טלוויזיה: הת'רד הרשמי

טלוויזיה

(Peter Pan) #6494

[QUOTE=ganjo;1685478]אתם באמת רואים את הסדרה הדבילית הזאת?[/QUOTE]
פרסים לתגובה המיותרת של השנה.

וכן, אני מניח שיש פה לא מעט שהסדרה הזאת, בין אם רק בתצורתה הטלוויזיונית או גם הכתובה, מעסיקה אותם. אתה לא מתחבר אליה? אחלה, לך תראה משהו אחר ותעזוב את חובביה בשקט.

(ganjo) #6495

[QUOTE=DoctorGonzo;1684638]פרק 9.[/QUOTE]

[QUOTE=agalma;1685140]אז היא בהריון ברמזי? ודי לחכימא ברמזי…[/QUOTE]

[QUOTE=Parliament;1685267]פרק 10![/QUOTE]

[QUOTE=Peter Pan;1685497]פרסים לתגובה המיותרת של השנה.
[/QUOTE]

לפחות תודה שהייתה תחרות צמודה:boxing:

(DoctorGonzo) #6496

haters gonna hate

פרלמנט, להוציא את העונה האחרונה של POI, ולהמתין עד שסול ובית הקלפים יחזרו, Im out of options. רעיונות?

(ganjo) #6497

מה זה POI?

(DoctorGonzo) #6498

Person of Interest

(Parliament) #6499

[QUOTE=DoctorGonzo;1685518]haters gonna hate

פרלמנט, להוציא את העונה האחרונה של POI, ולהמתין עד שסול ובית הקלפים יחזרו, Im out of options. רעיונות?[/QUOTE]

את 11.22.63 ראית ? שמעתי דברים טובים אבל עדיין לא ראיתי. ויש גם את AMERICAN CRIME STORY ששווה בדיקה חוץ מזה נאדא!
בינתיים לא שמעתי משהו יוצא דופן על אחת מהן וזה מצויין לי כרגע עם המבחנים :slight_smile:
מה שכן אני חושב שאחרי שאסיים אתחיל לחפש סדרות בריטיות/זרות כי אני לא מוצא משהו חדש לי ששוה צפייה.

(DoctorGonzo) #6500

11.22.63 חביב מאוד, משחק טוב של ג’יימס פרנקו, וזה לא זוחל יותר מדי. לא שמעתי על הסדרה השניה, אבל ציון 8.6 באיימדיבי מצדיק הורדה.

(Shusaku) #6501

יש פה דיבור על 11.22.63 לפני כמה עמודים. סדרה חזקה מאוד.

(hasanElmatador) #6502

הפרק ה-9 היה אנטנסיבי אבל הפרק האחרון היה משהו אחר לגמרי, אומנות טהורה, 70 דקות של הלם צמרמורת מתמשך. ועוד חשבתי לעצמי שהבילד-אף התחיל להיות קצת קצת משעמם אחרי הפרק 8… היה שווה!

דוקטור, אני ממליץ על fargo, למרות שאני משוכנע שראית.

(DoctorGonzo) #6503

ראיתי הכל כוסעמק ):

(morientes_99) #6504

דוקטור, פריצ’ר של AMC מצויינת עד כה.

[video]https://m.youtube.com/watch?v=UNgI2sRzr8I[/video]

(ganjo) #6505

דוקטור מה עם the leftovers? או the wire?

(Parliament) #6506

אני מניח שהוא ראה את הסמויה*.

לגבי הנותרים*, איכסה.

• FFS איזה שמות דפוקים נתנו לסדרות!

(ganjo) #6507

מה יש לך נגד הנותרים?

(Peter Pan) #6508

[QUOTE=Parliament;1685476]במהלך הפרק, בזמן שעוד ועוד תפניות קרו להן, חלק עם בילד אפ וחלק פשוט מאוד קרו בלי שום הכנה מראש, הסתכלתי כל הזמן על שעון הקיר שיש בסלון ורק קיוויתי שהפרק לא ייגמר.
כי באמת מה עושים עכשיו?

חלק מהפס קול של הפרק האחרון:
[YT]0ba_RzZu4Vw[/YT]

שתעבור מהר השנה הזאת…[/QUOTE]

אחרי כל עונה אני נוהג להוריד את הפסקול כמה שיותר מהר ולהאזין לו שוב ושוב (במיוחד באימוני כושר; מכור לפסקולים בסיטואציות כאלו). אני מניח שהאזנתי לכל קטע מחמשת העונות הקודמות עשרות אם לא מאות פעמים. הקטע הזה, by far, הוא הכי מצמרר, מרגש, מרטיט, ושונה. הוא מצליח ליצור כל כך הרבה רגשות מעורבים, להיות אפי ואנטי אפי באותה עת. קטעי הפסנתר, האורגן, הצ’לו, והמקהלה הורכבו באופן פשוט מושלם ויצרו מן רקוויאם מודרני שנסך משמעות נוספת למה שהתחולל מול העיניים שלנו. יצירה מופתית, שקטה, שהפכה עשרים דקות שיכלו להיעשות בצורה בומבסטית ורועשת, לשקט מצמרר ונמתח, איטי ומלנכולי, אשר קצבו משתנה, הולך וגובר, עד אשר השקט מתפוצץ בקרשנדו של אש פרא ירוקה בדיוק ברגע הנכון, מבחינה סינמטוגרפית ומוזיקלית. כל מי שלמד מעט (או הרבה) מוזיקה יידע להעריך את ה-SCORE הזה; כל מי שלמד קולנוע יידע להעריך את הסימנטוגרפיה. מי שלמד (גם באופן חובבני ועצמאי) את שניהם יודע עד כמה מדובר באחד מהמיצגים הטלוויזיונים המרשימים ביותר אי פעם (אני מדבר כמובן רק על החלק הראשון שהאפיל על שאר הפרק הדרמטי והמרתק שהיה לנו).

זה אולי יישמע מגוחך אבל ביומיים האחרונים התגעגעתי מספר פעמים לרגע בו צפיתי בסצינה הארוכה והמייסרת הזאת בפעם הראשונה. חייבים להעריך עבודה כה מדויקת, שיכלה להיעשות באופן הרבה יותר סתמי (גם אם כזה שהיה מרתק אותנו למסך nevertheless).

(ובזאת אסיים את ההשתפכות המביכה שלי)

(serginhо) #6509

טוב, הפרק האחרון ביי פאר הכי טוב בסדרה. פאקינג וואו!

(אמיר) #6510

הנותרים היתה די מעפנה בעונה הראשונה, מאותן סדרות שאתה מרגיש שהן עשויות ממש טוב, אבל פשוט לא מעניינות. את השנייה ממש אהבתי.

(orelh94) #6512

מה עושים בחיים כשנגמרת עוד עונה של משחקי הכס חוץ מלחכות לעונה הבאה? או יותר נכון לסוף העונה הבאה?

(Bob Sacamano) #6513

יש פה עוד מישהו שרואה The Preacher של AMC?

(t-rix) #6514

זה נתקע לי. הסאוונד טראק שפרלמנט העלה. אני שומע את זה בלופים כבר 3 ימים נונסטופ. פאק איזה יצירת אומנות!!!

נ.ב. אני חושב שהעונה הזו היא הכי טובה בפער קטן מעונה 4 שגם היא הייתה רבויה באירועים ובפיקים לכל אורך העונה.
עונה 3 הייתה הכי משעממת וזוכרים אותה בעיקר בזכות החתונה האדומה…