דיון האגרוף הרשמי :: הענף בשפל חסר תקדים של שחיתות

(k_700) #1

ישראלים בכלל מודעים לקרב שהולך להתחולל הלילה באולם המרכזי במלון MGM בוגאס(המלון הגדול ביותר בוגאס)?? ???קרב העשור, קרב המאה איך שלא תרצו לקרוא לזה.

“SUPERFIGHT OF THE CENTURY”- הלילה בין שבת לראשון, שידור ישיר ספורט 1(גם בHD אני חושב), שעה 4:00.

אז מה יש לנו?? אירוע שכולל 3 קרבות על חגורות אליפות כאשר הקרב המרכזי(קנלו-מיוותר) עד משקל 68 ק"ג.

מייוותר עם 41.5 מיליון דולר מובטחים מהקרב(ללא קשר לנצחון ולפני שחושבו התמלוגים מהPPV כשכל הזמנה של הקרב זה קרוב ל-70 דולר עפ מיטב הבנתי).

קנלו בן ה23 עם רקורד משוגע של 42-0 משלשל קצת יותר מ12 מיליון דולר מובטחים בלא קשר לניצחון ולפני שחושבו הכנסות מPPV.

וגאס משתגעת כבר שבועיים בערך מהקרב הזה. סבא שלי מספר לי שבערוצים המקומיים רק על זה מדברים, קנלו בארגון של אוסקר דל הוייה שהוא ממארגני הקרב(ולא יהיה בו אחרי שהכניס את עצמו לפני 3 ימים לגמילה) הביא אתמול 50 מטוסים פרטיים של פמלייה ממקסיקו שנחתו בשדה התעופה מקלארן בוגאס.

זה כמובן קרב שצפוי לשבור על שיא רייטינג וכסף אפשרי, כרטיסים במקומות הזויים מגיעים ל1500 דולר, 20 אלף ישבו שם אחד על השני אם צריך.

בקיצור קרב קרב בין שני אלופים בלתי מנוצחים.

מייוותר השחצן אך מחושב למעשה יתחרה פעם ראשונה זה 17 שנות קריירה ב-2 קרבות תוך 4 חודשים. נראה איך הגוף של הבן 36 יגיב לזה.
צריך לזכור שמדובר פה במתאגרף עם ההגנה הטובה ביותר ואולי הכושר הטוב ביותר ב-12 סיבובים.

מצד שני קנלו הג’ינג’י מגיע עם מאזן לא אנושי, מחזיק כרגע ב-3 חגורות(WBC, WBA, and Ring Magazine Light Middleweight Champion רשמיות).
הצעיר הזה רגיל להתחרות ב-2 קרבות גם בהפרש של חודשיים(כפי שעשה ב2011) וניצח בלי יותר מדי בעיות. יש לו רקורד מרשים מאוד של KO וTKO ואם יש בן אדם שיכול להפיל את מייוותר לקרשים בסיבובים הראשונים זה הבחור הג’ינג’י הזה, יליד גוודלאחרה ובן טיפוחיו של אוסקר דל הוייה האגדי.

הימור שלי: ניצחון ענק למקסיקו, את הרמז לסוף של התסריט קיבלנו לפני כמה חודשים עם שחצן נוסף בלתי מנוצח שקיבל KO לקרשים בUFC, גם כן בוגאס.

(sandro) #2

הקרב בינהם מתחיל ב6 נכון(לא האירוע עצמו)? שלא יהיו פאשלות???.

(Ricardo) #3

מייוות’ר הולך להפסיד. לא זוכר מתי הוא התמודד מול מישהו רציני.

(BannedT) #4

אמן שמייוות’ר יפסיד, שונא אותו. לא מבין איך לא נפתח כזה דיון עד עכשיו, נקווה שלא יגווע, כי אני בתכלס לא אוהב לכתוב הרבה.

(F.Redondo) #5

עד הקרב :

[YT]HikEO2a_Tjw[/YT]

[YT]fTRWXNd8ZJI[/YT]

[YT]jt6K2ttXuw4[/YT]

[YT]VAkbsuPV3zw[/YT]

לא יכול לחכות!

(koren16) #6

שמישהו יסביר לי בבקשה.
אני ממש בור באיגרוף,באיזה שעה הקרב שכל השבוע מדברים עליו?
כי עכשיו אני רואה שמות אחרים.

(Sprewell) #7

לא בטוח שהקרב הולך להצדיק את ההייפ המטורף שנובע בעיקר בגלל שהקהל המקסיקני כבר מת לקבל יורש שימלא את החלל העצום שהותיר אחריו אוסקר דה לה הויה האגדי ומתפלל שקאנלו הוא אכן הדבר האמיתי שימשיך את המסורת המפוארת ויסחב את הענף על הגב בעשור הקרוב. להגיד שקאנלו לא מוכשר בטירוף יהיה שגוי אבל הוא עדיין לא התותח שעושים ממנו כשלמעשה חוץ מהניצחון (הלא מרשים בעליל) על טראוט לפני חצי שנה, כל הניצחונות שלו היו מול מתאגרפים חלשים ממנו משמעותית. נמאס כבר מהזיוני שכל על הניצחון מול שיין מוזלי שהגיע לקרב מול עם 4 רגליים בקבר ועלה לזירה רק בשביל הצ’ק.

הנשק העיקרי שלו מול פלויד זה הכוח כי למעשה מאז הקרב מול קוטו (שעשה לו הרבה צרות), הוא לא פגש מתאגרף עם נוקאאוט פאוור אמיתי בידיים כמו קאנלו. זה אמור להתחיל לשחק תפקיד משמעותי לקראת הסיבובים המאוחרים ופה השאלה הגדולה - מה באמת מצב היד של פלויד? ב-TOTAL ACCESS עשו רוח מהמסאג’יסטית והטיפולים שהוא מקבל אבל לפי השמועות היא לא באמת החלימה לגמרי וזה עשוי להיות קריטי כי אם היא שוב תציק לו בתחילת הקרב, קאנלו הוא לא פראייר כמו גררו ואורטיז ויוכל לנצל את זה אם יראה את הביצים שאני חושב שיש לו.

התרחיש הסביר - ניצחון 45 של פלויד בהחלטה אחרי תצוגה מכובדת של קאנלו שתקנה לו עוד PAYDAY משמעותי בסינקו דה מאיו.

התרחיש הפחות סביר - מלך חדש ייוולד הלילה. לפחות עד הרימאץ’. מאוד אנלייקלי אבל שווה את היחס שנותנים לו בוגאס. אני עליו.

לזה שמעליי, סביבות 7:00. אבל הקרב המקדים בין מאטיסה לגארסיה עשוי לגנוב את ההצגה. 2 מתאגרפים מטורפים שרק הולכים קדימה ומחפשים את הנוקאאוט. אני אופתע מאוד אם זה ייגמר בהחלטה.

(k_700) #8

מולינה-סמית’ היה פשוט קרב מרדים.

שני מתאגרפים הגנתיים שבאו לא להפסיד ובסוף סמית’ העלוב מפסיד את החגורה.

עכשיו גארסיה נגד מאטיסה, לי יש הרגשה זה נגמר לפני הסיבוב ה-12.

SPREWELL, אני לא מסכים שהניצחון של קאנלו על טראוט היה לא מרשים.
זה היה ניצחון מאוד מרשים ועוד לנער בן 22. טראוט עצמו התראיין בהיילייטס ודיבר כמה קאנלו היה חד ומדויק בקרב הזה.

בכלל קאנלו כל כך מדויק באגרופים שלו, זה כיום היחיד שבאמת יכול לתת כבר את הסנוקרת המהפנטת שתוריד את MONEY השחצן לקרשים.

לא לשכוח שזו גם הפעם הראשונה בקריירה בת 17 שנה שמייוותר הולך על שני קרבות תוך 4 חודשים.
הוא אשף תכנוני הקרבות, הפעם הוא זיהה את הפוטנציאל הכספי העצום, לא בטוח שמקצועית זה היה שווה את זה(וכמובן אם יפסיד אז גם כספית).

בכלל שמתם לב איך מתנהלים החיים של מיוותר?? אשכרה כמו תסריט החיים של צ’אוצ’סקו מרומניה או הדיקטטור הגדול.
כל היום מאדירים את שמו, אין לו סוכן, הכל מייוותר, כולם צריכים לפנות בכבוד ולפאר את הדיקטטור השחצן שרק חושב.

יאללה רק שיפסיד כבר הערס

(Sprewell) #9

זה היה ניצחון מרשים ברמת ה-W ברזומה, פחות מבחינת הופעה. הוא פתח טוב אבל נחלש מאוד ככל שהקרב התקדם והעדיף להעביר את רובו בהתגוננות וקאונטר פאנצ׳ינג שזה לא דבר רע בהכרח אבל לא בדיוק החסיר ממני פעימה או גרם לי לצאת בתחושה שאכן ראיתי עילוי שמסוגל להדהים את המתאגרף הכי טוב בעסק. הוא יהיה חייב להיות יותר אינטנסיבי הערב ובכלל כדי לקחת את הצעד הבא בקריירה.

אני מת על פלויד. לא מבין את האובססיה של אנשים כלפי עילויים ספורטיביים שהם שחצנים. אני לוקח מאה פלוידים, כריסטיאנויים וג׳וני פוטבולים על פני טיפוסים משעממים כמו טים טיבו ולאו מסי. כל עוד הם מצדיקים את זה מבחינה מקצועית הם רק הופכים כל אירוע בו הם לוקחים חלק ל-Must see TV. כזו ששווה גם 75$ לערב.

(k_700) #10

ליל ווין צד שמאל הלסבית עם המשקפיים מצד ימין שלו- רם גלבוע במיטבו:cry:

(Sprewell) #11

כמו שחשדתי. TOTAL OUTCLASSING. מביך לעיתים.

אבל סחטיין על מייוות׳ר פרומושיין וגולדן בוי. עבדו על כולם. כמו השופט המושחת שנתן תיקו…

(בני-קנטור) #12

פשוט שיעמום אחד גדול. לא מבין איך אנשים צופים בחרא הזה. תעברו לUFC.

(k_700) #13

לא להאמין מאיפה השופט הזה ראה תיקו, הזוי אפילו הייתי אומר.

כמה כסףף נבאדה עשתה הלילה לפחות 150 מיליון דולר נקי.

קנאלס נראה לי כבד ואיטי כל הקרב, אולי הוא באמת מיובש עוד מכל הקטע עם המשקל.

פלוייד ימשיך לספור שטרות של 100, ג’סטין ביבר ימשיך להיות BITCH שלו ועכשיו בטח נראה תמונה של עם 100 חשפניות יבוא אישי מהPALMS בעוד 1, 2, 3…

(Sprewell) #14

מסתבר שזו השופטת המביכה שנתנה ניצחון לבראדלי מול פאקיוואו בקרב הכי מכור שראיתי אי פעם. בגלל אפסים כמוה ואנשים שממשיכים לתת לה לשפוט קרבות בסדר גודל כזה איגרוך ימשיך להיות ענף גוסס שמושך אנשים פעמיים בשנה וגם זה תלוי במצב רוח של איש אחד.

אם זה היה קורה ב-UFC דיינה ווייט היה דואג שהיא תגלף עצים עד סוף ימיה.

אגב, גם שאר השופטים מביכים לא פחות. כל בן אדם שנתן לקאנחו יותר מסיבוב אחד בלחץ הוא עיוור או שקרן או אחיה האובד של הלן קלר.

(koren16) #15

אם בסוף מה שהיה זה תיקו, איך פלויד זכה? (שוב פעם סליחה על הבורות).
וחוץ מזה, בסוף ראיתי על המסך שהופיע - New Record 45-0 W

(JosephMerrick) #16

הקרב הזה צריך להופיע במילון תחת הערך “אנטי-קליימקס”.
מה זה החרא הזה פור פאק סייק? מעבר לבזיון שהיה הקרב עצמו, אני לא מאמין שהפנים של הענף הזה מתהדר בשניים מהיצורים הכי נתעבים על הפלנטה בתור הפאנבוייז המובחרים שלו, ועוד עושה רושם של מבסוט מכל העסק. בושה.

לפחות הקרב בין גארסיה למאתיסה היה מגניב וסיפק אקשן, זה היה צריך להיות המיין איבנט.

אז רגע, הפרשן סוג ז’ המתלהם שלא סתם ת’פה לרגע זה רם גלבוע מבלייזר? עכשיו הכל מובן. מי הבחורה?

(k_700) #17

קרב איכותי מאוד מבחינת מייוותר, אני לא יודע מה ציפיתם, מייוותר הוא מתאגרף איכותי מאוד בכל אספקט חוץ מנוק אאוטים(שזה אולי מה שיטיל ספק בדיבור עליו בטופ 10 ALL TIME).

הוא פגע באחוזים מדהימים, הוא התגונן בצורה מצוינת 10 ומשהו סיבובים. איך שכל פעם הוא זיהה את הימנית קנלו באה לא בהוק הוא מיד לקח את לקלינצ’.

בקיצור קרב איכותי מאוד של מייוותר, קרב חלש של קנלו שנראה כבד וזקן ממתאגרף בן 36 עם רקורד של 17 שנה.

רם גלבוע פרשן טוב מאוד לא מבין מה אתה רוצה, מי שהייתה לידו וקצת ניסתה לבאס זו לינוי בר גפן(וגם היא מפתיעה לטובה לפעמים).

(k_700) #18

[QUOTE=koren16;1462590]אם בסוף מה שהיה זה תיקו, איך פלויד זכה? (שוב פעם סליחה על הבורות).
וחוץ מזה, בסוף ראיתי על המסך שהופיע - New Record 45-0 W[/QUOTE]
שופטת אחת מתוך 3 נתנה תיקו(באמת שופטת הזויה גם אני בהלם שנתנו לה בכלל לשפוט אחרי מה שהיה עם פאקיאו לפני שנה וחצי בערך).
Mayweather was favored 117-111 and 116-112 on two ringside scorecards while a third had the fight 114-114. The Associated Press scored it 119-109 for Mayweather.

(Sprewell) #19

הזהרתי לפני הקרב שלא בטוח בכלל שהוא יצדיק את ההייפ. אנשים שלא מכירים את קאנלו ציפו ל״קרב העשור״. בפועל זה לא היה אפילו יריב טופ 10 בקריירה של פלויד. יש לו עוד הרבה כפפות לקרוע לפני שאפשר יהיה להזכיר אותו לצד מתאגרפים כמו מארקז וקוטו שפלויד טייל מולם בעבר ולא זכו לחצי מההייפ שקאנלו קיבל. הסברתי גם מה הסיבות העיקריות שכולם מתלהבים ממנו ומפמפמים אותו למרות שעדיין לא מגיע לו -

1. הוא ג׳יימס דין המקסיקני. גולדן בוי ודה לה הויה עשו עבודה מצויינת כאמרגנים וגרמו לעשרות מיליונים להאמין שהוא משהו שהוא עדיין לא, באמצעות ניפוח רזומה בניצחונות על נו באדיז וHas been’s. כל המקסיקנים ששמעתם ברקע באמת מאמינים שהוא יהיה הסזאר צ׳באז הבא. אולי כן, אולי לא, מה שבטוח שכרגע הוא רחוק מזה שנות אור. ומשום מה רבים האמינו שהוא קרוב כבר היום.

2. יש לו KO POWER. שזה לא דבר מובן מאליו בכלל במחלקת המשקל הזו אבל עדיין לא בדיוק היכולת שבגללה אתה ראוי לכל השבחים חסרי הפרופורציות שאתה מקבל.

אבל מה אני מזיין את השכל. שורה תחתונה - זה עבד.

שואוטיים שברו את שיא המכירות של הרשת בסבירות של 478%, פלויד המתאגרף ופלויד האמרגן עשו קצת מעל 100 מיליון, קאנלו עשה מעל 10 ו-CJ מוסלי עשתה… מי יודע כמה היא עשתה.

EVERYBODY HAPPY.

(F.Redondo) #20

מי שניקד את הקרב כתיקו הייתה שופטת, CJ רוס שבעבר כבר היו לה כמה החלטות שנויות במחלוקת .