גארת' בייל :: מלך השערים של ווילס בכל הזמנים

ריאל-מדריד

(אמיליו) #258

[QUOTE=SantiagoBernabeu;1507466]טוב, אז זה נראה שהוא אכן מתחיל להתחבר לקבוצה, הוריד את כל החלודה, מבקיע שערים בסיטונאות ועושה פעולות חיוביות.
אם לומר את האמת, איפשהו קצת שנאתי אותו כאשר הוא דחק את השחקן האהוב עלי בקבוצה לספסל. אבל הוא מוכיח למה הוא בהחלט ברמה הגבוהה ביותר בשבועות האחרונים. אנחנו רואים ממנו הרבה מנהיגות, שערים, אחריות, שקט נפשי ויכולת פנומנלית. האם זה היה שווה לטווח ארוך? רק הזמן יגיד. כרגע לדעתי, נראה שכן ומדובר ברווח רציני.
מה דעתכם על הרכישה שלו, בשלב הזה של העונה? מקצועית, אתם מרוצים? האם אתם מצפים ממנו לשיפור נוסף?[/QUOTE]

מפתיע לראות שאתה חושב שהוא התחבר רק עכשיו דווקא. אני חושב שהוא עושה עבודה די טובה כבר הרבה זמן והרגעים הללו שהוא נעלם עוד יקרו לו במהלך העונה.

לדעתי הוא בדיוק כמו מודריץ בעונה הראשונה שלו אצלנו עוד לא הראה אפילו 50% ממה שהוא יכול לתת אבל צריך זמן, וכבר הוכח מעל כל ספק שזמן זה הדבר הטוב ביותר כדי לחבר דברים.

[QUOTE=SantiagoBernabeu;1507469]אני מדבר על כל השבועות האחרונים. אבל היכולת הגבוהה לאורך זמן היא הפקטור כאן. גם עכשיו זה עוד מוקדם קצת אולי, אבל בכל זאת.[/QUOTE]

תשווה את הכמות בישולים/הבקעות שלו פר דקה עם של רונאלדו נראה לי שזה יענה לך בצורה הכי טובה על הספק שלך.

(Número_Siete) #260

היכולות של בייל עד כה
[YT]Gt3sq7-keOk[/YT]

(Número_Siete) #261

שער ענק של בייל במדי הנבחרת,במשחק הידידות של ווילס מול איסלנד,סטייל השער שלו במדי טוטנהאם מול אינטר
[YT]IgDl1p69qFw[/YT]

(Halla_Madrid) #262

משחק נהדר. כשאני רואה אותו משחק אני חושב על שחקן העתיד.

//youtu.be/JzJ57I2_OV4

(Rotem360) #263

כשאני רואה את המשחק הזה ולא קשה לראות כמה מדהים ומשמעותי בייל היה אני לא יכול לפספס את ה׳בעיה׳ השנה של בייל בריאל. נכון שהוא מציג מספרים טובים אבל אני חושב שהוא יכול הרבה יותר! הוא פשוט לא לוקח מספיק אחריות, נכון שויילס זה לא ריאל ומה לעשות בריאל הוא עדיין ישאר כינור שני לרונאלדו כנראה שלפחות לעוד שנתיים אבל זה לא אומר שהוא לא צריך לדרוש יותר את הכדור ופחות לפחד לקחת אחריות גם בקבוצה. כמו שראינו את בייל פורח כשרונאלדו היה בחוץ אין סיבה שלא נראה את זה גם כשהם ביחד, נגד הגדולות רונאלדו לבד לא יספיק כי הוא פשוט יסגר משמעותית ובייל צריך להתרגל כבר מעכשיו שהוא חייב להיות יותר משמעותי ולפעמיים הכי משמעותי בחלק הקדמי שלנו גם כשכריס משחק.

(Halla_Madrid) #264

אני מתחיל להתאהב :rollmyeyes:

//youtu.be/mThOTB-KbGM

(YONI306) #265

כל כך מהיר, כל כך חכם…

השנה לפחות שני תארים.
אני מאוהב

(Madridista522) #266

[QUOTE=Madridista522;1461670]אני חושב שמעבר לתפוקה האישית של בייל המבחן האמיתי יהיה אם נצליח בעזרתו לחצות סוף סוף את רף חצי הגמר ולהתקדם עוד צעד לעבר הדסימה.
אני חושב שהסטטיסטיקה פחות רלוונטית והיא לא מסוגלת להראות את התמונה המלאה.[/QUOTE]
בדיוק לזה התכוונתי, זה מהלך של שחקן ששווה 100 מיליון יורו.
אומנם במהלך המשחק הוא הראה יותר מדי אנוכיות והיה יכול לפרגן יותר, אך כך גם כל ההתקפה שלנו ובהעדר רונאלדו הוא לקח אחריות ופעל מעולה, בסופו של דבר מדובר במבשל הכי גדול שלנו ואולי בשחקן הכי צנוע ומופנם שלנו, גם אם היו לו החלטות שלא בהכרח היו נכונות כיף לראות אותו לוקח אחריות על עצמו וצריך להודות לו על לילה נפלא, האללה מדריד !
1/3

(West) #267

גארת’ בייל הוא מפלצת כדורגל ויותר מזה, הוא רוצח.

אגואיסט? נו באמת. אם זה היה כריסטיאנו לא היו מפסיקים להלל אותו.

(אמיליו) #268

הקיק דאון שהוא נתן שם על קו…אני עדיין בשוק מזה… הייתי בטוח שהוא ויתר על הכדור אבל משום מקום הוא זינק בצורה מפחידה, ואוו.

(רמי.א) #269

הזכיר לי את העקיפות בפורמולה 1

(Número_Siete) #270

Que Goal Que Goal
[YT]yWVrolNQ4RU[/YT]

(borntorun) #271

רק ה2 סנט שלי על בייל:
הוא לא שחקן אגואיסט ולא קרוב לזה אפילו, אני אומר את זה בוודאות.
אם כבר, כמו שאמרתי בתחילת העונה, הבעיה שלו במדריד הייתה הפוכה; הוא לא לקח מספיק אחריות, הוא שיחק כמו ‘רק עוד שחקן בקבוצה’ ולא כמו שחקן של 100 מיליון יורו, שמח לנגן כינור שני לכריסטיאנו ולעזור מהאגף, אבל לא היה נראה כמנהיג או כסטאר.
היום אין ספק שנהג באגואיסטיות יחסית (למרות שבעיניי זה לא היה מוגזם, זה לא שאם הוא היה מוסר היה 4-0), אבל סך הכל אני חושב שזה חיובי מבחינתכם.
אין ספק שכל הדיבורים סביבו, על ההופעות החלשות בקלאסיקו, על תג המחיר, כל הדיבורים הגיעו אליו, ואין ספק שבהיעדרו של כריסטיאנו הוא היה נלהב מאוד לקחת את המשחק על עצמו, לקחת את הקבוצה בידיים. הוא רצה לזכות בגביע, אבל הוא גם רצה להיות זה שמביא את הגביע.
המשחק שלו היום הזכיר לי מאוד את רונאלדו בקלאסיקואים הראשונים שלו, כשעוד היה ספק לגבי יכולת הכיבושים שלו לגבי בארסה. ראו שהוא רצה לנצח, אבל ראו גם שהיה מאוד חשוב לו להוכיח את עצמו ולהבקיע בעצמו.
לדעתי זה לא דבר רע, סך הכל זאת התפתחות חיובית, בייל במשחקים האחרונים בהיעדר כריסטיאנו לוקח אחריות, ופעם ראשונה נראה במדריד כמו כוכב אמיתי ולא כמו עוד שחקן מצוין.
להבקיע מול בארסה זה קוף שכל שחקן התקפה במדריד צריך להוריד מהגב, בטח שחקן בסדר גודל כזה. אני מאמין שאחרי ההצלחה המרשימה שלו היום (בסוף אף אחד לא יזכור את המשחק שלו, יזכרו רק את הגול, כמו שאף אחד לא זוכר שרונאלדו היה בינוני עד שנגח פנימה בגמר הגביע ההוא), בייל בהחלט סימן V על המשחק הזה, ובקלאסיקו הבא עם רונאלדו לצידו הוא יחזור להיות קבוצתי יותר וישחק בצורה חופשית ומשוחררת יותר.

לא היה המשחק הכי טוב שלו ביום נתון, אבל בסוף הוא יצא המנצח והמשחק הזה ייתן לו המון בהמשך.

(Número_Siete) #272

הכינוי החדש של גארת’,הטוויטר מלא
Gareth Bolt

הפלאש מחזיר את הגביע:

(Número_Siete) #276

בולט התראיין ועבורו בייל השחקן המהיר בעולם.

(Halla_Madrid) #277

[QUOTE=Halla_Madrid;1479390]סוף-סוף יש שחקן, חוץ מרונאלדו, שאני אשכרה סומך עליו שיתקע את הכדור ברשת! הרגע שהכדור אצלו ואני יודע שהוא הולך לספק משהו - כמה זמן לא הייתה לי את התחושה הזו כשהכדור היה אצל שאר השחקנים שעברו פה במרוצת השנים האחרונות. כל-כך חשוב שיש שחקן חוץ מרונאלדו שיכול להתעלות מול קבוצות גדולות ובמאני-טיים באופן קבוע.

בייל מעריץ את רונאלדו ורונאלדו מאמץ אותו. הכימיה בינהם מדהימה, לא רק מבחינת מהלכי כדורגל.

השילוב הזה מצית את הדמיון; בואו נקווה שיש לנו את די סטאפנו ופושקאש המודרניים!

[/QUOTE]

בינתיים הם עומדים בציפיות. אנחנו הולכים להנות מהציוות הזה, אוי, כמה שאנחנו הולכים להנות מהציוות הזה.

אני אחטא ואגיד שבייל מרשים אותי יותר מרונאלדו כשחקן, יחסית לגילו. שחקן מדהים.

(F.Redondo) #278

בשביל זה הגעת לריאל מדריד בייל, רק אתמול ברחתי מהבסיס כדי להגיע בזמן הביתה לראות במחשב את ההצגה שלך בברנבאו כבר אז אמרת מה אתה רוצה את הדסימה והיום השער שלך בהארכה הביא אותו .

תודה בייל צמד שערים שלך הביא צמד תארים העונה בשיא המאני טיים !

12 באוגוסט הפעם אתה חוזר הביתה נגד סביליה בקארדיף ווילס על הסופרקאפ האירופי .

(HJKL) #279

(SantiagoBernabeu) #280

absolutely priceless!!
בא לי לקנות זר פרחים יפה, לעטוף אותו בהמון סרטים ולשלוח אותו עם ברכה, לברצלונה.
“תודה לכם קטלונים מתוקים. תודה לכם שנלחמתם על ניימאר וגרמתם לנו לזרוק את כל הכסף על האופציה השניה. אמנם ניימאר כל כך הרשים העונה, ובייל לא הביא אף תואר לריאל מדריד, אבל אנחנו אוהבים אתכם בכל זאת. תודה מכל הלב”.

רק תחשבו על זה. אם היינו מצליחים לקנות את ניימאר, או שניימאר היה בוחר בנו במקום בבארסה, ולא היינו מביאים את בייל, איפה היינו היום? לא היה מי שיביא לנו את גביע המלך והערב לא היה לנו את שחקן ההתקפה שהיה הכי פעיל ויצר הכי הרבה מצבים (די מריה קשר :wink: ). פתאום כל גרוש ששילמו עליו נראה הגיוני.

מסתבר שאחרי כל מאות המיליונים מה שבאמת היה צריך, זה איזה וולשי ומאמן איטלקי שקט.

(Madridista522) #281

[QUOTE=Madridista522;1461670]אני חושב שמעבר לתפוקה האישית של בייל המבחן האמיתי יהיה אם נצליח בעזרתו לחצות סוף סוף את רף חצי הגמר ולהתקדם עוד צעד לעבר הדסימה.
אני חושב שהסטטיסטיקה פחות רלוונטית והיא לא מסוגלת להראות את התמונה המלאה.[/QUOTE]
גארת’ שלום, רציתי להגיד לך שהצטיינת במבחן האמיתי, נתת עונה מופלאה מבחינה סטטיסטית, מבחינת יכולת והכי חשוב - היית חלק מהותי בהצלחה הקבוצתית שלנו ובשביל זה הגעת.
תודה לך גארת’.