גארת' בייל :: מלך השערים של ווילס בכל הזמנים

ריאל-מדריד

(Madridista522) #185

[QUOTE=amos12;1476408]יופי העיקר שאתה יודע, עכשיו כולם רגועים. לשפוט אותו רק מאמצע העונה השנייה, סליחה? שחקן שמגיע בסכום של 90 מיליון יורו ויותר, זמן הההתקלמות שלו צריכה להיות שנה וחצי? יש שחקנים שמגיעים בינואר לקבוצות ומהמשחק הראשון נותנים תצוגות מדהימות, אין ספק שמגיע לבייל עוד זמן, אבל לתת לו שנה וחצי בשביל להתאקלם זה הגזמה פרועה, הוא כבר מתאמן עם הקבוצה למעלה מחודשיים- ובינתיים הוא לא הראה כלום(אני צוחק מאנשים שאומרים ששתי בעיטות שלו שהרגו ציפורים זה ‘ניצוצות’). בלי קשר לזה שבייל בחיים לא שווה את הסכום ששולם עליו, ובמקרה הטוב חצי מזה, הוא גם דופק לכם כשרון צעיר כמו חסה.[/QUOTE]
אני חושב שצריך לחכות לפני שאנחנו שופטים את בייל, לא שנה אך לפחות לפברואר-מרץ לטעמי. אני חושב שמה שorelh94 התכוון להגיד הוא שיכול להיות שאת הפירות נקצור רק לאחר שנה ואף מעט יותר כפי שקרה עם מודריץ’ (על אף שגם בשנה הראשונה הוא הראה ניצוצות אך לא הגיע לרמת השלמות שבה הוא משחק היום).

בייל לא היה בפרה טמפורדה עם הקבוצה, וזה דבר מהותי מאוד. הוא היה פצוע ולא שיחק כמה וכמה חודשים. אתה טוען שבייל כבר חודשיים עם הקבוצה אך בחלק לא קטן מהזמן הזה בייל היה פצוע ולא יכל להתאקלם כמו שצריך. צריך לתת לו עוד כמה חודשים להיכנס לכושר (הן פיזי והן כושר משחק), למצוא את העמדה שלו ואת המקום שלו בהרכב ולהגיע לרמת תיאום טובה עם שאר שחקנינו.

על ההכרחיות של בייל לריאל מדריד אין טעם לדבר. אני בדעה משותפת איתך, אך בייל שחקן ריאל מדריד ואני חושב שאין להמשיך לדון בזה, זה פשוט לא רלוונטי.

(Jack Ruby) #186

הבעיה האמיתית של בייל היא ככל הנראה הרף שהציב כריסטיאנו רונאלדו.
בהקשר לרכישה שלו, הטרמינולוגיה היא תמיד בהטייה של “הטוב בעולם”, “מהטובים בעולם”, “יהיה הטוב בעולם”. הציפייה היא בהחלט כזו, גם אם היא לא ריאלית. פלורנטינו פרז, מסיבותיו המובנות, טורח להזכיר זאת ללא הרף ובעשותו כך, להוסיף עוד משקולת קטנה לרגלו השמאלית של הוולשי.
לצערו של בייל, רכשו אותו, במסגרת הרעיון הפלורנטינואי שגורס כי יש להחתים את הטובים ביותר. בעצם, כהמשך ישיר לרכישתם של: רונאלדו, זידאן, פיגו, בקאהם, רונאלדו.
דרושה קריאה אחת של רשימה זו בכדי להבין שמקומו הטבעי הוא לא שם.

(Bundy) #187

[QUOTE=Jack Ruby;1476582]לצערו של בייל, רכשו אותו, במסגרת הרעיון הפלורנטינואי שגורס כי יש להחתים את הטובים ביותר. בעצם, כהמשך ישיר לרכישתם של: רונאלדו, זידאן, פיגו, בקאהם, רונאלדו.[/QUOTE]

מסכים איתך (אם תוריד את בקהאם זה בכלל יהיה רלוונטי).

(hmmm) #188

להפך - בקהאם [U][B]מאוד[/B][/U] רלוונטי.

(Bundy) #189

אם הכוונה שלך שמבחינה שיווקית הוא מאוד רלוונטי אז מסכים ב100% שבקהאם בטופ.
מבחינה מקצועית, בקהאם מעולם לא יכול להיות באותה שורה עם שאר השחקנים שהוא ציין.

(hmmm) #190

השחקנים שהוא ציין הם דוגמאות לקונספציה של פרז, שדוגלת בשילוב של יכולת מקצועית עם יכולת שיווקית. המינון בין השניים שונה בין שחקן לשחקן, אך שניהם מרכיבים הכרחיים.

(hasanElmatador) #191

[QUOTE=Bundy;1476618]אם הכוונה שלך שמבחינה שיווקית הוא מאוד רלוונטי אז מסכים ב100% שבקהאם בטופ.
מבחינה מקצועית, בקהאם מעולם לא יכול להיות באותה שורה עם שאר השחקנים שהוא ציין.[/QUOTE]

הכוונה שלו היא: גאלקטיקוס.

אני רק מקווה (ומבקש) להפסיק לזכור כל פעם מחדש את ה 90-100 מיליון כל פעם שמדברים על בייל. אם מדברים על פלורנטינו, על העברות, כלכלה, משבר עולמי עוד אפשר להבין. אך כאשר מדברים על בייל עצמו זה פשוט לא נכון לקשור אותו לכסף כי הוא לא שילם, לא קיבל והבחירה לא הייתה בידו!

(אמיליו) #193

נתוני השוואה מול ניימאר על אף שלא עבר הכנה עם הקבוצה והיה פצוע לרוב

בייל 270 דקות בחמישה משחקים 3 שערים ושלושה בישולים.

ניימאר 650 דקות בתשעה משחקים 3 שערים ושישה בישולים.

(SantiagoBernabeu) #194

שכחת את העובדה שניימאר הוביל את הקבוצה שלו לניצחון בקלאסיקו כשבייל בעיקר הצליח להיעלם כמו בועה.

(Maestro Alonso) #195

[QUOTE=SantiagoBernabeu;1477485]שכחת את העובדה שניימאר הוביל את הקבוצה שלו לניצחון בקלאסיקו כשבייל בעיקר הצליח להיעלם כמו בועה.[/QUOTE]

יהיה לו צ’אנס לתקן את זה.

(SantiagoBernabeu) #196

לא אמרתי שלא. רק אם הוא עשה השוואת ביניים שיביא את כל הנתונים.

(orelh94) #197

אם כבר נכנסים לפינות האלה לא נשכח את העובדה שניימאר משחק כמעט כל משחק מאז שהוא הגיע 90 דקות ובייל רק אתמול השלים 90 דקות לאחר משהו כמו 6-7 חודשים.
אבל מה זה משנה? טייפ שונה של שחקן וההשוואות האלו לא תורמות בכלום.

[QUOTE=amos12;1476408]יופי העיקר שאתה יודע, עכשיו כולם רגועים. לשפוט אותו רק מאמצע העונה השנייה, סליחה? שחקן שמגיע בסכום של 90 מיליון יורו ויותר, זמן הההתקלמות שלו צריכה להיות שנה וחצי? יש שחקנים שמגיעים בינואר לקבוצות ומהמשחק הראשון נותנים תצוגות מדהימות, אין ספק שמגיע לבייל עוד זמן, אבל לתת לו שנה וחצי בשביל להתאקלם זה הגזמה פרועה, הוא כבר מתאמן עם הקבוצה למעלה מחודשיים- ובינתיים הוא לא הראה כלום(אני צוחק מאנשים שאומרים ששתי בעיטות שלו שהרגו ציפורים זה ‘ניצוצות’). בלי קשר לזה שבייל בחיים לא שווה את הסכום ששולם עליו, ובמקרה הטוב חצי מזה, הוא גם דופק לכם כשרון צעיר כמו חסה.[/QUOTE]

זמן ההתאקלמות משתנה בין שחקן לשחקן. לא משנה מה התג מחיר שלו יהיה.
דבר שני הכוונה שלי היא שאתה יכול לשפוט אם השחקן הוא הצלחה או לא רק לאחר התקופה הזו. באותה מידה הוא יכל לתת תקופה מדהימה מאז שהוא הגיע והייתי כותב עליו ומשבח אותו ואומר שהקנייה שלו היא הצלחה ואתה יכולת לבוא ולהגיד לי ‘זה עדיין מוקדם לשפוט אם הרכישה הזו מוצלחת או לא’.

הוא התאמן עם הקבוצה מעל לחודשיים? ממש לא. הוא בילה יותר על מיטת הטיפולים מאשר בחדר הלבשה עם שאר הקבוצה.
אם הוא שווה או לא שווה את הסכום זה כבר לא העניין. הקנייה נעשתה וזה מה שיש.

איך כבר קבעת שהוא דופק כישרון צעיר כמו חסה? לך תדע מה צופן לנו העתיד.

(Justice) #198

[QUOTE=orelh94;1477519]

דבר שני הכוונה שלי היא שאתה יכול לשפוט אם השחקן הוא הצלחה או לא רק לאחר התקופה הזו.
[/QUOTE]

לא נכון, אין תקופת זמן מוגדרת. אלכסיס התחיל לפרוח רק בסוף העונה השנייה שלו בקבוצה, מרסלו הפך לשחקן מצוין רק תחת מוריניו, אצל זלאטן היה ברור שמשהו שם נכשל אחרי 5 דקות ואצל רונאלדו היה ברור שזה הצעד הנכון עוד לפני שהוא נחת בברנבאו.

(hasanElmatador) #199

[QUOTE=SantiagoBernabeu;1477485]שכחת את העובדה שניימאר הוביל את הקבוצה שלו לניצחון בקלאסיקו כשבייל בעיקר הצליח להיעלם כמו בועה.[/QUOTE]

לזה קוראים טמטום! נו בחייאת… כל כך קל לזרוק שטיות באוויר!

(SantiagoBernabeu) #200

זה לא נכון? זו עובדה בשטח.

(BAmBA_bePItA) #201

[QUOTE=SantiagoBernabeu;1477568]זה לא נכון? זו עובדה בשטח.[/QUOTE]
עם כל הכבוד לשער שהוא כבש, פרט ל2-3 פעולות במחצית הראשונה, כשבארסה דוחסת אותנו אחורה, הוא לא עשה הרבה.
במחצית השנייה הוא נבלע כמעט לחלוטין וכל זה מול מגן דיי חלש הגנתית.

אין ספק שהוא היה משמעותית טוב יותר מבייל, שלא עשה כלום ושום דבר, אך הוא ממש לא קראק ורחוק מהמטרה שלשמה הביאו אותו (חלוץ!!! לא קיצוני שמאלי).

ועכשיו לענייננו, יש לבייל קסם על המגרש ואת זה אף אחד לא יכול לקחת ממנו.
אולי זה העננת קסמים מה90 ומשהו מליון ששפכו עליו, אולי זאת המהירות המטורפת שלו והטאץ הייחודי ואולי זה בעצם הפרפרים בבטן שלנו מהשילוב שהולך להיות לו עם כריס.
יש לי תחושת בטן מאוד חזקה שבייל הולך להיות ענק בריאל ומקווה שהזמן עוד יוכיח את זה.

(SantiagoBernabeu) #202

[QUOTE=BAmBA_bePItA;1477582]עם כל הכבוד לשער שהוא כבש, פרט ל2-3 פעולות במחצית הראשונה, כשבארסה דוחסת אותנו אחורה, הוא לא עשה הרבה.
במחצית השנייה הוא נבלע כמעט לחלוטין וכל זה מול מגן דיי חלש הגנתית.

[/QUOTE]

מה זאת אומרת? הוא עשה פעולות שגרמו לקבוצה שלו לנצח. התעלה פעמיים או שלוש וזה הספיק להם לנצח. זה לא מספיק? זה דיי והותר. במיוחד ששחקן כמו מסי על המגרש.

ובכול אופן ההשוואה היתה לבייל, שכמו שאתה בטוח מסכים הוא התעלה משמעותית עליו.

(ofek67) #203

תראו אני חייב לומר משהו , אני מאוד רוצה שבייל יצליח אבל דבר אחד חשוב לי , שמשחק אחד לא יהפוך לכם את הראש- הכוונה שלי היא שבעניין בייל בואו לא נשכח שהוא אתמול פתח על חשבון די מריה שנמצא בתקופה פשוט אדירה וכאן מתחילה העבודה של אנצ’לוטי…אם הוא היה חושב כמו חצי מכאן היינו בבעיה כי אני רואה אנשים רושמים זהו בייל בימין רונאלדו בשמאל…צריך לחשוב טוב טוב טוב על פתרון יצירתי על סוגיית בייל-די מריה - באמת שתי שחקנים פנסטיים מהירים בעלי טכניקה ואנחנו צריכים לשלב את שתיהם

(BAmBA_bePItA) #204

[QUOTE=SantiagoBernabeu;1477590]מה זאת אומרת? הוא עשה פעולות שגרמו לקבוצה שלו לנצח. התעלה פעמיים או שלוש וזה הספיק להם לנצח. זה לא מספיק? זה דיי והותר. במיוחד ששחקן כמו מסי על המגרש.
[/QUOTE]

הגול שלו מעוור אותך יותר מדי.
בארסה הייתה צריכה חלוץ, קנתה אחד כזה ב60 מליון שבסוף מתברר כעוד קשר.
ניימאר עוד לא הראה עדיין מה הוא שווה, אבל אם בייל עדיין רחוק שנות אור ממה שציפו ממנו, למען האמת גם ניימאר כן.

בייל הובא לריאל כדי ליצור מערך של 4-3-2-1 כשה 2- הם סופרסטארים ברמה הכי גבוהה שיש, יכולים להיות בכל מקום שהם רוצים בהתקפה בכל זמן נתון.
כניסה שלו להרכב, קודם כל דורשת התאמה טקטית והסתגלות של הקבוצה, בנוסף כמובן להסתגלות שלו.
אני בספק אם מישהו חשב שזה לא ייקח זמן, ניתן לזמן לעשות את שלו ואתמול קיבלנו טעימונת קטנה מהקצפת שאולי תרכיב את הלה דסימה.

(ZiggyStardust) #205

[QUOTE=ofek67;1477607]תראו אני חייב לומר משהו , אני מאוד רוצה שבייל יצליח אבל דבר אחד חשוב לי , שמשחק אחד לא יהפוך לכם את הראש- הכוונה שלי היא שבעניין בייל בואו לא נשכח שהוא אתמול פתח על חשבון די מריה שנמצא בתקופה פשוט אדירה וכאן מתחילה העבודה של אנצ’לוטי…אם הוא היה חושב כמו חצי מכאן היינו בבעיה כי אני רואה אנשים רושמים זהו בייל בימין רונאלדו בשמאל…צריך לחשוב טוב טוב טוב על פתרון יצירתי על סוגיית בייל-די מריה - באמת שתי שחקנים פנסטיים מהירים בעלי טכניקה ואנחנו צריכים לשלב את שתיהם[/QUOTE]

לא אנחנו לא, בייל שחקן טוב מדי מריה בעשר דרגות. בשום מצב ובשום סיטואציה די מריה לא מספסל את בייל