טלוויזיה: הת'רד הרשמי

טלוויזיה

(Jesé Rodríguez) #6559

אהבתי את באנשי עד כדי כך שאני לא יודע אם אמצא סדרה כזו דומה לה אז אני מתחיל לצפות בה עוד פעם.
כמה שהתחברתי ללוקאס הוד, לסיפור שלו עם אנה, לחברות שלו עם ג’וב הבן זונה המצחיק הזה, לשוגר הגבר.
אפילו את פרקטור חיבבתי, הלב נשבר כבר לקראת הסוף שהבנתי שהכל הולך להגמר, התחברתי רגשית לחבורה הזו.
הריבוי הזה של המכות, האקשן, מקרי הפשע, כל פעם משהו אחר קורה שמתחבר לסיטואציה, המון עניין ואדרנלין, התאהבתי.

תודה שמישהו כאן המליץ על הסדרה הזו, אבל איך ממשיכים הלאה? מה אני רואה עכשיו? הרגשה ריקנית בליבי.

אה ועוד דבר, וואו:

(Michael Scofield) #6560

שמח שאהבת את ההמלצה שלי (ושל עוד כמה כאן) לבאנשי. אכן סדרה מגניבה. מוזמן לנסות את הויקינגים, סגנון שונה אבל עדיין סדרה טובה.

למישהו יש מושג מאיפה אני משיג כתוביות לפרק החדש של נרקוס? (עונה 2 פרק 1)

(LOS BLANCO) #6561

[QUOTE=Michael Scofield;1693789]שמח שאהבת את ההמלצה שלי (ושל עוד כמה כאן) לבאנשי. אכן סדרה מגניבה. מוזמן לנסות את הויקינגים, סגנון שונה אבל עדיין סדרה טובה.

למישהו יש מושג מאיפה אני משיג כתוביות לפרק החדש של נרקוס? (עונה 2 פרק 1)[/QUOTE]
סאבסנטר/כתוביות.
בגדול לא יצא עדיין אבל מאמין שבגלל שהיא אהובה ותורגמה העונה הראשונה זה לא יקח הרבה זמן.

(HJKL) #6562

הקליפ הזה עשה לי חשק מטורף לצפייה חוזרת. מעניין כמה דברים קטנים כאלו עוד פספסתי -
//youtu.be/hpKpMtLioUU

(BannedT) #6563

מאיזו עונה זה, לפני שאני רואה?

(HJKL) #6564

רביעית

(San Sunny) #6565

הסדרה הכי גאונית שיצאה אי פעם. כמה כיף להיזכר בה. צריך לראות אותה שוב מתישהו.

(MichaelB) #6566

סיימתי עונה ראשונה של באנשי. חייב לומר שבינתיים היא בין מופרכת למגוחכת. יש כמה דמויות מעניינות, אבל הסיפור הכללי לא אמין. כמות הדברים הפליליים שהוד עושה בלי שאף שוטר עושה לגבי זה משהו, או האין ספור פעמים שהוד מדמם למוות בפרק ואז ישר חוזר לעוד קרב כאילו כלום, בנוסף לזה שלדעתי השחקן הראשי לא משהו. האם היא משתפרת?

הדבר הכי טוב בסדרה:

(Raul Gonzalez Blanco) #6567

״אטלנטה״ החדשה מבית היוצר של דונלד גלובר פשוט נהדרת, ממליץ בחום.

(Washar1) #6568

נרקוס עונה 2, וואו, מתעלה על המקור

(ganjo) #6569

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://shiiiit.com/&gws_rd=cr&ei=7H3pV9-PEovqUtn8u4AP

(DoctorGonzo) #6570

נרקוס, חאבי פניה וסטיב מרפי (האמיתיים, מכיל ספוילרים למי שלא ראה):

//youtu.be/EJf2WxGojr4

(serginhо) #6571

תקשיבו רק לא מזמן גיליתי את נשואים פלוס. לא יודע איך חייתי לפני זה

(Raul Gonzalez Blanco) #6572

[QUOTE=serginhо;1697664]תקשיבו רק לא מזמן גיליתי את נשואים פלוס. לא יודע איך חייתי לפני זה[/QUOTE]

אל באנדי שני רק לג׳ורג׳ קוסטנזה.

(Bale) #6573

מצטער להפריע לשליטה הברורה פה של הסדרות האמריקאיות והבריטיות אבל אני חייב לשאול כי זה בכול זאת טלוויזיה: מישהו פה מתמצה בעולם האנימות? ולפני שחלק מכם מגחכים תדעו שיש סדרות לא רעות בכלל. לפני כמה חודשים ראיתי דט’ נוט וזה מכניס כמות נכבדת של סדרות אמריקאיות לכיס הקטן. (לפחות הסאגה הראשונה).

(HJKL) #6574

בקשר לנישואים פלוס: חלק גדול מהבדיחות לא מחזיקות מעמד בימינו לדעתי, אבל זו עדיין אחת הסדרות ששורדות הכי טוב את מבחן הזמן. לפחות עונות 4 עד 8. קודם כל, כי כל רגע שאד אוניל עושה את הפרצוף הסובל שלו אני עדיין בוכה מצחוק. מעבר לזה - הסיבה שהסדרה עדיין מצליחה להחזיק מעמד, זה כי אין באמת עלילה ויש פאנץ׳ כל 20 שניות בערך. ואפשר למצוא בסדרה הזו בדיחות על גברים-נשים, פולטיקה, תרבות פופ, והומור סלפסטיק. אז גם אם אפילו 60% מהבדיחות לא מצחיקות יותר, אני עדיין צוחק יותר מברוב הסדרות שקיימות היום. גם גישת הלא-פולטיקלי-קורקט עושה נעים בבטן בימינו.

מי לעזעזל החליט שכל קומדיה היום צריכה עלילה? תנו לי לצחוק לעזעזל. (אני מאשים את הפופלריות העצומה של ׳חברים׳)

(Oz IV) #6575

אני ממש לא מתמצא בעולם האנימות, הרבה משום שרוב הסדרות שלהם לא מדברות אליי (כל הנארוטו, בליץ’, פיירי טייל, וואטאבר שאין לו שום ערך מוסף). אבל יש כמה סדרות שראיתי שבסופן אמרתי, “וואלה היפנים האלה יודעים לעשות משהו טוב.”

מצטרף למחמאה על דט’ נוט האלמותית. ללא ספק מדורג חזק ברשימת הסדרות שלי. אם מישהו רוצה לחפש משהו חדש ושונה שישאיר אתכם פעורי פה, ממליץ לכם לצפות בה. לעזאזל, אפילו עוררת אצלי רצון לצפות בה שוב.

(HJKL) #6576

[QUOTE=Bale;1697671]מצטער להפריע לשליטה הברורה פה של הסדרות האמריקאיות והבריטיות אבל אני חייב לשאול כי זה בכול זאת טלוויזיה: מישהו פה מתמצה בעולם האנימות? ולפני שחלק מכם מגחכים תדעו שיש סדרות לא רעות בכלל. לפני כמה חודשים ראיתי דט’ נוט וזה מכניס כמות נכבדת של סדרות אמריקאיות לכיס הקטן. (לפחות הסאגה הראשונה).[/QUOTE]
+1 לד׳ת נוט. סדרה מצויינת, מישהו כאן בפורום המליץ עליה פעם, אז תודה למי שזה לא היה. הסצנה הזו ספציפית היא אחת הטובות שאי פעם ראיתי (ספויילרים רצינים - רק למי שסיים את הסדרה) https://www.youtube.com/watch?v=5lsm3c69u6Q
אני באמת חושב שזו סדרה שמומלץ לכולם לראות, עד כדי כך. נטפליקס בימים אלו מפיקה גירסה לא מצויירת של הסדרה.

ראיתי גם את Welcome to the NHK, מניח שאני יכול להגדיר אותה כסדרה ״מעניינת״. שזו דרך יפה להגיד ביזארית. יתאים למי שמחפש קומדיות שחורות וקצת מדכאות. מעבר לזה, גם אני אשמח אם למישהו יש המלצות לסדרות שהן קצת שונות ממה שאנחנו מדברים עליו בד״כ כאן.

(qwertyuiop) #6577

*לא יכול להיות דיון, גם אם קטן, על אנימות איכותיות בלי להזכיר את BERSERK. אולי האנימה הכי הטובה ביותר אי פעם: בוגרת, עלילה ומערכות יחסים מורכבות וסוף עונה שישאיר אתכם בפה פעור (באופן אישי הייתי בשוק למרות כל ההכנה מראש לטוויסט שהולך להתרחש)… 25 פרקים בלבד לסדרה שיצאה בשלהי שנות ה90 ורק השנה יצאה לה עונה חדשה. העונה הראשונה, לפחות, היא בגדר חובה.

(Oz IV) #6578

[QUOTE=HJKL;1697674]+1 לד׳ת נוט. סדרה מצויינת, מישהו כאן בפורום המליץ עליה פעם, אז תודה למי שזה לא היה. הסצנה הזו ספציפית היא אחת הטובות שאי פעם ראיתי (ספויילרים רצינים - רק למי שסיים את הסדרה) https://www.youtube.com/watch?v=5lsm3c69u6Q
[/QUOTE]

אף פעם לא הבנתי את הסצנה הזאת (בלבן:). L ידע שהוא עומד למות? (ככה נראה), ואם כן, למה הוא לא עשה שום דבר בשביל לעצור את זה? דווקא הסצנה (או אפשר להגיד התמונה) שL מביט בלייט שאוחז בו ברגע שהוא מת, והוא מבין רק מהמבט מלא העונג שלו שהוא באמת קירא… זה באמת מאסטרפיס.

נטפליקס בימים אלו מפיקה גירסה לא מצויירת של הסדרה.

מה. מה. מה. פרט ונמק!

BERSERK. אולי האנימה הכי הטובה ביותר אי פעם:

בהחלט אנימה מאוד איכותית, אבל אני חושב (אם כבר הדיון הזה התעורר) שזו האנימה הכי טובה שראיתיכמה עומק, אקשן נהדר, דיאלוגים מורכבים והסוף… גררר… אם האנימציה הייתה טובה יותר והם לא היו נופלים למלכודת של סצנות חסרות מהות היה דבר כזה סדרה מושלמת.