פרסום תקלות

(dkaro) #1

בעקבות הפורום החדש והיפה, טבעי שיהיו תקלות טכניות שונות. אני פותח את הת’רד על מנת שיתאפשר ליצור שרשור מסודר בנושא לצורך טיפול. כמובן שמטרת הת’רד היא לא להתלונן, אלא לפעול לצורך שדרוגו של הפורום ושאיפה למצוינות מתמדת. הפורום החדש בהחלט מבורך !

אני אתחיל עם הנושא של הכתיבה. יש לא מעט תקלות בכתיבת ההודעות. כשמתחילים לעשות הדגשה, הכתב מתחיל להתבלגן, רווחים, הסמן עובר בין המילים ובקיצור ההודעה הופכת לסבטוחה שלמה. הבנתי גם מת’רד אחר פה שגם אחרים שמו לב לזה. אודה לתשומת הלב בנושא.

(שגיא) #2

אני מעדיף שעל כל תקלה יפתח דיון נפרד. יהיה לי יותר קל לעקוב ולהתייחס לכולם.

בנוסף, אשמח אם תוכלו לציין את הדפדפן ממנו אתם גולשים.

(dkaro) #3

סבבה. אני גולש בכרום.

אתה מכיר את הבעיה שאני מדבר עליה?

(dkaro) #5

עשיתי עכשיו בדיקה, ויצא שכל פעם שמשתמשים באחת מאפשרויות ההדגשה (B, I, U), כשאתה אח"כ לוחץ על מחיקה, הסמן קופץ כמה אותיות/מילים אחורה, ואז יוצא שאתה מוחק משהו שלא התכוונת, ומשם הכל מתחיל להתחרבש.

כמו כן, אתמול זכור לי שהעתקתי כמה מילים מאתר חיצוני לפה, ובוא נגיד שלקח לי המון המון זמן לסדר את הפונטים והכל כדי שהכל יתאים. שורת המשימות של הגדרת הפונטים בפורום אינה מציגה מצב נוכחי לפי מה ששמתי לב, וזה מאוד הקשה עלי את העריכה. לא ממש היה ברור לי לאיזה כתב וגודל אני אמור לסדר את הכל, ולקח זמן עד שמצאתי את הפונט המתאים. אני לא ממש מבין מבחינה טכנית עד כמה זה ריאלי, אך אם הייתה אפשרות להוסיף פה משהו בסגנון של ה-“format painter” מה-word זה היה מצוין.

(moshe34) #6

משום מה נעלם לי האפשרות של הלייק בפורום גם בדפדפן כרום וגם בפיירפוקס (כמובן שהגבתי יותר מ20 פעמים) .ניסיתי להתנתק ולהתחבר ומשום מה זה לא חוזר…

(Sasha) #7

פירגנת יותר מידי פעמים היום… אי אפשר לפרגן מעל 10 פעמים ביום.

(moshe34) #8

[QUOTE=sasha_k;1438426]פירגנת יותר מידי פעמים היום… אי אפשר לפרגן מעל 10 פעמים ביום.[/QUOTE]
תודה :slight_smile: מסתבר שגם לפרגן יותר מידי זה פסול :slight_smile:

(George Best) #10

לא…

(Lukaku) #11

ניסית דפדפנים שונים?

הכפתור הזה הוא בסך הכל סקריפט, מעביר אותך לת’רד ואז מקפיץ אותך למיקום מסויים בדף,
גם לי לעיתים קורה שהמסך “נתקע” בחלק העליון של הדף, או קופץ להודעה לא מדוייקת (לעיתים נגרם כי עוד לא נטענו כל חתימות המשתמשים, שמשפיעות על אורך הדף).
אני לא יודע מה בדיוק גורם לזה, יכול להיות שמשהו ‘חוסם’ את הסקריפט.

(האחיין של קרלס) #12

רק לי השעה בתגובות בפורום לא נכונה? בערך שעתיים קדימה… זה התחיל אתמול.

(סארי) #13

יש סיבה לזה שאני כבר שבוע עומד על 928 תגובות למרות שבשבוע האחרון היו לי משהו כמו 50 תגובות?

(Scouser) #14

תגובות בקפיטריה לא נספרות במדד התגובות…

(t-rix) #15

זו אומנם לא תקלה, אבל לדעתי פרסום “אוקראינית בודדה ממתינה לך” לא הולם את האתר.
אם זה לא פרסום שלכם עמכם הסליחה. אבל זה מופיע לא פעם בצדדים.

(Sasha) #16

אלו פרסומות רנדומליות מטעם Google Ads, לצערנו אין לנו שליטה עליהן.

(alexshw) #17

בכתיבת תגובה לא מצליח לרדת לשורה חדשה ב - IE10. כשאני עובר למוד של IE קודם נראה שזה כן עובד.

(Ehud) #18

האם יש אנשים שהפורום עולה להם בצורה איטית? הכוונה כל דף נטען בערך 2 דקות?

(האחיין של קרלס) #19

אצלי אישית לא קורה.

(ganjo) #21

לאחרונה הפורום שוב מתקשה לעלות מידי פעם וזה הולך ומחמיר - זה רק אצלי?

(Sasha) #22

מאיזה דפדפן?

(ganjo) #23

כרום