המדריך למטייל במדריד: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ריאל-מדריד

היי לכולם! חדש כאן…
מגיע למדריד ב27 לאפריל למשחק מול ולנסיה. שוקל לרכוש או להחליף את הכרטיסים שיש לי למשחק חצי הגמר הצמפיון מול אתלטיקו. אשמח לקבל אתר או חברה לרכישת כרטיסים אמינה וזולה יחסית.
תודה רבה

הערה: כיון שהינך משתמש חדש (ברוך הבא!) פרסמת את ההודעה שלא במקומה. העברתי לת’רד המתאים וכך תוכל להיענות בהקדם.
בהצלחה!
דן

היי חברים, אני טס לחצי גמר ליגת האלופות בחוץ נגד אתלטיקו ולמשחק הבית נגד סביליה
10-16 במאי.
יש מישהו במדריד בתאריכים האלה? אשמח לשמוע.

(dankat) #336

לילה טוב,
אשמח לשמוע איך ניתן להזמין כרטיס לגמר ליגת האלופות, כבר הייתי בעבר בלא מעט משחקים של ריאל בבית ובחוץ, אבל זהו משהו שעוד לא חוויתי. אני יודע שאחד המנהלים כאן טס לגמר ב 2014, אשמח לדעת דרך איזו חברה/אתר אפשר לסגור את הכרטיס, דרך אגב אפ יש כאן חבר׳ה שמעוניינים לסגור טיסה משותפת, אני לגמריי בעניין.

שיהיה לילה טוב :wink:

(dkaro) #337

אני וחבר נוסעים לגמר (טיסה ומלון כבר סגרנו) ונשהה באזור לונדון. ראשית, ממליץ מאוד למי שנוסע לשהות בלונדון כי זה יחסוך כמה אלפי שקלים, וידרוש פשוט נסיעה ברכבת של שעתיים-שלוש ביום המשחק. שנית, מי שמעוניין להיפגש בלונדון - מוזמן להציע. שלישית, כרגע המחיר הזול ביותר שמצאתי עבור היציע של ריאל, קטגוריה 3, הוא 1,350 פאונד. מי שיודע דרך אמינה זולה יותר, אשמח שיציין כי אני צריך לסגור כרטיסים בהקדם :slight_smile:

תודה !

(dankat) #338

אני אשמח שתעדכן במידה ומצאת משהו, המחיר אומנם חשוב, אבל הכי קריטי זאת באמינות - לא הייתי רוצה להשקיע ערמות של כסף ולגלות שנפלתי על איזו תרמית.

(Mr.Maestro) #339

בhttp://www.madrid-tickets.net כרטיס לקטגוריה 3 עולה 1400 יורו, שזה פחות מ-1350 פאונד.

עריכה: לפי שער ההמרה 1400 יורו = 1186 פאונד, הבדל 1000 ש"ח

(dkaro) #340

תודה !

לפחות לפי האתר שלהם, נדמה שאי אפשר לשלוח את הכרטיסים מחוץ לספרד. וגם לא ממש רשום פרטים על האם יושבים יחד והאם זה ביציע אוהדי ריאל (אם כי ניתן להניח לפחות מכתובת האתר).

שלחתי להם מייל, נראה מה יענו.

(orelh94) #341

האנגלית שלהם יחסית קלוקלת אז תנסה להסתדר. בכל מקרה הייתי נגד באיירן ובקלאסיקו, הם שלחו לי כרטיסים למלון ללא שום בעיה. גם המחירים שלהם הכי טובים שמצאתי בפרק זמן הקצר שהיה.
לגבי הכרטיסים מחוץ למדריד, אני בטוח שיש להם פתרון כי הרי קונים מהם מכל העולם, ומן הסתם שזה יהיה ליציע של אוהדי ריאל כי הם עובדים רק עם כרטיסים של ריאל כמעט.

(madridista25) #342

ממליץ לך לא להיות בלחץ בגלל הכרטיס ולחכות. שנה שעברה אני רכשתי 3 ימים לפני הגמר ב 700 יורו כרטיס שעלה בהתחלה 1600 יורו. אני בטוח שיהיו מספיק כרטיסים למכירה. בימים שלפני המשחק המחירים יורדים דרסטי(ככה זה כמעט בכל משחק).

עריכה: משיטוט קצר אני רואה כרטיסים לקטגוריה 1 ב : 1500 יורו
קטגוריה 3 אתה יכול להשיג ב 1200-1400 יורו
כנס לvia gogo. עמלה קצת יקרה באתר הזה אבל תמיד מקבלים כרטיס בזמן.

אם כבר מדברים על כרטיסים. למישהו יש מושג מדוע לא ניתן לרכוש יותר כרטיסים באתר הרשמי של ריאל? מחירים תמיד הכי זולים ועמלה של 3 יורו לכרטיס

(Mr.Maestro) #343

אגב האתרים האלה נחשבים יחסית ליקרים, יש אתרים יותר זולים אבל לא פחות אמינים (אני מתייחס כרגע למשחקים בגבולות ספרד). הייתי במשחק מול אתלטיקו בחצי, רכשתי כרטיס ב-195 יורו דרך טיקטסמאסטר http://www.ticketmaster.es ימים בודדים לפני המשחק כאשר באתרים שמפרסמים פה אותם הכרטיסים עלו 300 יורו באותה קטגוריה. גם הכרטיס מגיע בצורה אלקטרונית ופשוט מדפיסים אותו בבית. הבעיה שבאתר הזה המכירה נפתחת בדרך כלל שבוע לפני המשחק והכרטיסים מתייחסים רק למשחקים שמשוחקים בגבולות ספרד

(dkaro) #344

Via gogo קצת מלחיץ אותי ומרגיש לי הרבה פחות אמין. זה רכישה מאנשים עד כמה שאני מבין, ולך תרדוף אחרי רוח רפאים. שם גם הרבה פחות ברור לי שאני יכול לרכוש דווקא ליציע של ריאל.

עוד מישהו יודע להגיד לגבי הכדאיות לחכות לימים האחרונים? נשמע לי קצת מוזר שיישארו כרטיסים ותהיה כזו ירידה דרסטית של מחירים… בכל זאת גמר האלופות, והדבר האחרון שאני רוצה זה למצוא את עצמי בלונדון בלי כרטיס למשחק או נאלץ לשלם כפול ממה שאני יכול לשלם כרגע.

(Guy) #345

קניתי מ-viagogo לגמר בליסבון, ו-מ madrid-tickets למשחק ליגה לפני כעשר שנים. ניסיון מוצלח עם שתיהן.

אין לך מה לחשוש מהאמינות של viagogo, מדובר באימפריה של התחום מכל הבחינות והמחיר שלהם גבוה בהתאם. זה לא משנה שאתה קונה מאנשים. כל כרטיס מגיע מבנאדם בסוף (ששמו אפילו רשום על הכרטיס לרוב), גם madrid-tickets מתווכים בין מוכרים לקונים תמורת עמלה. החברות האלה מספיק גדולות ומנוסות כדי לתת guarantee לקונה כך שאין מצב שתשאר בלי כרטיס.

עד כמה שזכור לי madrid-tickets לא מתחייבים ששני כרטיסים שתקנה יהיו בכסאות צמודים. לגבי כרטיסים ליציע של ריאל, כרגע אין כרטיסים כאלה בשוק כי עוד לא הייתה ההגרלה לסוסיוס. אחרי ההגרלה יהיה כתוב לך ב-viagogo שהכרטיס ליציע של ריאל ולעיתים גם המושבים המדוייקים.

לגבי המתנה לרגע האחרון, תמיד ראיתי שיש כרטיסים גם ביום המשחק באתרים השונים. לא ניסיתי לחכות כי אני מעדיף לשלם קצת יותר ולטוס רגוע. עד כמה שאפשר להיות רגועים לפני אירוע כזה :slight_smile:

(madridista25) #346

כמו שגיא ענה לך via gogo מאוד אמין. שנה שעברה בדיוק אותו סיפור, המחירים בשמיים שבועיים שלושה לפני המשחק ובסוף המוכרים מתים למכור ופשוט מורידים את המחיר בצורה דרסטית.

עוד דוגמא שאני יכול להביא לך מעכשיו זה המשחק בית הקרוב מול סביליה. כרגע אפשר לרכוש כרטיס לקטגוריה 1 פרימיום ב 600 שקל שלפני חודשיים זה היה 2000.
וגם בדרבי האחרון בצ’מפיונס המחירים פשוט ירדו ב 50 %.
אני בטוח במה שאני אומר לך. אל תמהר ותקנה כרגע. כרטיסים לא יגמרו

(dkaro) #347

ממה שמדרידיסטה25 אומר, לא מדובר בקצת יותר אלא באלפי שקלים יותר… כשאתה אומר ‘תמיד ראיתי’, אתה מתכוון שבמשך שנים כל פעם מחדש בגמר בדקת ותמיד באמת היה ברגע האחרון? אני יודע שקצת חופר בשאלות אבל, מן הסתם, זה קריטי לדעת שאם אני הולך על זה בוודאות אפשר לסמוך על זה.

נניח ואני הולך על זה וקונה בשבוע האחרון במחיר זול יותר - כיצד אני מקבל את הכרטיס? והרי זמן למשלוח כנראה שלא יהיה.

(madridista25) #348

זה מאוד פשוט, הם שולחים לך את הכרטיס למייל עד 24 שעות לפני המשחק(בדרך כלל זה מגיע לפני). כל מה שרק צריך לעשות זה למצוא קפה+אינטרנט ולהדפיס. עשיתי את זה לא מעט פעמים.

אני אישית כל הזמן בודק ובגלל זה הפסקתי להזמין מראש, לא משנה לאיזה משחק. גם לקלאיסקו יש כרטיס בימים שלפני המשחק. ושנה שעברה היו המון כרטיסים כשרכשתי 3 ימים לפני הגמר. וגם השנה לדרבי בקלדרון(3-0) וגם לסביליה-יובה בשלב הבתים רכשתי באותה שיטה.

(dkaro) #349

באמת לגבי העניין הזה של ההדפסה, שאלה קצת טיפשית: מה מונע מ’כרטיסים’ שכאלה להיות מופצים לכל דורש? כיצד מוודאים שאני לא מגיע עם נייר מודפס לאיצטדיון ולא אומרים לי שמישהו כבר השתמש בכרטיס הזה?

(madridista25) #350

על כל כרטיס מודפס ברקוד שאתה סורק בכניסה לאיצדטיון.

ושוב האתר הזה מאוד אמין ואין סיכוי לעוקץ, ברגע שרכשת מקומך מובטח.

(dkaro) #351

כן אני מודע לברקוד, אבל זה עדיין לא ממש עונה על השאלה… זה אדם מוכר את הכרטיס באמצעות האתר. מה מונע מנוכל למכור לכמה אנשים שונים את אותו הברקוד?

(orelh94) #352

תשמע, אלו אתרים רציניים שקונים מהם המון אנשים כבר שנים. פאדיחות יכולות להיות בכל מקום, אבל באתרים גדולים שמכבדים את עצמם ורצים תקופת זמן מכובדת עם מוניטין מכובד הפאדיחות הן מועטות. אם אתה קונה דרך אתר שכזה יש לו את הדרכים שלו כדי להפוך את העסקה לרצינית ונקייה מטעויות. שם זה גם משהו חשוב באתרים האלה, לא פחות מהעמלה שהם מרוויחים על העסקה.

אגב, זה נכון שימים ספורים לפני המשחק המחירים יורדים, ככה גם היה לקראת הקלאסיקו (לבאיירן היה סולד אווט לקטגוריות שחיפשתי) אבל תקח בחשבון שכאן לא מדובר על הברנבאו אלא על אצטדיון שחצוי לשניים (מכיל באיזור ה75 אלף) שמזה יימכרו לכל צד בערך 30-35 אלף כרטיסים וכל השאר זה למשפחות השחקנים, צוותים, אנשי אופ’‘א וכו’.

בקיצור, חפרתי בצורה רצינית, אבל אני בראש של אם כבר לטוס אז לטוס כמו שצריך ובראש שקט, אחרי הכל לא טסים לגמר ליגת האלופות כל יומיים, אז לשים עוד קצת כסף ולטוס בראש שקט שווה לדעתי.

אגב, לגבי העניין עם מדריד טיקטס והמקומות - זה נכון שהם לא מתחייבים על מקומות צמודים, אבל לי לא הייתה בעיה עם זה בצמד המשחקים שהלכתי.

(Pedja Mijatovic) #353

קניתי מviagogo הרבה כרטיסים להופעות ופסטיבלים, לעולם לא היתה לי בעיה.
זה האתר הרציני בעולם למכירת כרטיסים יד שניה, יחד עם stubhub שגם מומלץ בחום.
העסק עובד כך שהמוכר לא מקבל את הכסף עד אחרי סיום האירוע ושאף לקוח לא התלונן.
כלומר אתה משלם את הכסף לאתר עצמו, והאתר מעביר את הסכום למוכר רק אחרי המשחק ובמידה ולא התלוננת שזה היה עוקץ. זה מה שמונע מאדם למכור כרטיס אחד למספר אנשים.