דיון האגרוף הרשמי :: הענף בשפל חסר תקדים של שחיתות

(k_700) #21

ההחלטה הביזיונית ביותר שלה הייתה בקרב ב2012 בין פאקייאו לטימותי בראדלי באותו אולם בלאס וגאס.
זה קרב שנגמר ב-12 סיבובים ובכל זאת היא הייתה אחת מה-2 שנתנו נצחון לברדאלי(על אף שפאקיאו שהחזיק בחגורה היה פשוט הרבה הרבה יותר חד וטוב).

זה הפסד שסיים 7 שנים של נצחונות רצופים לפליפיני.

שמעתי אותה בראיון לרדיו לפני כמה ימים ואין לי ספק שאין שם עניין של מכירה היא פשוט שופטת הזויה, אוהבת להחזיק בדיעה מנוגדת לכולם ובעיקר אוהבת לקבל את האש, בקיצור טרולית שמקבלת שכר על ההחלטות שלה.
כמובן שהאשמים הם אלה שמשבצים אותה לקרבות כאלה.

(Sprewell) #22

Showtime Networks announced Thursday that Saturday’s fight between Floyd Mayeather and Saul “Canelo” Alvarez, billed as “The One,” generated a record $150 million in pay-per-view revenue on 2.2 million buys. It breaks the record of $136 million for Mayweather’s 2007 fight against Oscar De La Hoya, but falls short of the 2.5 buys for that bout.

http://www.forbes.com/sites/kurtbadenhausen/2013/09/19/floyd-mayweather-will-earn-more-than-80-million-for-record-breaking-fight/

עבודת ה-PROMOTION הטובה ביותר בהיסטוריה של הענף. גולדן בוי צריכים לקבל פרס נובל לזואולוגיה על המיינד פאק שהם ביצעו במוח של עשרות מיליוני אנשים ברחבי העולם.

(Sprewell) #23

הערב ב20:00 ייערך אחד הקרבות היותר גדולים שנראו בשנים האחרונות במשקל כבד בין ולדימיר קליצ׳קו לאלכסנדר פובטקין. הראשון שולט במחלקה כבר קרוב לעשור (בעל כורחו אחת הסיבות לדעיכת העניין באיגרוף - גם אוקראיני שלא מדבר לקהל האמריקאי וגם עילוי בים של בינוניים שלא מצליחים לדגדג אפילו). בצד השני, פובטקין, מדליסט זהב באתונה, אליל ברוסיה וככל הנראה המתאגרף השלישי הטוב בעולם אחרי ולאד ואחיו ויטאלי. כבר שנים מנסים לארגן קרב בין השניים (למעשה מאז הניצחון של פובטקין על צ׳אגייב) ועכשיו זה סוף סוף קורה.

הליינים בוגאס ואירופה על פובטקין לא מפסיקים לרדת בשעות האחרונות וכבר נשמעו הרבה מאוד חששות ממחנה קליצ׳קו שבמידה והקרב יגיע להחלטה, במוסקבה, כשפוטין יושב בשורה הראשונה, לולאד לא יהיה סיכוי (ומי שראה למשל את הקרב המכור בין ורה לצ׳אבז ג׳וניור בשבוע שעבר מבין כמה למה שקורה במהלך הקרב אין חשיבות בעיני שופטים מכורים ומושחתים).

בכל מקרה רוסיה כמרקחה, גרמניה גם כן (האחים קליצ׳קו אהודים שם בטירוף), ערוץ 9, אירוע ספורט שלא כדאי לפספס.

(k_700) #24

ספירוול, צריך לשתות 4 כוסות קפה לפני קרבות של הקליצ’קויים…

LOL קרב בערוץ 9, נחמד.

אני מאמין שצ’רלטון היו קופצים בשמחה על הקרב הזה אם לא היה כדורגל באותה שעה.

(בני-קנטור) #25

אין על האווירה ברוסיה, לראות עם שדרנים רוסים כבר נותן סיבה לראות את האירוע.
עוד כמה דקות מתחיל, נקווה שלא יאכזב.

(Josh McEachran) #26

אמיר קאן הודיע שהוא קרוב להגיע להסכם עם פלויד על קרב במאי 2014. “זה קרב שחיכיתי לו הרבה זמן, אנחנו לא רחוקים להגיע להסכם אני מקווה שהודעה רשמית תצא בשבועות הקרובים”

(BannedT) #27

לא סובל את מייוות’ר אבל גם לא סומך על קאן שיעשה את העבודה.

(k_700) #28

עזבו אתכם מקאן,

יכול מאוד להיות שMONEY הוא הבן אדם החכם ביותר בעולם:

http://au.ibtimes.com/articles/532516/20140102/manny-pacquiao-floyd-mayweather.htm#.UsVwQtJdXHQ

אם זה קורה, הוא פשוט גאון!!!לקחת את פאקיאו שהוא כבר רגל וחצי בקבר לקרב שכל הבילד אפ שלו, וגאס וכל העולם מהימורים, חסויות, PPV זה הכנסה בטוחה של 100 מיליון דולר עוד לפני שהורדת את החלוק.

(BannedT) #29

הוא לא כזה גאון, זה היה צפוי אחרי ההפסד של פאקמן בנוקאאוט מול מרקז, אם אני ואתה הבנו את זה כל העולם מבין את זה, אני לא אתפלא אם הקרב לא יקרה בסף ובטח שאני לא אתפלא אם פאקיו ינצח.

(k_700) #30

טוב זה היה מהיר

http://www.fighthype.com/news/article15884.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%95%D7%AA

(Josh McEachran) #31

זה מפתיע - אחרי שהיה נראה שהכול כבר מוכן לקרב של מאני מול קהאן לפני יומיים מייות’ר משחרר הודעה רשמית שהוא בחר במרכוס מאידנה הארגנטינאי שאותו אגב קהאן כבר ניצח בעבר. הקרב יערך ב 3 במאי.

(BannedT) #32

כלום לא מפתיע אותי כשמדובר במייוות’ר, ספורטאי הוא לא, זה בטוח.

(Amiamiro) #35

46-0

(BannedT) #36

אני באמת מצטער שהוא לא מרשים אותי, אני תוהה מתי הוא כבר יקבל ביצים להלחם עם פאקיאו, או שהוא רוצה רקורד 50 נקי בכל מחיר, לא מרשים אותי ומעולם לא הרשים.

(Sprewell) #37

הוא היה נלחם עם פאקיאו המסומם אם האפס הזה לא היה מתנגד לבדיקות סמים אולימפיות בטענה שהוא “לא מרגיש בנוח כשלוקחים ממנו דם”. בדיקות שהוא לא התנגד לעבור לאחר שנתיים לפני הקרב עם ברנדון ריוס אחרי שהוא הגיע מ-2 הפסדים וכבר היה אחרי השיא. מה פתאום, זה לא פישי בכלל. רק פלויד אפס.

(k_700) #38

את האמת מכל המתאגרפים שאני זוכר שפגשו במייוותר ב-5 שנים האחרונות מיידנה היה אחד המרשימים אם לא הכי מרשים.

בסופו של יום אין אף מתאגרף שיכול לעמוד בקצב של מייוותר ובעיקר בכושר שלו.
אבל מיידנה לקח אותו ממש לפינות, ממש 2-3 סיבובים נוהלו ליד החבלים כשמיידנה מכתיב את הקצב.

הוא גם הצליח לפגוע בו כמה פעמים בראש ואפילו ארגן לו איזו שריטה חביבה.
ומי שעוקב אחרי מייוותר יודע כמה זה נדיר לפגוע בו.

אבל בגדול תוכנית הקרב של מיידנה הייתה קצת כשל טירון עצבני ולא של מישהו שבאמת יכול לאיים על שתי חגורות של מייוותר, הוא שיגר 100 מכות בסיבוב הראשון שזה פסיכי אבל די גמר לו את האנרגיה ולשועל כמו מייוותר זה משחק לידיים.

לקראת הסוף מייוותר ממש התעלל בו בפגיעות מדויקות והארגנטינאי נראה כאחד שרק רוצה שזה יגמר.

מייוותר גאון, הבחירות יריבים שלו בשלב הזה זה אומנות לשמה כולל כל הבילד אפ שהוא דואג לבנות להם באומנות לפני זה.
מספיק לראות כמה רייטינג גרף הקרב הכל כך חד צדדי מול קאנלו כדי להבין כמה הבן אדם הזה מכונת כספים.

על הקרב אתמול הוא מרוויח 32 מיליון דולר עוד לפני שמתחילים לספור שטרות בקופות ולפני שמחושבים התמלוגים,
אומנות כבר אמרנו?? חביב העיר וגאס.

אגב הוא מתקרב בצעדי ענק למאזן של רוקי מארציאנו ככה שאין יותר מה לבנות על קרב מול פאקיאו(מה גם שאני חושב שבמצבם נכון להיום פלוייד לוקח אותו אבל הוא לא יעשה את זה לעולם כי זה פשוט לא שווה לו).

(Sprewell) #39

מיידנה היה היריב הכי קשוח מאז קוטו אבל בניגוד לפורטו ריקני שגרם באמת נזק, זה רוב הזמן היה רוח וצלצולים עם מעין “שליטה אופטית” (החתך מעל העין של פלויד נגרם כתוצאה מנגיחה בטעות, לא מאגרוף), בעיקר בתחילת הקרב שגרמה לכל כך הרבה אנשים לחשוב שהקרב הזה התקרב לתיקו או לניצחון של מיידנה רחמנא לצלן (אצלי פלויד לקח די בקלות 116-112). העובדה שהוא משגר מיליון אגרופים כמו תרנגולת שחוטה לא הפתיעה, זה הסגנון שלו, ככה הוא גם ניצח את ברונר (רק לשם השוואה - הוא הוציא 858 מכות לעומת 426 של פלויד ועדיין פגע פחות. מגוחך. הסטטיסטיקה הזו מספרת את כל הסיפור על הקרב ועל ההבדלים המטאורים בין המתאגרפים ובכלל בין פלויד לשאר העולם) והאמת היא שלדעתי האישית פלויד יכל לצאת מהחבלים בכל שלב שהוא רצה אבל משום מה זה לא קרה עד הסיבוב ה-5 בערך ויש לזה 2 תיאוריות: 1) כמו שהוא אמר אחרי הקרב - הוא רצה שהקהל ייהנה מקרב “צמוד יותר” אחרי 3 הבלו אאוט’ס המשעממים האחרונים. 99% מהמתאגרפים שאומרים את זה סתם מחפשים לצאת גדולים אבל במקרה של פרומוטר כמו פלויד יש סיכוי טוב שזה באמת היה המצב כדי לבנות הייפ לקראת קרב חוזר בספטמבר שיניב לו שוב כסף גדול וקל. אם הוא היה משפיל את מיידנה כמו שעשה לגררו וקאנלו, מי היה רוצה לראות את זה שוב? 2) הרגליים שלו כבר לא יכולות להחזיק 12 סיבובים ברמה גבוהה והוא היה מוכן להקריב את הדירטי בוקסינג שהוא חטף בסיבובים הראשונים כדי לשמור מספיק כוח לשלוט מאמצע ועד סוף הקרב. לי אישית קשה לי להאמין בזה כי מול קאנלו זה היה רחוק מלהיות המצב אבל אני מניח שנקבל לכך תשובה בקרב הבא.

בקשר לזהות היריב הבא זה מתחלק ל-3 אפשרויות מהסביר לפחות סביר - 1) קרב חוזר עם מיידנה. הקהל כאמור יצא אתמול מרוצה ועם טעם של עוד אז זה יכול להיות הפתרון הקל והמשתלם ביותר 2) קרב עם המנצח בין סרחיו מרטינז למיגל קוטו שייערך בחודש הבא. זה יהיה קרב מול יריב מסוכן הרבה יותר ממיידנה אבל יכול להשתלם כלכלית יותר ולייצר באז גדול יותר. תלוי אם זה מה שפלויד מחפש. לא בטוח בכלל. 3) קרב עם אמיר קהאן. זה כנראה היה הכיוון אלמלא מיידנה נתן אתמול תצוגה כל כך טובה אבל עכשיו זה נראה לא סביר, גם בגלל שקהאן לא מוכן להתאגרף בספטמבר בגלל הרמאדן ורוצה שהקרב הבא שלו ייערך רק לקראת נובמבר. (הקרבות הגדולים באגרוף בדרך כלל נערכים בספטמבר ומאי בגלל החגים של הדרום אמריקאים).

(Sprewell) #40

PRESENTED WITHOUT COMMENTARY

(k_700) #41

LOL הוא בכלל יודע איזה דגל הוא מניף שם???

אגב אתמול ראיתי קטע ענק של מייוותר עושה מניקור- פדיקור כמה שעות לפני הקרב.

איזה שרוט הוא בחיי.

(Josh McEachran) #42

http://www.algemeiner.com/2014/05/02/boxing-superstar-manny-pacquiao-names-son-israel-mezuzahs-revealed/