המדריך למטייל במדריד: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ריאל-מדריד

(realUser) #268

היי בוקר טוב,
אני ובעלי נהיה בספרד באוקטובר ואנחנו רוצים ללכת למשחק של ריאל מדריד נגד אטלטיקו בליבאו ב23/10
באיזה אתרים ניתן להזמין כרטיסים למשחק?

(Niro) #269

בהודעה הראשונה בדיון יש את כל הפרטים.

(nivp) #270

היי חברים,

אני מתכנן לנסוע לשבוע למדריד באוקטובר לשני משחקים אחד נגד לגיה ורשה ומספר ימים אחרי נגד בילבאו.

רציתי לדעת אם יש טעם לקנות כרטיסים לפני או שאם אני מגיע יום לפני המשחק הראשון נגד לגיה אני אוכל לקנות באצטדיון?

תודה רבה!

(ranvic44) #272

היי
אני רוצה לקנות כרטיסים למשחק נגד ספורטינג חיחון ב-27.11.16
חבר שלי נמצא במדריד באוקטובר, האם הוא יכול לקנות לי בקופות האצטדיון כרטיסים למשחק חודש מראש ?
תודה מראש
רן.:innocent:

(SRamos) #273

היי חברים, ממריא למדריד בסוף ספטמבר וזו פעם ראשונה, יש את המשחק בית מול אייבאר איפה הכי מומלץ לקנות כרטיסים למשחק ?
האם במשחק מהסוג הזה אפשר לקנות בקופות, והמחיר ייצא זול יותר ?

תודה.

(eyallivnat) #274

[QUOTE=SRamos;1693870]היי חברים, ממריא למדריד בסוף ספטמבר וזו פעם ראשונה, יש את המשחק בית מול אייבאר איפה הכי מומלץ לקנות כרטיסים למשחק ?
האם במשחק מהסוג הזה אפשר לקנות בקופות, והמחיר ייצא זול יותר ?

תודה.[/QUOTE]
משחק כזה רוב הסיכויים שתמצא כרטיסים בקופה במגרש עצמו.המחיר עצמו יהיה המחיר הרישמי של הכרטיס.

(Niro) #275

לכל השאלות האחרונות - כמעט לכל משחק ליגה (ואני מדבר על אולי כל משחק פרט לקלאסיקו ודרבי) ניתן לקנות כרטיסים יום לפני המשחק ואפילו ביום המשחק. אותו הדבר גם לגבי משחקים בשלב הבתים בליגת האלופות (שוב, אולי פרט למשחק נגד דורטמונד). אני בכלל לא מתלבט, הייתי במחזור האחרון נגד סלטה וקניתי כרטיס יום לפני המשחק, כנ"ל בעונה הקודמת מול לאס פאלמאס.

בנוגע לשאלה לגבי קנייה חודש מראש - לא נראה לי אפשרי.

(SRamos) #276

[QUOTE=Niro;1694035]לכל השאלות האחרונות - כמעט לכל משחק ליגה (ואני מדבר על אולי כל משחק פרט לקלאסיקו ודרבי) ניתן לקנות כרטיסים יום לפני המשחק ואפילו ביום המשחק. אותו הדבר גם לגבי משחקים בשלב הבתים בליגת האלופות (שוב, אולי פרט למשחק נגד דורטמונד). אני בכלל לא מתלבט, הייתי במחזור האחרון נגד סלטה וקניתי כרטיס יום לפני המשחק, כנ"ל בעונה הקודמת מול לאס פאלמאס.

בנוגע לשאלה לגבי קנייה חודש מראש - לא נראה לי אפשרי.[/QUOTE]
תודה אחי.

ויש עדיין מקומות טובים ? נגיד ביציע באמצע המגרש למטה ? או שנשאר רק היציעים הרחוקים ?

(Niro) #277

במשחקים נגד לאס פלמאס וסלטה ישבתי בשורות 6 ו-12 בהתאמה. באחד מהם הייתי על האות M ובשני על האות L של ה- Real Madrid C.F.

בקיצור, יש כרטיסים לאן שתרצה.

(madridista25) #278

שאלה למביני עניין, בנובמבר הקרוב אני אהיה בדרבי בקלדרון, אני ישב ביציע המערבי ששם אוהדי אתלטיקו.
האם זה מסוכן לבוא לשם לבוש בחולצה של ריאל?
תודה לעוזרים

(saharsacc) #279

[QUOTE=madridista25;1694236]שאלה למביני עניין, בנובמבר הקרוב אני אהיה בדרבי בקלדרון, אני ישב ביציע המערבי ששם אוהדי אתלטיקו.
האם זה מסוכן לבוא לשם לבוש בחולצה של ריאל?
תודה לעוזרים[/QUOTE]
יצא לי לשבת ביציע של אוהדי אתלטי עם חולצה של ריאל מתחת למעיל(למזלי) בדרבי בסופר קאפ לפני שנתיים, הם נטפלו לאיזה ישראלי אחר שישב כמה שורות מתחתי עם חולצה מריאל, ירקו עליו וקיללו אותו במשך רוב המשחק.
לא מומלץ

(tzachi6765) #280

שלום,

רכשתי כרטיס בקטגוריה 3 דרך vigago לריאל נגד דורטמונד ב7.12. לאחר שרכשתי החלטתי לצרף את הבן שלי ורכשתי כרטיס נוסף לקטגוריה 3.
טרם קיבלתי את הכרטיסים אך אני מניח שהם לא יהיו לאותו מקום.
עבורי זו תהיה הפעם הראשונה ברנביאו אז אשמח לדעת מלמודי הניסיון כאן עד כמה העניין הזה קריטי? האם קטגוריה 3 מתחלקת על פני כל האיצטדיון כך שייתכן ואפילו לא נוכל להיכנס לאותו איזור? במידה וניכנס לאותו איזור, ניתן לעגל פינות בעניין הישיבה או שזה מוקפד?

אגב, כיוון שזה המשחק האחרון בשלב הבתים, יתכן וזה יהיה רק משחק אימון (4 ימים אחרי הקלסיקו) אבל אם בטעות זה יהיה משחק קובע, זה יהיה אש.

(bixente) #281

שלום אנשים
סגרתי חופשה למדריד לתאריכים 5 עד 12 לדצמבר (מיד אחרי הקלאסיקו, מקווה שלא יעשו פאדיחות).
יש לי מספר שאלות :
*אני הולך למשחקים נגד דורטמונד ולה קורוניה. האם ביום שלפני המשחק נגד דורטמונד אני אוכל להכנס לסיור מלא בברנבאו ? כולל ירידה לחדרי הלבשה ולדשא עצמו ?
*איזה אתרי אקסטרים מומלצים יש במדריד או בקרבת מדריד?
*איזה אתרים בכללי מומלצים באיזור?

תודה רבה

(Niro) #282

אני אענה לך על השאלה הראשונה - כן, הסיור פתוח בכל יום פרט לימי משחקים.

(SRamos) #283

[QUOTE=bixente;1698288]שלום אנשים
סגרתי חופשה למדריד לתאריכים 5 עד 12 לדצמבר (מיד אחרי הקלאסיקו, מקווה שלא יעשו פאדיחות).
יש לי מספר שאלות :
*אני הולך למשחקים נגד דורטמונד ולה קורוניה. האם ביום שלפני המשחק נגד דורטמונד אני אוכל להכנס לסיור מלא בברנבאו ? כולל ירידה לחדרי הלבשה ולדשא עצמו ?
*איזה אתרי אקסטרים מומלצים יש במדריד או בקרבת מדריד?
*איזה אתרים בכללי מומלצים באיזור?

תודה רבה[/QUOTE]
אני עכשיו חזרתי משם, זכור לי שביום המשחק ויום לפני הסיור עובד רגיל רק בלי הכניסה לדשא ונראה לי החדרי הלבשה, ממליץ לך לבדוק לעומק.
מדריד מדהימה אבל אתה תלמד ותראה הכל גם ככה, ממליץ מאוד לנסוע יום אח לטולדו, בהחלט מעניין ושווה את זה.

תהנה.

(Tim_Duncan) #284

מישהו נתקל בתקלה בהזמנה של כרטיס מ
http://www.real-madrid-tickets.com/
?

ביררתי עם הבנק ואין שום בעיה שאמורה לגרום לזה :expressionless:

(Dovi) #285

תבדוק עם חברת האשראי ולא עם הבנק.
לפעמים יש חסימה לקניות בחו״ל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(Tim_Duncan) #286

בדקתי, לא אמורה להיות בעיה. גם ביררתי מול האתר והם כן מקבלים כרטיסים ישראלים.

בקיצור - בסוף הזמנתי מ-VIAGOGO במחיר טוב יחסית למקומות

(Stavinyo) #287

חבר’ה אני צריך עזרה!
התמזל מזלי ואני טס למדריד ממש במקרה.
יש לי כבר מלון וטיסה, ואני רוצה לקנות כרטיסים למשחק נגד ספורטינג גיחון בברנבאו ב26.11.
איפה הכי מומלץ לי לקנות 2 כרטיסים?? טני מגיע למדריד יומיים לפני המשחק , האם יהיו כרטיסים בקופה למקומות נורמליים? מישהו יכול לעשות לי סדר בבלאגן?
והאם האתר הזה אמין? http://www.madrid-tickets.net/match/207/real-madrid-real-sporting-gijon

(Niro) #288

יומיים לפני זה מספיק לגמרי. תקנה רק בקופות האיצטדיון.

יהיו לך גם כרטיסים לשורות הראשונות.