טלוויזיה: הת'רד הרשמי

טלוויזיה

(HJKL) #6538

ganjo, זה Stranger Things.

בשנים האחרונות יש כזה גל של סרטים שהם כזה חצי רימייק ומלאים ברפרנסים לשנות ה70 וה80. בשליפה עולה לי בראש ‘קריד’, סטאר וורס, סטאר טרק, ומכסחי\ות השדים. מחלקם נהניתי יותר, מחלק פחות, אבל בכולם כמות המחוות והקריצות עלו לי העצבים.

קשה לי לשים על זה את האצבע, אבל למרות שStranger Things ממש עמוסה ברפרנסים והשראות ממקומות אחרים, זה אפילו היה חלק ממה שאהבתי בסדרה. בגדול אני מניח שזה כי הסדרה לא נצמדת לסרט\ז’אנר, זה בלנדר מוזר של לפחות שלושה ז’אנרים וזה עושה את הסדרה למשהו יוצא דופן.

================

על הדרך, אתמול נגמרה העונה הראשונה של Preacher בפרק משוגע לחלוטין, ובחיי שזו אחת הסדרות הכי מהנות שראיתי. היא לא תשנה לכם את החיים, (לרוב) לא תתמוגגו מהדיאלוגים, אבל היא כיף אחד גדול.

(Parliament) #6539

The night of

כמובן של HBO
עד כה 5 פרקים מצויינים כמו שרק הם יודעים לספק.

(ganjo) #6540

בעיקר בזכות ג’ון טורטורו וכמה מפליטי הסמויה. רק חסר שיחזירו את באבלס וזה יהיה מושלם!

(DoctorGonzo) #6541

ראיתי את הגרסא הבריטית של זה (2008), ומהטריילרים החוזרים ביס זה נראה אותו סיפור. הבריטית אגב, העונה הראשונה, הייתה מצוינת.

(Washar1) #6542

לא הבנתי איך ב3 פרקים שנשארו הם אמורים לסגור את כל הסיפור?
והאופן בו הכותבים מדרדרים מוסרית את נזיר, קצת קלישאתי לדעתי

(ganjo) #6543

[QUOTE=Washar1;1690868]
והאופן בו הכותבים מדרדרים מוסרית את נזיר, קצת קלישאתי לדעתי[/QUOTE]

לגמרי נכון!

(Washar1) #6544

ברנדון דאסי מMAKING A MURDERER הולך הביתה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4840927,00.html[U]​[/U]

(serginhо) #6545

the night of, האם זה ייגמר כמו ‘פחד ראשוני’? למעשה כל סוף אחר ייראה לי קצת חסר הגיון, אבל אולי פספסתי איזה משהו…

(Parliament) #6546

[QUOTE=serginhо;1691283]the night of, האם זה ייגמר כמו ‘פחד ראשוני’? למעשה כל סוף אחר ייראה לי קצת חסר הגיון, אבל אולי פספסתי איזה משהו…[/QUOTE]
:angry:
ספויילרים?!?!
אני מקווה מאוד שהחבר’ה פה יהיו יותר מתחשבים ממך לטובת אלה שעדיין רואים (כמוני)!

(Washar1) #6547

אין ספויילר בהודעה אחי

(Parliament) #6548

אני יודע. אני רק מנסה לדאוג שלא יהיו כאלה אם מישהו יענה לשאלה שלו…

(DoctorGonzo) #6549

טוב, מרתון של סופ"ש עם סטריינג’ר טינגס, ורק דבר אחד מבאס אותי - זה נגמר כל כך מהר…

נטפליקס מוכיחים בפעם המי יודע כמה שאם רוצים סופסוף סדרת טלוויזיה חכמה ואיכותית - יש להם את התשובה. והפעם, סדרת מתח/אימה, כל כך נכונה ומדויקת בעשייה שלה. כמו true detective, העונה הראשונה, היא זורקת אותך לתוך מקום וזמן אחר, מגרדת את כל שאריות הנוסטלגיה שאפפו אותי בתור ילד שנות ה-80. זה מתחיל מהפתיח המדהים הזה, עם צלילים שנלקחו ממיקס של בלייד ראנר עם איזה סדרת אקשן עתיקה ונושנה. כל השאר, מהסטיילינג, למכוניות, לפסקול, לאביזרים, הכל הנחית אותי 30 שנה אחורה. זה הגוניס פוגש את אני והחבר’ה ואומר שלום לפריקס אנד גיקס וזה לא יכול להיות יותר טוב, פשוט לא.

וינונה חזרה בגדול, וכל הקאסט של הילדים היה מדויק. האחות, מזכירה לך את האהבה הראשונה מהבית ספר. עוד משהו מעניין לגבי הקאסט זה דיוויד הארבור. זה מסוג השחקנים שאתה רואה אותו שוב ושוב במלא סרטים וסדרות, ותמיד על תקן משני. פה הוא קיבל תפקיד ראשי, and nailed it. זה מזכיר לי אחד לאחד את בוב אודנקירק (סול), שחקן שחילטר במיליון סדרות טלוויזיה ותמיד היה oh that guy, והיום הוא כוכב ענק בפני עצמו.

מאיפה נחתו עלינו ה-duffer brothers?

(Tronas) #6551

תצפה בבאנשי, סדרה מדהימה לדעתי והומלצה בעבר אם אני לא טועה.

(Parliament) #6552

טוב לכל אלה שעוקבים אחרי THE NIGHT OF, עזרה עם חיפוש של שיר:

[HIDE]בפרק האחרון (פרק 6), בסצנה שבה עושים לבחור קעקוע, מה השיר המתנגן ברקע? SHAZAM התייאש וכך גם גוגל.
תהילה לעולם ועד מובטחת למי שמצליח להביא את השיר…[/HIDE]

(Michael Scofield) #6553

[QUOTE=Tronas;1691466]תצפה בבאנשי, סדרה מדהימה לדעתי והומלצה בעבר אם אני לא טועה.[/QUOTE]
אכן הומלצה ובאמת סדרה גדולה.
ממליץ גם על הויקינגים המצוינת שתכף חוזרת לעונה חדשה.

(Washar1) #6554

RICK AND MORTY סדרת אנימציה ממש מצחיקה

(Parliament) #6555

[QUOTE=Parliament;1691525]טוב לכל אלה שעוקבים אחרי THE NIGHT OF, עזרה עם חיפוש של שיר:

[HIDE]בפרק האחרון (פרק 6), בסצנה שבה עושים לבחור קעקוע, מה השיר המתנגן ברקע? SHAZAM התייאש וכך גם גוגל.
תהילה לעולם ועד מובטחת למי שמצליח להביא את השיר…[/HIDE][/QUOTE]
ANYONE?

(HJKL) #6556

Bojack Horseman, בקלות אחת הסדרות הכי טובות שאי פעם ראיתי. מבחינתי היא בליגה של הגדולות ביותר. שנונה ומצחיקה, ומאוד מאוד מרגשת. בניגוד למה שנראה, היא יותר קרובה להיות ׳מד מן׳ + אנימציה מאשר שהיא קרובה לפאמילי גאי נניח. (צריך לשרוד קצת את ה3-4 פרקים הראשונים, שבהם בעיקר בונים את העולם ולא קורה הרבה)

(Michael Scofield) #6557

סיימתי לראות קוסמוס, מדהים. מישהו מכיר ויכול להמליץ על סדרות מדעיות נוספות בסגנון (אם בכלל יש)?

(Sasha) #6558

לכל מי שסיים לצפות ב-“Stranger Things” :grin:

[HIDE]
[YT]nrpWyh_oJwc[/YT]
[/HIDE]