טלוויזיה: הת'רד הרשמי

טלוויזיה

(Sasha) #6450

מופרכת זה אנדרסטייטמנט :grin:

לא צופה אדוק אבל כן רואה פרקים כשמזדמן, כמעט בכל פרק יש סיפור חדש כך שפחות משנה אם צופים כרונולוגית. סדרה נחמדה סך הכל כמו שאמרת.

(Merengue) #6451

[QUOTE=Sasha;1672897]מופרכת זה אנדרסטייטמנט :grin:

לא צופה אדוק אבל כן רואה פרקים כשמזדמן, כמעט בכל פרק יש סיפור חדש כך שפחות משנה אם צופים כרונולוגית. סדרה נחמדה סך הכל כמו שאמרת.[/QUOTE]
זה מה שהכי מקשה עליי לעקוב אחרי סדרה
זה קרה לי עם הוואי 5-0

(serginhо) #6452

סמוך על סול פשוט מאכזבת. עונה שניה פשוט דורכת על העונה הראשונה ומספרים לנו את אותו סיפור בלי התקדמות. מזל שיש את קו העלילה של מייק (שאולי על הדמות שלו היה שווה לעשות ספין אוף)
אני תוהה מתי כבר נראה את סול גודמן ולא את ג’ימי מקגיל המשעמם… הרי ג’סי ו וולטר לא היו הלקוחות הראשונים שלו

(Washar1) #6453

לגמרי לא מסכים איתך. העונה הזאת שבתה אותי והסיפורים מאוד מעניינים. גם הטריקים של ג’ימי, גם מערכת היחסים עם צ’אק, מערכת היחסים עם קים, השטויות כמו ההצגות שהם מרימים לפתות אנשים, וכמו שאמרת מייק והקטע שלו עם הקטור. לזה מתווסף משחק, צילום, פס קול, סדרה ברמה גבוהה בעיניי.
מצידי שימשכו את זה גם עוד 5 עונות עד שיגיעו לסול.

(serginhо) #6454

נו, יופי, וכל העונה הבאה תתעסק רק בעניין של ההקטלטה. מזל שגאס חוזר

(serginhо) #6455

הסדרה חזרה לעונה הרביעית. אחת האהובות עלי. פשוט כיפית בטירוף

(Michael Scofield) #6456

כנ"ל פני דרדפול (penny dreadful), חוזרת לעונה חדשה. מומלץ לגגל עליה קצת.

(אמיר) #6457

Better call Saul עשויה מצוין ואי אפשר לקחת את זה ממנה, אבל בכל הנוגע להתקדמות בעלילה צריך לקרוא לזה Better Call Stall. אני מרגיש ששנתיים לתוך העסק, לא התקדמנו לשום מקום. ג’ימי היה יכול להפוך לסול בפרק השני של העונה ויכול להפוך לסול באותה מידה בפרק השני של העונה השלישית.

(איל) #6458

[QUOTE=serginhо;1677602]

הסדרה חזרה לעונה הרביעית. אחת האהובות עלי. פשוט כיפית בטירוף[/QUOTE]
סדרה מצויינת.
חבל לי כל כך שזו העונה האחרונה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

(דניאל.) #6459

למה כשאני רואה סרטים/סדרות במחשב, התוכן לא על מסך מלא ורואים את השוליים למטה ולמעלה? אני יודע שככה הורדתי את זה, זו הורדה 1080P אגב.

(DoctorGonzo) #6460

לא יודע באיזו תוכנה אתה משתמש, אבל זה קשור ל-aspect ratio. תשנה את זה מ-16:9 ל-4:3.

(Merengue) #6461

אם זה על 16:9 אז כבר קשור לרוחב המסך נראה לי, יש מסכים של ULTRAWIDE שתראה בהם ככה מדהים,
למרות שאם משדרים סרטים וסדרות בטלויזיה בלי שתוריד אלא ב-VOD או בערוצי סרטים למיניהם אז הם מסדרים את זה איכשהו שתראה טוב על כל המסך, אבל לקנות מסך חדש מן הסתם זה לא הפיתרון תמיד.
אגב אם אתה צופה בסדרות/סרטים בקודי אז אתה יכול לסדר את זה שתראה על כל המסך בלי טיפה של שוליים.

(moshe34) #6463

הפרק השני של העונה של משחקי הכס החזיר לי את האמון בסידרה שאבד עם העונה שעברה (והפרק המאוד מאכזב שהיה שבוע שעבר)
אם זה ימשיך כך אין לי ספק שהיא תחזור להיות הסידרה מס 1 היום בטלויזיה.

(DoctorGonzo) #6464

בטח שתפגע, אבל אתה רוצה בלי שוליים. שים על 4:3 ותבדוק, מקסימום תחזיר ל-16:9

(אמיר) #6465

[QUOTE=mos34;1677956]הפרק השני של העונה של משחקי הכס החזיר לי את האמון בסידרה שאבד עם העונה שעברה (והפרק המאוד מאכזב שהיה שבוע שעבר)
אם זה ימשיך כך אין לי ספק שהיא תחזור להיות הסידרה מס 1 היום בטלויזיה.[/QUOTE]

פרק מעולה, 54 דקות שחלפו בשנייה. ככה זה כשאתה אשכרה מקדם את העלילה…

(serginhо) #6466

אחרי שבחים שקראתי על JUSTIFIED התחלתי לראות אותה ובינתיים אחרי שישה פרקים אני מאוכזב. ציפיתי לסדרת אקשן מטורף נוסח באנשי, והפיילוט היה ממש טוב, אבל אחרי זה די משעמם. זה משתפר בהמשך או מה שהיה הוא שיהיה?

(דניאל.) #6467

[QUOTE=DoctorGonzo;1677958]בטח שתפגע, אבל אתה רוצה בלי שוליים. שים על 4:3 ותבדוק, מקסימום תחזיר ל-16:9[/QUOTE]

אוקיי, אז למה מראש זה עם שוליים? אין הורדות של 1080P מסך מלא? זה בסרטים, בסדרות כל דבר שאני צופה. אני מאמין שזה ההגדרות של VLC ואולי לא של הקובץ עצמו, אבל אני שואל למען הסר ספק.

ושוב, מה ההבדל בין תקריב לחיתוך? יש 2 אופציות כאלה והן פחות או יותר עושות אותו הדבר

תודה :slight_smile:

(Parliament) #6469

[QUOTE=t.a.l4;1678516]מישהו פה עוקב אחרי הסדרה ויקינגים? מעניין אותי לשמוע מה יש לכם להגיד.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]
אומרים לא לסמים!

(Michael Scofield) #6470

[QUOTE=t.a.l4;1678516]מישהו פה עוקב אחרי הסדרה ויקינגים? מעניין אותי לשמוע מה יש לכם להגיד.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

סדרה מעולה לדעתי.
הסצנה האחרונה בפרק האחרון הייתה מרשימה וגרמה לסקרנות בנוגע לעתיד עם שחקנים נוספים, מחכה כבר לפרקים הבאים.
בכללי אחרי משחקי הכס זו הסדרה החביבה עליי, הרבה בזכות ראגנר. (טראוויס פימל- איזה שחקן!)
מעניין באמת כמה צופים בה בארץ, לא פגשתי יותר מדי.

(t.a.l4) #6471

[QUOTE=Michael Scofield;1678627]סדרה מעולה לדעתי.
הסצנה האחרונה בפרק האחרון הייתה מרשימה וגרמה לסקרנות בנוגע לעתיד עם שחקנים נוספים, מחכה כבר לפרקים הבאים.
בכללי אחרי משחקי הכס זו הסדרה החביבה עליי, הרבה בזכות ראגנר. (טראוויס פימל- איזה שחקן!)
מעניין באמת כמה צופים בה בארץ, לא פגשתי יותר מדי.[/QUOTE]

התחלתי לראות משחקי הכס,נהדר! אבל לא מתחבר אליה ברמה של ויקינגים,הדמות של ראגנאר בשילוב עם השחקן האדיר טראוויס פימל הופך את הדמות הזו לאחת שממש קל להעריץ כבר אחרי כמה פרקים,בנוסף,אין שם את כל העירום המיותר שכבר גובל בפורנו לכל דבר שיש במשחקי הכס (ובכלל בסדרות תקופתיות),ויש הרבה יותר דם.
הסצנה שסיימה את עונה 4 הייתה פשוט הצגה! בכלל כל הפרק הייתי על דופק 200 ודמעות בעיניים,תענוג!
למי שלא יודע ״ויקינגים״ זו הסדרה המתוסרטת הראשונה שמופקת ע״י ערוץ ההיסטוריה,לא יודע מה איתכם אבל אחרי ויקינגים אני מאוד סקרן לדעת מה יהיה הפרויקט הבא שלהם.