גארת' בייל :: מלך השערים של ווילס בכל הזמנים

ריאל-מדריד

(מנחם ברוכי 1) #330

כדי להבין את גודל האכזבה שלי תראו את הסרטונים האלה

בקיצור אם ראיתם הבנתם

(de la red) #331

בייל הוא שחקן אדיר, הוא סובל מדבר אחד וזה חוסר הכוונה כי כשאתה משחק כמו פח ברוב המשחקים והמאמן שלך לא רואה את זה אז הכל טוב.
בייל יודע שהוא לא היה טוב אבל המקום שלו מובטח והוא חושב שהכשרון שלו יעשה את ההבדל או עצם זה שהוא סופר סטאר, במשחקים האחרונים הוא הבין את המושג של להתאמץ יותר כשלא הולך.
הוא ישאר מקווה, ויהיה גדול מבטיח.
הוא חייב להשתחרר מהצל של רונאלדו, וזה דבר שכן מפריע לי אצלו ( רונאלדו) מסי נותן לחברים שלו להתקפה להיכנס למשחק בכח, בין אם זה לתת להם לבעוט פנדלים או חופשיות ובין אם זה הפרגון האדיר שלו.
רוונאלדו ענק אבל רואה רק את התחת של עצמו. לא יזיק לו לפרגן לבייל פנדל או בעיטה חופשית שתחזק לו את הביטחון.

(סארי) #332

השני סנט שלי לדיון על בייל:
אני לא חושב שהכותרת של הדיון מתאימה, נכון הייתה לבייל עונה באמת זוועתית והוא לא הופיע כמעט לאף משחק, אבל שחקן כמו בייל לא מוכרים בגלל עונה אחת רעה,צריך לתת לו את הזמן והביטחון כדי שיחזור להראות מה הוא שווה, בייל לבטח יודע שהוא לא היה בכושר הכי טוב שלו העונה והוא יעבוד על זה, שנה הבאה הוא יהיה יותר טוב, אבל הוא צריך להבין שהמקום שלו בהרכב לא מובטח, לא יקרה שום דבר אם הוא יירד לספספל, זה יכול לעשות לו טוב ולשאר הקבוצה טוב גם, אם שנה הבאה הוא חראה את אותה היכולת אז נוכל לדבר על מכירה שלו.

(דניאל.) #333

גם אני רציתי לרשום על הכותרת שהיא שגוייה ואז התחבטתי אם זה זה נכון מבחינה כלכלית למכור שחקן בלא מעט כסף, אבל אחרי חשיבה עם עצמי חזרתי לדעתי הראשונה: למכור את בייל זו שטות מוחלטת. לא צריך להכנס יותר מדיי לדיון, הוא שחקן מצויין, שנמצא בתקופה לא טובה ובאמת אין לו מאמן שיודע לתת כאפה לשחקן ולהעיר אותו (ע"ע מוריניו).

בקשר לרונאלדו, אני באמת מקווה שהוא יבוא וירים אותו, יש איזשהי תחושה שקצת לא באים לקראתו והוא נראה לא מרוצה ולא שמח. מקווה שלא כך הדבר.

אני עדיין חושב שהוא חייב להסתפר. אין, תסמין שיער הארוך הוא רע במדריד. רע.

(El Rojo) #334

הסיבה היחידה להשאיר את בייל זה הגיל של רונאלדו. כולנו יודעים מה בייל יודע לעשות באגף שמאל ופה בדיוק נכנס המאמן.

(borntorun) #335

[QUOTE=El Rojo;1619704]הסיבה היחידה להשאיר את בייל זה הגיל של רונאלדו. כולנו יודעים מה בייל יודע לעשות באגף שמאל ופה בדיוק נכנס המאמן.[/QUOTE]

אני ראיתי אותו שם שנתיים, ואני לא חושב שבייל באגף שמאל שונה כל כך, או אפילו יותר טוב, מבייל של אגף ימין. את הכדורגל הכי טוב אצלנו הוא שיחק ברגע ש[B]עזב[/B] את אגף שמאל, ושיחק או באמצע או בימין. לבייל אין ממש רגל ימין כמו שודאי שמתם לב, ולכן לשחק איתו בשמאל מגביל אותו מאוד לאגף, מונע ממנו לאיים על השער, ובעצם מקבע אותו בתור הקיצוני המהיר שרץ על האגף ונותן כדורי רוחב. אם תסתכל על המשחק שקנה את עולמו (ואולי הכי טוב שלו אצלנו), נגד אינטר, תראה בדיוק את בייל של אגף שמאל - מהיר, מדויק ועשה סיוט למייקון, אבל לא עבר כמעט לא פעם אחת את קו הרחבה (וכשכן עבר - 1:30 - רואים בדיוק מה שווה הבעיטה שלו בימין). לא חושב שזה מספיק למדריד או מה שהם רוצים.

בקיצור, השקר הזה שבייל יותר טוב בשמאל הוא פשוט שגוי, נכון שהוא שיחק בשמאל בהתחלה (בעיקר בגלל קיבעון אנגלי קלאסי של רדנאפ, שחקן שמאל = אגף שמא, בייל ולנון מגביהים מכל אגף), אבל הוא פרץ באמת רק כשעזב את העמדה הזו. לדעתי בשמאל זו העמדה החלשה ביותר שלו מבין השלישייה הקדמית. בייל יכול להיות מעולה באמצע, אבל עם כל הפליימייקרים שלכם קשה לי לראות את זה קורה. לכן אני חושב שיקום או ייפול באגף ימין.

(El Rojo) #337

כמה פעמים בייל שיחק בשמאל?
איזו אלטרנטיבה בשוק יש לקיצוני שמאלי עם בעיטה טובה?
אלמלא רונאלדו היה לוקח את כל ה10964 בעיטות חופשיות אולי, סליחה אני משוכנע שדברים היו נראים קצת אחרת.
לא סתם אני אומר שהתפקוד שלו היא תוצאה ישירה של המערך כי אני בטוח שאם באופן מערכתי הוא ישולב בתפקיד מתאים דברים יראו אחרת.
עכשיו תחשבו אם במהלך העונה הקבוצה הייתה מממשת את אופציית הבעיטה מחוץ לרחבה כשיש לנו חמאס מימין קרוס במרכז ובייל בשמאל. אה ויש גם את לוקה.
זו גם אחת הסיבות שהמאמן שגה העונה ורק לקראת סיום העונה הוסכל השימוש בבעיטות מרחוק.

גילוי נאות, אני לא מחסידיו של בייל בתקופות במדריד אבל שאתה רואה את המאמץ שהוא השקיע במשחקים האחרונים אי אפשר לא להעריך אתכל המצב מחדש.

(borntorun) #338

בייל מאוד שמאלי, ולכן רוב הבעיטות הטובות שלו מרחוק מגיעות כשהוא חותך לאמצע מאגף ימין. גם רוב השערים שהבקיע אצלנו מרחוק היו מאגף ימין. לשים אותו באגף שמאל זה להגביל מאוד את הזדמנויות הבעיטה מרחוק שלו.
גם מבחינת בעיטות חופשיות, בייל לוקח את הבעיטות מצד ימין אצלכם, כדי שיבעט מרגל שמאל. בעיטות מצד שמאל אין טעם לתת לו לקחת.
הוא הרבה יותר מתאים לימין מאשר לשמאל.

דווקא אם אתה מחפש בשוק העולמי אלטרנטיבות לווינגר שמאלי אמיתי (ימני ברגיל) לא חסרות, מרויס עד הזארד.

(hasanElmatador) #339

לא מרויס עד הזארד, רויס והזארד וזהו. אחד בעל רגלי זכוכית והשני לא יעזוב את קבוצתו גם בחלומות.

בייל ורונאלדו מתקשים העונה לכבוש שערים או אפילו לאיים כאשר חותכים מאגף לאמצע מפני שהיריבות למדו אותנו ובעצם כולן סוגרות את האמצע ופותחות האגפים. בייל השתפר במשחקים האחרונים בגלל שהגדיל את טווח הבעיטות שלו וחסר לו רק את השערים שבטוח יתחילו לבוא עם הזמן.

(R9nald0) #340

לא צריך לשבור את הכלים בגלל עונה אחת פחות טובה.

מבחינת פוטנציאל ויכולת בייל הוא לבטח בין 5 השחקנים הטובים בעולם. הבעיה שלו היא מנטאלית, הבנאדם פשוט קרס תחת עומס הציפיות שנוצרו הן מתג המחיר העצום שלו, מההשוואה המתבקשת לרונאלדו ואף בעקבות העונה הראשונה המצויינת שנתן במדי הקבוצה, שהשאירה טעם של עוד.

אני חושב שקיים קשר ישיר בין הירידה העתידית בכושרו של רונאלדו לבין העלייה ביכולת של בייל. כאשר רונאלדו יפנה את הבמה בשנה-שנתיים הקרובות, יהיה רק איש אחד בריאל שראוי ויכול לרשת אותה. זה יוביל למצב שבו הן חבריו לקבוצה והן האוהדים ינהגו כלפיו ביתר סלחנות על כל בעיטה מ-30 מטר שלא פוגעת או דריבל שלא צולח, זאת בניגוד גמור למצב היום. הבנאדם פשוט נראה מפוחד בכל פעולה שהוא עושה ולמען האמת אני מרחם עליו. לא קל להגיע בתג מחיר גבוה כל כך ולשחק בצילו של אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה [STRIKE]של המועדון[/STRIKE], שכובש ומבשל במספרים לא הגיוניים.

הוא הגיע על תקן היורש, העתיד של הקבוצה והאיש שאמור להוביל אותה ביום שאחרי רונאלדו. הבעיה היא שהיום הזה עדיין לא הגיע ואפילו לא ניכרת דעיכה ביכולת אצל הפנומן, לפחות לא במה שקשור לסטטיסטיקה, ואפילו להיפך. אבל מי יוכל להחליף אותו ברגע שזה יקרה? חאמס?

אני חושב שצריך לתת לבייל עוד הזדמנות. אני לא אוהב להשתמש בקלישאות אבל גם בייל יודע שיותר נמוך ממה שהוא הגיע העונה הוא לא יכול לרדת. קצת מצחיק שמשתמשים במונחים האלה של “נמוך” ו"שפל" כי מבחינה סטטיסטית בייל תרם העונה 17 שערים ו-10 בישולים - סביר לכל הדעות עבור כל שחקן שלא עלה 100 מליון יורו. לדעתי זה רק מוכיח את הציפיות המטורפות ממנו.

תיאורטית אפשר למכור את בייל ב-70/80 מיליון. השאלה היא את מי נביא בסכום הזה שיוכל להתעלות עליו? האפשרות היחידה שעולה לי לראש היא אדן הזאר, ומשום מה יש לי הרגשה שמוריניו לא ימהר לשחרר אותו ובטח לא לריאל מדריד. מה גם שאני לא חושב שהוא טוב או מוכשר יותר מהוולשי, פשוט האלטרנטיבה היחידה שקרובה אליו.

בייל הוא שחקן ענק. יש לו מהירות פנומנאלית, יכולת אתלטית, דריבל, טכניקה ובעיטה שלטעמי לא נופלת ואף עולה על הבעיטה של רונאלדו. השחקן הזה הוא מניה ענקית לעתיד ויש לטפח אותו בשביל לא לפספס את הפוטנציאל הגלום בו, בעיקר בפן המנטאלי שבו הוא לוקה. רק עניין של זמן לדעתי עד שהוא יהפוך לשליט הבלתי מעורער של ריאל מדריד בהתקפה, באופן דומה לרונאלדו היום.

(t.a.l4) #341

[B]בייל בפייסבוק:

“זה לא היה סוף העונה שקיוינו לו,אנחנו תמיד רוצים לזכות בגביעים,נעבוד קשה בקדם העונה במטרה להגיע חזקים יותר לעונה הבאה עם ריאל מדריד”.[/B]

די שם סוף לשמועות עוד לפני שהתחילו לתפוס תאוצה.

(hasanElmatador) #342

אם יש אחד שהיה זקוק לשינוי שיטת המשחק זה גארת בייל. אני חושב שחלק מכובד מההחלטה לפטר אנצ’לוטי ולהביא דווקא בניטז זה התפקוד של גארת בייל העונה. עם מאמן יותר דפנסיבי בייל יוכל להביא יותר לידי ביטוי את האיכיות שלו.

(Madridista522) #343

//youtu.be/g8uaOv44ncY

[RIGHT]אני מצרף את הסרטון הזה, כי אנשים פה טיפה שכחו מי זה גארת’ בייל.
אנשים פה התחילו להספיד את סט היכולות שלו, את יכולות הכדרור שלו, את יכולות המשחק שלו.
אנשים פה התחילו לטעון שגארת’ צריך 10 מטרים פנויים כדי לבוא ולעשות פעולה ואנשים פה חושבים שגארת’ צריך תנאים מאוד ספציפיים כדי לפרוח.

סט היכולות של גארת’ בייל הוא מדהים, החל מהבעיטה האדירה, הסיומת המעולה, הפיזיות המושלמת, הדריבלים המצוינים וגם המסירות שלו בהחלט טובות.
[/RIGHT]אולי זה השיער הארוך, אולי זה חוסר ביטחון, אבל משהו מונע מבייל להיות בייל.
[RIGHT]יש בידינו שחקן על, מהטובים בעולם, שרק מחכה להשתיק את כל המלעיזים, הקאמבק בדרך.

[/RIGHT][RIGHT]
[/RIGHT]

(Chagi) #344

האמת שבייל תמיד היה מאוד רזה (שחיף) ותמיד היה נראה קליל עם הכדור, כמו בעונה הראשונה שלו אצלנו. נראה שבשנה שהוא הגיע הוא העלה מאוד במסת הגוף (הייתה תמונה שלו במדי טוטנהאם כשעזב ובתמונה של קיץ אחרי שהגיע לריאל, רואים את ההבדלים) ואולי זה משפיע עליו בצורה כלשהי. אני חושב שהתנועה שלו השתנתה קצת לעומת שנים עברו ויכול להיות שאני טועה (יכול מאוד להיות) אבל זה נראה לי משהו שקשור לשינוי הפיזי שהוא עבר.
מה דעתכם ?

(Merengue) #345

[QUOTE=Chagi;1637910]האמת שבייל תמיד היה מאוד רזה (שחיף) ותמיד היה נראה קליל עם הכדור, כמו בעונה הראשונה שלו אצלנו. נראה שבשנה שהוא הגיע הוא העלה מאוד במסת הגוף (הייתה תמונה שלו במדי טוטנהאם כשעזב ובתמונה של קיץ אחרי שהגיע לריאל, רואים את ההבדלים) ואולי זה משפיע עליו בצורה כלשהי. אני חושב שהתנועה שלו השתנתה קצת לעומת שנים עברו ויכול להיות שאני טועה (יכול מאוד להיות) אבל זה נראה לי משהו שקשור לשינוי הפיזי שהוא עבר.
מה דעתכם ?[/QUOTE]
גם לי זה עבר בראש, אגב גם רונאלדו עבר סוג של שינוי כזה, אם בצעירותו ביונייטד הוא התחיל כשחיף שמלהטט ברגליים ומדי פעם כובש, הוא הפך למפלצת אתלטית שבעיקר נמצאת במקום הנכון בזמן הנכון

(Granero) #346

האם צריך לעזוב? ברצינות? עונה אחת רעה ושוכחים מה הוא עשה בליסבון באצטדיון האור? מה הוא עשה לברצלונה במסטאייה?
מבחינתי בייל הוא היורש של רונאלדו,הוא צריך להיות באנקר בהרכב ואסור שאפילו ידברו על עזיבה וככה זה צריך להיות.
למכור אותו תהיה החלטה גרועה, מאוד.

(Jesé Rodríguez) #347

דבר שלא חשבתי עליו לפני שטרחו להזכיר אותו כאן בתגובות מסויימות. הוא החלק של רונאלדו בעניין היכולת של בייל.
עד עכשיו לא חשבתי על כך כי זה היה נראה לי עניין סתמי, אפילו סוג של תירוץ, אבל גם אחרי המשחק מול חיחון
אני מתחיל לחשוב שיש לזה השפעה, למשל כשבייל עושה פעולה לא טובה, רונאלדו פשוט מביע מחאות כעס
עם הרמות ידיים ואפילו סוג של בכי, פעם אחת לא ראיתי אותו מוחא כפיים או מרים לו איזה אגודל, אפס פרגון,
יכול להיות שזה כן עושה משהו לבייל. וכמובן שתמיד חייבת להגיע ההשוואה הזו: היחסים בין מסי לניימאר נראים יותר טובים.

הפנטזיה הראשונה של כולנו כשבייל חתם בקבוצה הייתה על הצוותא שלו עם כריסטיאנו, והפנטזיה הזו אפילו לא קרובה להתממש,
זה נראה כאילו כל אחד מהם עסוק בשלו במגרש, אפשר להגיד סוג של מלחמת אגו, כל זה בגדר השערה כן? אנחנו לא יודעים
מה הולך שם בחדר ההלבשה ובאימונים.

(~-Ron-~) #348

[B]

המלך של ויילס

[/B]גארת’ בייל שחווה עונה לא כל כך מוצלחת אצלנו בעונה שעברה אחרי עונת בכורה פנטסטית ממשיך לעשות חייל במדים הלאומיים, גארת’ בייל עשה זאת אתמול שוב וניצח לויילס משחק סופר חשוב בקרב על ההתמודדות לעלייה ליורו 2016 אחרי שהוא קובע 1-0 קטן גדול בנגיחה סטייל כריטיאנו רונאלדו בדקה ה-82’.
זאת לא הפעם הראשונה שהוא עושה את זה, הפעם האחרונה שזה קרה לא הייתה כל כך מזמן בחודש יוני אחרון שוב היה זה גארת’ בייל שהעניק 1-0 קטן גדול אך הפעם מול יריבה הרבה יותר קשה ויריבה ישירה לקרב העלייה ליורו ואחת הנבחרות הטובות בעולם - בליגה, בדקה ה-25’ של המשחק גארת’ בייל השתלט על כדור טועה ברחבה ועם קלאס וקור רוח עצר את הכדור על החזה ובלי יותר מידי להתבלבל הכניע את קורטואה, ויילס שמרה על התוצאה עד הסיום ועשתה צעד ענק ליורו בצרפת.

גם משחק אחד לפני זכור כאן בטח לכמה משתמשים הלא הוא היה נגד נבחרת ישראל שלנו, בייל וחבריו הגיעו לארץ הקודש וזה ניגמר ב-3:0 חד צדדי כאשר בייל כובש צמד (אחד בבעיטה חופשית נפלאה) ומוסיף גם בישול לארון ראמזי שכבש את הראשון.
בויילס ובממלכה כולה פשוט לא מאמינים למראה עיניהם וסוגדים לבייל ברמה עיוורת, היום ואתמול לא היה אף כלי תקשורת בממלכה שלא הפסיק להעריף מחמאות על הויילשי שלנו, ב[B]דיילי מייל[/B] נכתב - “פשוט מדהים, רואים שהוא למד בריאל מדריד מכריסטיאנו רונאלדו וחבריו, עכשיו לאף אחד בויילס לא יהיה ספק בקשר ליכולת ולנאמנות שלו”, ב[B]סקי ספורט[/B] הוסיף - “הנגיחה של בייל שמה את ויילס מרחק נגיעה מהיורו, ויילס נכנסת לארץ החלומות בזכות בייל”.
[B]גארדין[/B] - ווליס כמעט ביורו בזכות שער של בייל על חשבון קפריסין, ה[B]‘סאן’[/B] - בייל עף באוויר נגח במצחו ונגח חזק לרשת, בייל לוקח את ויילבס ליורו.

לבייל יש כבר 18 שערים במדים הלאומיים ב-51 הופעות, במקום ה-6 בכל הזמנים של הנבחרת עם ממוצע של 0.34 שער למשחק, במקום הראשון נימצא איאן ראש האגדי עם 28 שערים, אני בטוח שבייל יעקוף אותו. אנשים כאן בפורום בטח ירימו גבה איך עושים עניין מול כמה שערים מול אנדורה, ישראל, קפריסין וטוב נו גם בלגיה ובוסניה אך בממלכה הבריטית מבינים טוב מאוד למה כל העניין, ויילס נבחרת מאוד צנועה שלמרות ששיחקו שם כמה אגדות כדורגל כגון איאן ראש, מארק יוז, ראיין גיגס היא אף פעם לא נספרה באמת ואף אחד אפילו לא נתן לה צ’אנס אמתי, למרות שגארת’ בייל משחק שם הרבה יותר הימרו שנבחרת ישראל תעלה לפני שויילס תעלה ליורו, הישג השיא של ויילס הוא רבע הגמר אי שם ב-1958 וחוץ מהמונדיאל הזה ויילס לא הגיע לשום טורניר לא מונדיאל ולא יורו וכנראה שאנחנו הולכים לראות היסטוריה נגד עיננו וויילס ירשמו סוף סוף אחרי שנים של תסכול עלייה ליורו.

לאף אחד אין ספק מי המנהיג הבלעדי של הנבחרת הזאת - גארת’ בייל, המאמן יודע את זה, השחקנים יודעים את זה, האוהדים יודעים את זה והתקשורת יודעת את זה, גארת’ בייל עד כה עם קמפיין מצוין מעבר לזה שויילבס כולה רושמת קמפיין אדיר כאשר היא במקום הראשון עם קבוצות בבית כגון בלגיה ובוסניה היא גם ללא הפסד - 5 ניצחונות ו-2 תיקו, גארת’ בייל אחראי כמעט על כל שערי הנבחרת בקמפיין הנוכחי, ויילבס הבקיעה 9 שערים - בייל 6 שערים ו-2 בישולים, הוא פשוט לוקח את הנבחרת הזאת על הגב ועושה שם נסים ונפלאות, נכון היכולת של הקבוצה לא מרתקת אך התוצאות והתאכלס מדברים בפני עצמם, ויילבס אחרי 70% מהקמפיין כאשר היא בלי הפסד במקום הראשון מובילה בפור של 3 נקודות, לזה אף אחד לא ציפה, אפילו לא גארת’ בייל.

[B]אז איך לדעתכם ההצלחה עם הנבחרת תשפיע על בייל העונה במדי ריאל מדריד ?[/B]

(~-Ron-~) #349

[B]

היום לפי שנתיים בדיוק[/B] ב-14 בספטמבר 2013 גארת’ בייל ערך את הופעת הבכורה שלו בריאל מדריד וכבש את השער הראשון שלו לזכותינו, זה היה במחזור הרביעי של עונת 13/14 גארת’ בייל שהגיע בסוף הקיץ על תקן השחקן היקר בעולם היה פצוע ופיספס את שלושת מחזורי הפתיחה, בייל ערך את הופעת הבכורה שלו בריאל מדריד באל מדריגל כאשר פתח בחוד לצד בנזמה וכריסטיאנו רונאלדו וזה למעשה הייתה הפעם הראשונה שה-BBC שיחקו יחד.

גארת’ בייל הוחלף בדקה ה-61 על ידי די מריה אך עוד קודם לכן במחצית הראשונה בדקה ה-38 שלוח התוצאות הראה 1-0 לטובת המאחרים כדור מצויין של מודריץ מצא את קראבחל שפרץ בצורה מצויינת פנימה לרחבה העביר רוחב טוב וגארת’ בייל עם גליץ’ מכל הלב הבקיע את שער הבכורה שלו במדים הלבנים וקבע 1-1, זה לבסוף לא עזר לריאל מדריד לנצח כאשר המשחק ניגמר בתוצאה 2-2 משער שני של כרסיטיאנו לטובתינו.

מאז הספיק גארת’ בייל לערוך 95 הופעות רשמיות במדים הלבנים כאשר הוא מבקיע 41 שערים ממוצע של שער כל 2.3 משחקים, בליגה הספרדית בלבד לבייל יש 61 הופעות עם 30 שערים, שער כמעט כל שתי משחקים.

[B]שער הבכורה של גארת’ בייל
[/B]
[YT]KXXhNmPbGHU[/YT]

(~-Ron-~) #350

[B]שבר את הבצורת

[/B]גארת’ בייל סוף סוף שבר את הבצורת שלו במדי ריאל מדריד אחרי שהבקיע את השער הראשון היום בניצחון 2-0 על אייבר. הוולשי הבקיע אומנם במדי הנבחרת במסגרת קמפיין מוקדמות יורו 2016 שיערך בצרפת אך במדים הלבנים גארת’ בייל לא מצא את הרשמת והיום הוא שבר בצורת ארוכה מאז הניצחון 5-0 על בטיס בברנבאו בתחילת העונה אז הבקיע צמד.
המשחק ההוא נגד בטיס נערך ב-29 לאוגוסט, בדיוק לפני שלושה חודשים. אומנם גארת’ היה פצוע חלק מהזמן ולא היה כשיר לרשות רפא בניטז אך עדיין זה פרק זמן לא מבוטל בו בייל היה חייב למצוא את הרשת יותר.

השער היום של בייל זהו שערו השלישי העונה במדי ריאל מדריד ב- 8 הופעות בליגה ועוד 2 הופעות בליגת האלופות.