גארת' בייל :: מלך השערים של ווילס בכל הזמנים

ריאל-מדריד

(Uriah) #307

אנצ’לוטי הוא מלך החבר’מנים, זה לא הופך אותו למוטיבטור ענק. הוא בעצמו היה שחקן די שכונתי מבחינת היחס למשחק.

(Halla_Madrid) #309

[QUOTE=Uriah;1605329]אנצ’לוטי הוא מלך החבר’מנים, זה לא הופך אותו למוטיבטור ענק. הוא בעצמו היה שחקן די שכונתי מבחינת היחס למשחק.[/QUOTE]

בכוונה שמתי את המרכאות מעל ה-“מאסטר”, כי אני לא מאמין בתוויות סטייל סרטי הוליווד, חד ממדיות, שאנחנו כל-כך רוצים. עד כמה זה מופרך לא לדרוש [B]ממאמן [/B]של [B]ריאל מדריד[/B] דבר בסיסי כמו לגרום לשחקן למצות את הפוטנציאל שלו, ע"י יצירת הסביבה לכך, בגלל שלפי התסריט הגדול הוא בכלל אמון על האיזון החברתי בחדר ההלבשה? רונאלדו השחצן, מוריניו הפרובקטור, אנצ’לוטי בעל הקלאס. יאללה-יאללה, אנחנו לא בסרט גיבורי על. תצאו מזה. כל עוד אנצ’לוטי מתכוון להשאיר את בייל בהרכב, לא משנה מה (והוא הצהיר על כך), הוא צריך לגרום לזה לעבוד. ומהר.

(דניאל.) #310

שייסתפר ויחזור לשיער המקורי שלו. אני באמת מסוגל להיות בטוח שהוא האריך שיער רק כדי למתג את עצמו שונה מרונאלדו. תסמונת השיער הארוך לא עושה טוב לשחקנים.

(Halla_Madrid) #312

אנצ’לוטי הפך את השחקן הזה שתראו בסרטון, לשחקן שהבעיטה היחידה שלו במשחק האחרון הייתה מ-50 מטר, כשהוא בכלל ניסה לתת הגבהה.

//youtu.be/hHsIzHLctgI

יש דבר יותר מדהים לדעתי מלטפח שחקן ולמצות את הפוטנציאל שלו. יש את האפשרות שתצליח לעכב שחקן ובמקרה של בייל - להרוס אותו.

(F.Redondo) #313

לא יעזור כלום גם לשחקנים הגדולים ביותר, כאשר אתה לא במומנטום טוב זה ישפיע עלייך מנטלית ומקצועית .
גארת’ בייל לאחר עונה ראשונה שהסתיימה כחלומית שהוא תורם הן מבחינת בישולים והן מבחינת שערים חלקם קריטיים מאוד ברגעים חשובים .

גם בקדם עונה בייל היה אחד מהטובים ביותר, כולל שער נהדר מול אינטר דבר שהוביל גם ליכולת טובה מול סביליה בסופרקאפ האירופי במדינתו ווילס שהוא מבשל את השער הראשון וזוכה בעוד תואר .
הכל נראה ורוד .

לא מעט דברים השתנו סביבו כולל שחקנים חדשים יש שיגידו מערך חדש ותפקיד שהוא לא מוגדר, הוא הבקיע פה ושם אך זה לא היה הבייל של עונתו הראשונה ורחוק שנות אור מבייל של טוטנהאם.
אז הגיעה הפציעה שלו ודווקא אז ריאל מדריד כקבוצה סיפקה את המשחקים הטובים ביותר שלה ונראתה הכי מאוזנת שנראתה העונה .

סיבות ליכולתו הרעה? הוא פחות מבקיע ופחות מבשל זה ידוע לכולם, הוא לחוץ יותר להבקיע והקהל בלא מעט מקרים העונה האשים אותו באגואיזם וזה הגיע לשריקות בוז מהברנבאו דבר שבייל לא חווה מעולם מהקהל שלו .
עוד דבר שאפשר לייחס ליכולתו, היא ההיעדרות של מודריץ’. לוקה הוא חברו הטוב ביותר של בייל בקבוצה והוא משמעותי מאוד עבורו, בייל למרות שלוקח שיעורים בספרדית עדיין לא קלט את השפה והוא בעיקר מתקשר באנגלית עם דוברי השפה בקבוצה .
אז מס’ חודשים ללא החבר הכי קרוב אלייך שזה אומר לדבר איתו מחוץ למגרש ובתוכו, להיות בדרכים איתו במשחקי חוץ וכו’ .
אין לי ספק שזה פקטור משמעותי במיוחד שאתה עדיין לא דובר ספרדית, לשם השוואה מודריץ’ יודע ספרדית די טוב ומתקשר עם כולם ללא בעיה .
לכל אחד בקבוצה יש את חבר שניים הכי קרובים אלייך שהם בדרך כלל דוברים את השפה שלך, מה גם שלוקה ובייל שיחקו ביחד בטוטנהאם .

יש לאט מעט שמועות שבייל האריך את שערו לאחר שהוא החל להקריח, אני לא אהיה איציק זוהר שיתן לכם 10 דקות פרשנות על הקרחת והשתלת השיער של רוני בזמנו אבל זה בהחלט יכול להשפיע. זה לא סוד שהמראה החיצוני מאוד משפיע על הביטחון עצמי שלך.
שימו לב כמה פעמים במשחק בייל מסדר את הקשת והשיער שלו במשחק אחד .
יש גם לא מעט שמועות תמוהות משום מקום על עתידו, לא מעט דיווחים שיונייטד רוצה אותו ומוכנה להשקיע בסכום גבוה על מנת להביאו .
שבוע שעבר נערכו הצילומים לתלבושת של העונה הבאה ובייל שהוא אחד מהפרזנטורים הבכירים של אדידס לא השתתף בצילומים, דבר שהוא בהחלט מוזר תסיקו מה שאתם רוצים מזה.

בייל אולי מרגיש לא מוערך מספיק שהוא לא נכלל בהרכב השנה של 2014 או בכלל זאת ירידת מתח לאחר עונה ראשונה מוצלחת .
בייל כן נתן לנו העונה נקודות ומשחקים טובים, הוא ניצח לבדו את קורדובה במשחק שלא הגיע לנו לנצח בדקות הסיום .
הפוטנציאל הוא עצום ואין ספק שיש כרסום ביכולת שלו העונה אבל הוא יכול וצריך לתת ריסרט לעצמו ולהתחיל להראות את היכולת שהוא יודע .

אם הבעיטה הזאת מרחוק הייתה נכנסת לבייל אולי זאת הייתה נקודת המפנה, שער או בישול הכי פשוט יכולים לתת בוסט גדול לביטחון וליכולת .
בואו נקווה שנראה את בייל בקרוב קורע רשתות, מבשל באמנות ושורף את האגפים ומביא לנו נקודות וניצחונות חשובים .
אנחנו צריכים אותך גארת’!

(Niro) #314

אם בייל היה מגיע אלינו בתקופת מוריניו, כשהשיטה המוצהרת של הקבוצה הייתה התקפות מעבר מהירות, הוא היה פורח.

כרגע אנחנו במילכוד, הקבוצה מנסה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה - מצד אחד אנחנו מנסים להיות דומיננטים ולהכתיב את קצב המשחק, ומצד שני לעלות עם שלישיית התקפה שמורכבת משחקנים שהיכולת שלהם באה לידי ביטוי בעיקר במשחק של שטחים פתוחים והתקפות מהירות. המשחק שלנו לא הרמוני, הקישור וההתקפה לא מדברים באותה שפה (כשבייל היה פצוע רונאלדו עשה את ההתאמות הנדרשות ונראה פשוט נהדר, לדעתי אחת התקופות הכי טובות שלו מאז שהגיע) ונוצר קצר בשניה שבא הכדור עובר לאזור הקרוב לשער היריבה.

בייל מסורס באגף ימין, כמה פעמים כבר ראיתם אותו חותך לאמצע ובועט בשמאל? לדעתי העוצמה שלו היא למצוא פרצות דרך האמצע או לשחק כקיצוני שמאלי קלאסי, אין בו את ה"רובניות" הזו שמאייפנת שחקן שמגיע עם רגל הפוכה מאחד האגפים.
כבר צוין פה שאי אפשר לשחק עם שלוש פרימדונות בהתקפה שהמחויבות ההגנתית שלהם שואפת לאפס, מה שמביא אותי לשורה התחתונה - בהרכב יש מקום לרונאלדו אחד, לא לשניים. עד שלא יבינו את זה במועדון יעשו לבייל עוול נוראי לדעתי.

(ElFideo) #315

[QUOTE=Niro;1605848]אם בייל היה מגיע אלינו בתקופת מוריניו, כשהשיטה המוצהרת של הקבוצה הייתה התקפות מעבר מהירות, הוא היה פורח.
[/QUOTE]

אוי,כמה שחזרתי על המשפט הזה מאז שבייל הגיע…
אני מדמיין מה היה קורה אם בייל היה מגיע ב2010,ואז מתעורר ורואה אותו חסר אונים מול קבוצות שקר למיניהם ומקבל כאפה לפנים.

(Merengue) #316

האוהדים הישראלים יודעים את עבודה
זווית יפה לשער של בייל אתמול.
[INSTAGRAM]0z84QYnLN2[/INSTAGRAM]

(Halla_Madrid) #317

//youtu.be/Ejt2DEwAi1g

אני מת עליו. לבחור יש ראש על הכתפיים ויותר מכל - הרבה צניעות. גם נראה שהוא לוקח דברים בפרופורציות. בטוח שהוא לא יתן לעונה הזאת להוריד אותו למטה ויחזור עונה הבאה יותר טוב.

(Halla_Madrid) #318

כנראה שהסוכן של בייל לא מברבר, כשהוא אומר שהשחקנים של ריאל מדריד לא סומכים על בייל.
תראו בדקה ה-02:43, איך בייל יוצא לריצת סולו, מאבד את הכדור וחמאס נותן את מבט ה-“אנחנו מרכלים עליו מלא והוא נותן לנו עוד סיבות לרכל” לכריסטיאנו ומסנן קללה, בעוד כריסטיאנו נותן את עמידת “אני לא מרוצה” שלו. זה פשוט מגעיל. אני די בטוח שהם לא מחזיקים ממנו ורוצים שהוא יעוף מהקבוצה.

//youtu.be/S5_RVyWXy2M

(דניאל.) #319

חאמס קצת עושה פוזות. מזכיר לי את הילדים החדשים שמנסים להתחבר עם ה"מקובל" והם יתנהגו בניגוד למי שהם באמת, ככה הוא מתחנפן לרונאלדו. אבל אני חושב שזה מוגזם להסיק מתמונה של שנייה שחאמס ייצא נגד בייל.

(!CR7) #320

חאמס משחק עם תשוקה, להט, רצון להוכיח, ‘מנסה להתקבל בעיניי רונאלדו’ - אבל הוא בעיקר משחק חכם, לעומת הוולשי. אני אוהב את בייל, באמת, אבל אם הוא ימשיך לשחק אטום ולא יפתח את הראש קצת, ישחק יותר משוחרר ויראה באמת את מה שהוא יודע, הרומן ייגמר מהר מהצפוי ואני אישית לא רוצה לראות את זה קורה.

אולי קלופ הוא המושיע…

(=Skyline=) #321

אני מאוד מעריך את בייל בתקופה זו, כי רואים שהוא כל כך משתדל לצאת מהמצב הרע שהוא נמצא בו. הוא מנסה בכל דרך אפשרית, גם אם זה אומר לא למסור כשצריך כמו שרואים בסירטון.
אני לא אומר שטוב שהוא לא מסר, אני רק אומר שאני מעריך את ההשתדלות שלו.

דניאל: תרוקן תיבת הודעות.

(gev keren) #322

המצב בסוף העונה (מלבד המשחק הראשון נגד יובה שבו הוא באמת היה נוראי) קצת שיפר את הדעות שלי כלפיו.
הדבר שהכי עיצבן אותי ברוב העונה לא היה רק היכולת, אלא גם שלא ראיתי ממנו שום מאמץ, הזכיר קצת את האדישות של בנזמה כשלא היה את מי להעלות במקומו בזמן הפציעה של היגוואין או אחרי המכירה שלו או כשהיגוואין שיחק מאוד גרוע.
לראות אותו מנסה ועדיין לא מצליח זה שיפור.

אגב אם אראה שהוא ממשיך לא להצליח לא אתבאס למכור אותו, שחקן ששווה ביום רע 80M, יכול לממן לנו הבאה של שחקן ענק אחר דוגמת רויס שזו העמדה שלו ויצליח הרבה יותר גם בסגנון משחק שבו הוא לא הכוכב העיקרי או רק בסגנון של או מתפרצות או הנעת כדור.
בניגוד לעמדות אחרות בהן אין כזה הרבה אופציות, דווקא זו עמדה שעמוסה בכשרונות וקראקים כאלה ואחרים, אם בייל יתן עוד עונה גרועה יש לנו הרבה להביא ואולי עד אז כבר נראה משהו מאסנסיו או אחד הצעירים הכשרוניים האחרים שלנו (חסה או צ’רישב, או אולי אפילו אודגארד יקפיץ את הקריירה כבר בגיל 17-18)

(Tronas) #323

רויס בדר"כ לא משחק על הימין, ככה שאני לא בטוח עד כמה יהיה אפקטיבי שם. צריך לקחת גם בחשבון את ההתפתחות של רונאלדו כשחקן בוגר יותר בגיל, שנהיה לאט לאט יותר ויותר חלוץ מאשר קיצוני.
אם בייל יתן עוד עונה כמו הנוכחית או יותר גרועה צריך גם לקחת בחשבון שהמחיר שלו עלול גם לצנוח.

(gev keren) #324

בייל זה מותג.
גם עכשיו אני בטוח שהמחיר שלו לא יהיה 100M אבל כולם יודעים איזה שחקן טוב הוא, ככה שמתחת 70-80 זה לא ירד ולא משנה כמה גרוע הוא ישחק.
לדעתי רוב מי שמשחק בימין יכול גם בשמאל וההפך.

(Bundy) #325

[QUOTE=gev keren;1619557]גם עכשיו אני בטוח שהמחיר שלו לא יהיה 100M אבל כולם יודעים איזה שחקן טוב הוא, ככה שמתחת 70-80 זה לא ירד ולא משנה כמה גרוע הוא ישחק.
לדעתי רוב מי שמשחק בימין יכול גם בשמאל וההפך.[/QUOTE]

המחיר לא יישאר גבוה במשך כמה שנים, לא מאמין שהוא שווה 70-80. אולי יש קבוצות אנגליות שיהיו מוכנות לשלם את המחיר הזה, את האמת הוא יותר מתאים לכדורגל הבריטי מאשר לכדורגל הספרדי שהוא הרבה יותר טכני.

מי שמשחק בצד מסוים לאו דווקא יכול לשחק גם בצד השני.
קח שחקנים כמו ניימאר/רובן/ריברי/אפילו מסי - ברגע שאתה אותם לצד השני (לא לאמצע) אתה לדעתי לפחות מפריע לתנועה הטבעית שלהם שהיא לאמצע.
זה לא הקיצונים הקלאסים שרצו לאורך הקו והגביהו. כאן צריך לייצר הרבה יותר וקשה לעשות זאת כאשר אתה משחק בצד השני.
תסתכל על בייל - אני אישית לא תופס ממנו אבל ההבדל כשהוא משחק בימין ופורץ לאמצע (ואז גם יכול לאיים על השער בבעיטה) לבין הריצה על הקו עם רגל שמאל היא עצומה. תראה את כמות האיבודים.
כן, שחקן לא אמור להיות נוראי בצד השני אבל זה לחלוטין לא אותו דבר.

(Madridista#1) #326

אם נמכור את בייל נבכה הרבה. בייל יככב ב99% מהקבוצות(בהן הוא ורק הוא יהיה הכוכב הראשי) ואנחנו נאכל את הראש אחרי שרונאלדו יזדקן ולא יהיה שחקן בלבל הזה(עם כל הכבוד לחאמס, בייל הרבה יותר סקורר יחסית).

בייל פשוט כנראה לא ממצא את שיא יכולתו ככינור שני, למרות ההצלחות בריאל שרשומות על שמו. זה רק מוכיח עד כמה הוא טוב(לא שאנחנו לא יודעים כמה הוא מסוגל להיות טוב), העמדה שהוא משחק בה אצלנו, העובדה שיש כל כך הרבה שמות, כוכבים ואגו, כנראה שזה דוחק לצד את היכולות שלו, היכולות שאפשר להנות מהן רק כשהוא האלפא דוג של הקבוצה(ע"ע טוטנהאם, ווילס,ריאל מדריד של גמר הגביע אשתקד [B]ללא רונאלדו[/B] ).

(Merengue) #327

הכותרת של הת’רד הזה חייבת להתעדכן…

(dkaro) #328

Done. :slight_smile: