טלוויזיה: הת'רד הרשמי

טלוויזיה

(אמיר) #6599

הפרק האחרון בהחלט היה טוב, אם כי אני כל כך שונא את זה כשסדרת טלוויזיה עושה פרקים של שעה וחצי (כן, אני מדבר גם עליכם, “ליל האירוע”). מבחינתי זה סוג של הפרת חוזה עם הצופה ואובר-התנפחות של יוצרי הסדרה. אהבתי גם את השלישי, הראשון והשני היה בסדר. הרביעי היה השנוא עלי.

זו לא היתה עונה רעה, אבל גם לא משהו שלוקחים הלאה.

(DoctorGonzo) #6600

they’re back

אחרי שהביביסי ירה לעצמו בראש והעיף את קלארקסון כי הוא דפק סטירה לאחד מאנשי ההפקה, שני הוונקרים האחרים (מיי והאמונד) החליטו שהם לא בוגדים בו והולכים איתו להרפתקה חדשה, והבית שהם מצאו זה אמאזון. וצריך להגיד את זה בפה מלא: אמאזון כמו נטפליקס, יודעים לעשות טלוויזיה (האיש בטירה, טרנספרנט), ויש להם פאקינג מלא כסף לשפוך על זה. ועל ה-grand tour, הם שפכו מלא כסף. והתוצאה? top gear במיטבה, רק קצת יותר אדג’ית. זו תוכנית מכוניות שהיא בעצם שיר הלל למכוניות, מוגשת ע"י שלושה שהכימיה שלהם החזיקה מעמד יותר מעשור ורק משתפרת עם הזמן.

(Merengue) #6601

סתם שאלה… יש למישהו מושג למה כבר לא משדרים תוכניות טוק שואו אמריקאיות בארץ ?
תמיד נהניתי מקונאן אובראיין (האהוב עליי ביותר), ג’ימי קימל, אלן דג’נרס… אני לקוח הוט אני יודע שביס שודר פעם גם ג’ימי פאלון.

(Lukaku) #6602

לא ברור למה קונאן לא משודר בקומדי סנטרל הישראלי, הדבר היחיד הטוב שם בים הזבל האמריקאי/ישראלי שהם דוחפים לנו בשידורים חוזרים מיליון פעם.

אני אישית אשלם על ערוץ שישדר לי את קונאן 24/7.

(serginhо) #6603

תגידו, יש עוד סדרות מגניבות בסגנון באנשי?

(Paul Heyman) #6604

הנה המלצה למי שרוצה סדרה מגניבה לראות: The Expanse.

תחשבו סגנון משחקי הכס, אבל במאה ה-24. ג’ורג’ מרטין בעצמו הוא צופה ותומך של הסדרה. אני ראיתי את העונה הראשונה וכבר הזמנתי את הספרים עליהם הסדרה מבוססת.

יש בינתיים עונה אחת של עשרה פרקים. עונה שנייה של 13 פרקים מתחילה איפשהו בסוף פבואר.

(LOS BLANCO) #6605

וואו,פארגו עונה 1,רוצו לראות.
עונה 2 למי שראה יהיה מאכזב כמו בלש אמיתי?

(BannedT) #6606

עונה שנייה טובה, הרבה מחשיבים אותה אפילו ליותר טובה ובעיניי באמת יש מצב שהעלילה של העונה השנייה יותר טובה.
אבל… שתי דמויות הראשיות של העונה הראשונה? אין ממש משהו שמתקרב לזה בעונה השנייה.

(ganjo) #6607

העונה השנייה בינונית פלוס והעונה הראשונה בינונית מינוס. הסרט מצוין.

(Oz IV) #6608

שרלוק עונה 4 - שאלה רק למי שראה את פרק 2 - (בלבן: )

משהו קצת לא מובן לי לאור סיום הפרק (המעולה): בסצנה בחדר המתים עם קלברטון והבת שלו, שרלוק מבין בעצם שהוא היזה את הפגישה איתה בגלל הסמים. אבל בסיום הפרק אחות של שרלוק אומרת שהיא התחזתה אליה. מה הלך שם? היא רק שתלה שם את הפתק, או באמת טיילה איתו בלונדון? ואיך היא בכלל יכלה לדעת ששרלוק מתכוון לחקור אודות קלברטון בשביל להציל את ג’ון?

(Parliament) #6609

מקווה בשבילך שאף אחד לא יענה לך…

(Oz IV) #6610

קיצר לחכות לפרק הבא?

(אמיר) #6611

כן.

(Merengue) #6612

אני בעיקרון לקוח הוט, אז יש לי חצי תירוץ למה לא ראיתי עד עכשיו הומלנד, בנתיים המרתון סופ’'ש הניב הנאה גדולה מ-2 העונות הראשונות (עוד לא סיימתי את השניה)
בבקשה שמישהו יגיד לי שהאיכות והמתח לא נפסקים גם בעונות המתקדמות יותר.

(Niro) #6613

הם נפסקים.

(JRM) #6614

מישהו צופה ב-westworld של אנטוני הופקינס או taboo של טום הארדי וממליץ על הסדרות ?

(אמיר) #6615

אני ראיתי את ווסטוורלד ובהחלט ממליץ. קצת חלש בפרקים הראשונים, אבל משתפר מאוד בחצי השני של העונה הראשונה.

(איל) #6616

בגדול, ממליץ על שתיהן, אבל שים לב שהן די איטיות. ככה שאם אתה אוהב סדרות שנעות בקצב גבוה - זה לא בשבילך.
ו-Taboo היא האיטית מבינהן. בגדול.

(Washar1) #6617

ווסטוורלד, רעיון מדהים וביצוע בינוני

(Merengue) #6618

[QUOTE=Washar1;1708277]ווסטוורלד, רעיון מדהים וביצוע בינוני[/QUOTE]

הרעיון אגב הוא לא מקורי אלא מבוסס על סרט בעל אותו שם משנות ה-70 עם יול בריינר, מי שלא מכיר זה השחקן ששיחק בשנות ה-50 את פרעה בסרט המפורסם “עשרת הדברות” עם צ’רלטון הסטון.