טלוויזיה: הת'רד הרשמי

טלוויזיה

(Paul Heyman) #6659

קצת מתרגש :slight_smile:

(DoctorGonzo) #6660

כל פעם שאני שומע את האינטרו של הסדרה הזאת אני נזרק 30 שנה אחורה…

(t-rix) #6661

איך אף אחד לא מזכיר מילה על משחקי הכס…? פרק 701 טוב, פרק 702 מטורף… לא יודע איך אני שורד את השבוע עד הפרק הבא…

(Oleguer 23) #6662

מניסיון בקבוצות וואטסאפ, יש הכרח רציני בפתיחת תת קבוצה נפרדת למשחקי הכס, תת אשכול למשחקי הכס, ואולי גם תת מדינה למשחקי הכס.

ויהי שקט לכל אלה שלא צופים.:joy:

(dkaro) #6664

מישהו יודע איפה אני יכול למצוא את הסדרה “קפיטליזם” ששודרה בזמנו בערוץ הראשון?

התחלתי לראות אותה לפני כמה חודשים באתר רשות השידור, אך באתר החדש של תאגיד השידור אין לה זכר…

(t-rix) #6665

אני חייב לציין שמשחקי הכס בנתיים עם העונה הטובה ביותר עד עכשיו.
אין פרק שהוא לא מאסטר פיס, בין אם זה ב"אקשן" או בדיאלוגים מרתקים. אני בכוונה לא מפרט יותר שלא אעשה ספויילר לאף אחד.
הדבר היחיד שמבעס שכשסיימתי לפנות בוקר לראות פרק 4 עיקלתי שזה כבר יותר מחצי עונה…

חייב שלא להסכים. מאז שצוות הכותבים התפצל באופן חד מעלילות הספרים יש ירידה חדה מאד באיכות העלילה והדיאלוגים, המון דברים שלא היית מוצא בספרים שכתובים באופן כ"כ קפדני ועמוק. היה מרשים מאד לראות את אותו עומק (כמעט) על המסך בעונות הראשונות, אבל זה לחלוטין השתנה בשתיים-שלוש עונות האחרונות.

(t-rix) #6667

לא קראתי את הספרים, כך שאני לא מתיימר לשפוט.
אבל הדיאלוגים עדיין ברמה טובה מאוד. לא כמו בעונה הראשונה אומנם, אבל בהחלט ברמה גבוהה מאוד.
קח למשל את הפרק 3 בעונה הנוכחית, כל הפרק התבסס על דיאלוגים בלבד. בכל תוכנית/סרט אחר זה יכל להיות שעמומון.
אבל פה פרק 3 ניפק אחד מהפרקים הטובים והמעניינים שאני זוכר.

(DoctorGonzo) #6668

פשוט עונה הרבה יותר אינטנסיבית ממה שהרגילו אותנו בעונות הקודמות, עם ה-never ending quests שדמות מתחילה את המסע שלה למקום מסוים בפרק הראשון ומגיעה לשם בערך בשמיני. בעונה הזאת זה קורה לעיתים באותו הפרק. גם הדיאלוגים הפכו יותר מעניינים, ומבלי לספיילר היו שניים מרתקים בפרק ה-3 וה-4.

(Lukaku) #6669

מישהו כאן יודע לעמוד על ההבדלים בין שירותי הטלויזיה של פרטנר וסלקום?

הבנתי שסלקום מחזיקה בתכני HBO ופרטנר משלבת את נטפליקס, מהבחינה הזו מודה שאין לי עדיפות. מעבר לזה האם סלקום מספקת משהו נוסף ששווה את הפער במחיר (20~ ש"ח לחודש)?

היות ומדובר על דירת סטודנטים, האינסטינקט הראשוני זה פשוט ללכת על הזול יותר גם אם פרטנר מציעה חבילה “רזה” יותר. השאלה בכמה.

(orelh94) #6670

למיטב הבנתי סלקום יושבים על רוחב פס של אינטרנט. העניין הוא שאין יותר מדי ערוצים ישירים לצפייה עפ’'י מיטב ידיעתי. התכנים האלה מסתובבים בכל מקום באינטרנט ואם השיקול שלך הוא נטפליקס/HBO פשוט תעשו מנוי לאחד מהם.

(MichaelB) #6671

אם מעניינת אותך הליגה הספרדית, ראיתי שיש את ערוץ one רק בסלקום tv.

(Lukaku) #6672

אעאעאעאעאאעהעהעעהעא

מישהו יודע מתי/איפה זה קורה?

(DoctorGonzo) #6673

טוב, משחקי הכס:

[details=Spoiler]מה שקורה בעונה הזאת זה פשוט טירוף. היה לי ויכוח ענייני עם האחיינית שלי, אחת שקראה את כל הספרים ומכירה את כל הניואנסים והדמויות מה יותר טוב - השיממון עם הקתרזיס א-לה פרק 9 של העונות הקודמות, קרי ג’ון יוצא למסע בפרק 2 ומגיע לסיומו בערך בפרק 8, או השגעת הזאת של עונה 7- והפרק האחרון הוא דוגמא לאיזה שינוי עברה משחקי הכס העונה. זה מרגיש כאילו החליטו לזקק את כל הטוב (לדעתי) במשחקי הכס, והמתח יושב עליך כמעט לאורך כל הפרק. להוציא כמובן את הפסקות הפיפי שכנראה אי אפשר בלעדיהן, קרי “הפסקות סנסה” (הדמות הכי לא מעניינת אבר, לכי כבר כוסומו). החיבורים בין הדמויות הנוכחיות שהן לדעתי גם אלו שבנו את הסדרה איכשהו תופסים אותך במקום לא צפוי.
[/details]

(איל) #6674

אני לא מסכים איתך, לגמרי לא מסכים.
לדעתי כל מה שהיה טוב בעונות הקודמות, נעלם. הרבה יותר מידי החלטות מטומטמות (של הדמויות, ושל היוצרים/תסריטאים), הרבה יותר מידי פתרונות קסם, מהלכי עלילה לא ברורים ודברים שלעולם לא היו קורים בעונות הקודמות.
עונה שלמה, עם דגש על פרק 6, שכאילו נכתבה על ידי פאנבויז.

(dkaro) #6675

מסכים עם אייל. הסדרה אבדה המון מהאמינות שלה עם לא מעט דברים מוזרים שקורים רק כדי שיהיה איך לקדם את העלילה, ויותר מדי רגעים שמנסים להיות שיא.

(Colombian Cowboy) #6676

רק אני לא הבנתי את גדולתה של הסדרה? בחיי התאמצתי שתי עונות לתת צ’אנס וזה עדיין גרוע, לא בינוני, לא עובר, פשוט רע… כנראה אני מה"לא מבינים". שיהיה.

(Sir Ryan) #6677

אפשר להסביר את ה"ירידה" ברמה בצורה מאוד פשוטה
התסריטים כבר לא מסתמכים על הכתיבה של ג’ורג רר מרטין שידוע שהוא מאוד נאמן לכול פרט ופרט בעלילה ודואג שלא ישארו חורים גם אם זה נמשך עונות על גבי עונות.
וגם למרות הנתון הזה צריך להפנים שהם הקציבו בסה"כ 13 פרקים לסגירת כול הקצוות שנותרו בסדרה ככה אפשר להבין שבמצב שברור כמעט לכולם מי קשור למה ואיך הם חוסכים מאיתנו מסעות מפרכים עם שיחות פילוספויות כמו בעונות הקודמות.

אני גם שותף לדעה שהפרק האחרון ששודר שהרבה הכתירו אותו לטוב ביותר בסדרה היא בסה"כ תגובה מובנת ביחס למהירות שהדברים הסלימו בפרק הזה אבל אם שואלים אותי? השני הפרקים האחרונים של העונה הקודמת עדיין נמצאים גבוה מעל כולם ו"קרב הממזרים" הייתה חוויה חד פעמית בעיניי.

(איל) #6678

העניין הוא לא לחסוך מסעות מפרכים עם שיחות פילוסופיות. העניין הוא לחסוך את כל זה בצורה נכונה, ומציאותית (ז"א, בהתאם למציאות שהסדרה עצמה הכתיבה). הבעיה היא שזה ממש לא קרה. נראה שבכל העונה הזו, הפתרון של יוצרי הסדרה הוא להרעיף על הצופים מלא דברים שהם רוצים לראות, וכשכל פעם שיש אולי חשד שדברים לא יסתדרו לאנשים בראש, הם אומרים: “תראו! דרקון!”, ומעבירים את זה הלאה.
אני מבין את הצורך לקצר את העלילה ל-13 פרקים, ע"י זה שחוסכים בדברים שאולי קצת פחות קריטיים ואולי פחות נכנסים לקטנות. מקובל לגמרי. אני לא מבין את מהלכי העלילה הלא הגיוניים בעליל שקורים בעונה הזו, ושוב - בדגש על פרק 6.

(DoctorGonzo) #6679

אתה נשמע בדיוק כמו האחיינית שלי, ואני אגב מסכים שיש הרבה יותר פאקים ופחות צומתלב לפרטים. רק מה? מגיע לנו, אחרי ששרפו לי כל כך הרבה שעות “סאנסה” (שם קוד למשעמם, נרטיבי ולא זכיר בשיט) לקבל את כל הטוב הזה, פלוס הפאקים הלא-הגיוניים האלה, מרוכז בשעה וקצת של אקשן טהור.

אגב, אני מסכים עם סר ריאן שקרב הממזרים היה חוויה חד פעמית. היו עוד כמה בעונות הקודמות, אבל עכשיו אין זמן לברבורים (להוציא הפסקות סאנסה סתמיות וקצרות).