גארת' בייל :: מלך השערים של ווילס בכל הזמנים

ריאל-מדריד

(saharsacc) #396

אני לא מבין, אנחנו לא ראינו את אותו גארת בייל בשנה האחרונה? זה שכל כדור שקיבל איבד, החטיא אין סוף פעמים מול שערים ריקים ולא הצליח לעבור שחקן אחד? מדהים מה שחצי הופעה במצטבר בגביע העולם למועדונים ועוד חצי הופעה נגד קבוצה בליגה שלישית עושות לאנשים. גארת בייל הוא לא המושיע, ובטח שלא שחקן טופ. ותהיו בטוחים שעד פברואר הוא ייפצע שוב

(Shirlivneh) #397

גארת’ בייל שאתה זוכר הוא גארת’ בייל מאוד מסוים, הוא גארת’ בייל חסר הביטחון שהאוהדים בברנבאו לא הפסייקו לשרוק לו בוז, שהבטיחון העצמי שלו היה בקרשים וככל שחקן כדורגל אחר - גם ההופעות. איכשהו שכחת את אותו גארת’ בייל שאפילו במספר המצומצם של המשחקים שהוא שיחק בעונה שעברה, הבקיע גולים סופר משמעותיים נגד ויאריאל ואספניול, את אותו גארת’ בייל שעשה על בארטרה סיבוב (שמננו בארטרה עדיין לא התאושש) והביא לריאל גביע, דבר שהוא אגב הספיק לעשות גם העונה, עם גול מדהים נגד סוסיאדד, שגם סגר עבור ריאל את המשחק והבטיח שלוש נקודות. לגארת’ בייל יש הכל - עוצמה, מהירות, פיזיות ודריבל, וכשיש לו ביטחון הוא שחקן טופ, וגם מושיע לא קטן (אם אינני טועה, הוא הבקיע או בישל בכל משחק גמר שבו הוא שיחק בריאל, להוציא גמר ליגת האלופות האחרון, בו הוא נכנס כמחליף לכרבע שעה). חזרה של גארת’ בייל למגרשים ולכושר זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לריאל מדריד, ולמרות שהליגה אולי אבודה - יש לה שני תארים נוספים להילחם עליהם, והיא בהחלט תצטרך אותו.

(saharsacc) #398

אותו גארת בייל שעשה על בארטרה סיבוב עשה את זה לפני 4 שנים, באותה התקופה שאובמיינג וניימאר נחשבו לפלופים, שליברפול כמעט לקחה אליפות, שדניאל סטארידג היה החלוץ הלוהט באירופה(אחרי סוארז), וכשקרים בנזמה היה שחקן של 20 גולים בעונה. כמו שאת רואה, הרבה יכול להשתנות ב4 שנים.
העונה הקודמת של בייל הייתה זוועתית(אולי את מדברת על האחת שקדמה לה?), היכולת שלו הייתה נוראית(להוציא את החודשים הראשונים) והוא היה פצוע כמעט בכולה.
לגארת בייל אין שמץ של יכולת טכנית עם הכדור, והוא בטח שלא דריבלר,ואת יודעת מה, הוא גם לא כזה מהיר כמו פעם(ברור שהוא שחקן מהיר, אבל הוא כבר לא בהכרח הכי מהיר על כר הדשא בכל משחק כמו בעבר), והוא לוקה באספקטים הרבה יותר בסיסים-הוא מסיים על הפרצוף, יש לו קבלת החלטת נוראית(זוכרת את המצב ב14\15 שהוא נשאר עם רונאלדו מול השער והחליט ללכת לבד, החמיץ, והפסיד נקודות?) ומצטער אבל שחקן שכבר 3 שנים לא מצליח לצבור ביטחון(להזכירך, ב15\16 הוא היה “המושיע” עם כמה גולים בנגיחות לקראת סוף העונה, ובטח שלא קיבל בוז) לא ברמה של ריאל מדריד.
כמו כן, הנתון על הגמרים נחמד אבל בהתחשב בזה שהוא כבש בדיוק בשניים מהם(גביע העולם למועדונים, עם כל הכבוד, הוא לא קנה מידה לשחקנים ברמה הזו), ו2 השערים כאמור הגיעו לפני 4 שנים, הוא לא אומר יותר מדי. לעומת זאת, אם נסתכל על כל משחקי הליגה נגד בארסה ואתלטיקו מאז שהגיע, נגלה שהוא לא כבש נגדם עדיין. השחקן שניפץ את שיא סכום ההעברות בהיסטוריה, לא כבש נגד 2 היריבות העיקריות של הקבוצה שלו בליגה. וגם בחצאי ורבעי גמר ליגת האלופות לא זכור לי שער שלו למעט השער החצי עצמי מול סיטי, ככה שאני חושב שהפרכנו את הטענה שהוא מושיע.
בקיצור, אני לא מבין מה הביסוס של ההודעה שלך, הבלצות פה ושם זה ממש לא אמור להספיק כדי לקבל מקום קבוע בהרכב בקבוצה כמו ריאל מדריד.
אולי ממה שרשמתי יכול להשתמע שיש לי משהו נגד הוולשי, אבל למעשה אין הרבה שחקני שהייתי מעדיף על בייל מודל 14\13 שישחקו בקבוצה. אבל בייל של היום לא מזכיר אפילו בקצת את היכולת שלו אז. אולי ככה זה שלא משקיעים(ניסיתי למצוא את הכתבה מלפני 2 עונות שהוא אמר שאפשר לנוח במחצית השניה בריאל, אם מישהו מצא ויכול לשלוח יהיה נחמד)
הדבר הכי טוב שיכול לקרות לריאל מדריד זה שגארת בייל יעזוב אותה לצמיתות, יקח איתו את הקבב הצרפתי ויגיעו שחקני התקפה שבאמת נמצאים בטופ(וגם כאלה שמשחקים מדי פעם ולא פצועים כל שבוע), ולא רק אמורים להיות כאלה. עד אז נמשיך להבליץ תוארי ליגה פעם ב5 שנים

(iTvi) #399

שלושער במשחק ידידות נגד סין הופך את גארת’ בייל לכובש המצטיין של נבחרת ווילס בכל הזמנים (עם 29 שערים). הוא עקף את שיאו של אגדת ליברפול, איאן ראש, לו יש 28 שערים בנבחרת.