ספרים, רבותיי, ספרים

(hmmm) #1713

פרסמתי את זה בדיון של ליברפול אבל בכל זאת, זה דיון הספרים:

[QUOTE=hmmm;1405770]

ממליץ בחום לכל אוהד כדורגל באשר הוא.[/QUOTE]

(Corwin) #1714

[QUOTE=AlexDP;1405987]מהו, לדעתכם, הספר הטוב ביותר של [RIGHT]איאן מקיואן (חוץ מאמסטרדם הנהדר)?[/RIGHT]
[/QUOTE]

קראתי כמעט את כולם ואת אמסטרדם הכי פחות אהבתי. מאוד אהבתי את Atonement (כנראה האהוב עלי ביותר), כמו כן את On Chesil Beach. ספר מאוד מיוחד הוא Enduring Love ועוד אחד מרגש מאוד הוא The Child in Time. כעיקרון כל הספרים שלו טובים.

עוד אחד שנזכרתי בו לפתע: The Innocent.

[QUOTE=ליאור;1406012]לא קראתי את כולם אבל השניים שהכי אהבתי היו ‘גן הבטון’ ו’שבת’.[/QUOTE]

מצויינים שניהם גם כן, בעיקר אהבתי את The Cement Garden.

(צוד) #1715

איך גאווה ודעה קדומה?

(Salvador Dali) #1716

לכל חובבי משחקי הכס למיניהם , יש מבצע בצומת ספרים שבמקרה נתקלתי בו היום .
חמשת הספרים של הסדרה שיצאו עד כה משתתפים במבצע ספר שני חינם , מה שאומר שחמשת הספרים יעלו לכם 150 שקלים בסך הכל .
שווה !

(רוני שטנאי) #1717

[QUOTE=Salvador Dali;1406690]לכל חובבי משחקי הכס למיניהם , יש מבצע בצומת ספרים שבמקרה נתקלתי בו היום .
חמשת הספרים של הסדרה שיצאו עד כה משתתפים במבצע ספר שני חינם , מה שאומר שחמשת הספרים יעלו לכם 150 שקלים בסך הכל .
שווה ![/QUOTE]

הלוואי וזה היה נכון, אלא שמהספר השני יצאו שני כרכים לכל אחד כלומר ישנם 9 ספרים שכל אחד מהם עולה למעלה מ 80 ש"ח. אז זה לא מסתדר לי עם המתמטיקה.

(Salvador Dali) #1718

[QUOTE=רוני שטנאי;1406740]הלוואי וזה היה נכון, אלא שמהספר השני יצאו שני כרכים לכל אחד כלומר ישנם 9 ספרים שכל אחד מהם עולה למעלה מ 80 ש"ח. אז זה לא מסתדר לי עם המתמטיקה.[/QUOTE]

אתה טועה . יש סה"כ 5 ספרים , במהדורות כאלה ואחרות הספרים ה 2 וה 5 נמכרים כ 2 כרכים כל אחד ( אך הם עדיין נחשבים כ1 ) . 2 ספרים מהסדרה עדיין לא יצאו winds of winter & dream of spring . לכשיצאו יהיו 7 ספרים .
הספרים עולים בצומת ספרים כרגע כל אחד 49 שח ( הגרסה האנגלית אם דבריי לא היו ברורים .) והם משתתפים במבצע של 1+1 כך שאתה משלם רק על 3 מה שמביא אותך לטוטאל של 147 ש"ח .

(רוני שטנאי) #1719

[QUOTE=Salvador Dali;1406761]אתה טועה . יש סה"כ 5 ספרים , במהדורות כאלה ואחרות הספרים ה 2 וה 5 נמכרים כ 2 כרכים כל אחד ( אך הם עדיין נחשבים כ1 ) . 2 ספרים מהסדרה עדיין לא יצאו winds of winter & dream of spring . לכשיצאו יהיו 7 ספרים .
הספרים עולים בצומת ספרים כרגע כל אחד 49 שח [B]( הגרסה האנגלית אם דבריי לא היו ברורים .) [/B]והם משתתפים במבצע של 1+1 כך שאתה משלם רק על 3 מה שמביא אותך לטוטאל של 147 ש"ח .[/QUOTE]

זה מה שהיה חסר.

(Corwin) #1720

[QUOTE=צוד;1406596]איך גאווה ודעה קדומה?[/QUOTE]

עוד לא קראתי, זה נמצא אצלי על המדף. כשאני אגיע לזה (יקח זמן…) אני מבטיח לחזור אליך :grin:

מה שכן, אני אוהב את הסגנון של ג’יין אוסטין.

[QUOTE=Salvador Dali;1406690]לכל חובבי משחקי הכס למיניהם , יש מבצע בצומת ספרים שבמקרה נתקלתי בו היום .
שווה ![/QUOTE]

יש לי את כולם וכשאתה אומר את זה זה עושה לי חשק לקנות אותם שוב…

(RBarca17) #1722

(תלמיד חכם גדול) #1723

[QUOTE=ליאור;1405885](אבל אני אוהב מאוד ספרים עבי כרס).[/QUOTE]

אם תוכל בבקשה להחכים אותי בביאור הפיסקה הרביעית בעמוד תתקפ"צ בחלק ג’ של כרך “ניצחון בדם” בזכרונותיו של צ’רצ’יל.

(קראתי [כמעט] הכל, מבטיח לכם).

(SA Kissinger) #1725

ספר נהדר

(Liraninho) #1726

אני מחפש את “הסנדק” של מריו פוזו בעברית. ב-מ-ק-ר-ה מישהו יודע איפה אפשר למצוא את זה?

(imblue) #1727

[QUOTE=Liraninho;1413393]אני מחפש את “הסנדק” של מריו פוזו בעברית. ב-מ-ק-ר-ה מישהו יודע איפה אפשר למצוא את זה?[/QUOTE]

משומש הולך?

(Liraninho) #1728

הבנתי כבר שבעברית, אפשר להשיג את זה רק כמשומש, הספר ישן מאוד, יצא ב-1969. מתלבט בין משומשים בעברית (אותו הסיפור עם ספר ההמשך: “הסיציליאני”) לחדשים באנגלית, נראה כבר מה לעשות. תודה בכל אופן.

(Corwin) #1729

[QUOTE=ליאור;1413093]

[/QUOTE]

לא הכי אהבתי. לא ספר רע, אבל אמא שלי עשתה ממנו ממש משהו מיוחד, והוא לא (לטעמי).

(imblue) #1731

לא ממקור ראשון, אלא מחבר שקרא ואהב מאוד.
“הזמנה לפילוסופיה” של יובל שטייניץ.

(בני-קנטור) #1734

אני אלוהים של ג’ורג’ו פאלטי, מומלץ ביותר.

(Bob Sacamano) #1735

טוב אז אני צריך להגיש דעה על הספר מלכוד 22 ליום שני ובגלל שאני מנהל את הזמן שלי נכון אין לי שום דרך לסיים לקרוא את הספר וגם לכתוב עליו דעה בזמן. לכן, אשמח מכל החבר’ה פה שכבר יצא להם לקרוא את הספר לשתף אותי בדעה שלהם עליו ואני כבר אנסה להדביק את זה איכשהו.

(steve_g) #1737

“מחפשים את אלסקה” של ג’ון גרין - ספר מומלץ מאוד, סיימתי אותו בשישבת,כמעט בלי הפסקה

(Corwin) #1738

[QUOTE=Bob Sacamano;1525186]טוב אז אני צריך להגיש דעה על הספר מלכוד 22 ליום שני ובגלל שאני מנהל את הזמן שלי נכון אין לי שום דרך לסיים לקרוא את הספר וגם לכתוב עליו דעה בזמן. לכן, אשמח מכל החבר’ה פה שכבר יצא להם לקרוא את הספר לשתף אותי בדעה שלהם עליו ואני כבר אנסה להדביק את זה איכשהו.[/QUOTE]

לא התלהבתי. ספר נחמד אבל לא יותר מזה, לא נתפסתי אליו יותר מדי. אולי פשוט באתי בציפיות גבוהות מדי בגלל כל ההייפ שמסביבו.