טלוויזיה: הת'רד הרשמי

טלוויזיה

(Michael Scofield) #6472

[QUOTE=t.a.l4;1678628]התחלתי לראות משחקי הכס,נהדר! אבל לא מתחבר אליה ברמה של ויקינגים[/QUOTE]

זה כי רק התחלת:becool:

אגב, למרות שהסצנה האחרונה הייתה מעולה, זו הסצנה הכי טובה בסדרה מבחינתי:

//youtu.be/V8febaFzsl0

ראגנאר פצוע וכל כך חלש, אבל כולם עדיין נרתעים מהדומיננטיות שלו, במיוחד שזו לא דמות שמרבה להרים את הקול ופתאום זה כן קורה. בנוסף הבן שלו שמעל הכל רוצה להיות כמו לוחם דגול כמוהו, עומד מהצד משתאה ומתגאה אחרי הפגנת כוח שכזו. מדהים.

(Michael Scofield) #6473

[QUOTE=serginhо;1677602]

הסדרה חזרה לעונה הרביעית. אחת האהובות עלי. פשוט כיפית בטירוף[/QUOTE]

בואנה בנאדם התחלתי לראות בגללך, זו אחלה סדרה! איזה כשרון השחקן הראשי.

(Parliament) #6474

האמת שאני חושב שהעלילה טובה יותר מהמשחק עצמו (וגם היא דועכת עם הזמן).
בכל מקרה תהנה מהעונות הראשונות הן מצויינות.

(serginhо) #6475

האמת שהעונה הרביעית אכן רעה. המשך בלבן לא הבנתי למה משום מקום הם השריצו את העלילה המיותרת של הרוצח הסדרתי ודחקו לשוליים את העימות בין הוד לפרוקטור. וגם הרגו את לילי סימונס כפרה עליה :kiss::kiss::kiss:

(איל) #6476

סדרה מצויינת, שהיום ראיתי את הפרק האחרון שלה.
פרק שכולו סגירת מעגל וסגירת קצוות.

הסדרה הכי טובה שהגעתי אליה לגמרי במקרה.

(serginhо) #6477

באמת? העונה האחרונה מצוצה מהאצבע וחבל. הרסו שלוש עונות אדירות.

(איל) #6478

העונה האחרונה הייתה פחות, מסכים. פחות אלימה, פחות בוטה, פחות מותחת, פחות מדביקה לכיסא, פחות…טובה.
אבל אפילו היא, הלא טובה, לא הורידה מהטירוף של 3 העונות שקדמו לה.

(Parliament) #6479

Hold the door

(t-rix) #6480

אני משתגע מזה שלא נראה לי הגיוני שהכותב תכנן את העניין במשך 6 וחצי עונות. זה נראה כל כך לא אפשרי במיוחד שהסדרה כבר רחוקה מאוד מהספרים.
ואם כבר העניין כך, אז זוכרים שבעונה הראשונה נמיריה (הזאבה של אריה סטארק) ברחה אחרי שנשכה את ג’ופרי… מסוכן לפתח אופטימיות בסדרה הזו:lipsrsealed:

(Jesé Rodríguez) #6481

אשמח לסדרות כמו ballers(דויין ג׳ונסון), הפמליה. סדרות שעוסקות בעסקים, פרסום ויחסי ציבור בארה״ב בשילוב עם אקשן של מסיבות ובנות כמובן :slight_smile:
גם סרטים יתקבלו בברכה.

(DoctorGonzo) #6482

פרק 9.

(agalma) #6483

[QUOTE=DoctorGonzo;1684638]פרק 9.[/QUOTE]
אז היא בהריון ברמזי? ודי לחכימא ברמזי…

(Parliament) #6484

[QUOTE=DoctorGonzo;1684638]פרק 9.[/QUOTE]

פרק 10!

(DoctorGonzo) #6486

GOT אלא מה?

ובנושא אחר, בעולם מקביל שנקרא ארצות הברית של אמריקה, החליטו לקחת סרט בנבנבנזונה שנקרא בשם Limitless עם בראדלי קופר המצויין ולעשות ממנו סדרת טלוויזיה. הז’אנר שנבחר - שוטרים טיפשים שמקבלים עזרה מגאון. זו הסדרה הבערך 30 בז’אנר הזה, חלקן טובות יותר, חלקן פשוט מעצבנות מההתחלה ועד הסוף. המנטליסט והבלקליסט, קאסל ושרלוק (האמריקאי). אז לימיטליס, כביכול ממשיכים איפה שהסרט נגמר, כשקופר עצמו שם את השם שלו על הדבר המסריח הזה ומופיע לפרקים בסדרה. סדרה שבפרק הראשון נראית מבטיחה מאוד, אבל כבר מהפרק השני אתה מבין שמדובר בבית שימוש שנועד למטרה אחת - השמדה שיטתית של תאי מוח וכל רצון לחיות. למה לעזאזאל כל כך מסובך לאמריקאים המז^&%$^! האלה להוציא סדרות טובות? על כל ברייקינג באד, הסמויה או טרו דיטקטיב, יש איזה 20 Under the dome/arrow שפשוט רוצחות לי המוח. ומה נשאר לעזאזל? האוס אוף קארדס, הומלנד, GOT, מעט מאוד של טלוויזיה איכותית.

נשבר כבר

(מגן ימני) #6487

גונזו,

תהיתי אם לכתוב על זה, אבל ההודעה שלך עשתה לי חשק. אם אתה רוצה סדרת אקשן טובה אני הייתי ממליץ על PERSON OF INTEREST. הפרקים מחולקים כעלילה נוסחתית בפני עצמם, אבל ביחד הם מצליחים לצייר עלילה מורכבת ומעניינת, על ידי תקיפת נושא חשוב ונתינת זווית מאוד מעניינת עליו (אמצעי ציטוט ומעקב אלקטרונים וניצולם לטובה או לרעה על ידי גורמי סמכות). זה לא סדרה שמבוססת על הדמויות שלה שהם בסך הכל כלי לפיתוח העלילה, היא מתבססת רק על המטא עלילה אותה היא מספרת. מהסיבה הזאת הסדרה נעשית טובה יותר ככל שהיא מתקדמת, ושלושת העונות האחרונות שלה (מתוך חמש) הם בעיני יצירת מופת של אקשן טלויזיוני שלא מבזה את האינטלגנציה. לצערי הסדרה מתחילה קצת לאט וזה גרם לה לא לצבור מומנטום. אבל אם אתה מוכן להתחייב לזה מעבר לעונה הראשונה לא תתאכזב

(DoctorGonzo) #6488

מגן,

אני מאוד מחבב את POI (איך אפשר שלא להתאהב ב-root?), וחיכיתי בסבלנות עד שהעונה האחרונה תגמר בשביל להוריד אותה (חוץ מ-GOT, אני רואה רק עונות שלמות). אכן סדרה מצוינת, שלא מניחה מראש שהצופה הוא מטומטם טוטאלי (למרות שיש דברים שהם פארפאטץ’ באופן אינהרנטי). אבל מה עושים בין עונות? מבזבזים את הזמן עם עוד the 100, the strain, the whatever, אפילו suits הפכה בשלוש עונות האחרונות ליפים והאמיצים בסטייל, making a murderer, קוואנטיקו, ואת כל הזבל הזה - ראיתי ובכיתי. בבסיס של כולן אותה הנחה: הצופה הוא אידיוט, והוא יאכל כל זבל שנאכיל אותו.

נכון, יש עדיין better call saul ו-house of cards, אבל הרוב כל כך זבל שבא להקיא. גם הבריטים הפסיקו להפגיז כבר לפני שנים (המפצח, החשוד העיקרי), ולהוציא בלאק מירור, שרלוק ומיספיטס ז"ל (שתי העונות הראשונות), הרוב בימנו ממוחזר ובנאלי.

מה שכן טוב, זה שהוציאו את כל העונות של x-files מחדש בבלוריי. וזה תענוג אמיתי.

(מגן ימני) #6489

אני שמח לדעת שאני לא היחיד. כי אני אישית הופתעתי שהסדרה כמעט לא עשתה באזז. ובסוף היא בוטלה בגלל רייטינג נמוך למרות שהיוצרים רצו להמשיך אותה. כמעט בלתי אפשרי ליצור משהו שאפתני שלא יכיל אלמנטים FAR FETCHED אז אני סולח על הכיבוי הזמני של המוח לדקות המעטות בהם ג’ון ריס מכסח פלוגה חמושה עם מברשת שיניים וכוס חד פעמית. לצערי קורה לי שאני מתאהב בסדרות אותם אף אחד לא רוצה לראות ואז אני נתקע PUSHING DAISIES המקסימה עולה לי בזכרון

(Peter Pan) #6490

[QUOTE=Parliament;1685267]פרק 10![/QUOTE]
טרם התאוששתי מהפרק ועברו יותר מ-12 שעות. לא מפסיק להריץ בראש את 20+ הדקות הראשונות עם הפסקול המיוחד (והלא אופייני למלחין) והסינמטוגרפיה המצוינת. וזאת הייתה רק המערכה הראשונה של אחד הפרקים הטובים ביותר בסדרה אי פעם (וללא ספק הפינאלה הכי מוצלחת, מושקעת, ומשנת סדרי עולם עד כה). קשה להתאפק כל כך הרבה חודשים אבל לפחות הספר הבא - בו כמה מהדמויות שמצאו את מותם היום, מצאו את מותם בנסיבות שונות, באופן שמדגיש עד כמה יש להתייחס לספר ולסדרה כשתי יצירות אומנות שונות ששואבות מאותו מקור רעיוני - ייצא (אני מקווה…) לפני העונה הבאה.

(DoctorGonzo) #6491

טוב פרלמנט, פרק 10 (למרות שפרק 9 היה הרבה יותר אינטנסיבי מבחינה קולנועית/טלוויזיונית). מבחינתי זו העונה הטובה ביותר של GOT,. היו דברים שנגררו קצת, אבל העלילה התחילה לזוז.

מה עושים עכשיו במשך שנה?

(ganjo) #6493

אתם באמת רואים את הסדרה הדבילית הזאת?