ספרים, רבותיי, ספרים

(ארז) #1587

כל ספרי ג’ק ריצ’ר שלו פשוט טובים מאד. לא יצירות מופת אבל מאד מעניינים ומותחים.

(Bob Sacamano) #1588

אפשר המלצה לספרי מתח טובים באנגלית? משהו טוב שישאיר אותי מרותק אל הספר.

(וייאלי) #1589

אם כדי לקנות את הספר של סטיב גובס ב-60 שקל מבאג?
מישהו קרה אותו כבר?.

ואני אישית ממליץ על הספרים של לי צילד
אחלה סדרה קראתי כמאט חצי מהספרים שלו

(Corwin) #1590

נסה ספרים של Linwood Barclay. הם קלילים ולא הכי מחוכמים, אבל הם מותחים ומשאירים אותך מעוניין במהלכם. השניים שאני קראתי הם Fear the Worst ו-Never Look Away.

(WayneRooney) #1591

[QUOTE=וייאלי;1272360]אם כדי לקנות את הספר של סטיב גובס ב-60 שקל מבאג?
מישהו קרה אותו כבר?.

ואני אישית ממליץ על הספרים של לי צילד
אחלה סדרה קראתי כמאט חצי מהספרים שלו[/QUOTE]

טרם הספקתי לקרוא אותו - אבל חברים שלי כבר השיגו אותי ואמרו לי שזה ספר מצוין ומעורר השראה על אישיות יצירתית וגדולה. אני גם אקרא אותו בתקופה הקרובה, בתקווה.

(roni-rooney) #1592

יש לי שאלה, גם הספרים של משחקי הכס באנגלית מחולקים לשני חלקים כל אחד? כי בעברית זו פשוט גניבה! 100 שקל לכל ספר זה מוגזם, בעיקר אם יש כ"כ הרבה חלקים, ובספריות אני לא מוצאת אותם.

(XA14) #1593

[QUOTE=roni-rooney;1285838]יש לי שאלה, גם הספרים של משחקי הכס באנגלית מחולקים לשני חלקים כל אחד? כי בעברית זו פשוט גניבה! 100 שקל לכל ספר זה מוגזם, בעיקר אם יש כ"כ הרבה חלקים, ובספריות אני לא מוצאת אותם.[/QUOTE]

באנגלית, לפחות במהדורות שמוכרים בארץ, כל ספר נמצא בכרך יחיד. לא רק זה, אלא שכל ספר עולה, בכריכה רכה, 60 ש"ח. בנוסף, באנגלית נראה לי שמבינים את האווירה ואת הפרטים הקטנים הרבה יותר. בקיצור - לקנות באנגלית ומהר :wink:

(Corwin) #1594

מה שהוא אמר:

וגם, אני קניתי את הספרים הללו אפילו בפחות כסף (50 וקצת) דרך האינטרנט, וספרים בעברית בד"כ עולים יותר לא משנה איזה ספרים. וכמו שנאמר - באנגלית זה גם פשוט הרבה יותר טוב (ג’ון שלג? רמות גנים? נו באמת…).

אבל זה רק אני (ו-XA14).

(roni-rooney) #1597

[QUOTE=Corwin;1285861]אני קניתי את כל הספרים מצומת ספרים/סטימצקי, אבל הם לא תמיד הכי אמינים. עדיין, בסה"כ אפשר בהחלט לקנות משם (אני בד"כ מעדיף את סטימצקי) והמחירים הם נוחים.

הספר הרביעי אמנם [B]קצת[/B] פחות טוב מהאחרים, אך עדיין הוא רחוק מלהיות ספר גרוע. בכל מקרה, עדיף באנגלית כי זה פשוט יותר טוב (ולו רק (ולא רק) מכיוון שזו שפת המקור בה נכתב הספר).[/QUOTE]

בסדר גמור תודה, אני אבדוק.

(בני-קנטור) #1598

למישהו יש המלצה טובה לספר פשע בסגנון בחורים טובים של שרה אנג’ל או ילד אחד יותר מדי של רם אורן.
אשמח גם אם תמליצו על אתר טוב או תכונה לקריאת ספרים במחשב.

(sanyok86) #1599

אחרי הרבה המלצות, קראתי את רודף העפיפונים, ואני מאד מאוכזב יחסית להייפ העצום שלו. חלש מאד.

(JayJayDimaggio) #1600

היי, שבוע הספר בעיצומו ובא לי לקנות 4 ספרים ב- 100 רק שאני לא יודע מה כדאי כי מזמן שלא התעניינתי בספרות.
למישהו יש המלצות לספרים שמשתתפים במבצע ? אשמח לעזרה.

(#4Gidi) #1601

כפי שנכתב מעליי יש מבצע של ארבעה ספרים במאה. לא יכולתי לעצור את עצמי. “סודות קבורים” (ג’וזף פיינדר), “תחנה סופית אלג’יר” (מישקה בן-דוד), “רעלה של ורדים” (לורה פיצג’רלד) ו"נפש הומיה" (רם אורן) אלו הספרים שבחרתי, די באקראיות למען האמת (למעט תחנה סופית אלג’יר, שהומלץ לי בחום).

אגב, מישהו קרא את הספר “סאנסט פארק” ויכול להמליץ?

(Caesar Adriano) #1603

אגב, מישהו קרא את הספר “סאנסט פארק” ויכול להמליץ?

גם כן אצלי במדף ומחכה.
אשתי קראה אותו ולא התלהבה.

(צוד) #1604

[QUOTE=Corwin;1288141]אה, לא… אבל הוא שוכב אצלי על המדף ומחכה שאקרא אותו. [/QUOTE]

[QUOTE=Caesar Adriano;1288425]גם כן אצלי במדף ומחכה.
[/QUOTE]

התופעה המכונה: אנא קראני נא.

יש מבצע של ארבעה ספרים במאה

יש כאלה שטוענים שהמבצעים האלה מוזילים את ערך הספרות. אני לא ממש מסכים, אבל הנה צורה נחמדה להמחיש את הטיעון הזה:

(Yoninori) #1606

הספר הכי טוב שקראתי בחיי. מעבר לאמת המדכאת והתובנות שעולות שם, מדובר בסיפור (מד"ב מן הסתם) מרתק ומטורף. חובה חובה חובה.

אם השטן פונה לטיפול פסיכיאטרי אז יש בעיה לאלוהים ולבן אדם… השטן סובל מתסביך אשמה כבד. את השיחות התרפויטיות אותן מנהלים השניים מנצל הסופר בדרך קלילה ומלאת הומור, על מנת להציב סימני שאלה לצד האמיתות המקובלות ולפקפק בתקפותן. כל דבר אפשרי כאשר השטן הוא שותפך לשיחה. אתה מגלה רעיונות ומעשים מטורפים ביותר, הנבדקים אחת לאחת אם אמנם מטורפים הם. בכתיבת ספר יחיד במינו זה, הרצוף בעובדות מדעיות ורפאויות, נעזר הסופר בעצתם של חבר מדענים ואנשי רפואה. 446 עמודים שטניים ביותר… ג’רמי לוון נושא בתארים רבים. תסריטאי, במאי, פסיכולוג קליני ועוד. זאת כמובן, אם מעשה שטן-לא יקרה לו אסון כלשהו…

(Caesar Adriano) #1607

התופעה המכונה: אנא קראני נא.

אני דווקא באמצע אנא קראני נא :slight_smile:

(תלמיד חכם גדול) #1608

[QUOTE=Caesar Adriano;1291416]אני דווקא באמצע אנא קראני נא :)[/QUOTE]
מה יש לך גברת לוין

(sanyok86) #1610

אתה טיפש מדי, אין מה לטרוח(לא קראתי את הספר).

(מגן ימני) #1611

[QUOTE=ליאור;1291692]מישהו פה קרא את יוליסס ויכול להסביר לי איך קוראים את הדבר הזה? [/QUOTE]

אתה מניח את הספר בצורה לא מאוזנת על קצה המדף ונשכב מתחת, אחרי מספר שניות הספר נוחת לך על הראש, אתה נכנס לקומה וכשאתה קם אתה משוכנע שקראת את הספר