי גם באיטליה וגם באירופה עם תצוגות אדירות.[/QUOTE]

זה לא רק בופון ששמר על שער נקי אלא כל יובנטוס, ובזמן שלהנדאנוביץ’ יש בדיחה שהוא מנסה רק להפוך לפחות יותר עצובה, לבופון של קבוצה שגורמת לו לעבוד הרבה פחות (והוא נורא שמח, תאמין לי). אני סבור שאם נשים את הנדאנוביץ’ במקום בופון, כמות השערים תהיה עדיין מאד נמוכה, וכמות הספיגות של אינטר לא תרד משמעותית אם בכלל. באופן עקרוני קשה מאד לשפוט שוער מול שוער אחר מכיוון שזה נורא תלוי בהגנה ובקישור שיש לפניו.

גם אם האנדנוביץ’ נבחר על לפני בופון, הרי שאף אחד לא חושב שהוא היה טוב יותר, הוא בסך הכל חדש ובשבילו עונה כזו היא מיוחדת, בזמן שבופון כבר מעל 10 שנים בטופ, ועונה טובה, היא לא דבר מיוחד עבורו.

(Ofer g) #374

[QUOTE=Michaelpiano;1427411]זה לא רק בופון ששמר על שער נקי אלא כל יובנטוס, ובזמן שלהנדאנוביץ’ יש בדיחה שהוא מנסה רק להפוך לפחות יותר עצובה, לבופון של קבוצה שגורמת לו לעבוד הרבה פחות (והוא נורא שמח, תאמין לי). אני סבור שאם נשים את הנדאנוביץ’ במקום בופון, כמות השערים תהיה עדיין מאד נמוכה, וכמות הספיגות של אינטר לא תרד משמעותית אם בכלל. באופן עקרוני קשה מאד לשפוט שוער מול שוער אחר מכיוון שזה נורא תלוי בהגנה ובקישור שיש לפניו.

גם אם האנדנוביץ’ נבחר על לפני בופון, הרי שאף אחד לא חושב שהוא היה טוב יותר, הוא בסך הכל חדש ובשבילו עונה כזו היא מיוחדת, בזמן שבופון כבר מעל 10 שנים בטופ, ועונה טובה, היא לא דבר מיוחד עבורו.[/QUOTE]

ברור שלהגנה יש חלק משמעותי בהופעה של שוער, אבל עונה כל כך גדולה עם 2 שיאי ליגה של כל הזמנים שאחד מהם זה שיא העצירות פר בעיטה לשער חייבת להכניס את בופון לנבחרת העונה.

(Nedved 11) #376

[QUOTE=Ofer g;1428064]ברור שלהגנה יש חלק משמעותי בהופעה של שוער, אבל עונה כל כך גדולה עם 2 שיאי ליגה של כל הזמנים שאחד מהם זה שיא העצירות פר בעיטה לשער חייבת להכניס את בופון לנבחרת העונה.[/QUOTE]

מה השיא השני?

(Ofer g) #377

[QUOTE=Nedved 11;1438455]מה השיא השני?[/QUOTE]
אני כבר לא כל כך זוכר אבל לדעתי זה היה שיא במספר הפעמים ששמר על שער נקי לעונה.

(Ofer g) #379

יובנטוס הודיעה היום על חתימת הסכם חסות עם חברת ההימורים bwin שהיא אחת מחברות ההימורים הגדולות בעולם.

חלוצה החדש של יובנטוס, פרננדו יורנטה, התראיין היום ואמר: “אני שמח, רציתי מאוד להגיע לכאן ולהתאמן עם חבריי החדשים. האוהדים נהדרים והשיטה של קונטה נחמדה מאוד. אני שמח לעבוד תחתיו. אני מאמין שהעבודה הקשה שלנו תשתלם. אני עובד הרבה ואוכל להצליח. טבס? אני מסתדר מעולה איתו ועם כולם. קרלוס הוא שחקן גדול, אני שמח לשחק איתו. בחרתי ביובה מפני שאני רוצה לעזור לקבוצה להשתפר”.

“יש לנו מספר מטרות, הראשונה היא לזכות בסקודטו שלישי ברציפות. זכייה בליגת האלופות היא חלום, אנו עובדים כדי שנוכל לעשות עבודה טובה אבל נתקדם צעד אחר צעד. כל משחק יהיה קשה, אסור לנו להיות בלחץ ונצטרך לחשוב על משחק אחד בכל פעם. יש לנו קבוצה חזקה. המטרה שלי היא להיות כשיר, לא יותר מזה. איני חושב על דברים אחרים”.

“מעולם לא ראיתי אוהדים כמו שיש לנו. הם מדהימים. הופתעתי לטובה ואני שמח שיש ליובה אוהדים כאלה. גם המצב בחדר ההלבשה מעולה. קונטה יחליט מה יהיה המערך שלנו, ולי לא תהיה בעיה עם זה. בכל אופן, אני אוהב את הכדורגל שלו ולאט-לאט, אבין את כל מה שהוא דורש ממני”.

על הכדורגל האיטלקי אמר: “קבוצות רבות הולכות ומתחזקות. הכדורגל האיטלקי הוא מאוד קשה. יובנטוס היא קבוצה בקאליבר של ריאל מדריד וברצלונה. עשיתי התקדמות אדירה. גם אנחנו התחזקנו וכרגע קשה לדעת מי יהיו היריבות העיקריות שלנו. הליגה האיטלקית אינה ברמה נמוכה. איני חושב שהיא נחותה מהפרמייר ליג או מהלה ליגה”.

(Ofer g) #381

נשיא יובה, אנדראה אניילי במכתב פתוח אל
בעלי המניות והאוהדים באיטליה ובעולם:

"אלופי איטליה היקרים, הדוחות הפיננסיים שהסתיימו ביוני 2013 מייצגים צעד חשוב בצמיחה ובהתקדמות של הקבוצה.
יובנטוס הכניסה בעונת 2012-13 את ההכנסות הכי גבוהות בהיסטוריה שלה.
לפני כשלוש שנים ההנהלה הנוכחית הציבה שתי מטרות: יציבות כלכלית ולחזור להיות קבוצה תחרותית. שני המרכיבים הללו הכרחיים לחזון שלי עבור יובנטוס בשנים הבאות ולכן, אני רואה בהכנסות השיא הללו עוד שלב קדימה, ולא מטרה. בעזרת ההתמדה והעבודה הקשה הפחתנו את ההפסדים ב-80% בשנתיים אבל הדרך עדיין לא הושלמה.

יש לנו עוד הרבה מה לעשות, במיוחד בייצוב רמת ההכנסות וגיוון מקור ההכנסות. יובנטוס הצליחה לבנות מחדש מסורת של ניצחונות על המגרש והייתה מסוגלת למצוא את המשאבים האנושיים, המוראליים והכלכליים לצאת מהבור העמוק בו נמצאה לפני כשנתיים וחצי.

עכשיו הגיע הזמן לבצע רפורמה באיטליה, כדי שנחזור להיות אומת כדורגל מובילה. המדינה שלנו ב-12 החודשים האחרונים לא מתקדמת קדימה. בעוד שהליגות של מדינות מפותחות אחרות מציגות עלייה בהכנסות ובהישגים, איטליה והסרייה A נשארות מאחור, נעמדות במקום ומסתכנות בנפילה לתהום עוד יותר עמוקה.

בחזית הבין לאומית, אני ויובנטוס קשורים חזק לאיגוד הכדורגל האירופאי (ECA) תודות למנהיגות של קארל היינץ רומינגה. הארגון הזה שונה מאופ"א משום שהוא משיג תוצאות אמיתיות. לדוגמא, הסכמי הביטוח שמבטיחים למועדון ולמשקיעים שלו פיצוי מסוים במקרה שבו שחקן נפצע בקבוצה או בנבחרת, ותחילת פרישת מטריית ההגנה על שחקנים מפני עומס גדול מדי במשחקי הנבחרות שלהם במסגרת מוקדמות הטורנירים הגדולים.

באיטליה, לא קיים דבר כזה. אנחנו חייבים לפצוח בדיאלוג אמיתי שיוביל לתוצאות אמיתיות ומעל לכל- לתכנון. הליגה חייבת לערב כמה שיותר קבוצות בתהליכים הללו ולאחד אותן, אך בו בזמן לא לפגוע בסיכויי הגדולות בזירה האירופאית.

היכולת של יובנטוס לחזק את התדמית שלה בחו"ל מהווה חלק מרכזי מהתכנית הכלכלית של המועדון. ההשתתפות בליגת האלופות היא אינה מטרה בפני עצמה אלא יעד זמני שהינו חלק מאסטרטגיה ארוכת טווח שמטרתה לחזק את העוצמה של הצבעים הביאנקונריים באירופה בשוק העולמי.

העולם הדיגיטלי עוזר לנו ליצור דיאלוג עם האוהדים מחו"ל, שחיים את יובנטוס יום אחרי יום. בחזית הזאת, הליגה האיטלקית חייבת להשתפר, גם דרך המכירה של זכויות השידור הקולקטיביות תוך שימוש בחזון ותכנון אסטרטגי.

האצטדיון שלנו הוא סיפור נהדר ומהווה דוגמא לכל איטליה, כפי שניתן לראות מהתכניות הקיימות של קבוצות כמו אודינזה, רומא ואחרות. לפני כמה ימים קיבלנו סופית את האזור הסמוך לאצטדיון, שם תודות לצוות הפיתוח השאפתני שלנו נרים פרויקט מסחרי רציני ביותר.

בתקווה, השלב הראשון יושלם בקיץ 2016 וכל הפרויקט יסתיים ב-2017. הפרויקט הזה גם תורם המון לעיר טורינו, שמאז שנת 2006 ואולימפיאדת משחקי החורף של טורינו משוועת לפרויקט כלכלי חשוב שכזה, המעניק עבודות ומפתח את העיר.

אנחנו מכוונים לאליפות שלישית באיטליה, דבר שלא קרה מאז שנות ה-30. מדובר בהזדמנות לעשות הישג שאנחנו לא רוצים לפספס. אנחנו לא מפחדים והולכים על כל הקופה".

(Ofer g) #383

עסקה אדירה ליובנטוס מבחינה כלכלית, עוד פעם אניילי מראה שהוא יודע בידיוק איך צריך לעשות כסף.
מה שכן, אני כל כך לא אוהב את החולצות של אדידס, מקווה שיראו כמו שצריך.

(קלאודיו זוליאני) #384

כנראה שהחולצות ייראו כך: (תמונה מהטוטוספורט)

(Ofer g) #385

[QUOTE=קלאודיו זוליאני;1475235]כנראה שהחולצות ייראו כך: (תמונה מהטוטוספורט)

[/QUOTE]
חחחחחח אני מבטיח לך שהחולצות לא יראו ככה. עד 2016 יהיו הרבה שינויים בחולצות של יובנטוס ושל אדידס וכנראה גם הספונסר.
טוטוספורט סתם העלו את החולצות של נייק עם סמל של אדידס.

(JUVE-MAN) #387

כך צפוי להיראות הלו"ז של יובה בחודש אוגוסט, כאשר בנוסף לאוסטרליה וסינגפור, הביאנקונרי אתמול הודיעו שהם גם יגיעו לאינדונזיה במהלך הסיבוב שלהם בצד המזרחי של כדור הארץ:

(JUVE-MAN) #388

ג’נרל מנג’ר צ’זנה הודיע כי ב-30 ליולי יובנטוס תשחק נגד צ’זנה במשחק ידידות/הכנה.

כמו כן, יובנטוס תשתתף גם השנה בטרופיאו TIM כמדי שנה, לצד מילאן וסאסואלו ב-23 לאוגוסט ברג’יו אמיליה.

• אגב, לא נפתח כבר איזה ת’רד של טרום העונה, אם כבר מתחילים לדבר על זה?