המדריך למטייל במדריד: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ריאל-מדריד

(tzachi6765) #289

[QUOTE=tzachi6765;1698245]שלום,

רכשתי כרטיס בקטגוריה 3 דרך vigago לריאל נגד דורטמונד ב7.12. לאחר שרכשתי החלטתי לצרף את הבן שלי ורכשתי כרטיס נוסף לקטגוריה 3.
טרם קיבלתי את הכרטיסים אך אני מניח שהם לא יהיו לאותו מקום.
עבורי זו תהיה הפעם הראשונה ברנביאו אז אשמח לדעת מלמודי הניסיון כאן עד כמה העניין הזה קריטי? האם קטגוריה 3 מתחלקת על פני כל האיצטדיון כך שייתכן ואפילו לא נוכל להיכנס לאותו איזור? במידה וניכנס לאותו איזור, ניתן לעגל פינות בעניין הישיבה או שזה מוקפד?

אגב, כיוון שזה המשחק האחרון בשלב הבתים, יתכן וזה יהיה רק משחק אימון (4 ימים אחרי הקלסיקו) אבל אם בטעות זה יהיה משחק קובע, זה יהיה אש.[/QUOTE]

מנסה שוב - בטוח יש פה אחד או שניים שהיו כבר כמה פעמים בברנביאו:

רכשתי כרטיס בקטגוריה 3 דרך vigago לריאל נגד דורטמונד ב7.12. לאחר שרכשתי החלטתי לצרף את הבן שלי ורכשתי כרטיס נוסף לקטגוריה 3.
טרם קיבלתי את הכרטיסים אך אני מניח שהם לא יהיו לאותו מקום.
עבורי זו תהיה הפעם הראשונה ברנביאו אז אשמח לדעת מלמודי הניסיון כאן עד כמה העניין הזה קריטי? האם קטגוריה 3 מתחלקת על פני כל האיצטדיון כך שייתכן ואפילו לא נוכל להיכנס לאותו איזור? במידה וניכנס לאותו איזור, ניתן לעגל פינות בעניין הישיבה או שזה מוקפד?

תודה,

(Efm) #290

הקטגוריות מתפרשות על כל האצטדיון כך שהסיכוי שאתה והבן שלך תהיו באותו יציע די נמוך.
יש הקפדה על מקומות, אבל אם תיכנסו לאותו איזור סביר להניח שתמצאו שני מקומות פנויים צמודים.

(bixente) #291

שלום לכולם
ביום שני הקרוב אהיה במדריד ואני רוצה להזמין אוזניות BOSE QC35 למלון שלי , האם בהזמנה מאמזון אני אקבל TAX FREE ביציאב מספרד או בגלל שזה מאמזון ספרד וזה רק אתר אז לא אקבל ?
ואם לא - איזה חנויות אמינות יש במדריד כדי שאני אוכל להזמין היום ולקבל את זה למלון ?

ועוד שאלה - איזה סים מומלץ לרכוש שם ? בשדה תעופה , בחברה סלולרית אחרת ? כמה ג’יגה אקבל ? כמה זה יעלה? בקיצור אשמח למעט פרטים
תודה רבה

(bixente) #292

[QUOTE=bixente;1702889]שלום לכולם
ביום שני הקרוב אהיה במדריד ואני רוצה להזמין אוזניות BOSE QC35 למלון שלי , האם בהזמנה מאמזון אני אקבל TAX FREE ביציאב מספרד או בגלל שזה מאמזון ספרד וזה רק אתר אז לא אקבל ?
ואם לא - איזה חנויות אמינות יש במדריד כדי שאני אוכל להזמין היום ולקבל את זה למלון ?

ועוד שאלה - איזה סים מומלץ לרכוש שם ? בשדה תעופה , בחברה סלולרית אחרת ? כמה ג’יגה אקבל ? כמה זה יעלה? בקיצור אשמח למעט פרטים
תודה רבה[/QUOTE]
מישהו?
יותר חשוב עניין הסים…

(titi camara) #293

בקשר לסים מניסיון אישי שלי בחו"ל, תקנה סים של גולן טלקום וקח אותו איתך.
יש חבילה בגולן טלקום שמשלמים 99 ש"ח לחודש ומקבלים שיחות חופשי + SMS חופשי + 5 ג’יגה גלישה בחודש גם בחו"ל, הסים עולה 49 ש"ח.

הייתי באירופה לפני כחודש וניידתי את המספר שלי לגולן טלקום והכל עבד פיקס, הקליטה הייתה מצויינת כל הזמן והאינטרנט יותר מהיר מאשר בארץ, דיברתי חופשי וגלשתי חופשי, וויז, גוגל מפות, גלישה וכל שירות אחר הקשור לאינטרנט עבד בלי שום בעיה.
כאשר חזרתי לארץ פשוט עברתי לחברה אחרת קיבלתי סים חדש התנתקתי מגולן ושילמתי רק על שבועיים, כלומר משהו בסביבות ה 45 ש"ח (פלוס מה ששילמתי על הסים 49 ש"ח).
יצא משהו בסביבות ה-100 ש"ח לשבועיים אבל היה שווה כל שקל, כל האפשרויות שבדקתי עלו הרבה יותר ונתנו כמעט כלום.

כמובן שמדובר רק בשיחות לישראל ומישראל, על שיחות למספרים ספרדיים תשלם לפי התעריף המופיע באתר שלהם.

מקווה שעזרתי.

עריכה:
בדקתי באתר שלהם ושמתי לב שבחבילה הנ"ל הם הגדילו את נפח הגלישה ל-20G !
וגם הוסיפו אפשרות לדבר למספרים נייחים בחו"ל(כולל ספרד) בלי תוספת תשלום.

בקיצור, עכשיו זה עוד הרבה יותר מומלץ !

(bixente) #294

אחרי מספר ימים (כיפיים ומעולים) במדריד הגיע הזמן לאכול בשר איכותי ולא בורגר קינג או שאר שטויות. אם יש לכם המלצה לכזו מסעדה יותר מאשמח לשמוע!

(Blanco777) #295

שלום, אני מגיע למדריד באפריל למשחק נגד אלאבס, עם המשפחה.
אני מחפש אתר שדרכו אפשר לקנות כרטיסים כקבוצה (שבעה אנשים), שבו יחוייב שנשב ביחד.

לצערי נכוותי בעניין בעונה שעברה כשטסתי לדרבי בברנבאו, והמושבים היו במרחק של 5 כסאות (בסופו של דבר ביקשנו מאנשים לעבור, אבל בכל זאת לא נעים).

(bixente) #296

אני רק אגיד לך זאת : תתרחק מ football ticket net. מתנהלים כמו שכונה ועינוי מתמשך.
ותעשה הכל כדי לרכוש ממקום שנותן לך E-TICKET מיידי ולא משלוח למלון יומיים לפני המשחק או משהו בסגנון.

(SRamos) #298

או שפשוט תקנה באצטדיון עצמו, עשיתי את זה עונה מול אייבאר, היה המון מקום בכל קטגוריה ודאגו לשים אותנו ביחד.
אמנם שבעה אנשים זה לא מעט, אבל לא נראה שיש אתר שאתה יכול לבחור את הכסאות מראש.

(shay07) #299

שלום לכולם, פעם ראשונה שאני מגיב פה, אז סליחה על טעויות מראש.
אני כבר מעל 10 שנים עוקב אחרי הפורום פה אך בחיים לא ייצא לי להגיב, אתם עושים עבודה נפלאה.
אשמח אם תוכלו לענות לי על מספר שאלות.
אני טס ב 15 בפברואר לדרום אמריקה ויש לי קונקשיין במדריד, וייצא כך שבאותו יום יש את המשחק שמינית גמר ליגת האלופות מול נאפולי.
לכן רציתי להקדים את הטיסה למדריד ביום, כך שאוכל להיות במשחק, אך הטיסה שלי ממדריד יוצאת בשעה 23:15 ממדריד, ורציתי לדעת עם אנשים שכבר היו לפי שעון ספר האם אני יספיק לטיסה?
תודה מראש!!

(Pedja Mijatovic) #300

לא הבנתי, הטיסה שלך ממריאה ב23:15 בלילה של המשחק? אם כן אז אין שום סיכוי.
המשחק מתחיל ב20:45, זה אומר שהוא נגמר ב22:45. להתחשב בעובדה שצריך להגיע לשדה במינימום שעה וחצי לפני- זה לא ילך.
בכל מקרה ברור שתדחה את הטיסה שלך ביום. אנשים טסים במיוחד למשחקים, הכמה מאות דולר הבודדים שיעלו לך לדחות את הטיסה יהיו שווים את זה.

(RanMarashi) #301

שלום, אני ואבא שלי רוצים לטוס למשחק של הדרבי שיהיה באפריל. כבר סגרנו על מלון וטיסה אבל כשבאנו לסגור גם על הכרטיסים דרך
שני האתרים שהמלצת עליהם, האתרים רשמו הודעת שגיאה. בדקנו את זה עם חברת האשראי והם אמרו שהם הסירו את כל ההגבלות האפשריות,
אך עדיין כשאנחנו מנסים לרכוש כרטיסים זה לא עובד. מה אפשר לעשות, יש עוד מישהו שנתקל בבעיה דומה? אולי יש לך עוד אתרים אמינים עם
מחירים נוחים להמליץ לי?

תודה מראש:azn:

(סיגל) #302

שלום לכולם חדשה כאן מקווה שאני כותבת במקום הנכון ,האם שני הלינקים לרכישת הכרטיסים בעמוד הראשון עדיין רלוונטים?
בכל זאת התאריך שנרשם היה 2009
תודה

(Guy) #303

שני הלינקים עדיין רלוונטיים.

אפשרות נוספת אך בדרך כלל יקרה יותר (גם לך רן) - viagogo.com

(levyosi) #305

בוקר טוב לכולם.

1. האם אפשר להכניס אוכל, שתייה ומצלמה למשחק?
  2. איך אפשר לברר ולבדוק מתי יש אימונים שאפשר לראות את השחקנים?

תודה מראש לעונים

(Zizou) #306
  1. אוכל ומצלמה - ניתן להכניס חופשי. לגבי שתייה - אני לא בטוח ולא רוצה להטעות, יכול להיות שמים ניתן להכניס אבל גם אם במידה ולא יש ברחבי האצטדיון (על יד השירותים) קולרים לשתייה אם אני זוכר נכון.

2. תתעדכן באתר הרשמי, מפרסמים שם בכל פעם מתי האימון הבא.
    מניסיון - מאד לא קל לתפוס את השחקנים (תלוי במי מדובר), אבל בהחלט שווה לך לנסות.

(levyosi) #307

תודה על התשובות.
חיפשתי באתר הרשמי ולא מצאתי. במקרה יש לך לינק?

(Zizou) #308

זה מצד ימין בעמוד הראשי, קשה לפספס תחת כותרת “REAL MADRID CALENDAR” ואז חפש את המילים :

TRAINING SESSION (מעל המשחקים הקרובים של הקבוצה)

(סיגל) #310

אהלן
2 שאלות
זה משנה מתי מגיעים לסיור יום לפני המשחק או יום אחרי?
המלצתכם להגיע כשעתיים לפני המשחק זה קריטי בקור הארופאי?
TVM

(Efm89) #311

[QUOTE=סיגל;1707129]אהלן
2 שאלות
זה משנה מתי מגיעים לסיור יום לפני המשחק או יום אחרי?
המלצתכם להגיע כשעתיים לפני המשחק זה קריטי בקור הארופאי?
TVM[/QUOTE]

לא משנה אם מגיעים יום לפני או יום אחרי.
2.
ככל שמתקרבים למשחק המטרו נהיה יותר עמוס, אבל בעיקרון אין סיבה להיות שם שעתיים לפני המשחק. שעה תספיק (אלא אם זה קלאסיקו/דרבי/צ’מפיונס ואז כיף לספוג אווירה מחוץ לאצטדיון בשעות שלפני המשחק). הכניסה לאצטדיון היא די מהירה.