פורום מנצ'סטר סיטי :: ברוכים הבאים!

(George Best) #1

המהפיכה בכל מה שקשור לכדורגל האנגלי בספורטאנטר צוברת תאוצה, והפעם אנו גאים לבשר על פקולטה חדשה, זו של אלופת אנגליה הגאה, מנצ’סטר סיטי, שתהווה כבית עבור קהילת אוהדי התכולים בישראל, ותבסס את פורום ספורטאנטר כמוביל בארץ (בכלל) ובפרט בנוגע לקהילת הכדורגל האנגלי.
אל אוהדי סיטי הותיקים שנמצאים איתנו כאן תקופה לא קצרה, הצטרפו שני חבר’ה נפלאים שלקחו על עצמם את המשימה לבנות מקום ייחודי עבור התכולים, ועם המון השקעה ובעיקר מתוך אהבה לקבוצה ולמשחק, הלא הם alexblues ו-BlueMoon, שכמובן ינהלו את הפקולטה של הסיטיזנס.
אני מבקש לקרוא את ההוראות לכתיבה נכונה ולשמור על תרבות דיון נאותה, בוא נעשה יחדיו עוד מקום שיהיה תענוג להיכנס אליו בכל פעם מחדש.
אז זהו, בלי יותר מדי הקדמות - תבלו, הדיון הזה ישמש גם ככתובת לכל ביקורת, הערה, הצעה, מחמאה…

שיהיה בהצלחה חברים!

(alexblues) #2

תודה רבה!
אני אנצל במה זאת להציג אותנו.

אנחנו צמד חברים (אני אלכס כמו ששמתם לב ובלו מון - דוד) שהחליטו לקחת יוזמה ולקחת את האהדה שלנו צעד קדימה להקים קהילה, קטנה ככל שתיהיה אבל קהילה.

(the - stretford end) #3

עבודה נהדרת חברים !!

ברוכים הבאים והמון הצלחה (לא ספורטיבית כמובן :-))

(Scouser) #4

ברוכים הבאים. סוף סוף קצת קונטרה לאוהדי יונייטד.

(Glory Man United) #5

ברכות ובהצלחה מהצד האדום :slight_smile:

(BlueMoon) #6

חיפשנו קהילה של הסיטי בארץ ונדהמנו לגלות כי לא קיימת, מה שהוביל אותנו לפתוח אחת כזו - נקווה שנתגבש ונגדל עם הזמן. בהצלחה!

(Ryan Giggs #11) #7

המון בהצלחה בפורום ואני מקווה שעוד הרבה אוהדי סיטי בארץ יצטרפו לכאן.

(Eastlands) #8

בהצלחה מקוה שהעסק יתפוס תאוצה ויהיה לנו סוג של בית , מחסה מפני האויבים האדומים שממוקמים בכל פיסה בתבל
קצת דיונים והסברים בלי הפרעות מבחוץ

האמת שאחרי האליפות הזאת אני עדין בסוג של ריחופ גם הפסדים וכישלונות משאירים אותי עם חיוך , הייתי אומר אפילו שקצת ירד לי מסיטי , אבל זה לא אמיתי הרי רק ב24 השעות האחרות גרמתי לדיון רדום ל50 תגובות שכולם סיטי , כך שזה המצב כשאני קצת עייפ מסיטי ועסוק בעבודה , תתארו לכם מה קורה בלהט , לדוגמא כשקלטנברג לפתע אץ עם צעיפ אדום ומנוי בכיס

הייתי עם סיטי במקלספילד ולינקולן , התרסקתי ביורק בדצמבר 98 חשבתי שזהו ( כמו עכשיו כזה ) אני לא ממשיך עם זה יותר , הפסדנו 1-0 וירדנו למקום ה15 בליגה השלישית זה היה הכי נמוך שהצלחנו במאי 99 כבר התעלפתי בוומבלי עם אורגזמה תכולה. רק 4 ימים אחרי שהנבלות ניצחו את ביירן בנואו קאמפ
שם בוומבלי כבר ידעתי זה עד הסופ , אני וסיטי זה משפחה זה בן אישה בת אימא ואבא

מקוה שתבינו אין לי כוונה לפגוע אבל אני סלחן בחיי רק למשפחה וקשה לי מאוד עם. חברה מפונקים ילדי הצלחות שמפטרים ומעיפים מהיום למחר , בסך הכל אומר לא להיפגע אישית , זה פשוט הרגש והאהדה חסרת הגבולות
אה וכרגע אני שוב רואה את השער של אגוארו נגד קפר , ושוב את הפרצופים שלהם. ושוב את השמחה ההיא , זה טקס שבועי
קצת מחליפ את גימי גרימבל למרות פס הקול שהוא אחד הגדולים בתולדות הקולנוע

(k_700) #9

זה המקום בשבילכם, מברוק ומזל טוב וזו ההזדמנות שלכם להביא עוד ועוד אוהדי סיטי מהארץ(אני לגמרי בעד).

לדעתי גם יגיעו אליכם כל מיני תכולים שאיבדו דרכם וחיפשו קצת תכלת מכוער דרך גוגל אז יש מקום לתקווה.

אגב נשארו פליטים באייסוקר?? שווה לקחת אותם או שנעביר אותם קודם כל לרשות האום שינקו ויאכילו אותם?

(orelh94) #11

אחח עוד מישהו מריח עימותים בין החבר’ה של יונייטד לחבר’ה של סיטי?

אני אמנם אוהד ריאל אבל מת על הכדורגל האנגלי, שמח שיש קהילה גם לסיטי סוף-סוף.
עבודה נהדרת של הצוות האנגלי כאן בפורום וצופה כאן התרחבות גדולה של הקהילה האנגלית בכלל ושל סיטי בפרט בארץ בעקבות הצעד הזה.

מזל טוב ובהצלחה [רק אחרי שלב הבתים, אה?]

(chelsea777) #12

שיהיה לכם הצלחה (רק בפורום כן?) בתקווה שתהייה פה קהילה איכותית. שמח לראות איך קהילת הכדורגל האנגלי גדלה בספורטאנטר.

(Kompany) #13

יוזמה מבורכת, סוף סוף בית תכול.

CTID

(alexblues) #15

[QUOTE=city4ever;1351432]מזל טוב! שיהיה לנו בהצלחה. כדאי לקבוע מפגש אוהדים נראה לי שיש כבר מסה קריטית.[/QUOTE]

אני מאמין שעם הזמן כשנגדל נוכל לקחת לארגן מפגשים סולידיים לקראת משחקים מרכזיים…

(S. I. Proelia) #16

מזל טוב לנו וכל הכבוד על היוזמה לאלכס וירח התכולים. וכמו ש city4ever אמר גם אני מחכה למפגש(י) אוהדים וצפייה במשחקים מרכזיים יחד,
נמאס כבר כבר מדרבים בדאבלין עם חולצה תכולה מוסווית היטב מתחת לקפוצון בצבע ניטראלי גם לנו מגיע אתר/פורום/מועדון אוהדים כאן בגולה.

(S. I. Proelia) #18

cityblues כמו שהכינוי שלי רומז אף פעם לא התביישתי בחולצה של סיטי
פשוט קצת מפריע לריכוז כשאוהדי היריבה מקניטים אותך והם יותר קולניים כי הם חמישים מול אחד
אז כשאני חייב קצת אווירת דרבי מבלי לצאת מגבולות הרצליה זה מה יש.

מצחיק דווקא שהפעם היחידה שהעניינים כמעט התדרדרו למכות על רקע אהדה לסיטי היה עם אוהד סיטי מקומי בתחנת אוטובוס בדיינסגייט לכיוון סלפורד,
זה היה בתקופתו של טקסין/אריקסון ואני הייתי עם שקיות שופינג מהארנדל וסממן סיטי כל שהוא והוא התחיל לצאת עלי שאנחנו האוליגרכים לוקחים לו את הקבוצה והופכים אותה ליונייטד ! ואז בשלב שהוא כבר נתן את המעיל שלו לחבר שיחזיק תוך כדי שהוא חושף זרועות מנופחות ומקועקעות בסמלי סיטי למיניהם הגיע האוטובוס שלו (שהיה גם במקרה האוטובוס שאני חכיתי לו אבל כמובן נשארתי לחכות לאוטובוס הבא), מעניין עם הוא עדיין מתוסכל ככה ממה שעשו ה"אוליגרכים" לקבוצה ? למרות שאם כל שחקן בית שנמכר/חולק לכל מיני אסטון וילות תמיד נזכרתי בו וחשבתי שיש משהו בדבריו.

(cityblues) #19

סופרביה
ראשית,כמה טוב לדעת שיש בארץ עוד אוהדים שחוו את התקופה שלפני השייכים ועל כך תודה לפורום הנפלא הזה.
לגבי האוהד ההוא שהתעמת איתך,חבל ששקית של רשת יוקרתית גורמת לפיצול בין האוהדים שיכולה להביא עד לעימותים פיזיים בין המחנות.זה דווקא מזכיר לי את האוהדים מהצד האפל שמוכללים ע"פ מעמדם הכלכלי ולצערי גם אנחנו בדרך לכך.
הזכרת את את שינוואטרה ואריקסון-לגבי הראשון הוא הציל אותנו מקריסה כלכלית וזכורים לי ההשתלחויות עליו מכל גווני הקשת,לעולם לא התעניינתי כמו אז על המצב הפנימי בתאילנד.לגבי החרמן השבדי,הוא עזב אותנו עם תבוסה למידלסבורו 0-8 שיחרט היטב במוחי ומאז בעצם בכל מקום שדרך רק הביא הרס וחורבן,את בובת הוודו שלו אזרוק רק שיעזוב את אדמת הממלכה ונשותיה.
אני מקווה שנתחיל להתאגד למשחקים שלנו תהיה בטוח יותר לחשוף את החולצה עם אוהדים כמוך (למרות שתמיד נהיה בנחיתות מספרית לעומתם).

שיהיה שבוע טוב.

(ManCity) #20

שלום לכולם, אני חייב להגיד כי הרבה זמן חיפשתי פורום שירכז את כל אוהדי הסיטי בארץ ואני שמח על היוזמה המבורכת לפתוח אחד כזה כאן באתר. אשמח לעזור למנהלים בכל דבר במידה ואתם צריכים. שתהיה לכולנו עונה מוצלחת ומלאת נצחונות !

(city4ever) #21

איזה יופי לראות כל כך הרבה אוהדים.

(Kompany) #22

עוד יותר יופי היה ליראות את כל אותם אוהדים מגיבים לעיתים בדיוני הפורום השונים.

(cityblues) #23

חלוץ מנצ’סטר סיטי לשעבר דרק קבאן נפטר בגיל 77
את מיטב שנותיו עשה דווקא בווסט ברומיץ’ אבל מאז הספיק לשחק בצ’לסי ובסיטי ועוד לא מעט קבוצות.
בסיטי הוא שיחק שנתיים (1963-1965) וכבש 56 שערים מתוכם 48 בליגה (אז שיחקנו בליגה השניה).
http://menmedia.co.uk/manchestereven…-the-age-of-77

[B]R.I.P[/B]