פרסום תקלות

(boris163) #45

חברים יהיה מתישהו שינוי בעיצוב?
באמת שאני אישית מנסה להתחבר ולהתרגל למצב אבל פשוט לא מצליח, אני הולך לאיבוד בעיצוב הזה…
חייבים לשנות אותו

(royb) #46

מסכים. העיצוב הנוכחי ובפרט עיצוב העמוד הראשי אינם מזמינים- אין דגש לפורומים, כותרות הפורומים בצד ובקטן, במקום כותרת גדולה לרוחב עם שם הפורום ותת כותרת שמכילה תיאור פיקנטי ומושך לפורום. יכולים להיסגר ולהיפתח פורומים ואני לא אשים לב לכך. אני זוכר כשנסגר הפורום האיטלקי זה הדבר הראשון ששמתי אליו כשנכנסתי. כמו כן העובדה שאין עמודים בפורומים ובאשכולות גורמת קצת ללכת לאיבוד.

בנוסף, לא ברור מי המנהלים בכל פורום ומי האדמינים הכללים. פעם לצד כל פורום היה כתוב מי מנהליו והיתה רשימה כללית של כל המנהלים.

חסרה לי גם רשימת המשתמשים שמחוברים בזמן אמת.

אני מאמין שהפלטפרומה החדשה יותר טובה, אבל אם אפשר לפחות מבחינת עיצוב להתקרב למראה הישן והמוכר של ספורטאנטר זה יהיה עדיף, לדעתי.

אני כאן מ2007 והיו פה כמה שינויים. שינוי כזה דרסטי עוד לא היה.

(ganjo) #47

מאחר ואנחנו עדיין מצויים בתהליך של פיתוח הפורום אין טעם כרגע לבצע שינויי עיצוב. זה ייקח יותר זמן אבל זה יפתור גם את הבעיות שצוינו כאן.

(Pedja Mijatovic) #50

יש לי תקלה כבר זמן רב, בערך מאז המעבר למערכת החדשה:

כשאני נכנס מהפלאפון לפורום הכל תקין, כשאני נכנס מהMacbook חסרים לי דיון הפנטזיות בפורום של מדריד ובשל ברצלונה, הם פשוט לא מופיעים. יכול להיות שדיונים נוספים לא מופיעים לי דרך המחשב, אבל לא שמתי לב עד עכשיו.
ניסיתי לשלוח את הלינק הישיר לדיון מהפלאפון למחשב והוא נפתח בלי בעיה, אבל כשאני נכנס לפורום של מדריד ומחפש את דיון הפנטזיות הוא פשוט לא נמצא.

(ganjo) #51

מוזר מאוד… תנסה להיכנס דרך המקבוק להגדרות שלך ותבדוק תחת ‘קטגוריות’ אילו דיונים מסומנים אצלך כ’מושתקים’

פרופיל - הגדרות - חשבון - קטגוריות

אם זה לא זה אז תפנה לתמיכה הטכנית והם יוכלו לעזור לך

(Pedja Mijatovic) #52

מעולה, באמת יש כמות גדולה של דיונים שהושתקו אצלי מהמחשב מאיזשהי סיבה, מעניין למה. תודה!

(boris163) #53

מקווה שזה רק אני ככה:
אני מנסה בכוח להסתדר עם המערכת החדשה…אבל באמת שאני הולך לאיבוד, כואב לי לראות נפילה כזאת של הפורום, אנשים כאן משקיעים מאמצים רבים, אבל פשוט פחות בא לי להיכנס. כן יש פה מלא פיצרים, ויעילות רבה תוכנתית, שלדעתי חלקן אף פוגעת בחווית הגלישה(שנדרשת פרט לחווית קריאה).

דעתי שהמערכת הזאת לא מתאימה לסגנון הפורום שהצטבר פה, מעט אשכולות, ומעל 1000 עמודים לכל אשכול. היא בהחלט מתאימה לסטייל פייסבוק/בלוג, כתבה ואז התגובות אחריה!
רוצים להישאר עם המערכת, צריך לשנות גישה.

חייבים דחוף לסדר את העמוד הראשי, הפורומים אמורים להיות בפונט גדול ואולי אף תמונה, או אייקון כלשהו ליד, אני לא צריך לעשות זיהוי מטרה, וקליעה כדי להיכנס לתת פורום.

ה"הודעות אחרונות" מצד שמאל זה פשוט מיותר ועושה בלאגן, אם ארצה לקרוא פוסט על “מדריד” אכנס לפורום שלהם.

שינוי בהירות הצבע בגופן לאשכלות ש"כבר קראתי" משחור לאפור-בהיר על רקע לבן זה צרה לעניים.
שוב, שימו את העיצוב במקום הראשון בסדר העדיפויות לטיפול!

(dkaro) #54

אתה יודע דקות יכול להגדיר מה נכנס להתראות שלך שבצד שמאל נכון?

(Dovi) #55

בכל פעם שאני מגיע למחשב חדש ומנסה להתחבר לפורום אני לא מצליח.
אין אפשרות להתחבר עם השם משתמש והפייסבוק לא מקשר אותי למשתמש שלי למרות שהיה קשור בעבר, אבל לא זו הבעיה.
אני מתחבר עם המייל ואז אני מקבל את המסך הזה:

זה קורה בדפדפן כרום.

לפעמים, אם אני עושה ריפרש אחרי זמן מה (לא בדקתי מדויק, בערך חצי שעה) אני פתאום מחובר.

מישהו נתקל?

(Paul Heyman) #56

אנחנו מכירים את הבעיה הזאת,

עידן והצוות הטכני שוברים את הראש איך לפתור אותה.

(SantiagoBernabeu) #57

תנסה לשנות את מנוע החיפוש לbing או yahoo או כל משהו אחר שהוא לא גוגל, תחפש את הפורום במנוע החיפוש הזה, ותכנס משם. ואז תנסה להתחבר למשתמש שלך כאן.

לי זה עבד לפני מספר ימים בצורה הזאת אחרי ניסיונות אינסופיים בדרכים שונות. אולי גם לך זה יעבוד.

חורה לי לראות שאתם עוברים את הטירוף הזה בכניסות למערכת.
לפעמים דברים טכניים כאלו עלולים לקרות. עם זאת, אנחנו עובדים מסביב לשעון על העניין. אני מקווה שבקרוב מאוד בעיות הכניסה למערכת יהיו היסטוריה. אני מאוד מעריך את הסבלנות ומבטיח שהיא תשתלם !

(Dovi) #59

מבינג זה באמת נכנס בלי בקשה אפילו להתחברות מחדש.
יאהו לא עזר.

תודה רבה

(titi camara) #60

לא יודע אם זה רק אצלי אבל ביומיים האחרונים האתר מאוד איטי, ממש זוחל.

עריכה: חצי שעה אחרי שכתבתי שהאתר איטי פתאום חזר לעבוד רגיל…

(Paul Heyman) #61

המערכות משתדרגות בימים האחרונים.

האיטיות היא כתוצאה. בתקווה כולם אמורים להרגיש את האיטיות פחות ופחות.

הקדמת אותי.
בדיוק רציתי לעדכן שעשינו כמה תיקונים בהתאם לגדילה.

אם העניין חוזר לקדמותו - תעדכנו אותנו :slight_smile:

(titi camara) #63

כרגע עובד מצויין, מאוד מהיר.

(Dovi) #64

אשמח שתרחיב איך מגדירים ואם אפשר גם טיפים (אם יש(.

אומר את האמת, אני אישית לא מסתדר בכלל עם האתר החדש, ואני רחוק מלהיות אחד שלא מבין בטכנולוגיה או חידושים בתחום.
בהתחלה ליאור שכנע שזה עניין של זמן ועבר כבר הרבה זמן ואני לא רואה כ"כ כיוון.
אני לא מרגיש איזה משהו שהפורום לא יכול בלעדיו אז לא התלוננתי…

בינתיים אני מוצא את עצמי מקבל התראות על הדברים שלא מעניינים אותי ופחות עד בכלל לא על הדברים שכן מעניינים אותי.
למשל, תחת ‘חדש’ מופיעות לי התראות על נושאים חדשים בפורום האנגלי אבל מעולם לא קיבלתי התראה על נושא חדש בפורום של ברצלונה שבו אני נמצא וקורא 80% מהזמן.

בקיצור, לא הבנתי איך מגדירים שאני באמת אראה מה שאני רוצה ואשמח להסבר.

המערכת עודכנה עם תיקוני באגים. אשמח לשמוע שעניין הכניסות היסטוריה.

ביקשתי גם מ- @ganjo לעשות בדיקות. גם אצלו היה את אותה הבעיה.

:pray:

(ganjo) #66

אצלי הכל הסתדר בשעה טובה:-):rofl: