אינטר על גבי המסך הקטן ::

אינטר-מילאנו

(Interista) #2188

דורטמונד-אינטר (פרימברה) ישודר ברביעי ב19:00 ביורוספורט.

(Interista) #2189

אטאלנטה-אינטר (ראשון, 21:40) ישודר ב5+ לייב וגם בראי.

(Inter/badam) #2190

[QUOTE=Interista;1351123]אטאלנטה-אינטר (ראשון, 21:40) ישודר ב5+ לייב וגם בראי.[/QUOTE]
ערוץ הספורט האלה כאלה זבלים. אחרי שבוע שעבר שעשו טובה ושידרו אותנו מפוצל עכשיו הם משדרים בלייב.הם לא סופרים תליגה האיטלקית במיוחד אבי מלר שונא אינטר הזבל.

(Inter Per Sempre) #2191

הלוואי שהערוץ המסריח הזה יישרף כבר. איזה תענוג - המשחק שהם בחרו לשדר בצהריים, הוא המשחק היחידי שהסתיים ב0-0 במחזור הזה. רק רע לערוץ המיותר הזה!

(JZ4) #2192

מישהו יכול להזכיר לי איזה ערוץ זה בהוט לפני שאני מתקשר להזמין (ראי)…?

(INTER BOYS) #2193

[QUOTE=Inter Per Sempre;1352154]הלוואי שהערוץ המסריח הזה יישרף כבר. איזה תענוג - המשחק שהם בחרו לשדר בצהריים, הוא המשחק היחידי שהסתיים ב0-0 במחזור הזה. רק רע לערוץ המיותר הזה![/QUOTE]
עזוב אחי, גם אם זה היה מסתיים 5-5, אני בטוח שנפש חיה לא הייתה רואה את המשחק הכ"כ מיותר כי בארץ פארמה וסיינה דיי מעניינות לכולם בדיוק את התחת, ושלא נדבר על זה שעדיין לא עיכלתי שהם העדיפו להראות תקציר של גליל עליון בכדורסל מאשר יובנטוס אינטר, ועכשיו המשחק ההזוי הזה… בקיצור בושה וחרפה של ערוץ…

(אלעזר) #2194

לבעלי הוט, ערוץ 155. צריך להזמין אבל הערוץ חינמי.

אפשר גם להזמין ישירות דרך הממיר…

(JZ4) #2195

בדוק ? מערוץ 154 זה מדלג ישר ל157.

(אלעזר) #2196

אצלי זה 155… :becool:

אבל יכול להיות באמת שאין לך את הערוץ גם אם אתה לקוח הוט. אני לא יודע איפה יש ואין, אבל יש מצב שזה לא לכל הלקוחות אלא לאלה שהיו באיזור של מת"ב או קווי זהב לדוג’ (או מה שזה לא יהיה). בשביל זה כן צריך להתקשר…

(Interista) #2197

גם לי היה את העניין הזה ורק כשקיבלתי ממיר חדש קיבלתי גם את ראי.

(Stanko) #2198

למישהו יש לינק לסופ קאסט?

(Il Capitano Zanetti) #2199

[QUOTE=ProDeep;1352273]למישהו יש לינק לסופ קאסט?[/QUOTE]
http://ximg.livetv.ru/webplayer.php?t=sopcast&c=136555&serv=broker.sopcast.com:3912&lang=en&eid=139114&lid=90011&ci=11&si=1
ברוסית אבל איכות מעולה

(Stanko) #2200

מצאתי את הלינק הזה, שהוא של הערוץ הרוסי ובאיכות מעולה, רק ששייך לסופ קאסט:
sop://broker.sopcast.com:3912/136555

(Inter/badam) #2201

אינטר קליארי ראשון ב16:00 ישיר בספורט 1 וספורט1 HD

(Interista) #2202

קאזאן-אינטר (חמישי 18:55) ישודר בספורט2 כחלק מחגיגה מאירופית, בגלל שהמשחק מתחיל מוקדם אז את המחצית הראשונה נקבל במלואה ורק במחצית השנייה יהיו פריצות לשאר המשחקים.

(Interista) #2203

בגלל הדחייה של ק"ש-בילבאו, המשחק שלנו היום ישודר במלואו.

ופארמה-אינטר ישודר ב5+ LIVE ובראי.

(lolothe2nd) #2204

ראיתי את התקציר של יובה צ’לסי
וזה פשוט מגעיל מה ששגיא כהן אמר בסוף! הוא אמר שהכדורגל שיובה הציגה היה מופתי ולאומת הזכייה של אינטר בצ’מפיונס זה היה כדורגל שהזכיר את של מילאן לפני 6 שנים בזכייה באלופות (שהיה ברמה הגבוהה ביותר לדעתו)

מגעיל ההתייחסות בתקשורת בארץ לאינטר

(Il Capitano Zanetti) #2205

[QUOTE=lolothe2nd;1356069]ראיתי את התקציר של יובה צ’לסי
וזה פשוט מגעיל מה ששגיא כהן אמר בסוף! הוא אמר שהכדורגל שיובה הציגה היה מופתי ולאומת הזכייה של אינטר בצ’מפיונס זה היה כדורגל שהזכיר את של מילאן לפני 6 שנים בזכייה באלופות (שהיה ברמה הגבוהה ביותר לדעתו)

מגעיל ההתייחסות בתקשורת בארץ לאינטר[/QUOTE]

כן גם אני שמעתי את זה. לא חדש, אבל מי באמת שם על האפסים האלה בכלל? יש לי בן דוד בן 13 שמבין בכדורגל יותר מהם.

(Dejan Stankovic) #2206

[QUOTE=lolothe2nd;1356069]ראיתי את התקציר של יובה צ’לסי

מגעיל ההתייחסות בתקשורת בארץ לאינטר[/QUOTE]

בדיוק אתמול אני יושב ורואה את המשחק של סיטי וריאל עם חבר, והתפתחה שיחה על ספורט 5 (בעקבות ההילולים שקיבל רונאלדו במשחק) בעיקר על רונאלדו, מסי, ריאל מדריד, מסי, ברצלונה, מסי…
מפה לשם, הגענו לדבר על הזכיה של אינטר בליגת האלופות והוא מצידו אמר שזה גועל נפש איך שאינטר שיחקה אז וכל הנאומים האלה שאתם בטח כבר מכירים של ככה לא משחקים כדורגל בלה בלה בלה…
בסיום השיחה שנינו הבנו כמה מהגורמים לזה שכולם שונאים את אינטר ומטנפים את השם שלה: אי הרצון של התקשורת בהצלחה של מוריניו + האהדה לברצלונה + הידיעה שכל קבוצות העולם עושות בונקר מול ברצלונה אבל רק אינטר של מוריניו הצליחה, זה מה שהרגיז.

זאת לא העובדה שאינטר עשתה בונקר, אלא הידיעה שאינטר הצליחה עם הבונקר שלה לעצור את ברצלונה.

כל הנימוקים שלי שאינטר כבר הובילה 3-1 מהמשחק בסאן סירו בתצוגה מדהימה של אינטר במשחק הזה, שטיאגו מוטה הורחק באדום שלא היה ולא נברא בקאמפ נואו מול קבוצה אלוהית ושכל אחד במקום מוריניו היה עושה בונקר במצב כזה, כל אלה הביאו אותו להסכים איתי שסגירה ההרמטית של אינטר בהגנה היא אומנות, שגם בונקר צריך לדעת לעשות ושאינטר יצאה גדולה באותו משחק.

אני לא ממש יודע אם יש קשר ישיר בין מה שכתבתי לדיון הזה, אבל ברוח הדברים שנאמרו, נראה לי שזה היה במקום…

(lolothe2nd) #2207

[QUOTE=Dejan Stankovic;1356094]בדיוק אתמול אני יושב ורואה את המשחק של סיטי וריאל עם חבר, והתפתחה שיחה על ספורט 5 (בעקבות ההילולים שקיבל רונאלדו במשחק) בעיקר על רונאלדו, מסי, ריאל מדריד, מסי, ברצלונה, מסי…
מפה לשם, הגענו לדבר על הזכיה של אינטר בליגת האלופות והוא מצידו אמר שזה גועל נפש איך שאינטר שיחקה אז וכל הנאומים האלה שאתם בטח כבר מכירים של ככה לא משחקים כדורגל בלה בלה בלה…
בסיום השיחה שנינו הבנו כמה מהגורמים לזה שכולם שונאים את אינטר ומטנפים את השם שלה: אי הרצון של התקשורת בהצלחה של מוריניו + האהדה לברצלונה + הידיעה שכל קבוצות העולם עושות בונקר מול ברצלונה אבל רק אינטר של מוריניו הצליחה, זה מה שהרגיז.

זאת לא העובדה שאינטר עשתה בונקר, אלא הידיעה שאינטר הצליחה עם הבונקר שלה לעצור את ברצלונה.

כל הנימוקים שלי שאינטר כבר הובילה 3-1 מהמשחק בסאן סירו בתצוגה מדהימה של אינטר במשחק הזה, שטיאגו מוטה הורחק באדום שלא היה ולא נברא בקאמפ נואו מול קבוצה אלוהית ושכל אחד במקום מוריניו היה עושה בונקר במצב כזה, כל אלה הביאו אותו להסכים איתי שסגירה ההרמטית של אינטר בהגנה היא אומנות, שגם בונקר צריך לדעת לעשות ושאינטר יצאה גדולה באותו משחק.

אני לא ממש יודע אם יש קשר ישיר בין מה שכתבתי לדיון הזה, אבל ברוח הדברים שנאמרו, נראה לי שזה היה במקום…[/QUOTE]

כל הילול אינטר במשחק המטורף הזה הוא במקום :grin: