גארת' בייל :: מלך השערים של ווילס בכל הזמנים

ריאל-מדריד

(דניאל.) #206

אני בניגוד לרוב המוחלט לא חושב שדי מאריה פנטסטי, אתם כל כך רגילים לזה שהוא גרוע שקמצוץ של אור גורם לכם לחשוב שהוא מדהים, כשבתחילת העונה הקבוצה נראתה גרוע ורק הוא היה טיפה יותר ‘בסדר’. זה לא אותו די מאריה של העונה הראשונה והשניה (עד הפציעה), אז צאו מהתבנית הזו, הוא עדיין לא מספיק טוב וחכם.

(Bundy) #207

[QUOTE=BAmBA_bePItA;1477610]בארסה הייתה צריכה חלוץ, קנתה אחד כזה ב60 מליון שבסוף מתברר כעוד קשר.[/QUOTE]

ניימאר קשר? אם כן אז אתה מחדש משהו כאן לכולנו.
בארסה הייתה צריכה [B]קיצוני שמאלי[/B] שיחליף את וויה שהתפקיד הזה היה גדול עליו (לא התפקיד שלו). ניימאר הוא השחקן האולטימטיבי לתפקיד הזה והזלזול שלך בשחקן שמוכיח שיש בו כ"כ הרבה כדורגל ברגליים היא בלתי מובנת.
וכמו שכתבתי לגבי בייל, גם לניימאר יש עוד הרבה מה להוכיח. יש הבדל בין להיות כוכב בברזיל או בטוטנהאם לעומת מספר 2 בברצלונה ובריאל.

אמיליו, ואם תוריד את המשחק של אתמול אז שער ובישול? זה ממש לא הזמן לשפוט את בייל (וניימאר). לא אחרי משחק מול יריבה ללא הגנה. ברגע שהוא ייתן תפוקה מרשימה נגד יריבה פחות נאיבית, זה הרגע שאני אדע שריאל מדריד תהפוך למכונה כמעט בלתי עצירה.

(hasanElmatador) #210

אין עובדות כאן, מלכתחילה ההשוואה בייל-ניימאר היא פסולה…
הסטטיסקיטה שהביא אמיליו(לטובת בייל) היא נכונה אך לא עניינית - כי אי אפשר לדבר על מספרים כאשר הקבוצה שלך נתנה שבעה שערים במשחק אחד (הנתון הזה לבדו מטעה כל סטטיסטיקה).
ומנגד הקלאסיקו הוא לא אינדיקציה לשום דבר כי:

1. לא ראיתי את ניימאר עושה משהוא באמאת יוצא מן הכלל, נכון הוא היה טוב וכבש שער (שללא הסטייה שקיבל הכדור מהרגל של דני :wink: בחיים לא היה נכנס).
  2. עוד יותר חמור לדבר על בייל הקלאסיקו, הוא נזרק להרכב במשחק היותר קשה בליגה בעמדה שהיא לא עמדתו כאשר הוא עדיין לא הכיר את שמות השחקנים. לעומתו ניימאר נמצא במצב הרבה יותר טוב, הוא שיחק הרבה יותר, קיבל את הביטחון הדרוש והוא נהנה מיכולת ירודה של הפרעוש לאחרונה(בריאל יש את… המפקד).

אני לא אומר שבייל יותר טוב מניימאר או ההפך אבל בטח עדיין אי אפשר להחליט לאור הנסיבות.

(SantiagoBernabeu) #211

יפה מאוד, וזה בדיוק מה שאמרתי. ההשוואה הזאת לא נכונה. אבל אם רוצים בכל זאת להשוות, שייך להביא את כל הפרטים.

(אמיליו) #214

הנתון לא בא ללמד שום דבר בין ניימאר לבייל אלה ליצור סוג של פרספקטיבה על התפוקה שעוד נקבל מבייל, [B]שעל אף [/B]ההכנה המאוד מאוד לקויה שהוא עשה עם הקבוצה ועל אף הפציעות הקטנות והמטרידות שהוא נתקל בהן כשניסו להריץ אותו בהתחלה, עדיין בשורת הסטטיסטיקה זה נראה טוב מאוד או כמו שהרבה משתמשים אוהבים להשתמש בביטוי הזה בהקשר של בייל “השמיים הם הגבול”.

למה הוכנס ניימאר לתמונה? מכיוון שהוא עשה את ההכנה האופטימלית ביותר שאפשר לדרוש ומכיוון שהוא פחות או יותר רכש באותו קליבר, כך שיהיה ניתן לתת ייחוס למספרים של בייל בלי שיהיו תלויים בין שמיים וארץ.

(=Skyline=) #215

די העציב אותי לראות אותו יורד בבכי לספסל.
בייל עשה עליו שני גולים:
(תראו את התגובה שלו לאחר השער השני).

//youtu.be/Ou9Cp88tNL8

(Uriah) #216

פשוט מדהים, נראה לי שהפכתי עכשיו לחצי אוהד של ראייו ויאקנו. ההופעות מול בארסה וריאל שכנעו אותי שיש משהו מיוחד בקבוצה הזאת.

כל כך נדיר לראות תגובה מאותו הסוג בעידן של הכדורגל המקצועי וברמות האלו, במיוחד כשהשחקן נמצא על תקן אנדרדוג וכל השפלה אמורה להתקבל בהבנה.

בשביל רגעים כאלו אני רואה כדורגל.

(SantiagoBernabeu) #217

מה שמו של השחקן?

(Uriah) #218

Anaitz Arbilla

(ערן א.) #219

[QUOTE=Daniel 23;1479132]ועוד מילה לסיום - אני מוריד את הכובע בפני בייל. בקיץ, לא הייתי בעד רכישתו בסכום כל-כך גבוה, כיוון שלא ראיתי דמיון בינו לבין רונאלדו. אחרי שני משחקים מול קבוצות בינוניות מינוס בליגה סירבתי להתרשם, אבל אתמול הוא הוכיח שהוא העתק כמעט מושלם של כריסטיאנו. מהיר, חזק, חד והכי חשוב - גולר (בניגוד לדי מאריה). נקווה שימשיך כך.[/QUOTE]

ואני דווקא אחכה עוד קצת לפני ש"אחרוץ" את גורלו. גם אני הייתי בין מתנגדי הבאתו של בייל בקיץ, וכתבתי את זה בהרבה הודעות כאן בפורום. בנתיים עושה רושם שהוא עושה חייל, והמספרים שלו וההספק בהחלט מרשימים, יחסית לכמות הדקות שהוא קיבל. כנראה שגם לאנצ’לוטי יש חלק בהצלחה של בייל כרגע בעיקר בזכות הצבתו באגף ולא כחלוץ כמו שהוא ניסה במספר מקרים בעבר, כי שם בייל יכול להביא את התכונות שלו הכי טוב לידי ביטוי.

אני בהחלט מרוצה מבייל עד עכשיו, אבל אני אמתין עוד קצת לפני שאודה בקול רם מעל דפי הפורום הזה שטעיתי לגביו בקיץ, ושהוא היה רכישה נהדרת ומוצלחת ביותר. אה כן ואם זה יקרה אני אהיה חייב התנצלות גם לפלורנטינו פרס שהוציא עליו סכום מפלצתי שכזה. רק עוד קצת… רק עוד קצת … עוד כמה גולים וכמה בישולים.

(ZiggyStardust) #221

ולא נשכח את הבעיטות מרחוק, שבתחום הזה אפילו רונאלדו לא יכול להתחרות איתו.

(re4lm4drid) #222

[QUOTE=ZiggyStardust;1479148]ולא נשכח את הבעיטות מרחוק, שבתחום הזה אפילו רונאלדו לא יכול להתחרות איתו.[/QUOTE]

בוא לא נגזים…

(orelh94) #223

[QUOTE=re4lm4drid;1479283]בוא לא נגזים…[/QUOTE]
הוא לא מגזים. כנראה לא ראית את בייל של העונה שעברה.

(Madrisdista) #224

או שכנראה אתה שוכח את העל-אנוש הזה עושה כמה דברים בכמה שנים האחרונות

[YT]afsO2GHzq0U&feature[/YT]

[YT]i6bpI3ilNhw[/YT]

[YT]NksLn_VUjlI[/YT]

[YT]easWoKnfByE[/YT]

(re4lm4drid) #225

[QUOTE=orelh94;1479299]הוא לא מגזים. כנראה לא ראית את בייל של העונה שעברה.[/QUOTE]

ראיתי את בייל של העונה שעברה, ראיתי את כל השערים שלו וגם ראיתי את הפצצות שלו מרחוק, אבל בוא לא נשכח מול מי אתה משווה אותו.
אני מודע ליכולת של בייל לבעוט ולהבקיע מחוץ לרחבה אבל יש לו עוד זמן להגיע לרמה של רונאלדו ולטכניקת בעיטה שלו.
סתם ככה עולה לי לראש הרבה בעיטות (אני בטוח שכולם זוכרים) כמו הגול נגד פורטו.

הבחור מעליי שם כמה סירטונים, נראה לי מספיק כדי להבין במה מדובר.

*בייל תותח על ובמשחקים האחרונים מפציץ, אני בטוח שהוא הולך להיות אחד מהגדולים בעולם (הוא כבר אחד מהגדולים) אבל בואו לא נגזים, יהיה עוד זמן להשוואות
בנתיים אנחנו נהנים מאגדה חיה שמשחק בקבוצה שלנו והשילוב ביינהם אדיר ביותר, מוציא משניהם את הטוב ביותר.

(Rock'N'Raul) #226

אתם רציניים? כמה פעמים רונאלדו בועט מרחוק לשער במשחק ממוצע? 3-4? כמה בממוצע הוא כובש? 1/20? אפילו לא.

כמעט חצי מהשערים של בייל (אם לא יותר) בעונה שעברה הין מחוץ לרחבה או ממש על גבול הרחבה, בל נשכח שהבחור עבר את רף ה-30.

(ערן א.) #227

ואם כבר עושים את ההשוואה לרונאלדו אז מן הראוי היה להביא גם את הגולים של הצד השני של המשוואה:גארת בייל.
כל מיש עושה את ההשוואה ומדבר על טכניקות בעיטה ועוצמות בעיטה שיראה את הסרטון הבא ורק אז ישווה.

[YT]-InusYzAqnY[/YT]

(M12) #228

אני מאמין שאפשר לבדוק את זה, אבל נראה לי שבייל הרבה יותר מדויק ומסוכן מרונאלדו מחוץ לרחבה (שערים פר בעיטות, ובעיטות למסגרת פר בעיטות), וגם לא יפליא אותי אם הוא יותר מדויק ממנו גם מתוך הרחבה. אגב, זה בלי לקחת לרונאלדו את זה שהוא בועט טוב מאד. בעיניי היתרון האדיר, ואולי הקצת פחות ברור, של רונאלדו, גם על בייל, הוא התנועה בלי כדור. תמיד יודע לאן לרוץ, תמיד חותך לקרוב, תמיד פוגש את הכדור בנקודה מסוכנת, לא מתעצל בתנועה (אהם, בנזמה), תמיד מגיע לנגיחה. כאשר משלבים את ההבנה הזאת של תנועה עם הנתונים הפיזיים יוצאי הדופן שלו, מתקבלת מכונת שערים. תחשבו כמה גולים קלים, על פניו, רונאלדו הבקיע בקריירה.

(borntorun) #229

מצחיק, דווקא השער הכי יפה שלו לדעתי בשנה שעברה לא הופיע שם. המהירות שבה הוא משחרר את הכדור פשוט מדהימה אותי.

//youtu.be/n2UhBHnI8-I

(Big9Benz) #230

מדהים שהוא הצליח להוציא בעיטה בכזאת מהירות בעוצמה מספיקה כדי שלא יישאר לשוער שום סיכוי כדי לקחת את הכדור. נכון, שרונאלדו בועט מרחוק והבעיטה הולכת לו בדיוק כפי שהוא רוצה כבר התוודענו לכך שממש לא פשוט לעצור את הבעיטה, אבל כמה כבר יוצאות לו בדיוק כמו שהוא רוצה?
להבדיל ממנו, בייל שגם הוא אוהב לבעוט מרחוק, לא רק שיותר מדוייק, הרבה מהבעיטות האלה בסופו של דבר הופכות לגולים.