המדריך למטייל במדריד: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ריאל-מדריד

(ohadony) #245

חברים אני טס לקלאסיקו ביום שבת הקרוב - מגיע בשישי בערב וכבר בראשון בצהריים עוזב.
מישהו יודע מתי פתוחה החנות בדיוק? בדקתי באתר הרשמי אבל לא כתוב לגבי יום של משחק(שבת) ולא יום אחרי(ראשון)

(Niro) #246

אני לא יודע בדיוק לגבי שעות פתיחה, אבל במקרה הכי גרוע יש לך עוד 2 חנויות רישמיות, אחת נמצאת על הגראן ויה ובוודאות פתוחה בראשון, השניה נמצאת באחת הסמטאות שמובילות מהפוארטה דל סול לגראן ויה, לגביה אני כמעט משוכנע שפתוחה בראשון.

תהנה.

(Equilibrium) #247

חברים יקרים- שאלה, הזמנתי מויאגוגו לפני שבועיים זוג כרטיסים למשחק באולימפיקו ריאל נגד רומא. כתבתי שם גם את כתובת הבית שלי וגם את כתובת המלון. מישהו הזמין באתר הזה ויודע לאן זה מגיע והאם זה מגיע בזמן? כבר שמעתי על מקרים שהכרטיס הגיע שעה אחרי שריקת הפתיחה ואני רוצה להמנע ממקרים כאלו. תודה רבה ולילה טוב

(Blanco777) #248

היי חברים, לא חושב שהגבתי פה מאז הגיוס לפני שנתיים וחצי… כיף לחזור :slight_smile:

עברתי על כל הת׳רד ולא מצאתי תשובות ספי ציפיות לשאלות, מקווה שתוכלו לעזור.

אני מתכנן לטוס לדרבי בעוד שלושה שבועות, ויש לי כמה שאלות;

הראשונה:
האופציה הנוחה משמעותית עבורי היא לרכוש את הכרטיסים למשחק באמצעות הויזה כשאצא הביתה, שזה רק בשבוע הבא (רק שבועיים לפני המשחק), רציתי לשאול אם לדעתכם המחירים צפויים לעלות בשבוע הזה? (שואף לקנות לפרימיום והמחיר די גבוה כבר עכשיו, 1200 לכרטיס.)

שאלה שנייה,
פונה יותר לצעירים שבניכם, אני נוסע עם החברה ואנחנו מחפשים מקומות בילוי בלילה (באיזור הסנטרו), פאב נחמד כזה שאפשר לשתות ולדבר ברגוע, שהוא לא בר של הקהילה הגאה. אשמח אם חבר׳ה שמכירים ימליצו לי.

ושאלה אחרונה, רק לוודא, אני יכול לללכת ביום שלפני / אחרי המשחק לסיור בברנבאו בלי לחשוש שלא יהיה מקום וכו, נכון?

תודה רבה.

(SRamos) #249

אלילת המזל נגעה בי כנראה ואני נוסע באורח פתע למשחק מול אייבר באפריל, מכיוון שזו הפעם הראשונה שלי במדריד (וספרד בכלל) הייתי רוצה לדעת איפה הכי כדאי לקנות כרטיסים, האם באתרים בארץ או במדריד ? בקופות (אני בספק שמשחק כזה ייתמלא) ? הייתי רוצה לשמוע על מוקמות לינה קרובים לאצטדיון ועל אטרקציות שיש לעשות שקשורות למועדון ועל העיר בכלל.

תודה לכם והאללה מדריד !!

(goreal) #250

שלום.

אשמח להדרכה לרכישת כרטיסים באתר ריאל מדריד באופן עצמאי, מוותר על סוכן בגלל עלות גבוהה .

הפעם הילד ביקש ריאל מדריד ליום הולדת.
לפני שנים , בגיל 5 סבל מאוד בקאמפנו בגלל שאחיו רצו ברצלונה .
בכה לפני, במהלך, ואחרי המשחק.

1. אפשר לרכוש באתר אמין אחר, מלבד אתר ריאל ? http://www.realmadrid.com/en/tickets
    2.היכן מקבלים את הכרטיסים ? ברחבת איצטדיון המגרש כמו בברצלונה.
    או באתר האינטרנט של ריאל ? ( כמו טורינו ,יובנטוס )
    או באימייל ?
    3.צריך להציג גם דרכונים עם כרטיס המשחק בכניסה ? ( כמו ביובנטוס ).
  2. גישה למגרש ברכב או מטרו או אוטובוס ? ( תתפלאו : בטורינו הגענו עם רכב שכור עד למגרש, ומצאתי חניה )

תודה.

(goreal) #251

יש הדרכה אמנם, קראתי.
אבל זה מלפני 3 שנים ודברים עלולים להשתנות.

(eyallivnat) #252

[QUOTE=goreal;1665641]שלום.

אשמח להדרכה לרכישת כרטיסים באתר ריאל מדריד באופן עצמאי, מוותר על סוכן בגלל עלות גבוהה .

הפעם הילד ביקש ריאל מדריד ליום הולדת.
לפני שנים , בגיל 5 סבל מאוד בקאמפנו בגלל שאחיו רצו ברצלונה .
בכה לפני, במהלך, ואחרי המשחק.

1. אפשר לרכוש באתר אמין אחר, מלבד אתר ריאל ? http://www.realmadrid.com/en/tickets
    2.היכן מקבלים את הכרטיסים ? ברחבת איצטדיון המגרש כמו בברצלונה.
    או באתר האינטרנט של ריאל ? ( כמו טורינו ,יובנטוס )
    או באימייל ?
    3.צריך להציג גם דרכונים עם כרטיס המשחק בכניסה ? ( כמו ביובנטוס ).
  2. גישה למגרש ברכב או מטרו או אוטובוס ? ( תתפלאו : בטורינו הגענו עם רכב שכור עד למגרש, ומצאתי חניה )

תודה.[/QUOTE]

1. תלוי לאיזה משחק-אם זה נגד קבוצה קטנה אז אתה תוכל לרכוש כרטיסים גם יום לפני המשחק. תלוי גם כמה כרטיסים אתה רוצה ואם לשבת ביחד.(כמובן שכל שתרצה יותר כרטיסים הסיכוי לשבת ביחד הוא נמוך יותר.)
    2.בקופות המגרש אתה יכול לקנות כרטיסים
    3.אין צורך להציג דרכון
    4.איו כמו המטרו במדריד-לצאת מהמטרו ואז לראות את האיצטדיון-מחזה מאד מרהיב(שם תחנת המטרו SANTIAGO BERNABEU אם שאלת )

(El Maestro) #253

אני רוצה לטוס למדריד בסופ"ש הבא למשחק מול סלטה. אני מעדיף לקנות חבילת ספורט מאשר להזמין כל דבר בנפרד. מניסיון, אתם חושבים שזו החלטה חכמה? ואם כן, איפה אפשר למצוא את החבילות הכי טובות?

תודה מראש.

(White Blood) #254

[QUOTE=El Maestro;1665822]אני רוצה לטוס למדריד בסופ"ש הבא למשחק מול סלטה. אני מעדיף לקנות חבילת ספורט מאשר להזמין כל דבר בנפרד. מניסיון, אתם חושבים שזו החלטה חכמה? ואם כן, איפה אפשר למצוא את החבילות הכי טובות?

תודה מראש.[/QUOTE]

ממליץ בחום להזמין הכל בנפרד.
כרטיסים למשחק בmadrid-tickets.net. מלונות טובים אפשר למצוא בקלות בbooking.com ואפילו בtrip advisor וטיסה בקלות באחת מאפלקציות הזמנת הטיסות.
טסתי לקלאסיקו בברנבאו בעונת 13/14 והזמנו הכל בנפרד,הכרטיסים הגיעו למלון יום לפני המשחק,המלון היה במיקום מצויין ליד ארמון המלך,רק התוצאה במשחק איכזבה במעט…
תהנה (:

(El Maestro) #255

[QUOTE=White Blood;1665915]ממליץ בחום להזמין הכל בנפרד.
כרטיסים למשחק בmadrid-tickets.net. מלונות טובים אפשר למצוא בקלות בbooking.com ואפילו בtrip advisor וטיסה בקלות באחת מאפלקציות הזמנת הטיסות.
טסתי לקלאסיקו בברנבאו בעונת 13/14 והזמנו הכל בנפרד,הכרטיסים הגיעו למלון יום לפני המשחק,המלון היה במיקום מצויין ליד ארמון המלך,רק התוצאה במשחק איכזבה במעט…
תהנה (:[/QUOTE]

תודה רבה. האמת שכבר אתמול עשיתי בדיוק מה שהמלצת: מצאתי טיסה זולה יחסית ומלון במרכז העיר (שניהם דרך Expedia) וכרטיסים מ-madrid tickets.

הולך להגשים חלום באיחור של כמה שנים טובות :slight_smile:

(Niro) #256

הזמנת כבר כרטיסים למשחק? כי אני חושב שייצא לך הרבה יותר זול לקנות במקום (או יום לפני, אבל במדריד).

בכל מקרה, תהנה!

(El Maestro) #257

כבר הזמנתי דרך madrid-tickets ב-120 יורו (קטגוריה 1). לא יודע עד כמה זה יותר יקר מהאפשרות לקנות שם, בכל מקרה העדפתי לסגור את כל הסיפור לפני.

תודה :slight_smile:

(Hala Madrid :D) #260

חבר’ה האם מישהו מחבריי הפורום פה מתכנן לטוס לגמר?
כל החברים שלי לא רוצים בגלל המחירים אז נשארתי לבדי שעדיין מעוניין, עם זאת לבד החלטתי לא לטוס וחשבתי שיהיה נחמד להצטרף לאוהד ריאל מהפורום במקרה שכזה…
לא מצאתי אשכול יותר מתאים לשאול…

(Amiamiro) #261

מישהו יודע אם יש תיכנון למסכי ענק בברנבאו כמו שהיה בלה דסימה?

(Arjen_Robben) #262

קראתי השבוע בטוויטר של חלק מאוהדי ריאל, שכן הולך להיות הקרנה בברנבאו כמו לפני שנתיים, אבל כמובן שלא מדובר במקור רשמי. אומנם אמין (מאוד), אבל עדיין לא רשמי.

(Merengue) #263

לא רואה סיבה שלא.

(דניאל.) #264

מעלה את הנושא מחדש, מישהו יכול לתת פרטים כמו בגמר של ליסבון שכמה התארגנו פה תוך כמה ימים מה חדש בגזרת הגמר השנה? מאמין שהמחירים קפצו אבל לא בדקתי לפני ואחרי- מישהו יכול לתת אינדיקציה והערכת מחיר לחבילה? אולי אפשר כמה חבר’ה מהפורום לרכוש יחד, להוזיל עלויות וכ’'ו.

(Efm89) #265

כרטיסים בViagogo/madrid-tickets.net באיזור ה4,500 ש"ח לקטגוריה 4 (מאחורי השער למעלה).
כל קט’ שעולים יקרה בערך ב150/200 יורו.
טיסות למילאנו עם קונקשן קצר באיסטנבול 1,220 ש"ח (המראה בשישי חזרה בשני).
ביחד עם הוסטל/דירה בAir BNB הכל ביחד יעלה בערך 7,000. יותר זול משהיה לי בליסבון.

(Ultra Madridista) #267

חברה למי מכם שמתכנן לנסוע לטרונדהיים לסופר קאפ האירופאי וכבר זכה בהגרלה , מישהו מכם הצליח להדפיס את כרטיסי המשחק? כי בינתיים אפשר להדפיס רק את ה-invoice ונראה לי שיש תקלה באתר של uefa… ,תודה מראש