פרסום תקלות

(Sasha) #24

בשבוע שעבר זה קרה לי כמה פעמים מאקספלורר אבל בכרום לא נתקלתי בבעיה.

(Dovi) #25

אני גם לא נתקלתי בבעיה מכרום ואני נכנס כל יום כמה פעמים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(Sasha) #26

האם מישהו נתקל בבעיות תצוגה, כתיבה, כפתורים או כל דבר אחר בזמן האחרון בפורום? חוץ מבעיית היוטיוב.

(Dovi) #27

כן, בימים האחרונים אני לוחץ ‘סמן הודעות בפורום זה ככאלה שנקראו’ וזה לא עושה את הפעולה.

(Sasha) #28

באיזה דפדפן?

(Dovi) #29

כרום.
יש 2 מקומות שזה לא עובד. גם בתפריט אפשרויות פורום בצד שמאל למעלה וגם למטה בתחתית העמוד.

זה עובד לי רק בעמוד הראשי של הפורום שאני בוחר לסמן הכל כנקרא.

(Sasha) #30

שיניתי משהו. תבדוק בבקשה אם עדיין יש בעיות.

(Dovi) #31

[QUOTE=Sasha;1693012]שיניתי משהו. תבדוק בבקשה אם עדיין יש בעיות.[/QUOTE]

עדיין אותה בעיה.

(Sasha) #32

תבדוק עכשיו בבקשה :slight_smile:

(Dovi) #33

עובד.
תודה

(LOS BLANCO) #34

לא תקלה אבל מסקרן,
למה הסמל האישי מוגבל ל70 על 70 ולא 100 על 100 כמו ברוב הפורמים.

(Ender) #35

לא יודע איך בדיוק לתאר את זה, אבל יש לי סוג של “דיליי” כשפותח את הפורום מהפלאפון.

1. לא תמיד מופיע לי שפורסמה הודעה חדשה בדיון כשאני נמצא בפורום של הדיון (אבל לא בדיון עצמו) - ולרוב זה עניין של זמן. כלומר, יופיע לי שיש הודעה חדשה שעה אחרי שהיא פורסמה, במקום מיד אחרי שהיא פורסמה.
  2. אחרי שאני קורא הודעות חדשות בדיון שסומן לי כבעל הודעות חדשות, הוא לא מעדכן לי שכבר קראתי אותן (כלומר הן עדיין נראות “חדשות”). שוב, הוא יעדכן, אבל לא מיד אלא אחרי הרבה זמן.

(ganjo) #36

גם אם אתה עושה ריפרש?

(Ender) #37

כאילו, לטעון מחדש את הדף? כן, אני כל הזמן עושה את זה (בפרט כשאני עובר בין דפים)

(ganjo) #38

מוזר… קורה לעוד מישהו?

(ganjo) #39

ender - באיזו גרסה אתה פותח את הפורום בנייד? גרסת הנייד? גרסת האתר הרגיל? taptalk?..

(Ender) #40

אני חושב שגרסת הנייד (כי זה קצת שונה מאיך שנראה במחשב - החלק בצד שמאל למעלה (הודעות/הפרופיל שלי/לוח בקרה אישי/התנתק) מוחלף בשני רביעוים (אחד עם 9 ריבועים קטנים בתוכו והשני עם זכוכית מגדלת), נדמה לי שלא אהבתי את הtaptalk אז הפסקתי אותו.

(ganjo) #41

אם למישהו יש בעיה בתגובה עם ציטוט לעשות רווחים: [RIGHT]תעשו ‘הגב עם ציטוט’ על התגובה הזו שלי. למעלה מצד ימין בסרגל הכלים של התגובה תלחצו על האייקון הכי ימני למעלה (A\A). זה יסדר את הבעיה.

[/RIGHT]

(NoamD) #42

הקו המפריד “ביקור אחרון” לא נכון, כלומר הודעות שפורסמו לפני הביקור האחרון שלי בפורום מופיעות מעל הקו הזה.

(Dovi) #43

גם אצלי אבל חשבתי שזה משהו אצלי שאני לא מבין את הקונספט של הפורום החדש.
לפעמים גם קורה לי הפוך שמתחת לקו ביקור אחרון יש הודעות שלא קראתי ולא היו בביקור האחרון.