אקסים בארסאים ומושאלים

ברצלונה

(moshe34) #1874

https://fb-s-c-a.akamaihd.net/h-ak-xpa1/v/t1.0-9/18403175_10156200835459899_4959096345872677045_n.jpg?oh=e7e7214266cdcdfc65d9050775efd070&oe=59B56F12&gda=1505497834_c5e9dbb4f1d8f6d0ae8aad5f23818d56
איך זה ששביט לא שם?

(Mendieta) #1875

[URL=http://www.siz.co.il/]

[/URL]

(chen10) #1876

כשקבוצה עם ניהול כושל פוגשת קבוצה עם ניהול מבריק התוצאה היא דני אלבס עובר בחינם.

אלבס הוא חלק ממדיניות רכש גרועה של בארסה, הן בקנייה והן במכירה. והוא הלך בחינם לקבוצה שגם קיבלה את חדירה, פוגבה, פירלו וקומאן בחינם. הוא בהחלט הצטרף לרשימה מכובדת.

מושחתים נמאסתם.

(Tarantino) #1877

פשוט מדהים דני אלבס. אולי שחקן השנה של ליגת האלופות.

ולנו אין מגן ימני.

(BannedT) #1878

אני עדיין לא הבנתי איך לא ברור לקבוצות שברגע שיובה מתחילה להתעניין בשחקן שלהן שמסיים חוזה הן חייבות להחתים אותו לעוד שנתיים לפחות.

(amos12) #1879

עם זיכרוני לא מטעה אותי, 90 אחוז מהפורום פה רצו לראות את אלבש עף וליגלגו עליו בלי סוף.

(dolevkikos) #1880

אינו מטעה כלל, אפשר להגיד שאלבס גם התייחס לזה כשאמר ״אתם עוד תתגעגעו אליי״.

(Tarantino) #1881

אם* זיכרוני לא מטעה אותי, הרמה של הפורום הייתה הרבה יותר גבוהה פעם. בכל מקרה לא הייתי בין ה90% שאתה מדבר עליהם. ואני גם בטוח שלא תמצא אוהד אחד שהיה חושב שהתנהלות נכונה הייתה לשחרר את דני אלבס במחיר של כוס מים מהברז במסעדה ובנוסף גם לא להביא אף מגן ימני אחר.

דולב לא ידעתי שאלבס מתייחס לתגובות מפורום ספורטאנטר.

(moshe34) #1882

אלבס שוחרר בחינם, גם כוס מים עולה יותר.
השערוריה הגדולה באמת, זה אי רכש בעמדת המגן הימני. לא בחלון של הקיץ ולא בחלון של החורף.

(dolevkikos) #1883

הוא לא(חבל, הוא מפסיד), זה פשוט תואם בצורה מושלמת למה שקרה.

(Dovi) #1884

דני אלבס עשה תרגיל להנהלה.

הוא האריך חוזה לשנה עם אופציה אבל בסיום השנה לא השתמש באופציה אלא סגר ביובה בלי שההנהלה יכולה לעשות משהו או לדרוש כסף (כי נגמר לו החוזה).

אני עדיין חושב שהוא מוצה בברצלונה, גם העונה הוא לא הבריק כל הזמן ביובה אלא רק במשחקים האחרונים בצ’מפיונס.

הבעיה בברצלונה היא שלא החתימו מחליף והמחליף שלכאורה החתימו (וידאל) בקושי שותף או לא היה מספיק איכותי.

(Aimarito) #1885

כמו שאני הבנתי את זה, האריכו לו את החוזה מלכתחילה בגלל הבאן ולא דאגו בדיוק להסתיר את זה ממנו. אני לא מסתכל על המלחמה על החוזה שלו כאקט לפגוע במועדון, אלא חלק מקרב מגעיל מול ההנהלה המטונפת שלנו.

אחרי העונה האחרונה שלו, הסכמתי לזה שאולי כן כדאי לו לעזוב (ונראה אם מישהו חושב שלכלכתי או לגלגתי עליו), אבל לא דמיינתי שנתקע עם קשר בתור מגן, או לחלופין שחקן שהמאמן רב איתו כבר יותר משנה.

אני מתגעגע לאלבס והוא חסר ממש, ולא רק כי הוא כנראה היה המגן הימני הכי טוב בהיסטוריה של ברצלונה, אלא בעיקר בגלל שמעולם לא השכילו להביא מחליף ראוי.

(Dovi) #1886

אולי לא הובנתי.
אני מסכים איתך בכל מילה. ברור שאחרי מה שסידרו לנו במקומו אז הייתי מעדיף שהוא יישאר (גם מבחינה חברתית עם ניימאר ומסי).

רק אמרתי שזה שההנהלה נתנה לא ללכת בחינם לא היה תחת שליטתה והיא לא יכלה לעשות כלום בנידון בגלל התרגיל שהוא עשה לה (ואני לא מאשים אותו, בצדק גמור מבחינתו).

(moshe34) #1887

קודם כל, דני אלבס הוא איש טוב אם לב של זהב, בניגוד לכל ההתדמית של הליצן שיש לו. כל מי שעוקב באמת אחריו יודע שמדובר באיש שתורם הרבה כסף לצדקה ועושה את זה בלי שום יחסי ציבור. הוא לא יסרב בחיים לתת חתימות לאוהדים אחרי משחקים. ותמיד יעזור להעלות מודעות לנושאים חשובים.
אני גם מסכים לחלוטין שמדובר במגן ימיני הכי טוב שהיה לברצלונה ואולי אחד הטובים בכל הזמנים.
אבל בניגוד לכל מופע הצביעות של הרבה מאוהדי ברצלונה אם הזיכרון הקצר (לאו דוקא רק פה בפורום).
בשנים האחרונות של אלבס בברצלונה, היו לו לא מעט משחקים חלשים שגרמו לנו לתלוש שערות כל פעם שהוא חיסל להקת ציפורים שונה בשמים של ברצלונה.
דרך אגב, תשאלו כל אוהד יובה שעוקב אחריו. דני אלבס התעורר רק לחלק האחרון של העונה. הוא ספג לא מעט ביקורת מאוהדי יובה. אבל התעורר למאני טיים ונותן הצגה של כמעט איש אחד בשתי משחקי חצי הגמר (השני זה בופון השוער והאגדה).
וזה משהו שאי אפשר לקחת ממנו. האיש יש לו DNA של ווינר.
אני כועס בעיקר על שתי דברים:
החתימה על חוזה, אם סעיף "העוקץ"
אי חיפוש מחליף אמיתי לאלבס.

עכשיו יבואו ויגידו לי שלמועדון לא היה ברירה אלא לחתום איתו על החוזה כי הוא סחט אותה והיה לה את הבאן על הראש.
אני אומר בסדר. אבל ברגע שהם חותמים על חוזה אם סעיף כזה. הם אמורים לדעת מראש שאלבס מתכנן לברוח שנה אחרי ולעשות את ה “exit”.
מה שמנהל ספורטיבי נבון אמור להבין שהוא צריך להתכונן מראש ולהתחיל לבחון מועמדים ראוים להחליף את אלבס.
(מקוה שכולם מבינים שאלבס התכון מראש לעקוץ ולדפוק לברתו ברז)
במקום זה יש חור בצד ימין. אבל אל דאגה דוגלאס חוזר להציל אותנו שנה הבאה.
שהיה לאלבס הצלחה. אני מקוה שהוא היה השחקן היחיד בהיסטוריה אם שלושה טראבלים…

נ"ב Aimarito צודק, הוא תמיד פירגן לאלבס פה…

(josepe) #1888

‘קינג דוגלאס’ - נקודת האור הגדולה של שוק ההעברות שלנו השנה :heart_eyes:
איך נתנו לו ללכת??

(moshe34) #1889

אלבס כבש שער (היגואין בקודש גם הרס לו אסיסט) .בניצחון של יובה 2-0 בגמר גביע מול לאציו.

(Aimarito) #1890

עדכוני אקסים ומושאלים:

בארסה מאניה כתבו שזה רשמי. למרות כל השמועות המקשרות אותו לריאל, ולא מעט בגלל הבאן של אתלטיקו, סנדרו סוגר רשמית באברטון!

שיהיה לשחקן בהצלחה, ואני מודה שעד כה הוא רק גורם לי להצטער על זה שהוא עזב, ועוד בחינם.

דני אלבס משתחרר מיובנטוס ומגיע לסיטי של פפ. שיהיה לשניהם בהצלחה.

זה אומנם עוד לא ודאי, אבל גם לפי בארסה מאניה אלכסיס צפוי למצוא את עצמו גם בסיטי של פפ.

(האחיין של קרלס) #1891

צפוי זו מילה גדולה מדי לגבי אלכסיס. זה עוד רחוק מאוד :slight_smile:

אבל הוא יעזוב, זה כנראה באמת יהיה לסיטי.

(Aimarito) #1892

2 תגובות אוחדו לנושא קיים: ויקטור ואלדס :: החיים אחרי ברצלונה

(אוריין יפה) #1893

ברצלונה, בורוסיה דורטמונד והמאבק התמידי: ההיסטוריה המדהימה של מארק בארטרה, הגיבור של הבונדס ליגה.

מקור: http://www.bundesliga.com/es/noticias/marc-bartra-atentado-dortmund-barcelona-bvb-historia-de-superacion.jsp

תקציר:

• ביולי 2016 הספרדי חתם על חוזה ל-4 שנים עם בורוסיה דורטמונד.
    -מארק הצליח להתאושש מהתקיפה על האוטובוס של המועדון בו הוא היה היחיד שנפגע.
  • הוא השתלב כשחקן סמל של ה-BVB והוא כבר אחד מהאהובים ביותר על הקהל.

אם יש כדורגלן מלא בתשוקה ומסירות זה הבלם הספרדי מארק בארטרה.
הוא הגיע לבונדס ליגה לפני שנה כדי להקריב את עצמו עבור הצבעים של בורוסיה דורטמונד והיה צריך להתגבר על רגעים מורכבים, למרות שהוא גם טעם מדבש הניצחון.

אחרי שזכה בהכל עם ברצלונה, קבוצה שבה הופיע לראשונה באופן מקצועי ואיתה כבש 5 אליפויות לה ליגה ו-2 גביעי ליגת האלופות, הקריירה של מארק בארטרה שינתה כיוון לבונדס ליגה. הבלם המוכשר התחייב לבורוסיה דורטמונד עד 2020 כדי להיות יורש של מאטס הומלס האהוב, משימה בכלל לא פשוטה בשל מה שעשה בזיגנאל אידונה פארק. כיום הוא שחקן של באיירן מינכן.
אבל, מהימים הראשונים בארטרה הרגיש כמו בבית. ההתחלה של סיפור יפה שהתחיל להיכתב בקיץ 2016.

נינוח, מאושר ועם הרבה אמונה, כך הוצג מארק בארטרה בבונדס ליגה. הוא שיחק במחזור הראשון של עונת 2016-2017 נגד מיינץ 05 כשמשמשים לו כעדים יותר מ-80 אלף נשמות בזיגנאל אידונה פארק הוא ערך את הופעת הבכורה שלו כפותח נגד הקרנבלרוס, נתן הכל על המגרש, וזכה בהכרה במעמדו בניצחון הזה. ניצחון מיוחד ובלתי נשכח בשבילו למרות שיצא עם חבורות מהקרב. הדקות הראשונות האלו של בארטרה ב-BVB הראו סימן לעתיד מבטיח, מלא ברגעים טובים.

מתחילתו, מארק בארטרה היה שחקן בוגר. בברצלונה, לצד שחקנים גדולים כמו ליאונל מסי או קרלס פויול חווה באינטנסיביות את הקלאסיקוס, משחקים ברמה גבוהה שלא הפחידו את הבלם, אלא לגמרי ההפך. ברגע שהייתה לו את ההזדמנות לחוות כאלה דברים בבונדס ליגה, הוא הראה שהכישרון ההגנתי שלו הוא דבר רציני, במחזור 11 של העונה הקודמת בקלאסיקו הגרמני היה לו משחק דומיננטי שביטל לגמרי את רוברט לבנדובסקי שתמיד מסוכן וניטרל את הצמד מולר-ריברי. במשחק שכל העולם הסתכל עליו, בארטרה טיפס למעלה ונבחר למצטיין מחזור 11.
אבל לא הכול היה אושר בשנה הראשונה של מארק בארטרה בבונדס ליגה, הספרדי חווה על בשרו ניסיון תקיפה נגד האוטובוס של בורוסיה דורטמונד. ב-11 באפריל 2017 בדרך להתמודדות מול מונאקו במסגרת ליגת האלופות. הבלם היה היחידי שנפצע מהפיצוצים בהגיעם משברי זכוכית שעפו באוויר. כתוצאה מכך, הבלם היה צריך לעבור ניתוח בזרוע ימין. חוויה קשה שסימנה והשפיעה על החיים של הכדורגלן. “הכאב, הפאניקה והחוסר וודאות של לא לדעת מה קורה ואפילו לא כמה זמן זה יימשך, אלה היו 15 דקות הכי ארוכות וקשות בחיים שלי”. הצהיר כמה ימים לאחר מכן, כשרואיין.
אבל בארטרה חזר יותר חזק מאי פעם. חודש אחרי, כדי להרוויח מחדש את המקום שלו בהרכב הפותח של בורוסיה דורטמונד.
השחורים-צהובים חזרו לסמוך שוב על הבלם הגדול שלהם והכדורגלן סיים כשהרוויח את ההכרה העולמית עבור רוחו שבלתי ניתנת לשבירה והניף את הגביע הגרמני בברלין אחרי שהופיע כפותח בגמר נגד איינטרכט פרנקפורט.
הריגושים עבור השחקן שחושל בלה מאסיה לא חדלו בשנה הראשונה שלו בגרמניה. אחרי שהתגבר על הטעם המר שהביע עבורו ניסיון התקיפה, בארטרה מימש את טקס הנישואין עם חברתו, העיתונאית מליסה חימנס, זו שהוא מנהל איתה קשר כבר במשך 3 שנים וביחד הם הורים לבת משותפת, גאלה. באירוע שנחגג באדמות קטלוניה ליוו אותו חבריו לשעבר מברצלונה: קרלס פויול,צ’אבי הרננדס, ג’ורדי אלבה, סרחיו בוסקטס, טיאגו אלקנטרה. אבל בנוסף לכוכבי הכדור במועדון הקטלאני הזוג נהנה מחיבתם של רבים מהחברים מדורטמונד כמו יוליאן וייגל, גונזלו קסטרו, אריק דורם ורומן בורקי.

עכשיו, בסיכום עונתו הראשונה בבונסדליגה, החיים של מארק בארטרה לא יכולים להיות טובים יותר בהיבט המקצועי והאישי, התחיל את העונה החדשה 2017-2018 בבורוסיה דורטמונד כשחקן הכרחי וחשוב, וזו דרך הטובה ביותר.
במחזור הראשון באצטדיון הביתי של וולפסבורג הוא לבש את חליפת לוחם השוורים כדי להבקיע גולאסו. כאילו שהיה חלוץ מהשורה, הוא הסתנן לאיזור מהרחבה השמאלית, קיבל את הכדור, הרים את הראש והטביע אותו עם זווית קטנה מאוד של זריקה לפינה השמאלית העליונה של השוער היריב. גול שהיה השני מהניצחון 3-0 של קבוצתו.

אבל לגול הזה היה טעם מאוד מיוחד, בעיקר בגלל ההקדשה היפהפייה, מלאה ברגש לזכר הקורבנות בפיגוע הטרור הטראגי בברצלונה כמה ימים לפני. מארק הוריד את הסרט השחור, נישק אותו, הסתכל לשמיים לסימן של כבוד והעניק את אחד הגולים הטובים שלו בקריירה לאנשים ממולדתו.

כולו לב, בארטרה הוכיח שהוא טיפוס מאלו שלעולם לא נכנעים. ברצלונה לפני ועכשיו דורטמונד, יכולים לתת אמונה במסירות מתמדת וברוח בלתי ניתנת לשבירה, מחושלת בשנים של קריירה מטאורית שהיום משיגה את הבגרות שלה באדמה הגרמנית. הכדורגל נתן למארק בארטרה הזדמנות שנייה והוא ידע לנצל אותה, בראבו מארק!