אינטר על גבי המסך הקטן ::

אינטר-מילאנו

(Interista) #2058

על פי לוח השידורים, המשחק ישודר בספורט 1 וספורט 1 HD.

(Pachino) #2059

לינקים חברים?

(monis) #2060

(Interista) #2061

ליל-אינטר ב5+ גולד.

דרך אגב, שלחתי הודעה לצ’רלטון ואני ממליץ גם לכם בנוגע לכמות השידורים הנמוכה השנה: http://www.sport2.co.il/contact

(ishayw) #2062

אם למישהו יש לינקים טוביםלמשחק מול ליל, אני אודה.

(Interista) #2063

המשחק מול אטאלנטה (רביעי, 20:45) ישודר בספורט 5+.

(Interista) #2064

למי שרוצה יהיה כאן היום ב14:00 שידור לדרבי של הפרימברה:
http://fcinternewstv.twww.tv/video.php?lang=EN#video.php?nav=1&lang=EN

(נראזורי....מתחדש) #2066

http://soccerjumbo-number.blogspot.com/2009/07/channel-6.html

(yonip) #2067

[QUOTE=Interista;1163111]המשחק מול אטאלנטה (רביעי, 20:45) ישודר בספורט 5+.[/QUOTE]

אין שידור של אינטר ביום רביעי בשום ערוץ

(parvati valley) #2068

האמת זה כבר מתחיל להרגיז אותי שמחזור אחרי מחזור פשוט מסרבים לשדר את המשחקים של אינטר , כבר שידרו הרבה יותר משחקים של רומא ופאלרמו שבינינו כמות האוהדים שלהם ביחד בארץ היא אפילו לא 10% מכמות האוהדים שיש לאינטר בארץ …

נראה לי שהעונה אנחנו נראה בטלוויזיה את אינטר רק במשחקים גדולים נגד יובה, מילאן, רומא, פיורנטינה, נאפולי, פאלרמו(בגלל ערן זהבי) , גנואה… ואולי ליל בסן סירו

ממש מאכזב! נמאס לראות משחקים במחשב באיכות נמוכה עם בעיות טעינה

(אלעזר) #2069

באמת נהיה מרתיח…

‘הוט’ פירסמו בלוח השידורים שלהם את המשחק, ומשום מה עכשיו זה לא מופיע באתר של ערוץ הספורט.

כל משחק כזה רק מקרב אותי עוד יותר לקבל החלטה על רכישת צלחת לוויין פרטית.

(shai94) #2070

אני בתור אוהד, לא זוכר מתי ראיתי ראיתי את אינטר פעמיים בחודשיים(סופרקאפ והמשחק נגד נאפולי). אני לא אוהב בכלל לראות משחקים באינטרנט כי זה סבל אז אני כבר רואה משחקים אחרים.

אלעזר ו-parvati valley, תחפשו בערוץ 129(ראיו משהו) את אינטר משום שלפעמים הערוץ האיטלקי הזה משדר כדורגל. אתמול הוא שידר את מילאן ואת נאפולי.

(אלעזר) #2071

[quote=shai94;1165371]
אלעזר ו-parvati valley, תחפשו בערוץ 129(ראיו משהו) את אינטר משום שלפעמים הערוץ האיטלקי הזה משדר כדורגל. אתמול הוא שידר את מילאן ואת נאפולי.[/quote]

129 זה ‘ראי-איטליה’, ויש אותו רק ללקוחות יס.
ללקוחות הוט יש את ‘מדיה-סט’ (שהחליף את ‘קאנאלה צ’ינקוואה’) ואת ‘ראי-אונו’. לא משדרים שם ספורט בד"כ.

(Interista) #2072

תנסו לשלוח לערוץ הספורט כמה מיילים בנוגע לאטאלנטה-אינטר ברביעי, אולי לפחות נזכה לשידור הזה בסופו של דבר…

האימייל שלהם: sport5kesher@gmail.com

(ld120) #2073

לפי מה הבנת שיש שידור (לפי מדריך התוכניות בYES אין שידור)?

(אלעזר) #2074

חבר, שני דברים:

1. תעקוב אחרי הדיון. על השידור פורסם בלוח השידורים של הוט לפני מספר ימים, וכאשר עלה לוח השידורים באתר של ערוץ הספורט הוא לא הופיע. אז כרגע אין שידור.

2. תקטין בבקשה את החתימה בהקדם.

(asaf-inter) #2075

זה ממש ביזיון מה שאנחנו ואני מדבר בשם כל חובבי הכדורגל האיטלקי מקבלים מערוצי הספורט בארץ.
העיקר שהם יודעים טוב מאוד לשדר את בארסה וריאל , זה ממש מגעיל.
אילו רק היה אפשר לשנות את זה…
כי בפועל בזמן המשחק של אינטר הם משדרים ש.ח של מהדורת הספורט של הבוקר… WTF!
יש לכם זכויות שידור למה לא לנצל את זה?

ב|א|ר|ס|ה 5
ב|א|ר|ס|ה 5+

(parvati valley) #2076

כרגע דיברתי עם מחלקת השידורים של ערוץ הספורט .

הם אמרו לי בוודאות שהמשחק לא ישודר , אבל השידור של מחזור אמצע השבוע יהיה של פאלרמו נגד לצ’ה ביום חמישי

העברתי לו את המסר הנדרש שאוהדי אינטר פשוט מרגישים מקופחים בצורה שיטתית[B]… [/B]וביקשתי ממנו להעביר את זה הלאה … (הוא רק מענה טלפוני ולא מקבל ההחלטות)

בכל מקרה הנה מספר הטלפון של ערוץ הספורט : 09-9665000

(Interista) #2077

אינטר-יובה בספורט1HD. אני משער שזה אומר שהמשחק גם ישודר בספורט5 או 5+.

(רז) #2078

עכשיו בגלל ערן זהבי נצטרף לסבול משחקים של פאלרמו כל העונה?!
בהתחלה חשבתי שהמעבר שלו לאיטליה יעשה טוב לחשיפה של הכדורגל האיטלקי בארץ בכלל ובאופן עקיף אולי יותר שידורים של אינטר אבל עדיין יש שידורים רק של משחקים גדולים וגם זה בקושי.
ערוץ הספורט מעדיף את פאלרמו נגד לצ’ה בשביל לראות את זהבי משחק 40 דקות או אפילו לשדר שידור חוזר של איך לא ברצלונה בפעם המיליון…