המדריך למטייל במדריד: כרטיסים, חבילות, טיפים, תמונות וחוויות

ריאל-מדריד

(Ofer Dror) #407

אני רוצה לנסוע לצמד המשחקים של ריאל נגד דורטמונד וסביליה בחודש דצמבר.

1. מישהו מכיר אתר אמין מלבד איסתא שאפשר לקנות ממנו כרטיסים.
  2. אם יש חברה או אתר ספרדי שנמצא בספרד שמוכר כרטיסים למשחקים.
    תודה מראש.

(Igorthecrazy) #408

אז אני מגשים חלום וטס לריאל-טוטנהאם עוד חודש, אין לי איך לתאר את ההתרגשות שלי של להיות במכה של הכדורגל במשחק ליגת אלופות גדול. אני אהיה במדריד שבוע עם אישתי מראשון עד שבת ולמעט המשחק אשמח להמלצות מה לעשות במדריד.

(Michael Scofield) #409

יש הרבה ככרות צבעוניות ומוארות שמאוכלסות כך שהאווירה די נעימה שם, בסמוך לכמה מהן יש מסעדות מעולות והייתי ממליץ לנסות בירות מקומיות, המקומיים די מתלהבים כשמבקשים מהם משהו בסגנון. גם הגן הבוטני חביב מאוד. וכמובן, לך תכיר את הסיבלס…

(eyallivnat) #410

gran via זה הרחוב הראשי,תסתובב בו,יש מסעדות טובות במדריד אם אתה לא שומר על כשרות(טוני רומאס,TGI FRIDAY)

(Igorthecrazy) #411

כשרות זאת לא בעיה, ההריון של אישתי כן. דברים שהם נורא חיים ומאכלי ים היא לא יכולה לאכול אז מסעדות שהן בעיקר זה הן לא אופציה. לכן גם סבב ברים ומסיבות פחות רלוונטי להריון חודש שישי.

(eyallivnat) #412

המסעדות שהמלצתי הן בשריות(צלעות והמבורגרים).תנסה אותם ולא תתאכזב :slight_smile:

(Igorthecrazy) #413

סגור תודה

(פיפיטה) #414

שלום לכולם ,

בסופש של 14 בינואר שזה משחק בית של ריאל נגד ויאריאל אני במדריד. רציתי לשאול מתי אפשר לדעת מה תאריך המשחק, אני רואה שכולם מתוארכים לימי ראשון וברור שלא תמיד זה כך.
שאלה שניה היא האם אפשר להשיג כרטיסים לקראת המשחק או שעדיף להזמין כבר עכשיו מאתר כלשהו? אם כן אשמח להמלצות לגבי אתרים. אני אישית מעדיף לקנות בעצמי אם יש אפשרות.
תודה על העזרה.

(eyallivnat) #415

התאריך נקבע כ 3 שבועות לפני הזמן הנקוב.
מנסיון תחכה לשחרור כרטיסים ע"י המועדון כמה ימים לפני המשחק ותוכל לקנות כרטיס במגרש עצמו.

(פיפיטה) #417

אוקיי תודה. בינתיים אבא שלי עשה לי הפתעה וקנה לי כרטיס כבר . אלא שהוא קנה באתר שקוראים לו ויהגוגו VIAGOGO. בגלל שלא הכרתי את האתר התחלתי לגגל עליו וחשכו עיניי… מישהו נתקל בהם בעבר? קנה כרטיסים דרכם ובאמת קיבל אותם? כי כל מה שקראתי עליהם היה גרוע. המצב הוא שכרגע יש כרטיס מהאתר הזה. בכל מקרה אותי מעניין להיכנס למשחק. אז נראה לי שפשוט אלך כבר בשישי בבוקר לאצטדיון ואברר אם הוא אמיתי ואם לא אקנה בקופות כרטיס.

אני רק חושש שהכרטיס המפוקפק הזה לא יהיה תקין כי קראתי הרבה דברים על האתר הזה. השאלה היא אם יישארו מספיק כרטיסים ושאפשר לקנות כשהיה במדריד ביום שישי בבוקר.

ויש לי שאלה לגבי הסיור בברנבאו, האם קניית כרטיס במקום זולה יותר מאתרים? הבנתי שאפשר לעשות כרטיס מדריסטה ולקבל הנחות.
תודה לכל המשיבים.

(eyallivnat) #418

אני אישית קניתי ומכרתי דרך ויאגוגו והכל היה תקין.שמעתי שאחרים התאכזבו מהאתר ולא תמיד קיבלו כרטיסים.
כרטיס לסיור תקנה במגרש עצמו.

(דניאל) #419

חבר’ה שקנו כרטיסים נגד אפואל ניקוסיה ויכולים להמליץ על אתר.?

(Eyal Levav) #420

שלום לכולם,
אם אני קונה כרטיסים דרך האתר madrid-tickets.
האם ניתן לקבל החזר מס? מכיוון שיש להם מס 21%.
מישהו פעם ניסה לקבל החזר מס על כרטיסים מהחברה.

בנוסף, אשמח לשמוע אם מישהו ממליץ על האמינות של האתר

תודה,
אללה מדריד

(פיפיטה) #421

היי

אני נוסע למשחק של ריאל נגד ויאריאל. המק יוצא ביום שבת 13.1. בשעה 16:15 זמן מקומי. כיוון שזו הפעם הראשונה שלי בברנבאו(התרגשות בשיאה) , אשמח לטיפים כמו מתי להגיע, וכו. בנוסף, קנו לי כרטיס באתר ויגוגו, כרטיס אלקטרוני. אני בדילמה מה לעשות ומשתף אתכם: אני אנחת במדריד בשישי בבוקר. האם יש דרך לברר לפני המשחק אם הכרטיס אותנטי ולא מזויף או שיש בעיה אחרת איתו? הבנתי שיש כל מיני בעיות עם האתר הזה ואני רוצה להבטיח שאכנס בלי בעיות למשחק. חשבתי ללכת לסיור בברנבאו ביום שישי ועל הדרך לבדוק אם הכרטיס תקין. זה אפשרי בקופות שם?

בינתיים אני מנסה ללחוץ על האתר שישלח לי כרטיס כי יש כבר שעת משחק ואפשר להנפיק כרטיסים. מהניסיון שלכם כאן, האם בשישי עדיין יישארו כרטיסים בקופות כך שאם ארצה להבטיח כרטיס אוכל לקנות בקופות?
ולמגרש עצמו, האם אפשר להכניס אוכל ושתיה?
תודה לעזרה.

(Gal Shapira) #422

אחלה אינפורמציה, תודה!
האתר המצורף לבירור על שעות האימונים לא פועל אצלי משום מה :frowning:
מישהו יודע על דרך נוספת לברר האם יש אימון ביום ה’ או ו’ ובאיזה שעה?

(פיפיטה) #423

שאלה: אני יכול לקנות כרטיס עם כרטיס מדרידיסטה של מישהו אחר? ואם כן…יש למישהו כרטיס? לא יודע אם שווה לעשות כרטיס רק כדי לקנות כרטיס למשחק אחד…
תודה

(avihay7) #424

אהלן חברים
אני מתכוון לסגור בקרוב טיול קלאסיקו במרס 2019 ל2 אנשים

אשמח לטיפים לטיסות/כרטיסים, המחירים שאני רואה כרגע הם די שווים או גבוהים יותר מחבילות מוכנות שנתקלתי בהן, אשמח לעזרה בנושא ולטיפים כלליים אחרים לגבי העיר/אצטדיון/יום המחשק/ מלון וכו’.

תודה!

(bixente) #425

היי אנשים.
ידידה שלי טסה עם בעלה למשחק במדריד בסוף נובמבר. בסוף המשחק היא רוצה לעבור לברצלונה להמשך הטיול. איך הכי טוב לעשות זאת? רכבת? איזו רכבת? כמה זמן, כמה עולה? מאיפה להזמין כרטיסים לרכבת?
אשמח לעזרה.
שימו לב שאין צורך בעזרה עם כרטיסי טיסה לספרד או כרטיסים למשחק. רק מעבר בין מדריד לברצלונה. תודה רבה

(Eido Eliyahu) #426

טס עם חברים למשחק נגד ויקטוריה.
בMadrid tickets כרטיסים למקומות הכי קרובים עולים 180 יורו (Platinum plus)וקצת פחות קרובים עולים 150(Platinum).
זאת בניגוד לEntradas Madrid ששם הכרטיסים הכי קרובים (VIP) עולים 140, שכן זה פחות מהכרטיסים הפחות קרובים(VIP PREMIUM) שעולים 165, מישהו יודע למה?
אגב, אולי עדיף בכלל לקנות במדריד? מה אתם אומרים?

(פיפיטה) #427

שאלה: בעל כרטיס מדרידיסטה יכול לתת למישהו אחר את הפרטים להזמין כרטיס או שהכרטיס יהיה על שם של בעל הכרטיס בלבד?
מחפש מישהו עם כרטיס לקנות כרטיס כבר עכשיו למשחק נגד סביליה ביום שבת