ספרים, רבותיי, ספרים

(Michael Scofield) #1801

צופן דה וינצ’י של דן בראון, מרתק ומעולה!

(מגן ימני) #1802

[QUOTE=imblue;1690168]מישהו קרא פה סטיבן קינג?
אם כן אשמח לרשימת המלצות…[/QUOTE]

אחד הסופרים האוברייטד בהסטוריה של האנושות. “הניצוץ” הוא לא כל כך גרוע. אם אתה חייב תתחיל איתו.

(Shusaku) #1803

אפילו לא הודעה אחת על הספר החדש לש הארי פוטר? (לא, לא קראתי אותו).

(imblue) #1804

[QUOTE=מגן ימני;1690370]אחד הסופרים האוברייטד בהסטוריה של האנושות. “הניצוץ” הוא לא כל כך גרוע. אם אתה חייב תתחיל איתו.[/QUOTE]

מעריך מאוד את הכנות.
כמה ספרים שלו קראת ואיך “בתוך הבועה” שלו?

(LOS BLANCO) #1806

מישהו קרא הטרילוגיה של אנדרס דה לה מוטה?טרי חמודה אני ממליץ פה ביינתים כי זה הספרים האחרונים שקראתי
גם התחלתי לקרוא טוב מראה עיינים של ברקלי שביינתים סביר.
אגב יש פה עוד מישהו שהתאכזב מהזקן בן המאה…הי עליו תגובות ככ חיוביות וציפיתי להרבה יותר.
ואחרון רדופים של צאק פלאניוק שהתחלתי והפסקתי,יש פה מישהו שקרא ויכול להמליץ אם שווה להמשיך?

(morientes_99) #1807

[QUOTE=LOS BLANCO;1690625]אגב יש פה עוד מישהו שהתאכזב מהזקן בן המאה…הי עליו תגובות ככ חיוביות וציפיתי להרבה יותר.[/QUOTE]
+1000 רכשתי גם את הבא בתור שלו מרוב האוננות וההמלצות. שניהם לא משהו.

ואם אני כבר פה… המשפט של פרמה ספר פשוט מצויין, מומלץ בחום.

(imblue) #1808

[QUOTE=morientes_99;1690629]+1000 רכשתי גם את הבא בתור שלו מרוב האוננות וההמלצות. שניהם לא משהו.

ואם אני כבר פה… המשפט של פרמה ספר פשוט מצויין, מומלץ בחום.[/QUOTE]

אם אהבת את פרמה אני ממליץ לך על “המוזיקה של המספרים הראשוניים”.

(אור ק.) #1809

[U][B]THE MAN WHO HIT THE SAUCE/רומן הבינוניים.[/B][/U]

בחור, יותר כמו מבוגר, קצת מרופט קצת מבושם, מוקף בחבריו. חבריו לשעבר.
הוא דחה הוא דחף התעקש ורתן להרשות להיכנס לו לבאר To hit the sauce.
מבטיהם החודרים של יושבי המסבאה ננעצו בגבו, בחזית ובכל פינה אפשרית, בבגדי בוקרים כמו במערב הפרוע.
עם הדניים, וסט העור הקשוח וחולצת הפלנל המשובצת, שהיתה שומרת עליך מקרני השמש החזקות שבילה בה מרבית היום.
אבזם בשרני שנותן את חותם האדם. תעודת הזהות שלו, השם שלו “ווילשיר אוהייר Wilshere Ohioer” או פרנק ווסטנבראוד WesternBroad".
“הגיימס ‘פאקינג’ בונד!”

מכנסיו ומגפיו הסבירים בעייני כל השאר, אולי נשארו כדוגמא בתזמון מושלם שאפשר לצוץ בה.
מראה מכנסיו שיקף בדיוק מיהם בעליו, ואת הקילומטרז’ הרב של המגף לא היה צריך להסתיר.

בצעדים כבדים נכנס למרכז המסבאה, מתבונן מדוע הפסיקו לעצור אותו מכריו במבט מופתע.
כמו ילד שלומד את צעדיו הראשונים, כך התקדם חושש וסקרן אל עבר הברמן.
נעמד, נאחז בכיסא הגבוהה ומזיז אותו אחורה בשביל מידותיו שישב בנוח מאחורי הבאר.
תשומת ליבו של הברמן הייתה מזמן עליו, אך הוא הבחין בכך רק כאשר ישבנו נגע בכיסא.
-“מה אפשר להציע לך?” שאל הברמן במעין נימוס שיודע שהוא מכניס כדי לעבור את המבחן שלפני התליין.
שישאלו מה אתה עשית כדי למנוע את השואה, יסתכלו עליו נושא הבעת פנים של
"עשיתי פרצוף עצוב, מה עוד אני יכול לעשות?"

גמגם קלות ונתן הוראה לברמן להביא לו את הרוטב. "אני לוגם את הsauce אמרתי… אמרתי sauce."
הוסיף בחצי לחישה בניסון להרתיע את הסביבה. לא ניסו לעצור אותו כי לא האמינו שהוא ינסה לתת מכה ברוטב.
מבטיו חלפו על כולם כדי שיוכל למצוא מבט אחד מאויים. אך בלא הצלחה.
בטריקה אחת מהירה דחף את הכוסית לתוך גרונו. עיניו נפתחו לרווחה ,את הלב הוא הרגיש פועם בחוזקה, איך שהדם זורם לו בעורקים.
את התחושה האפרורית החליפה תחושת בוהק וקרני שמש חדות. ויושבי הSaloon התמלאו בפליאה.

מכריו דהרו צעד אחד או שנים, וכל שאר יושבי הבר עם חצי צעד יחד אחריהם.
שיכור מכוח, מרגיש שכוחתיו חזרו. יודע עכשיו מה לעשות איתם. כאם שאם היית יודע שהשתחררת מה היית עושה בטירונות.
“תביא לי עוד רוטב!” דרש. עכשיו שדרש החלו מסעות השיכנועים בפניו.
“אומנם לא הלך לנו בכוח, אז בוא ננסה לפעול עם המוח.”[שיחה בקצב איטי ומגשש]
“אתה אדם חביב וקשור לקרוביו, אבל אתה ידידנו, נראה לנו כמו איום מסוכן”.
“שאתה שותה אתה נהיה אלים”. -“לא ראיתי דבר כזה בחיים!” -“אתה מביא צרה על בנותינו” “הגיע הזמן לשים לזה סוף!” .[שיחה בקצב מרגש מיושבי הבאר.]
התפרצות אדירה התפרצה לה בפנים( inside), מכל הלב, בנסיון לגמור את זה אחת ולתמיד.
התאוששות מהירה של הבריון הגדול הסתיימה בהליכה מדדה לעבר הבאר להרים את כוסית הרוטב הנוסף על עבר הלוע.
פירצה של חבורה מצומצמת מאגפיו, תיקלו אותו לרצפה בנסיון הירואי, כזה שמביאים צל"ש על תרומתו,
הסתיימה בשלושה הדפות קטלניות ומאכזבות במהירותן. התארגנות יחידים נכשלות זו אחר זו. ולוגם עוד sauce ועוד sauce.
אימה כבר נזרעת בפני היושבים. בהחלטה של “הרגע אנחנו יוצאים לפעול” התקדם הרופא של העיירה כמכת אגרוף
עם שאר עוקביו חיסל את המטרד והוקל על כתפיו.

(Arjen_Robben) #1810

יש פה מישהו שקרא את ‘שיר של אש ושל קרח’, וגם ראה את משחקי הכס?

(Uriah) #1811

מליון הודעות פרטיות ועדיין לא הבנת את המסר?
אני עומד מאחורי כל מילה, כתובה או מחוקה. תמשיך בדיון ועזוב אותי בשקט.

פאבל, כתבתי לך שאין לי בעיה עקרונית/רגשית עם דעתך עלי. מדוע יש לך בעיה עם דעתי שלי עליך? במיוחד לאור זאת שאתה מחשיב אותה לנחותה מכל בחינה.

אני לא חוזר בי ואני לא אחזור בי, חבל על המאמצים שלך…[/quote]

שוב פעם - אין לי כל בעיה עם דעתך עליי (לבריאות), אך בניגוד אלייך כיבדתי אותך בפורום למרות שאני חולק עלייך בתחומים רבים, וגם כאשר ביקרתי אותך - עשיתי זאת בדרכי נועם, מבלי לזהם מילולית.

אני מצפה ממך לאותו יחס בין היתר משום שצברתי מוניטין בפורום וחוץ מהמה-שמו, אף אחד לא ינבל את פיו מולי. במיוחד, ממך, לא צפיתי לרדת לרמה נמוכה כל כך שהרי בסך הכל אתה כותב דברי טעם מדיי פעם.

אזי, בכל זאת, אני מתעקש שבדיון על אלוהים - תתנצל על כך שקראת לי שרלטן. זה לא יהיה קשה. תצא בן אדם לפחות.[/quote]

על מי אתה מנסה לעבוד כאן?

אפילו בהודעה האחרונה זיהמת מילולית.

אני בן אדם, יש לי עקרונות ואני לא מתנצל על דברים בהם אני מאמין.[/quote]

לא נראה לי שבמציאות החוץ אינטרנטית אתה מאפשר לעצמך לגלגל על הלשון מילים כאוות נפשך, מבלי להרהר על הנאמר.

אתה מדבר על עקרונות ושוכח שלא רק ששלחת לעברי מילות גנאי ללא סיבה הולמת, אלא שגם עברת בבוטות על עקרונות כמו ביקורתיות ותחומי השפטה בהם אתה מתגאה כביכול (תקן אותי אם אני טועה).

בדיון על אלוהים, סטית מכך, וכך גם בדיון על הספרים (פשוט ביטלת הודעות איכותיות בספאם שלך מבלי לקרוא) - וגם על זה אבקש להתנצל.

זה לא בעייתי שהורגלת כנראה לדיבור כזה לעברך, שאתה עובר על זה לסדר היום. לא שלחתי אליך חיצים של מילות גנאי וזילזול מבלי להוכיח - בניגוד אליך. ואם כבר עשיתי זאת - זה נעשה כקונטרה, לאחר שהתאפקתי.

יאללה, בוא נגמור עם זה. תכתוב התנצלות. ותצא בסדר יחסית מכל הסיפור הזה.[/quote]

ב"חוץ" אני נזהר הרבה יותר בלשוני באופן טבעי, כאן אני נוהג להרהר יותר ודבריי כנים הרבה יותר.

אני לא אתנצל מכיוון שלא עשיתי דבר פסול על פי תפיסתי, חבל על המאמצים שלך[/quote]

שאלה - היית קורא לגאנג’ו, DOOD, או סמיר במילות גנאי, במידה ולא היית מסכים עם דיעותיהם ? אלה העקרונות שלך ?[/quote]

כמובן שלא, ועם השניים האחרונים אני לא מסכים בהרבה דברים. פאבל, רד מזה - הסברתי את עצמי מליון פעמים ואין לי כח להמשיך[/quote]

באותה מידה אני מצפה שתנהג ביחס אליי. מקווה להתנצלות מיידית בכל זאת!

מקווה שבדיון הספרים - תרד לעומק הסברה שלי, ואולי אף תשנה דיעתך. רק אל תשתתף בדיון…[/QUOTE]

פאבל, לא. אני לא מתכוון להגיב יותר להודעות הפרטיות.[/QUOTE]

(LOS BLANCO) #1812

ממש ממליץ על האוטוביוגרפיקה של קרלו אנצלוטי מנהיגות שקטה.
גם מסודר מדהים וגם כולל חווית שמסופרות על ידי רונאלדו,זלאטן(כמובן שהחלק הכי טוב בסיפור),מאלדיני ואפילו פרגי הגדול.