גארת' בייל :: מלך השערים של ווילס בכל הזמנים

ריאל-מדריד

(Saar_D) #282

מדהים, נעזוב לרגע שזוהי עונתו הראשונה של בייל בקבוצה, נעזוב את המספרים המדהימים, ההשתלבות הנפלאה בקבוצה.
נתייחס לרגע לשתי רגעים מדהימים שבייל היה שם, שתי גביעים שבייל הביא במו רגליו\ראשו לריאל מדריד, פשוט הישג ענק לבחור הזה שכובש אותי כל משחק מחדש.

(Madridista#1) #283

עוד שהמעבר אלינו מטוטנהאם היה די סלול, נשבע לכם שאמרתי לכולם שבייל יביא לריאל מדריד את ליגת האלופות.

גארת’ בייל הוא סופרסטאר והוא כיום אחד מחמשת השחקנים הטובים בעולם ללא ספק. שמו חרוט על הגביע הספרדי וליגת האלופות, בעונת הבכורה שלו!

דבר שמסוט אוזיל לא הצליח לעשות במשך3 שנים ובכלל, הם לא באותו לבל לדעתי. בייל הוא סופרסטאר שיזכה בעתיד בכדור הזהב לדעתי.

נכון גם אני תפסתי את הראש והרבצתי לכל מי שהיה סביבי בהחטאות שלו, אבל גדולתו של סופרסטאר נמדדת ביכולת שלו לא להכנע ולהיות שם במאני טיים, דבר שבייל עשה והביא לנו שני תארים.

King Of Europe!

(Número_Siete) #284

הראיון שלו אחר המשחק

(!CR7) #287

[YT]picHIDnFzEc[/YT]

(דניאל.) #288

אז בייל חוגג היום יום הולדת 25(מוזר, זכרתי שהוא 23 כזה :sad:) ואפילו התכבד בעוגה:

*בייל הוא השחקן השלישי בהיסטוריה של ריאל מדריד, אחרי פושקאש וראול לכבוש ב2 בגמרים באותה העונה. הוא כבש את השער המופלא בגביע נגד ברצלונה (קישור) ואת השער הלא פחות יפה מביצוע מדהים של די מאריה בגמר ליגת האלופות (קישור).

אז מה נאחל? מי ייתן והעונה הקרובה תהיה מוצלחת עוד יותר, מופחתת פציעות, מרובת שערים ובישולים ובעיקר אימתנית. תודה לך גראת’ על עונה ראשונה מצויינת! והמון מזל טוב.

(Tronas) #289

בייל קיבל עוגה ליום ההולדת? אל תופתעו אם תראו את טורה בקרוב לובש לבן.

(SantiagoBernabeu) #290

[QUOTE=Tronas;1559131]בייל קיבל עוגה ליום ההולדת? אל תופתעו אם תראו את טורה בקרוב לובש לבן.[/QUOTE]

אה? לא הבנתי את הקטץ’…

(Shindou) #291

[QUOTE=SantiagoBernabeu;1559210]אה? לא הבנתי את הקטץ’…[/QUOTE]
יאיא טורה נעלב ואמר שהוא רוצה לעזוב את מנצ’סטר סיטי אחרי שהם לא זכרו את היום הולדת שלו

(Raul Gonzalez Blanco) #292

כשהמשחק הראשון של קדם העונה משוחק עוד כמה שעות אפשר לדבר על העונה הקרובה גם מבחינת בייל.

נתחיל מכך שאף פעם לא הייתי נגד הבאתו, פשוט קצת נרתעתי מהמחיר. כן חשבתי שהוא יהיה הפרטנר המושלם לכריסטיאנו. אבל במהלך העונה הראשונה הוא ללא ספק השחקן שהכי היה קשה לי לעכל.

נכון, הוא התמודד עם פציעות בחלקים רבים מהעונה. אבל בהמון משחקים הבנאדם פשוט היה כבוי. בנוסף, קבלת החלטות רעה בחלק מהמקרים (הולך ראש בקיר הרבה פעמים ומאבד את הכדור) וסיומת שצריכה שיפור (מתקשה לסיים לפעמים במצבי אחד על אחד).
ומהצד השני - כל כך הרבה כישרון. השער מול יובה, הראשון מול שאלקה, הפצצה מול אלצ’ה, הבישולים לבנזמה נגד ויאדוליד וראיו, הגולאסו נגד ברצלונה ובטח יש עוד כמה שאני שוכח. הוא הראה מהירות, כדרור מהרמה הגבוהה ביותר, מספרים נהדרים של שערים ובישולים וכמובן שני שערים באמ-אמא של המאני טיים - אפשר לסכם את העונה הראשונה של גארת’ כהצלחה.

אין נרגש ממני לגבי העונה השנייה שלו. לא היה לו מונדיאל, הוא בריא, התאמן עם הקבוצה מהיום הראשונה של קדם העונה וזה מאוד משמעותי. כיף לראות מישהו ברמה שלו זוכה לקדם עונה מלא. הוא רק ירוויח מזה ואין לי ספק שהמגרעות שציינתי יפחתו, בתקווה שייעלמו.

אז יאללה חבוב, שיהיה בהצלחה, תמשיך להבקיע בגמרים והכי חשוב - תישאר בריא. ואמוס.

(Raulito-7) #293

ריאל מדריד מתאמנת בסה"כ שבוע+, בייל ממש לא ‘השלים קדם עונה מלא’. את זה יהיה אפשר לומר רק לקראת סוף חודש אוגוסט. אני גם חושב שניתוח עונת הבכורה שלו בקבוצה הוא די שגוי. הבעייה היחידה הייתה הפציעות. הוא לא החמיץ יותר מדי(כיפר על ההחמצה המביכה בגמר האלופות), לא הלך עם הראש בקיר ומעבר לממוצע של שער בכל שני משחקים(22 שערים ב-44 משחקים) - הוא גם בישל הרבה שערים(15). חוץ מהקלאסיקו בליגה אולי הוא גן היה בסדר גמור במשחקים הגדולים: שערים בגמר ליגת האלופות ובגמר גביע המלך, בישול נגד באיירן בחצי הגמר, שער נגד דורטמונד, שער בטורינו, צמד בשמינית הגמר נגד שאלקה.

בדיוק כמו שכל העולם אומר על ניימאר - גם בייל יהיה הרבה-הרבה יותר טוב בעונה השנייה שלו בקבוצה. בגמר אני כן ראיתי שחקן שלוקח על עצמו ומבקש שוב ושוב את הכדור, לא רק ‘שחקן אגף’ שמתחבא בצד ימין. שום דבר לא הצליח לו והוא המשיך והמשיך לנסות. על הרכישה הזו היה כתוב מההתחלה ‘בינגו’ מבחינתי. וכמו שאמרת - רק בריאות ויהיה בסדר…

(Raul Gonzalez Blanco) #294

דור, בייל הוא מחמיצן לא קטן. לעזאעזל, חלק מההחטאות האלה לא זכרתי אפילו.

בסה’'כ אמרתי שהסיומת שלו צריכה שיפור. זאת לא בעיה שקשורה לפציעות למשל. הוא יודע לשים את הכדור ברשת אבל כמו שרואים למעלה הוא עוד לא קילר, אם זו בכלל תכונה נרכשת.

ועל מנת לא ליצור כאן ויכוח - הוא שחקן מדהים ואני לא מנסה לקחת ממנו כלום. לכל אחד יש משהו שהוא פחות טוב בו וזה בסדר.

(Raulito-7) #295

בכל עונה תוכל למצוא גם החמצות כאלה שערורייתיות של כריסטיאנו רונאלדו, סמוך עליי, ואף-אחד לא יגיד שהוא לא קילר. לא הלכתי ובדקתי לראות כל החמצה באיזה דקה התרחשה - אבל אלה סתם משחקים שלא השפיעו בשום צורה והנקודות כבר היו בכיס. טוב שמול דורטמונד, אתלטיקו ובארסה הוא לא החמיץ.

אגב, כחלק ממה שכתבתי בהודעה הקודמת - אני מאשים גם חלק מהשחקנים שלפחות בתחילת הדרך לא שיתפו אותו מספיק ואוטומטית מסרו את הכדורים רק שמאלה לעבר כריסטיאנו. היו הרבה משחקים שזה הרתיח אותי. ומן הסתם לבייל היה הרבה יותר נוח עם קרבחאל כמגן תוקף.

(borntorun) #296

[QUOTE=Raul Gonzalez Blanco;1561494]
נכון, הוא התמודד עם פציעות בחלקים רבים מהעונה. אבל בהמון משחקים הבנאדם פשוט היה כבוי. בנוסף, קבלת החלטות רעה בחלק מהמקרים (הולך ראש בקיר הרבה פעמים ומאבד את הכדור) וסיומת שצריכה שיפור (מתקשה לסיים לפעמים במצבי אחד על אחד).
[/QUOTE]

[QUOTE=Raul Gonzalez Blanco;1561520]דור, בייל הוא מחמיצן לא קטן. לעזאעזל, חלק מההחטאות האלה לא זכרתי אפילו.

בסה’'כ אמרתי שהסיומת שלו צריכה שיפור. זאת לא בעיה שקשורה לפציעות למשל. הוא יודע לשים את הכדור ברשת אבל כמו שרואים למעלה הוא עוד לא קילר, אם זו בכלל תכונה נרכשת.
[/QUOTE]

אני גם לא מסכים עם הניתוח שלך. בקשר להולך עם הראש בקיר, כל שחקן עם יכולת 1 על אחד שמנסה לעבור את השחקן מולו, יטעה לפעמים ולא יצליח. אין 100%, זה קורה גם לכריסטיאנו, די מריה (הרבה יותר מלבייל, אגב). אני חושב שלבייל יש קבלת החלטות טובה יחסית, לרוב הוא לא מנסה בכוח (חוץ מגמר הגביע שם היה די אגואיסט, אני מניח שזה הלחץ להוכיח את עצמו והיעדר כריסטיאנו) והוא יכול לראות מסירה טובה. אם כבר במשך כל העונה הביקורת שלי עליו הייתה הפוכה, שהוא לא לוקח מספיק אחריות ביחס למחיר ולמעמד שלו, שהוא נהנה להיות רק עוד שחקן על המגרש ולתת לכריסטיאנו להנהיג את ההתקפה.
שחקנים מהסוג שלו מנסים לעבור את מי שמולם, לפעמים מצליחים ולפעמים לא, אין 100%.

בקשר להחמצות, כמו שכבר אמרו גם לכריסטיאנו היו המון כאלו, גם למסי, גם לכל חלוץ אחר בהיסטוריה. כריסטיאנו לדוגמה, רק במשחק האחרון במונדיאל מול גאנה, היו לו 4-5 החטאות בסטנדרט של מה ששמת פה. אין 100% גם פה, ולא כל 1 על 1 הוא בהכרח שער. סך הכל בייל 2 עונות ברצף עם מאזן שערים יפה מאוד, בטח לווינגר, ועם שערים די קריטיים אצלכם, אני לא רואה הרבה סיבה להתלונן.

(F.Redondo) #298

בייל פשוט אוהב לפגוש את אינטר, איזה טיל בליסטי הוא שיגר לרשת של אינטר הלילה .

//youtu.be/x1rUmxYDfp0

(Halla_Madrid) #299

מאוד מרוצה מפתיחת העונה של גארת’. הוא מבין את התפקיד שלו בקבוצה ויותר חשוב - את השניות לכריסטיאנו (את זה אפשר לייחס ל-Man crush שיש לו כלפי כריסטיאנו). הוא משדר שהוא פשוט נהנה להיות חלק מהמועדון ומספיק לראות איך הוא חוגג כל שער עם חיוך גדול, גם אם הוא מסיים בלי שער (אממ… אממ… לא רומז כלום). את הופעות הנפל במהלך תחילת העונה אני מייחס לחוסר בהירות הכללית בנוגע לטקטיקה של הקבוצה עם חילופי המקומות. לא הייתי מגזים וטוען שהוא יותר חשוב מכריסטיאנו, אבל גארת’ טוב זה חתיכת בוסט למשחק ולסיכוי לזכות בתארים. הוא עושה דברים מדהימים ופשוט אי אפשר לעצור אותו, כשהמשחק זורם לו.

אנשים דיי עיוורים לזה כרגע, אבל גארת’ הוא אחד השחקנים הטובים בעולם, למעלה למעלה. הטכניקה, הכוח, המהירות, המסירה, הדריבל, חוכמת המשחק. ממש Total package. הרבה יותר מכריסטיאנו, אם משווים. אבל כל זה בנוגע לבניית מהלכים. רק לשפר את הסיומת מול השער והוא יהיה מושלם. כשיגיע הרגע שלו לקחת את המושכות ויהיה יותר פוקוס עליו - אין לי ספק שהוא יהיה השחקן הכי טוב בעולם.

אני מאוהב, כמו שכבר הצהרתי בעבר לגביו.

(~-Ron-~) #300

נקודה מעניינת - בייל היה מעורב ב-34 שערים (19 כיבושים ו-15 בישולים) ב-34 משחקיו במדי ריאל מדריד.

(F.Redondo) #301

גארת’ בייל נבחר בגאלה שנערכה אמש לשחקן השנה ע"י ההתאחדות הוולשית ושחקן השנה ע"י האוהדים .

(~-Ron-~) #304

גארת בייל בתקופה האחרונה או יותר נכון מתחילת העונה לא מציג יכולת משכנעת או כזה שמזכירה את היכולת שלו בשנה שעברה או לפני שנתיים מטוטנהאם שבשבילה הפך לשחקן היקר בהיסטוריה ונרכש עבור סכום שעומד בסביבות ה-100 מיליון אירו. אחרי המשחק מול באזל אתמול הוא נשאל כמה שאלות מעניינות.

[B]זה פוגע בך שאתה וכריסטיאנו משחקים ביחד ? [/B]
ממש לא. שיחקנו בעונה שעברה ביחד ואין שום בעיה עם כך.

[B]למה אנחנו לא רואים את הגירסה הטובה ביותר של גארת בייל ?[/B]
זה לא שאלה שמיועת עבורי.

[B]ריאל מדריד היא הקבוצה הטובה באירופה ?[/B]
אני לא האיש שצריך להגיד את זה. אנחנו חייבים להישאר ממוקדים ולתת את הטוב ביותר מעצמנו.

[B]שיא 15 הניצחונות הרצופים ?[/B]
זה טוב שהשוונו את השיא אבל הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על התואר.

[B]מה עדיף לפי דעתך, 4-3-3 או 4-4-2 ?[/B]
לכולם נוח עם שתי המערכים. אני אוהב את זה שהמערך גמיש ולא קבוע, ככה אנחנו יכולים להתאים את עצמנו כל פעם.

(~-Ron-~) #305

[B]

גארת’ בייל מנתח את ריאל מדריד הנוכחית בראיון למגזין הבריטי ‘Sport Magazine’. [/B]בהעדר כריסטיאנו רונאלדו הוולשי נקרא להוביל את הקבוצה של אנצ’לוטי במשחק מול ריאל סוסיאדד. בשבועות האחרונים התקשורת הבריטית דיברה על משא ומתן שמתנהל בין ריאל מדריד לבין מנצ’סטר יונייטד בנוגע לבייל, אך השחקן הבהיר עד כמה הוא מרוצה בריאל מדריד ועוד דיבר על יחסיו עם כריסטיאנו רונאלדו.

[B]חדר ההלבשה במדריד ?[/B]
חדר ההלבשה במדריד לא שונה מחדרי הלבשה אחרים שהייתי בהם. אני מסתדר כבר טוב מאוד עם כולם, מרסלו הוא הליצן של החדר הלבשה. אנחנו מאוחדים ויש לנו ‘רוח’ משותפת לחדר ההלבשה ואני חושב שרואים את זה במשחקים.

[B]הלחץ במדריד ?[/B]
יש הרבה מאוד לחץ על ריאל מדריד, להיות כאן זה כמו להיות תחת מבט של מיקרוסקופ כל הזמן. יש כאן מספרים לא נתפסים של עומדים בעיתונים שמוקדשים רק לריאל מדריד… אבל זה חלק מלהיות שחקן בריאל מדריד והתרגלתי לזה.

[B]דעתך על אנצ’לוטי ?[/B]
קרלו הוא בחור די שקט, הוא נותן לנו ביטחון בנוסף לכך מאוד קרוב ומחובר אלינו השחקנים, וזה מה שבאמת עושה אותו מיוחד. היו כמה משחקים שכמעט כלום לא הלך וכולם היו עצבניים קרלו לקח אותנו ואמר לנו משחק טוב. הוא מאמן טוב והוא הוכיח את זה בשנים האחרונות. הוא מאמן גדול ובן אדם מדהים.

[B]הסגל ?[/B]
יש לנו קבוצה חזקה, אבל יותר מזל אני חושב שיש לנו את השילוב הנכון. העונה הזאת אתה רואה את זה יותר ויותר, אנחנו ממש מחוברים והתיאום שלנו הולך ומשתפר כל הזמן.

[B]ההבדל בין הלה ליגה לפריימר ליגה ?[/B]
הכדורגל כאן בספרד הוא הרבה יותר טכני לעומת אנגליה ששם המשחק הרבה יותר מהיר ופיזי.

[B]למדת ספרדית ?[/B]
ללמוד שפה חדשה זה היה כניראה האתגר הגדול ביותר שלי, זה דבר חשוב שאין כמותו, עכשיו אני מבין שיחות בסגל ובצוות המקצועי. אני עדיין לא מושלם ויש לי עוד זמן עד שאני ידע ספרדית חלק… אבל הספרדית שלי משתפרת , יש לי שיעורים כל שבוע והיא משתפרת משבוע לשבוע. אבל כשזה מגיע לכדורגל תמיד היה לי ביטחון בעצמי וביכולת שלי, גם בלי השפה.

[B]ה-La Decima ?[/B]
וואו. זה היה מדהים. אני זוכר שאחרי שזכינו בגביע המלך חזרנו בלילה וכל העיר הייתה על הרגליים אני זוכר שאמרנו באותו זמן שקשה לדמיין מה יקרה פה אם ניזכה בליגת האלופות… אחרי שזכינו בגביע והגענו לסילבס זה הרגיש כאילו היה שם מיליון אנשים. זה הייתה הרגשה מדהימה לחגוג עם האוהדים…

[B]כריסטיאנו רונאלדו ?[/B]
כשהגעתי ידעתי שרונאלדו הוא הכוכב של הקבוצה, הוא שחקן מדהים צריך רק להסתכל על השערים שהוא מבקיע… אני מאוד מכבד אותו ומסתדר איתו מצויין גם על המגרש וגם מחוצה לו.

[B]כדור הזהב ?[/B]
עצם זה שהייתי מועמד זה סימן שעשיתי עבודה טובה השנה ושאנשים מעריכים את העבודה הזאת, אני מקווה בעתיד להיות אחד הפייבורטים לזכות בתואר הזה אבל נכון לעכשיו אני לא חושב על זה… אני מקווה יום אחד לזכות בתואר הזה.

[B]ליגת האלופות ?[/B]
למרות שזכינו בגביע העשירי אנחנו עדיין רעבים , לא משנה מול מי נשחק אנחנו רוצים לזכות שוב ושוב בתואר הזה, אנחנו רוצים לנצח ונעשה הכי טוב שאנחנו יכולים, אני מאמין שזה אפשרי לזכות שוב בליגת האלופות גם השנה.

(Halla_Madrid) #306

[B]דבר שחשוב לשים לב אליו:[/B] גארת’ בייל, מאז מפגן האגואיסטיות שלו מול אספניול והעליהום מצד כריסטיאנו והקהל, לא הבקיע בברנבאו. ומאז המשחק מול ריאל סוסיאדד, בו גם זכה לשריקות בוז מהקהל, מה שכנראה הפיל את הבנאדם לקרשים, יש ירידה במספר הבעיטות שלו (בעיטה כל 22 דקות לפני המשחק הזה, לעומת כל 45 דקות אחרי המשחק הזה) והוא גם לא הבקיע (7 משחקים, 630 דקות).

הנתונים מראים דבר ברור מאוד: הבנאדם חסר ביטחון, במיוחד אחרי המשחקים שבהם זכה לשריקות בוז מהקהל. בייל מצטייר כבן אדם די מופנם, אחד שלא יחצין רגשות. לא רואים שמשהו מפריע לו. אם זה היה בנזמה, כבר היו עשרות כתבות בעיתונים שפרצופו העצוב מופיע עליהן. וזה מאוד מעצבן, כי נדמה לפעמים שהתקשורת מכתיבה את ההתנהלות של הצוות המקצועי. בייל שחקן לא פחות חשוב ואף יותר חשוב, מבנזמה. הוא מצטמצם למימדים של “עוד שחקן” ולא נראה שזה מפריע לו עצמו. אנצ’לוטי, “המאסטר” של האיזון החברתי, אמור היה לקחת יוזמה כבר מזמן ולדאוג לעניין הזה. לקחת את בייל בתור פרויקט אישי ולהחדיר לראש הקופיף הזה שהוא שחקן מהרמה הכי גבוה והוא צריך להתחיל להתניע, כמו גם לדאוג לכך שחבריו לקבוצה יתמכו בו, על המגרש ומחוצה לו. אנחנו מאבדים פה שחקן שלפני 10 חודשים הוכתר ליורש של רונאלדו.

רק להזכיר לכם:

//youtu.be/_2V9_X4gSJM