אינטר על גבי המסך הקטן ::

אינטר-מילאנו

(INTER BOYS) #2208

[QUOTE=lolothe2nd;1356069]ראיתי את התקציר של יובה צ’לסי
וזה פשוט מגעיל מה ששגיא כהן אמר בסוף! הוא אמר שהכדורגל שיובה הציגה היה מופתי ולאומת הזכייה של אינטר בצ’מפיונס זה היה כדורגל שהזכיר את של מילאן לפני 6 שנים בזכייה באלופות (שהיה ברמה הגבוהה ביותר לדעתו)

מגעיל ההתייחסות בתקשורת בארץ לאינטר[/QUOTE]

גם אני שמעתי את זה ישר אחרי המשחק יובה נגד צ’לסי, נשארתי עם פה פתוח וחבר שלי שהוא אוהב יובה ישר התחיל לקטול אותי פה, פשוט גועל נפש במיטבו כל ערוץ הספורט הזה בכל מה שקשור לאינטר, כבר שכחו איך יובה נראתה נגד נורשלאנד בדנמרק ואיך הם נראו נגד שחאטר בבית.
אינטר של הטרבל שיחקה כדורגל מדהים וניצחה את הקבוצות הכי טובות באירופה בכדורגל ולא בבונקר כמו שכולם אומרים בגלל אותו משחק חוץ המסריח הזה נגד בארסה שלפניו שחכו שבארסה יצאה בנס שלא חטפה 5, אבל הכל כבר נאמר על הנושא הזה, בקיצור ולעניין גם אינטר של היום משחקת כדורגל יותר יפה מיובה וכמובן שערוץ הספורט בושה וחרפה…

(Inter/badam) #2209

ערוץ הספורט הנבלות האלה את מי מעניין בכלל מה הם מקשקשים. פשוט ניצחנו אז את הבארסה שלהם ( לדעתי בכלל צמד המשחקים מולם היו מהגדולים בתולדות אינטר) אז זה עד היום כואב להם. שגיא כהן אבי מלר שונאי אינטר ידועים.שיחייו ויסבלו הסמרטוטים האלה

(Interista) #2210

לאציו-אינטר ואינטר-ורונה ישודרו בספורט1.

(Interista) #2211

הגרלת הליגה האירופית (מחר ב15:00) תשודר בספורט1 ויורוספורט.

(Inter/badam) #2212

אינטר-גנואה שבת 13:30 ישיר בספורט 2

(Inter/badam) #2213

אודינזה - אינטר בראשון 13:30 ישיר בספורט 5

(Inter/badam) #2214

אינטר פסקארה שבת 21:45 ספורט 1. ורומא נגד אינטר בראשון 21.01 גם בספורט 1 ב21:45

(הבוגי) #2215

[QUOTE=Inter/badam;1371888]אינטר פסקארה שבת 21:45 ספורט 1. ורומא נגד אינטר בראשון 21.01 גם בספורט 1 ב21:45[/QUOTE]
מי כבר צופה בטלויזיה?
מאותו שידור ביזיוני של אינטר יובנטוס אני לא זוכר אם יצא לי לראות משחק לא בסופקאסט.

(Inter/badam) #2216

אינטר - בולניה רבע גמר גביע , שלישי הקרוב ב22:00 ישיר בספורט 1 וב HD.

(ז'וליו סזאר) #2217

רומא-אינטר ישודר בספורט 5+, ספורט 2 וספורט 1HD.

(אלעזר) #2218

ה’ג’וניורס ברטי’ (juniores berretti) - הקבוצה של ילידי 95/96 (השנתון מתחת לפרימברה), משתתפת בטורניר 'אל-קאס’ שמתקיים בקטאר.

אחרי נצחון מול יוקוהמה 1-2 בפתיחה, אתמול היא שיחקה מול בוקה ג’וניורס. הערב ב19:00 ישודר ביורוספורט2 שידור מוקלט של המשחק.

מחר ב19:00 ישדרו משחק נוסף מהטורניר, כשאינטר תשחק מול ליברפול. לא סגור אם זה המשחק שמשודר אבל שווה לעקוב.

זו הקבוצה אגב שמאמן אחיו הגדול של קפיטאנו.

[B]המשחק מול סיינה ביום ראשון (16:00) ישודר בספורט5+[/B] (כך לפחות הם מפרסמים).

(Dejan Stankovic) #2219

שאלה:

עכשיו שאנחנו מוכרים כקהילה רישמית בישראל, אין לנו איזה אפשרות לקדם איזה מהלך עם אינטר למכור זכויות שידור אטרקטיביות לשוק הישראלי (סטייל העולם של ארסנל)?
מצידי שיהיה באיזה ערוץ פח כמו ONE, זה יכול להיות מהלך שיווקי טוב עבור אינטר כדי להגדיל את הקהילה בישראל, ואני חושב שאם תהיה הצעה זולה יחסית, ערוץ כמו ONE ישמח לקבל אליו תכנים כאלה.

(רז) #2220

לכבוד זה שאינטר בת 105 יש יום שידור מיוחד בספורט 5 GOLD (הדי מיותר בדרך כלל) רק של משחקים של אינטר.
עוד מעט שידור חוזר של הגמר הבלתי נשכח מול באיירן מינכן.

(Inter/badam) #2221

[QUOTE=Javier Zanetti 4;1395185]לכבוד זה שאינטר בת 105 יש יום שידור מיוחד בספורט 5 GOLD (הדי מיותר בדרך כלל) רק של משחקים של אינטר.
עוד מעט שידור חוזר של הגמר הבלתי נשכח מול באיירן מינכן.[/QUOTE]
ראיתי לפני שעה בלוח שידורים. רק על זה היה שווה לפתוח תערוץ הזה.

(ז'וליו סזאר) #2222

המשחק מול סמפדוריה (רביעי, 19:30) ישודר בערוץ 5+LIVE.

(ז'וליו סזאר) #2223

המשחק מול רומא (הערב, 21:45) ישודר בספורט 1.

(ז'וליו סזאר) #2224

המשחק מול גנואה (ראשון, 13:30) ישודר בספורט1.

(Interista) #2225

עכשיו מתקיים גמר אליפות הנערים עד גיל 15, אינטר-רומא וזה משודר כאן: http://webtvsgs.figc.it/

(Interista) #2226

המבורג-אינטר (שבת, 16:25) ישודר ב5+ לייב.

(Inter/badam) #2227

אינטר - גנואה מחזור 1 יום ראשון 25 לאוגוסט שידור ישיר בספורט 2 ב19:00.