המדריך למטייל במדריד: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ריאל-מדריד

(bixente) #354

כמה פלוס מינוס אמור לעלות כל העסק? כולל טיסה וכרטיס למשחק ?
תודה רבה

(dkaro) #355

טיסה ומלון סביר בלונדון זה בערך 1,500 שקל לאדם בחדר זוגי. תוסיף לזה בערך 100-150 פאונד על תחבורה הלוך חזור מלונדון לקארדיף.

כרטיסים למשחק באתרים האמינים (שאני יודע לפחות שהם אמינים) מתחילים באזור ה-5,000 שקל למקומות הכי גרועים.

קיבלתי פה המלצות בעבר על viagogo שנראה זול ממבט ראשון, אבל לאחר שמגיעים לרגע הלחיצה על “שלם” (כבר הגעתי לשם) מתברר שיש עוד עמלות של איזה 1,500 שקל לכרטיס, כך שהמחירים שם כרגע רחוקים מלהיות זולים. המלצה נוספת שנתנו פה זה של מדריד-טיקטס שבאמת ובתמים היו הכי זולים שאפשר כמעט למצוא מבין האמינים, אבל אתמול הם העלו מחירים החארות ב-100 יורו לכרטיס ושניסיתי ליצור איתם קשר לבקש את המחיר הקודם הם אמרו שאי אפשר, ושעוד כמה ימים המחירים יעלו אפילו שוב… :slight_smile:

לצד זאת, מצאתי 3 אתרים יחסים זולים שאפשר למצוא שם כרטיסים בכעד אלף שקל זול יותר, מישהו מכיר ויודע להגיד אם ניתן לסמוך עליהם? (נדמה לי שהדאטה בייס של המוכרים שלהם דומה וזה אני מניח כנראה 3 אתרים ששייכים לאותה החברה):

https://www.1st4footballtickets.com/events/uefa-champions-league-final-tickets-champions-league.html
http://www.livefootballtickets.com/fixtures/uefa-champions-league-final-tickets-champions-league.html
https://eticketsexchange.com/event/uefa-champions-league-final-2017/

בגדול, אני יודע שהיו כאן המלצות לחכות עם הרכישה, ושיש עוד שבועיים עד למשחק. אבל לפחות נכון לעכשיו - היה עדיף אילו הייתי קונה לפני שבוע מאשר כרגע… המחירים עלו בכ-200 יורו מאז.

עריכה: שאלה נוספת, מישהו יודע למה כל הכרטיסים ב-Viagogo אינם ניתנים למשלוח ל-UK? מה הקטע?

(Oren Ruhana) #356

אני סגרתי אוטובוס מלונדון לקארדיף ב-225 הלוך חזור, זמן הנסיעה בערך 3 וחצי שעות.
מהאתרים שהבאת יצא לי להיתקל בlivefootballtickets וראיתי שגם שם המחיר קופץ כמו שאמרת על ויאגוגו אז העדפתי לא לקנות דרכם אלא דרך מדריד טיקטס והספקתי לקנות במחיר הראשוני לפני שהעלו את המחיר ב-100 אירו.

(סארי) #357

למה אתם לא לוקחים חבילה מהארץ?

(Oren Ruhana) #358

יקר הרבה יותר, ופחות ימים בדרכ.

(de_la_red) #359

יקר יותר זה understatement. עורפים לנו פה את הראש עם המחירים.

אני גם מנסה להשיג כרטיסים לגמר.

(dkaro) #360

להבנתי בראשון/שני הקרוב יש את ההגרלה של אופ"א ואז כולם גם ידעו כל כרטיס איזה מושב הוא בדיוק.

מישהו יודע מנסיון עבר אם לאחר ההגרלה המחירים צפויים להשתנות לאחד הכיוונים?

(dankat) #362

אחריי חיפוש נרחב ברשת הגעתי למסקנה שטיסה ישירה + מלון במיקום טוב במרכז לונדון + רכבות הלוך חזור לאיצטדיון ניתן להרכיב לבד ב 3000 ש"ח בערך.
לגביי הכרטיסים לא הצלחתי למצוא שום דבר מתחת ל 5 אלף. בנוסף ב VIAGOGO לא ניתן לבצע משלוח ל UK, מישהו יודע מה הסיפור?

(dkaro) #363

אני גם ויתרתי עליהם בגלל זה.

תזמין מפה:

https://www.entradasmadrid.com/en/tickets/637/juventus---real-madrid-tickets-champions-league-final-2016-2017.html

(dankat) #364

הזמנת מהם כבר?
במידה וכן, האם אתה יכול להגיד מה היה המחיר הסופי? (האם גבו עלמות כלשהן), איך מתבצע השילוח של הכרטיס והכי חשוב האם ידוע לך על אופציית רכישת 2 כרטיסים שמבטיחים ישיבה אחד על יד השני?

תודה!.

(Oren Ruhana) #365

אתה יכול למצוא הכל חוץ מכרטיס בפחות מ3 אלף גם אם תתפשר על המלון נגיד ותיקח הוסטל או משהו בסגנון ותיסע באוטובוס במקום ברכבת (ההבדל בין השניים זה סה"כ שעה ורבע או משהו כזה ב200 שקל פחות ממה שראיתי).
אני סגרתי טיסה + אוטובוס + והוסטל ב1500 שקל.
לגבי הכרטיס לא מכיר את האתר ש-dkaro נתן אבל אם אתה הולך על כרטיס לקט 3 נגיד אז הייתי ממלציץ לך אולי לסגור דרך מדריד-טיקטס ששם עולה 1400 אירו סופי לעומת 1350 בשני (לא יודע אם המחיר סופי). הם אחלה אתר ומאוד אמינים. לגבי קט 2 ההבדל במחיר זה כבר 115 אירו אז לשיקולך.

(dankat) #366

אני יודע שאפשר להוזיל, אני גם יכול לטוס דרך טהרן ולהוזיל את הטיסה ולישון בפרברי לונדון בהוסטל הכי זול, אבל זה מרגיש ״בכוח״ - 3000₪ זה סביר לחלוטין.

לגביי madeid-tockets הם שולחים רק לספרד, ולפי מה שהבנתי אין אופציה להדפיס את הכרטיסים בסגנון כרטיס אלקטרוני עם ברקוד.

(Oren Ruhana) #367

אם יש לך את הכסף תפאדל, לגבי מדריד טיקטס הם שולחים לי את הכרטיס למלון באנגליה.

(dankat) #368

וואלה? איך זה? שלחת להם מייל לפניי שרכשת את הכרטיס?

(dkaro) #369

מדריד טיקטס שולחים גם לאנגליה, תדבר איתם. האתר שאני נתתי גם עושה משלוח לאנגליה, וכן, זה מחיר סופי. אתר מאוד אמין שלפני שנתיים נסעתי דרכו למשחק מול אתלטיקו.

אני קניתי מפה: https://www.stubhub.co.il/en/champions-league-final-2017-tickets/ev109792?gclid=Cj0KEQjw0v_IBRCEzKHK0KiCrKMBEiQA3--1NqqOtnDJa_7Mxsl-Pba_MIF5H8nYCkyW5IeNW64o31QaAnSG8P8HAQ.

אגב, לגבי הגעה מלונדון - אני סגרתי עם ישראלי נהג הסעות בלונדון שמוציא שאטל הלוך חזור לקארדיף ב-100 פאונד לבנאדם. מאוד מאוד זול, אם מישהו רוצה להצטרף אני יכול לשאול אותו אם יש עוד מקום.

(dankat) #370

אני אשמח אם תבדוק איתו לגביי 2 מקומות על השאטל, מחיר פצצה!
לגביי האתר stubhub, כמה שילמת על כרטיס ואיזו קטוגוריה?

(dankat) #371

מתנצל מראש על ריבוי ההודעות.

יש כאן מישהו שטס לבד?
רוב הסיכויים שאטוס לבד ורציתי לדעת האם אפשר להצטרף למישהו בזמן הבילוי בלונדון :v:

(dkaro) #372

אתה מוזמן להצטרף אלי ואל חבר שלי. ראית את ההודעה הפרטית שלי לגבי ההסעה לקארדיף?

(dankat) #373

אני אשמח, תודה!
בנוגע להסעה, ראיתי את ההודעה, החשש שלי הוא שיהיו פקקים בדרך ולכן האופציה של הרכבת יותר קורצת לי.

(Oren Ruhana) #374

אני טס לבד ללונדון ככה שאפשר לארגן משהו.