גארת' בייל :: מלך השערים של ווילס בכל הזמנים

ריאל-מדריד

(Tomer Blanco) #141

[QUOTE=Raphael Varane;1475350]
אני אישית חושב ששלישיה של בייל, די מריה ורונאלדו יכולה להיות קטלנית בקלאסיקו. השלושה משחקים בדיוק לחולשות של בארסה, איזה צמד בלמים שברצלונה תשים תתקשה נורא נגד שני שחקנים חזקים ומהירים כמו בייל ורונאלדו. במיוחד כשדי מריה על המגרש עם הכדורים הארוכים והתזזיות הבלתי נגמרת. (וזה הזמן לבכות על החיסרון של xa)[/QUOTE]
זה יכול לעבוד, בסופו של דבר אתה צודק כל דבר עדיף על בנזמה בחוד, אבל משגע אותי לראות כמה ריאל קבוצה עם פוטצנציאל וכל משחק היא עולה עם עשרה שחקנים, פלוס שחקן שכרגע אין לו מקום אבל ברור שמתישהו ייכנס להרכב בגלל המחיר שלו, גם במחיר של הזזת שחקנים מהעמדה שלהם/הוא בעצמו בעמדה פחות נוחה (מה שגורם לי לדעה השלילית על ההבאה שלו).

(borntorun) #142

מלו, השקעתי בלהתחבר מהצבא רק כדי להגיד לך שאתה מדבר שטויות.
ראיתי לדעתי כל משחק של טוטנהאם בשנתיים האחרונות ובייל מעולם לא שיחק כחלוץ חוד. מעולם.
זה לא מתאים לו ולא יקרה.
אם הוא צריך להיכנס להרכב, אז מהאמצע במקום איסקו. לטעמי העמדה של השחקן מאחורי החלוץ היא המתאימה לו ביותר, ושם שיחק ברוב העונה שעברה ופרח.

(hasanElmatador) #143

מהנסיון שלנו עם אנצ’לוטי(פירז?!) אנחנו ראינו שהוא לא מהסס לזרוק את בייל למים העמוקים, כך שקיימת אפשרות שבייל יפתח בהרכב.
*כולנו מסכימים שרונאלדו ודי-מריה הם באנקרים.
*מבחינתי: קדירה/אייארא/מודריץ’ גם כן באנקרים מול הקישור של בארסה.
*נשארה העמדה של בנזימה. האם בייל מסוגל לקחת על עצמו את את העמדה?
רבים חושבים שרע יותר מבנזימה הוא לא יהיה, גם ככה הצרפטטה לא תורם שום דבר, ואני עדיין האמנתי שלפחות המשחקים הגדולים ימריצו את החלוץ שלנו, נגד יובה - נאדא.
מצד אחד זה נכון אך מצד שני עמדת החלוץ תמנע מבייל להביא לידי ביטוי את היכולת שלו, זה עלול לסבך עוד יותר את מהלך התאקלמותו והכנסתו לעניינים כי מול בארסה הוא ירצה יותר אך יוכל פחות, והאוהדים רק יתאכזבו שלא לדבר על התקשורת שמחקה לו מעבר לפינה. לכן אני רואה שכדי לתת לבייל להראות משהוא ישנם שני מצבים:

1. אם בייל ישחק אללא מסי בבארסה, סוג של חלוץ מזויף, והוא יהיה חופשי יותר מחלוץ חוד.
  2. אם נשחק על מתפרצות אמיתיות, כלומר נבוא מוכנים עם תכנית מהבית לא סתם לזרוק את הכדור קדימה ולמסור לשחקן הפנוי.

(ofek67) #144

די נמאס כבר מההחלטות השגויות פה כל יומיים מוצאים שחקן אשם אבל הבעיה היא במאמן קודם כל…די מריה לא שחקן ספסל -ואני יגיד יותר מזה , די מריה שחקן הרכב בכל קבוצה בעולם נקודה!
רונאלדו הוא קיצוני שמאלי ואין על זה ויכוח ,הבנאדם נותן בלי נדר כל כך הרבה כבר כמה שנים , אני לא מבין את המפגרים שבאמת מעלים את זה כאופציה להסיט אותו סנטימטר מהעמדה הזו!
נותרנו עם 2 אופציות- חלוץ וקשר אמצע- אני חושב שמוטב שננסה את בייל כחלוץ , רע זה לא יכול להיות , אני לא מאלה ששונאים את בנזמה אבל אני מבין שהוא בכושר חרא ואפשר לתת לבייל ניסיון… אם לא שם אז לא בושה גם להוריד את איסקו לספסל , בואו לא ניפול לרגליו של שחקן שפה פחות מחצי שנה, אני אוהב את איסקו אבל בינתיים אין תחליף אמיתי לאוזיל באמצע ולנסות את בייל בעמדה הזו זה גם דבר חכם , סה"כ איך כולם אמרו שנה שעברה?“לא הגיוני שאוזיל באנקר בהרכב ואין תחרות” - כנל לא הגיוני שאיסקו במצב דומה.

(matanel.b) #145

בהתחשב בעובדה שאנחנו משחקים מול ברצלונה בקאמפ נואו, וככל הנראה אנחנו נראה את הכדור פחות מהם, אין סיבה שנערך למשחק מסודר שלנו, כלומר משחק שבו קבוצה מתגוננת מולנו ואנחנו צריכים לחפש את השער בצורה מסודרת. ריאל צריכה לשמר את היותה הקבוצה המגיבה במשחק כזה. במצב כזה, שלישייה המורכבת מרונאלדו, בייל ודי מאריה יכולה להיות קטלנית. שלושה שחקנים שכל אחד מהם מהיר יותר מכל שחקן בחוליית ההגנה שלהם.

בנוסף, נראה לי שנכון לחשוב על האפשרות של פפה כקשר אחורי בדיוק מאותן סיבות שציינתי בפסקה הקודמת. ריאל תמצא את עצמה יותר מתגוננת מאשר תוקפת ויוזמת. פפה הוא שחקן מושלם למשימה כזאת (בתנאי שיהיה רגוע ואחראי ולא יחטוף איזה אדום טיפשי).

(הייזנברג) #146

אנשים פה זורקים לאוויר שבייל משחק על החולשות של בארסה, וכמה שהוא כישר ב-100 אחוז וכמה שהוא חייב לפתוח, אבל זה רק כי אתם מדמיינים את בייל של טוטנהאם של העונה שעברה.
בייל בנקודת הזמן הזו הוא סימן שאלה ענק, בטח ובטח במשחק כזה קשה כמו קלאסיקו.
הוא יכול באמת לשחק על החולשות ולהביא משחק ענק, ומנגד הוא גם יכול להיות סרח עודף על המגרש ואתם תרגישו כאילו ריאל משחקת ב-10 שחקנים.
לעלות עם שחקן שלא מחובר עדיין לקבוצה, ולא שיחק יותר מ-200 דקות מתחילת העונה לקלאסיקו זאת יכולה להיות התאבדות, בטח כשלפי מה שאני רואה פה, אתם עוד רוצים שהוא לא ישחק בכלל בעמדה שבה הוא אמור להיות הכי טוב.

(ערן א.) #147

אנשים כאן שכחו נגד מי אנחנו משחקים מחר:נגד פאקינג ברצלונה בפאקינג ביוב:זה לא הזמן לעשות ניסויים!!! מבחינתי אין בכלל שאלה:בייל יחכה להזדמנות שלו על הספסל. די מריה מבחינתי הוא מאסט-בכושרו הנוכחי בייל על כל ה91 מיליון שלו הוא מחליף של די מריה ולא להיפך.

במשחק כזה עולים עם השחקנים הכי טובים בכל עמדה,וכל שחקן בעמדה שלו ולא זז לשום עמדה לא מוכרת. יש לנו את מוראטה אין שום סיבה להכניס את בייל לעמדת החלוץ- כבר כתבתי באיזה מקום שמוראטה מביא את רוח המדרידיסטה, זה הדבר שאנחנו הכי נזדקק לו מחר נגד בארסה.

(Equilibrium) #148

אתה באמת חושב שמחר, מול בארסה, בקאמפ נואו, מוראטה יפתח במקומו של גארת בייל או חס וחלילה בנזמה ?

(ערן א.) #149

[QUOTE=Equilibrium;1475445]אתה באמת חושב שמחר, מול בארסה, בקאמפ נואו, מוראטה יפתח במקומו של גארת בייל או חס וחלילה בנזמה ?[/QUOTE]

אני חושב שזה מה שצריך להיות! אבל אני יודע שלא זה מה שיקרה! בכל מקרה אם כבר אז שבנזמה יפתח כחלוץ אבל בשום אופן לא לעשות ניסויים מטופשים, עם בייל כחלוץ, שעד כה לא ראינו ממנו כמעט כלום במעט זמן שהוא שיחק (בתפקידו הרגיל) ואנחנו לא ייכולים לדעת מה נקבל ממנו בתור חלוץ.

[B]לדעתי[/B] מעבר לאי הודעות בקשר לתפוקה מבייל בתור חלוץ הצבתו בתפקיד זה היא כמו זילזול ביריבה, אם אנחנו מרשים לעצמנו לעשות ניסויים נגדה.

(הייזנברג) #150

[QUOTE=Equilibrium;1475445]אתה באמת חושב שמחר, מול בארסה, בקאמפ נואו, מוראטה יפתח במקומו של גארת בייל או חס וחלילה בנזמה ?[/QUOTE]

עם כל הכבוד לבייל והמחיר המופרז ששילמו עליו, מוראטה וגם בנזמה הם חלוצים אמיתיים והם יותר מחוברים לקבוצה מאשר בייל.
לתת לבייל לפתוח בקלאסיקו (כשהמשחק היחיד שהוא פתח בו העונה היה נגד ויאריאל), לא בעמדה שלו, זה הימור רציני מאוד, זה יכול אולי להשתלם ובייל ינצוץ ויכבוש שלושער, אבל הסיכוי היותר גדול הוא שבייל שלא הצליח בנתיים להשתלב ולהוכיח את עצמו אפילו בעמדה שלו, לא יעשה שום דבר מהאמצע, וריאל בעצם תשחק ב-10 שחקנים.

(Equilibrium) #151

די מאריה-איסקו-בייל
רונאלדו
לא בא בחשבון מבחינת אנצ’לוטי?

(bblanko) #152

[QUOTE=Equilibrium;1475457]די מאריה-איסקו-בייל
רונאלדו
לא בא בחשבון מבחינת אנצ’לוטי?[/QUOTE]

לא חושב, אנצ’לוטי כבר אמר בעבר שלא יסיט את כריס מהעמדה שלו, אז נכון שהוא התנסה במהלך הזה לא פעם אבל אני לא חושב שהוא [B]יפתח[/B] איתו בתפקיד הזה.

בנוגע לסוגיית בייל להרכב או לא, אני דווקא חושב שאפשר לוותר על ייארא בשלישית הקישור, נכון, הוא לוחץ בחסד, אבל עדיין הטיפול שלו בכדור קצת מגושם,דבר שיהיה מסוכן אל מול הלחץ של ברצלונה.
איך שאני רואה את זה, זה להשאיר את מודריץ וח’דירה בקישור האחורי כשלפניהם די מאריה , עם משחק הלחץ הנפלא שלו והיכולת על שטח קטן הוא יכול לבוא לידי ביטוי בצורה טובה.
בהתקפה לשים את בייל מימין, רונאלדו משמאל ובנזמה בחוד, בתקווה שהוא יתפוס את אחד הימים שלו על פויול, אני חושב שפעולה, שתיים טובות במשחק הזה יכולות להשפיע פלאים על הביטחון שלו ואני [STRIKE]די[/STRIKE] בטוח שאנצ’לוטי ישחק איתו.
אם בייל כשיר לגמריי אני לא רואה סיבה שלא יפתח מחר בקלאסיקו הראשון שלו, המשחק הזה יושב עליו בול גם אם הוא לא ב100% כושר משחק, התרומה הגדולה שלו ללחץ הקבוצתי והעובדה שיהיו לו שטחים לרוץ בהם יכריחו את ההגנה של בארסה להתמקד בו מה שיקל על רונאלדו.
ההרכב נשמע קצת התקפי אני יודע אבל הוא מורכב משחקנים שלוחצים בצורה טובה ומספיק מהם גם טכניים מאוד, הפלוס הגדול פה הוא המתפרצות, (שיש להן פוטנציאל קטלני ) במידה ונאולץ להגיב ולא ליזום (מה שכנראה יקרה).

(Big9Benz) #153

דובר פה על זה שאם נעלה עם בייל בהרכב נראה כאילו אנחנו בעשרה שחקנים. אני מעדיף שנראה כאילו אנחנו עם עשרה שחקנים עם בייל על המגרש, מאשר שבנזמה יהיה על המגרש במקומו. אני בטוח שאם בייל יפתח הוא יתן את כל כולו כדי להוכיח שהוא לא בלוף, ומקומו כבר עכשיו הוא בהרכב, מקסימום נבזבז חילוף עליו, וזה לא שהוא עדיף כשהוא עולה מהספסל, כי בייל הוא ממש לא איזה סופר-סאב או משהו בסגנון. לתפקיד הזה יש לנו שחקנים כמו מוראטה או די מאריה.

(orelh94) #154

בטוטנהאם בזמנו בייל היה משחק מאחורי החלוץ כשחקן חופשי כשבצד שמאל סיגורדסון שיחק.
זה עבד נהדר וכולם ראו מה היו התוצאות בעונה שעברה. למה לא לנסות את זה כאן? איסקו לא מבריק בלשון המעטה כרגע, ואנצ’לוטי מתעקש על בנזמה… אפשר לנסות את זה כשמאחורי בייל יש את מודריץ’ וח’דירה, יכול להיות נסיון מעניין.

(הייזנברג) #155

כמו שאמרת, בטוטנהאם הוא שיחק לפעמים מאחורי החלוץ, כשהיה חלוץ לפניו…פה רוצים להוציא חלוץ ולהכניס את בייל בתור סוג של חלוץ.
תפקיד מאחורי החלוץ עובד כשיש חלוץ.

(הייזנברג) #157

[QUOTE=orelh94;1475556]ומה זה קשור לתגובה שלי? רשמתי את דעתי בנושא וגם כתבתי שאנצ’לוטי מתעקש על בנזמה ולכן התפקיד של בייל יהיה מאחורי החלוץ ולא בתור חלוץ.[/QUOTE]

במקרה כזה, מרכז השדה יהיה רך כמו חמאה וכשאתה משחק מול צ’אבי, אינייסטה ובוסקטס (והיום יש סיכוי גם שססק ישחק ביחד איתם לפי האימון), אתה לא יכול להיות רק עם חדירה ומודריץ’ בקישור (כי בייל לא באמת קשר).

(orelh94) #158

ואוזיל פשוט היה הפקטור שניטרל את מרכז השדה של בארסה. תן לי לגלות לך סוד - הוא לא.
בתקופת מוריניו מרכז השדה היה מורכב משני שחקנים באופן קבוע.

בחייאת, תפסיק כבר לכתוב שטויות ותפתח את העיניים.

(הייזנברג) #159

בתקופת מוריניו, לא היה קלאסיקו בלי אלונסו.
חדירה לא כל כך יצירתי כמו אלונסו, אין לו את המסירות של הספרדי, ומודריץ’ הוא לא ממש קשר אחורי חזק או משהו, והוא הרבה יותר קדמי.
בתקופת מוריניו שיחקו עם אלונסו וחדירה או אפילו אלונסו ופפה, אתה יכול להשוות את זה למודריץ’ וחדירה ?
אגב, אוזיל היה פקטור משמעותי במשחקים נגד בארסה כשבישל מספר לא מבוטל של שערים, וידע כל הזמן איזה מסירה תחתוך את ההגנה של בארסה…בייל מהבחינה הזו לא מתקרב לרמתו של אוזיל.

(orelh94) #160

קודם כל, מודריץ’ יכול לתת עבודה, לא כמו אלונסו בפן של הכדורים הארוכים, אבל הוא מוסיף ניידות, הצטרפות להתקפה מסירות עומק טובות ובעיטות מרחוק.
אף אחד לא בונה על ח’דירה שינהל משחק או משהו, הוא שם כדי לגרוף כדורים.

אתה אמרת שמרכז קישור של שני שחקנים לא יוכל לעמוד מול המרכז קישור של בארסה. אני עניתי לך שכן, אפשר וזה הוכח לאורך הקדנציה של מוריניו למעט משחקים בודדים.
מהדברים שלי אפשר להניח שאני מתכוון לכך שאוזיל לא פקטור במרכז הקישור אלא רק בהתקפה.
אוקיי- אוזיל מביא את המסירות המתוחכמות וכל מה שציינת… בייל מביא יכולת פריצה פנומנאלית, מהירות מסחררת, יכולת כיבוש שערים ובעיטות אימתניות מרחוק.
מהבחינה הזו - אוזיל לא מתקרב לבייל. כל אחד עם הפלוסים והמינוסים שלו. בייל נותן לנו יותר ורסיטליות בהתקפה כשהוא משחק שכן הוא, יכול להחליף מקומות כמעט עם כל החלק הקדמי - מה שאוזיל לא יכל לתת לנו.

(הייזנברג) #161

[QUOTE=orelh94;1475584]
בייל מביא יכולת פריצה פנומנאלית, מהירות מסחררת, יכולת כיבוש שערים ובעיטות אימתניות מרחוק.
מהבחינה הזו - אוזיל לא מתקרב לבייל.ו.[/QUOTE]

שוב, כמו שאמרתי פה כמה פעמים, אתה מדבר על בייל של טוטנהאם, על בייל שנמצא בכושר שיא והכל הולך לו.
כרגע בייל הוא שחקן שבקושי התאמן עם הקבוצה, כל משחק שהוא נכנס רואים שהוא לא מחובר לשחקנים האחרים, לא מצליח לפרוץ, ובטח שלא לבעוט, הוא בקושי נגע בכדור ב-20 דקות נגד יובה.
בייל כרגע הוא הימור…זה נחמד מאוד שהוא היה שחקן מצוין בטוטנהאם אבל כרגע המצב הוא הרבה יותר בעייתי ולא כזה ורוד כמו שאתה מצייר אותו.
הסיכוי שבייל שלא שיחק באופן סדיר חצי שנה, יתן פריצות מסחררות ובעיטות אימתניות דווקא במשחק האמיתי הראשון שהוא פותח בו כשהוא דווקא הקלאסיקו הוא נמוך מאוד.