פרסום תקלות

(Dor Romano) #67

שלחתי מייל לאחראיים וגם ניסיתי להשיג בוואטספ שניים מהכותבים הוותיקים כאן.

אני דור, Raulito_7 ולראשונה הבוקר נותקתי מהמערכת ע"י המחשב מבלי שבחרתי.
לא מצליח להיכנס ליוזר שלי.
עזבו אתכם פייסבוק או מייל, למה אי-אפשר להיכנס דרך היוזר הישן והטוב עם הסיסמה?
אגב, לא זוכר עם איזה מייל נרשמתי, עבר איזה עשור מאז, וכניסה דרך הפייסבוק לא נותנת כלום.

איך אני משייך את המייל הנוכחי שלי dorromano7@gmail.com ליוזר של Raulito_7, איך אני מתחבר לפורום?

פונה בפרטי

(Amiamiro) #69

האתר לא עולה באייפון

עם איזה אייפון וגרסת iOS אתה ?
אני עם אייפון וזה עולה ורץ מעולה.

(Dovi) #71

גם אני מאייפון וזה בד״כ רץ מעולה. היום ואתמול היו כמה פעמים שלא עלה וזה נותן שגיאה כמו במצבים שהפורום נפל/עבר שדרוג.

(t-rix) #72

הפורום נראה קצת שונה, רקע כחול בחלק העליון ותגובה מהירה יותר…
אבל חסר לי פתאום הפורום האנגלי כולו, האיטלקי ובכלל שינויי דרסטי בתפריט הכללי… מה הולך פה? לאן הלכו שכנינו האמגלים ושכנינו האיטלקים ?

(dkaro) #73

יש כרגע כל מיני שינויים שעדיין נעשים, ככה שכרגע יש איזה מצב ביניים חלקי. הכל יתוקן.

(LOS BLANCO) #74

יש דרך ‘‘להדביק’’ את מצב הקטגריות?
זאת אומרת שבמקום שאני אלחץ על כפתור הקטגריות כל פעם,זה פשוט יהיה ברירת המחדל של המשתמש?

בבקשה תסביר בדיוק איך הייתי רוצה שהממלצה שלך תעבוד.

אם נראה לנכון ויהיה מספיק ביקוש, נוכל לצאת לפיתוח :slight_smile:

(moshe34) #76

בלי להעליב את אוהדי ריאל. יש דרך שאני יכול לסנן את הפורום שלהם? בגירסה הישנה של הפורום
היה דרך לסנן.

ישנה אפשרות להשתיק את ההתראות מה-״תאג״ שלהם:

הרעיון הוא שאם תעקוב אחרי הקטגוריה לה ליגה, תוכל להמשיך ולראות את כל המתחרש - את ההתראות עבור מה כן ומה לא מאותה קטגוריה תוכל להגדיר על פי רצונך.

הוספתי שנושאים עם תגים מושתקים, לא יופיעו ברשימת הנושאים האחרונים :slight_smile:
עם הזמן ופידבמק ממך למערכת, עמוד הבית האישי שלך, יהיה מעוצב בדיוק עבור הנושאים שאתה אוהב.

(דניאל) #79

איך אני יכול להעלים את השם משתמש השני שלי (raul_madrid_c.f) ?

מה הכוונה להעלים ?

(DoctorGonzo) #81

להסתיר אותו מהציבור הכללי, ככה שכולם יראו רק דניאל (אם אני מבין אותו נכון)

(דניאל) #82

בדיוק. אצל רוב המשתמשים רואים רק את הכינוי.

אם אני מבין נכון, זה לא אפשרי.

צריכה להות דרך לנהל איתך דיון, זה בעצם כל מה שאנחנו עושים פה :slight_smile:
אם לא יהיה לך שם משתמש ונציג רק ״דניאל״ שבצעם לתקבק איתך צריך לעשות @raul_madrid_c.f זה בעייתי.

הבעיה שהוא מכוון אליה היא שליוזרים מסויימים מופיעים שני שמות (אצלך נגיד Edan Ben-Atar בגדול וbenatare בקטן), וליוזרים אחרים (כמוני) רק אחד. הוא רוצה שיהיה לו רק הכינוי ה"גדול".

@Paco-Pavon תודה עכשיו הבנתי.

אכן יש אפשרות :slight_smile:

בפרופיל האישי, יש שדה ״שם״.
תשאיר אותו ריק ויופיע רק שם המשתמש.

(דניאל) #86

אני לא רוצה למחוק את השם. שנים שהכינוי שלי בפורום זה דניאל , השם משתמש הזה זה משהו חדש שנתקלתי בו מאז העדכון האחרון. כמו שאני מבין כל מי שיש לו רק כינוי אחד זה בעצם השם משתמש של אותו משתמש.

אני כנראה צריך להשאר איתו אם ככה, נכון? :expressionless: