שחקנינו בנבחרות

ברצלונה

(chen10) #6120

[QUOTE=Sasha;1693744][B]אנדרה גומש [/B]השתתף בניצחון 5-0 של פורטוגל על גיברלטר. נכנס בדקה ה-63’ והרגיש אי נוחות שרירית בסיום. נראה שלא מדובר במשהו רציני.[/QUOTE]

בעקבות הפציעה הוא לא ישחק עם פורטוגל נגד שווייץ (יום שלישי) ויחזור לברצלונה.

(MarkG) #6121

סרג’י רוברטו פותח בנבחרת ספרד מול ליכטנשטיין כמגן ימני (!!) יחד עם פיקה אלבה ובוסקטס. בהצלחה לכולם!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

(aldrrian) #6122

זה קטע שאנחנו מפנטזים על ביירין ובינתיים מי שמקבל דקות בתור מגן ימני(!) וכובש(!!) במדי הנבחרת הוא לא אחר מסרג’י שלנו.

(San Sunny) #6123

ארגנטינה, עם מסצ’ראנו, סיימה בתיקו 2-2 עם ונצואלה. זאת הנקודה השנייה של ונצואלה במוקדמות. בלי מסי, ארגנטינה לא מצליחה לעשות שום דבר. הרקורד שלה בלעדיו הוא ניצחון, 3 תיקו והפסד בחמישה משחקים. איתו 100% הצלחה.

ניימאר עם בישול ושער ניצחון על קולומביה. הוא הגיע ל-48 שערים במדי נבחרת ברזיל, והוא רק בן 24. השתווה לזיקו במקום ה-4. בקצב הזה הוא יעבור את פלה עוד לפני גיל 30, זה פסיכי. אגב, אלבס היה הקפטן במשחק הזה. צ’יצ’ה עושה רוטציות לסרט הקפטן.

שער הניצחון:

[FBV]10155279702039899[/FBV]

סוארס עם שער בפנדל וצמד בישולים (לקבאני, שזה סוג של נס) בניצחון 4-0 על פרגוואי.

הפנדל ושני הבישולים:

[FBV]10155279690059899[/FBV]

מצב הבית. אפשר לשים לב שצ’ילה (עם האקסים…) קצת מאחורה, אבל הטבלה צפופה מאוד כך שהכול יכול להשתנות. יש עוד 10 מחזורים.

(Ehud) #6124

קצת מהמשחק הנהדר של לואיסיטו נגד פארגוואי בניצחון שלהם 0-4.
הלחימה בבישול בשער הראשון של קבאני, סיבסוב ההגנה של פארגוואי שהוביל לפנדל שהוא כבש ולקינוח המבצע האדיר בשער הרביעי והבישול השני לקבאני היה פשוט מדהים.
היה 3 רמות מעל כולם והקהל בסנטנריו במונטבידאו היה פשוט מאוהב בו.

הקור היה חודר עצמות, הגשם הציק ברמות על וסוארס נתן לי תגמול על בואי לאיצטדיון למרות מזג האוויר הרעוע.

(San Sunny) #6125

אלו השחקנים שלנו שישחקו בשבועיים הקרובים עם נבחרותיהם.

ספרד (פיקה, אלבה, בוסקטס, רוברטו ואינייסטה) תפגוש את איטליה ואת אלבניה. דניס סוארס ישחק עם הצעירה.

טר שטגן, גומש, דין וסילסן ישחקו גם הם באירופה.

לואיס סוארס, ניימאר ומסצ’ראנו חצו את האוקיינוס בשביל להמשיך במוקדמות המונדיאל שלהם. סוארס יפגוש את ונצואלה וקולומביה, ניימאר את בוליביה וונצואלה, מסצ’ראנו את פרו ופרגוואי.

נחזיק אצבעות לפגרה קלה.

(San Sunny) #6126

[QUOTE=Ehud;1701233]

[B]רגרסיה או [B]נסיגה היא מנגנון הגנה בו האדם חוזר להתנהגויות המאפיינות שלב מוקדם יותר בהתפתחותו, בו הוא חש נוחות וביטחון רגשי. הדבר עשוי להתרחש במצבים בהם האדם חש משבר מסוים בשלב ההתפתחות שלו, חוסר ביטחון וקושי להתמודד באופן המקובל והתואם את שלב ההתפתחות הבוגר יותר בו הוא נמצא כרגע.

[/B][/B]נבחרת ארגנטינה חווה רגרסיה ביכולת שלה.

קמתי בבוקר ולא הרגשתי עצוב על ההפסד כי הפסדנו לברזיל, לא כי זאת ברזיל אלה כי ארגנטינה שוב נראתה רע, הפסדים לברזיל כבר חווינו ואף ניצחונות, הגלגל בעולם הכדורגל מסתובב לו תמיד בסוף בחזרה.
בשיחות אישיות עם חברים אחרי המשחק נגד פארגוואי לפני חודש דיברתי על האופציה שנחטוף בראש מהברזילאים שבקו עלייה ובגג אם נצליח להוציא תיקו, בעיני זה יחשב תוצאה טובה, והנה חטפנו בראש.

ההבדל בין ברזיל לארגנטינה במצב הקיים מתחיל מלפני 5 מחזורי מוקדמות, אז באוסה התחיל את קריירת האימון שלו אצלנו ואז צ’צה התחיל את קריירת האימון שלו אצל הברזילאים.
בעוד ציצ’ה הגיע עם דרך ומוכנות להפוך את האדמה ולתת לצעירים בהנהגת ניימאר להוביל את הנבחרת (גבריאל ז’סוס בן 19, פליפה קאוטיניו בן 24 גבריאל ברבוסה בן 20, מרקיניוס בן 22) והדם החדש והטרי שלו הביא לו הרבה רעב ו-5 נצ’ ב-5 משחקים ומקום ראשון בבית המוקדמות, הוא נתן לנבחרת הזאת דם צעיר ואופי חדש.

אצלנו באוסה העדיף לשמור על השמות הקיימים, על אותו דור שכבר 8 שנים רק נכשל ונכשל והשיא כמובן ב-3 השנים האחרונות, דור עייף שכבר חסר כוח ואפילו מתקשה לרוץ על אדי דלק, בטח שלדבר על אופי מנטלי.
היגוואין, די מריה, ביגליה, אגוארו, זבלאטה איכשהו כולם עדיין כאן, כולם תופסים מקומות של דם חדש וטרי.

לא ציפיתי מבאוסה לבוא ולעשות נפלאות בנבחרת הזאת, לא ציפיתי שיהיה הנבחרת של סבאלה שבאה וקטשה את בית המוקדמות עם שלישיות וחמישיות, כן ציפיתי ממנו לא להיות הזה שמתייחס רק לשמות לפני השמות ושוב ושוב אנחנו רואים אותו עושה מהלכים מתוך פחדנות, אם זה אוטומטית להחזיר את זבלאטה (שבעיני תמיד היה אוברייטד גדול) לעמדת המגן הימני למרות שהוא כבר כבד (הגול השני של ניימאר אתמול לגמרי חור שלו) ולמרות שמרקאדו פתח מצויין את הקמפיין הזה.
שוב פעם חילופים של שחקן מינורי בשחקן מינורי, אנזו פרס המסכן היחידי חוץ ממסי אתמול שהלך ישירות קדימה והיה אקטיבי יצא לטובת אגוארו רק כי על החולצה מאחורה לא רשום לו די מריה.

כן ציפיתי מבאוסה למצוא לנבחרת קשר התקפי ראוי, כפי שהוא עשה בכל אחת מהקבוצות שלו, לבאוסה תמיד היה קשרים התקפיים טובים בכל קדנציה בכל קבוצה שלו, חוץ עכשיו, חוץ מהנבחרת.
המצב הזה שמסי צריך לרדת 30 מטר לכיוון השער שלנו ולקחת כדור שהוא אמור להיות אחד מ-2 החלוצים למעלה זה אבסורד, זה שאם מסי לא בא לקחת כדור מי שמנהל לנו את המשחק זה מסצ’ה! מסצ’ה! שמחליט שהוא נהיה פתאום ריקלמה ומנסה לתת כדורים ארוכים, זה לא צורה ככה זה לא עובד ואתמול נראנו אומללים.

אם באוסה מחליט ללכת הביתה אז זה עכשיו, אם מחליטים על שינוי זה עכשיו כי זה הזמן לשנות לפני שיהיה מאוחר מידי, יש עוד 7 מחזורים לסיום, יש עוד 7 מחזורים להצליח לתקן 33 אחוזי הצלחה בקמפיין הזה! מתוכם 4 משחקי בית, 2 ישירים מול יריבות על העלייה קולומביה וצ’ילה ו-2 שאנחנו לפחות על הנייר צריכים לקחת מול ונצואלה ופרו, בין לבין יש משחקי חוץ לא קלים בכלל מול אורגוואי, בוליביה ובמחזור הסיום באקוודור.

הזמן לשינוי, לכל שינוי הוא עכשיו, לפני שנהיה הנבחרת הגדולה הזאת שרואה את הטורניר מהבית, לפני שנפסיד הזדמנות אחרונה לתת למסי להביא לנו גביע.

בהקשר ישיר לבוקר השחור שהיה לנו, הללויה לימים טובים יותר ולזכרו של אחד הגדולים שכבר לא פה

//youtu.be/ttEMYvpoR-k
[/QUOTE]

אני רוצה לצטט את מה שאהוד כתב בפורום העולמי ולהביא את זה לפה. חשוב לי לשמוע את הקול הברסאי בנושא הזה, של הכישלון של מסי ושל מסצ’ראנו. אם מסי חוזר מהפרישה והם לא מעפילים למונדיאל, זה יהיה סיפור הרבה יותר כואב מהכישלון בגמר של הקופה אמריקה בעיניי. הרי אז הם לפחות הגיעו לגמר ונחשבו הכי טובים. עכשיו הם סתם גרועים, ועוד מסי בעניינים והם עדיין גרועים.

בנוסף, אמש, בפעם הראשונה מזה 12 שנים (!), רק שחקן אחד של בארסה פתח בהרכב נבחרת ספרד נגד מקדוניה: בוסקטס. דבר ראשון האם אנחנו צריכים לדאוג או לשמוח מנתון כזה? דבר שני - מישהו ראה את בוסקטס? קראתי דעה של מישהו שאפשר לסמוך עליו שהוא היה נפלא, אבל באמת שאין לי מושג והייתי רוצה לדעת איך תפקד.

(Ehud) #6127

[RIGHT]זה מה שנקרא אחריות!
[/RIGHT]
[RIGHT]ימים קשים עוברים על נבחרת ארגנטינה אחרי ההפסד לברזיל המצב הקשה בבית המוקדמות למונדיאל ולקראת המשחק החשוב מול קולומביה.
[/RIGHT]
[RIGHT]נבחרת ארגנטינה מתאמנת במתחם שנקרא איסייסה בבואנוס איירס, לשחקנים יש רשות לבוא ביום להתאמן ואז ללכת הביתה למשפחות או למלון.
[/RIGHT]
[RIGHT]כל השחקנים מסיימים את האימונים ויוצאים מהמתחם חוץ מ-2, לאו מסי וחוויאר מסצ’ארנו שחליטו להישאר בימים האלה במתחם, שם הם לנים אוכלים ולמעשה חיים שם את הימים האלה בלי המשפחות, נטו להתרכז ולהיות מפוקסים למשחק החשוב הקרוב בלילה שבין שלישי לרביעי.

אלילים!

[/RIGHT]

(ganjo) #6128

[QUOTE=San Sunny;1701308]אני רוצה לצטט את מה שאהוד כתב בפורום העולמי ולהביא את זה לפה. חשוב לי לשמוע את הקול הברסאי בנושא הזה, של הכישלון של מסי ושל מסצ’ראנו. אם מסי חוזר מהפרישה והם לא מעפילים למונדיאל, זה יהיה סיפור הרבה יותר כואב מהכישלון בגמר של הקופה אמריקה בעיניי. הרי אז הם לפחות הגיעו לגמר ונחשבו הכי טובים. עכשיו הם סתם גרועים, ועוד מסי בעניינים והם עדיין גרועים.
[/QUOTE]

הם גרועים כי מסי לא היה בעניינים…מאז שבאוסה מונה למאמן ארגנטינה שיחקה חמישה משחקים במוקדמות. ניצחו את אורוגואי עם מסי, עשו תיקו מול ונצואלה בלי מסי, עשו תיקו מול פרו בלי מסי, הפסידו לפראגואי בלי מסי והפסידו לברזיל עם מסי… כלומר בשני המשחקים שכן שיחק (משחקים קשים לכל הדעות) ניצחו והפסידו (לגיטימי אלמלא שאר התוצאות).

גם אם מסתכלים על כל הטורניר עד כה: 11 משחקים. בארבעה מהם מסי שיחק (3 ניצחונות והפסד). ב-7 המשחקים שמסי לא שיחק ניצחון אחד, 2 הפסדים ו-4 תוצאות תיקו.

(moshe34) #6130

היתי שמח לנתח ולספק סטטיסטיקה מה ההבדלים בין מסי של בארסה למסי של הנבחרת.
אבל בוידאו של ארבע וחצי דקות מסופר כל הסיפור.
מה שמדהים שאפילו מתייה מועיל יותר למסי מאשר כל שחקני ארגנטינה שמשחקים לצידו.
[TW]798189447602835456[/TW]

(chaplan) #6131

[RIGHT] הקאדר ההתקפי שיש לנו.[/RIGHT]

קאדר התקפי עלוב על פי דעתי האישית :
אגוארו אף פעם לא ניפק את הסחורה בארגנטינה, מה גם שהוא חרבן הזדמנות מדהימה מול צ’ילה בגמר הקופה, ובכך שם מבחינתי את החותמת על כך שאולי יש לו כדורגל אבל אין לו הרבה שכל בקודקוד.

די מריה שחקן מאוד מהיר,טכני אבל שוב לוקה בפיגור בכל מה שקשור לחשיבה - חושב לאט,משחרר כדור לאט, קבלת החלטות איטית בכל הנוגע לבעיטה בזמן, חוץ מזה הכל נורא מהיר אצלו, יופי באמת.

לגבי היגואין אני אשאר באותה עמדה לגביו גם אם הוא ימשיך להיות מלך השערים באיטליה, זה לא שווה כלום כשהגלים מתחזקים וצריך ללכת ראש בראש נגד קבוצה הוא לא עומד בלחץ, נעלם ולא כובש, על מי מנוחות הוא חלוץ ענק, אבל ברגעי האמת הוא נפל.

לאבצי, חסר יחוד,חסר רגש, לא בועט טוב, לא מוסר טוב, לא תורם למשחק הקבוצתי - חלוץ מהדור הישן, אלה שבכדורגל המודרני הם כבר פחות נחוצים, כשארגנטינה משחקת איתו מרגיש כאילו היא מתחילה את המשחק ב-10 שחקנים.

זה לגבי ההתקפה, לגבי הקישור, השחקן היחיד שהרשים אותי היה חאבייר פאסטורה, כל השאר שחקנים אפורים. הגנה ? מסנננת. שוער סטנדרטי.

ארגנטינה פשוט נבחרת מזעזעת, הגעה לגמר מונדיאל לא מעידה על יכולת טובה של הקבוצה, ולראייה היא שחקה כדורגל כל כך משעמם שהייתי תוהה לעצמי אם היא באמת משחקת כדורגל באותו טורניר. חל איזה שיפור בקופות של אמריקה, ועדיין נגד קבוצה טובה כמו צ’ילה הם לא הצליחו לכבוש שער בודד ומסכן אחד ב-240 דק’.

3 גמרים, 360 דק’, 0 שערים, יכול לחתום לכם שבלי מסי הם בכלל לא היו מגיעים לשם, ואם שחקנים קצת פחות מפגרים מסביבו הם היו יוצאים אם גביע-שניים לפחות. כנראה הנבחרת הכי אוברייטד מאז שהתחלתי לצפות בכדורגל, אי שם בשלהי 99,קאמפ נואו 2-1 במשחק שולי כלשהו…

(MarkG) #6132

[QUOTE=mos34;1701358]היתי שמח לנתח ולספק סטטיסטיקה מה ההבדלים בין מסי של בארסה למסי של הנבחרת.
אבל בוידאו של ארבע וחצי דקות מסופר כל הסיפור.
מה שמדהים שאפילו מתייה מועיל יותר למסי מאשר כל שחקני ארגנטינה שמשחקים לצידו.
[TW]798189447602835456[/TW][/QUOTE]
האמת שזה אחלה וידאו, וגם מסביר למה חצי (לא באמת בדקתי, סתם הרגשה) מהכדורים שמסי מאבד הופכים לשער של היריבה או לפחות איום רציני על שערינו אנו.

*מתנצל שזה לא קשור לדיון, פשוט המסקנה הזו לא עזבה את מוחי והייתי חייב לרשום. אולי כל הדיון הזה מקומו בת’רד של ליאו?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

(t-rix) #6133

[YT]watch?v=e-cFmdZrhV0[/YT]
מסי בתצוגת אומן מאכיל את העזים מסביבו 2 שערים שאי אפשר להחמיץ ונותן כדור חופשי לחיבורים שאי אפשר לבצע טוב יותר…
הלינק למי שלא עובד לו הסרטון
[B]אבלהאםהואיכוללהיותמעודדת?[/B]

(Michaelpiano) #6134

מסי הפך מהילד הטוב, דרך הקעקועים וחמצון השיער לפאקינג קראחו קאפיטאן!!

(agalma) #6136

[QUOTE=Michaelpiano;1701415]מסי הפך מהילד הטוב, דרך הקעקועים וחמצון השיער לפאקינג קראחו קאפיטאן!![/QUOTE]

גם אני הייתי רוצה לחשוב כך, אבל אני עדיין לא בטוח שהוא עושה את השחקנים שלצידו טובים יותר. כן, הוא כן מוסר להם אל המקום היחידי ממנו הם/אני/אתה יוכלו לכבוש, אבל האם טקטית הוא מניע אותם אל השיא שלהם? לשם כך דרוש מאמן שמבין מה המשקל הסגולי של מסי בתוך המשחק.
אגב, אני לא מחדש כלום, הכל ידוע מראש וראינו את זה מול ברזיל, מסי לא יכול לבד (חוץ ממתי שהוא כן), אין גאוניות טקטית פזורה מסביבו (כמו ששביט ואיימריטו מנתחים יפה יפה), רק נטו חלקיק אלוהי על גב של פרעוש מחומצן ומזוקן. וחבל.

(Michaelpiano) #6137

מסי עושה ועוד איך את השחקנים שמסביבו טובים יותר, רק שלא כמו פעם, היום גם אסופה של שחקנים טובים יותר, לא מספיקה כדי לנצח את גרמניה בגמר גביע העולם. מסי זקוק לעזרה. האם הוא יקבל אותה, וממי, זו השאלה. והאמת היא שאני חושב שיש יותר סיכוי שהוא יקבל אותה דווקא מהבית, ולא, לא זה שעלי אדמות, אפילו לא איפה שהוא נולד, אני כמובן מתכוון לביתו האמיתי, בגן עדן, הישר מהכס האלוהי, כי כבר ראינו שכשההוא שם רוצה, גם פרטוגל זוכה. אז אולי ההוא שם ירצה סוף סוף? או שמסי בא לכאן לגאול אותנו מכל החטאים ולסבול בשבילנו?

(agalma) #6138

[QUOTE=Michaelpiano;1701421]מסי עושה ועוד איך את השחקנים שמסביבו טובים יותר[/QUOTE] תסביר, איך אתה רואה את זה? ואני לא מתכוון למוטיבציה/פחד שהוא גורם להם כשהם בנוכחותו הקדושה, ואני גם לא מדבר על (מה שציינתי בפוסט) המסירות שלו שכמעט מחייבות את השחקן להימצא בדיוק איפה שמסי תיכנן בראש שלו שהוא רוצה אותו.

(Michaelpiano) #6139

קשה להאיר על רגע כזה או אחר, לדעתי אפשר לראות את ההשפעה שלו על הקבוצה כאשר הוא מחליט שעכשיו הוא לוקח את הדברים הלאה, ופתאום כולם מחוברים יותר, כולם יודעים יותר לאן ואיך לרוץ, ואפילו שאפשר למצוא תירוצים ללמה זה קורה, אני חושב שזה ברור שמשהו בתנועה שלו ובפעולות שלו גורמת לקבוצה פתאום לקהל צורה. דבר דומה קרה במחצית השניה נגד סביליה. הוא החליט, אבל לא רק הוא השתפר פלאים. מסי לא אחד שיצווח על כוחם כמו צ׳אבי, אבל הוא לא צריך את הקול הרם.

מעבר לזה אני חושב שכשיש לו אמונה בשחקן מסוים, הוא יחזור ויתן לו את הכדור ויגיד לו בכך: אני מאמין בך, בוא נעשה משהו ביחד. האחרון היה דניס, שנכשל בניסיונות הראשונים אבל לא איבד את האמון של מסי. ובסוף מסי בא על שכרו. זו דעתי.

(agalma) #6140

אני לא מדבר על בארסה, שם הכל בנוי מסביב לקצה רגלו… על ארגנטינה עסקינן, חשבתי שזה משתמע מעצם הת’רד, אבל נעצור כאן, מאחל לו שאלת המזל ואלת הניצחון ישתפו איתו פעולה. כי שחקנים שם אין לו כרגע…

(Michaelpiano) #6141

על ארגנטינה עסקינן, ואכן אני לא רואה הבדל בין ארגנטינה לבארסה בעניין הזה, מאשר כמובן למה שקוראים לו ה״צוות המסייע״ (המילה האהובה עלי…), ולהיפך, אני חושב שבבארסה מסי מרגיש הרבה יותר בנוח לדרוש את הטוב ביותר, לעומת זאת בארגנטינה הוא בא לעבודה ומקבל עליו את העול, ויהיה גרוע הצוות המסייע ככל שיהיה. בסופו של דבר ארגנטינה טובה הרבה יותר עם מסי מאשר בלעדיו, ואלה הן לא רק הפעולות האישיות שלו אלא שיפור של כולם, עד כמה שאפשר. למסי יש פחות סוארזים להאמין בהם, והוא במקום זה נאלץ למסור שוב ושוב לביגליה בתקווה שזה יקלוט, ואיי כמה שהוא לא קולט!

חשוב להבין שעכשיו זה כבר לא 1986, וגרמניות למיניהן לא ייתנו לך לנצח עם מנהיג ועשרה ועשרה מאמינים, אתה צריך יותר מזה.