אקסים בארסאים ומושאלים

ברצלונה

(RDT) #1812

היימן, בעוד שסאמפר הוא באמת דוגמא מאוד בולטת וברורה, אני עדיין מכליל בקטגוריה של שחקנים מפוספסים את גרימאלדו, מונטויה, תיאגו, אדאמה, חלילוביץ ובקרוב מאוד גם דאולופאו. לגבי חלק מהם אתה יכול לטעון שהם לא הוכיחו את עצמם, אבל אני חושב שהם לא קיבלו הזדמנות וטיפוח נכון כדי להוכיח את עצמם - אין לי מושג איך צ’אבי היה מתפתח כשחקן ואם הוא היה הופך להיות צ’אבי שאנחנו מכירים (:heart_eyes:) אם היו מתייחסים אליו כמו השחקנים שציינתי לעיל.

דרך אגב, גם בארטרא הראה לדעתי הרבה פוטנציאל להיות, לכל הפחות, בלם רביעי בסגל וגם הוא הוזנח ונזרק לטעמי. אתה מרגיש בטוח לטעון ששחקן הרכש המהולל מת’ייה עדיף עליו? וזה עוד עכשיו- אחרי שכבר נעשה נזק להתפתחות שלו בגלל התנהלות מפגרת.

מעבר לכך, זו לא “עונה אחת רעה” שוסאקו צדק לפחות חלקית במה שהוא אמר - אני חייב להודות שגם בעונת הטרבל של אנריקה לא הייתי מרוצה מאיך שהקבוצה נראתה (תגחך אם תרצה) והרגשתי שהיה לנו הרבה מזל והרבה תלות ביכולת אישית של שחקנים. לטעמי שלוש השנים של אנריקה הם דוגמא יפה לביטוי - אתה יכול לעבוד על חלק מהאנשים כל הזמן או על כל האנשים חלק מהזמן אבל לא על כל האנשים כל הזמן.

אני לא רוצה להגיד משהו בומבסטי כמו הכל אבוד או ברצלונה שאני אוהב נעלמה אבל אכן צריך לעשות שינוי עמוק מאוד בקבוצה - בין אם בסגל השחקנים, בעמדת המאמן או בהנהלה האיומה כדי להחזיר לקבוצה לפחות חלק מהכדורגל הקלאסי שלה ואת היכולת שלה. אני לא חושב שצריך להתבייש ברפרנס לקרוייף ולטוטאל פוטבול - סגנון המשחק הוא הסיבה המיידית שגרמה לי להתאהב במועדון בגיל 11 ואני לא רואה בזה שום דבר פסול.

(khen10) #1813

שמינית גמר ליגת האלופות, סיטי נגד מונאקו, בראבו פותח על הספסל. פפ מעדיף את קבאז’רו.

(GoD iS a Dj) #1814

העונה שלו נראת כמו העונה של בארסה עד עכשיו.

(Michaelpiano) #1815

אגב, אני כבר מאז המשחק ביום רביעי חושב לשאול כאן מביני דבר, מה נסגר עם חלילוביץ׳? הילד פשוט ענק, גאון כדורגל נדיר, האם יש עוד סיכוי שנראה אותו בלאוגראנה בקרוב?

שוב רוצה לציין את ההצגה שהוא נתן על ריאל!

(dolevkikos) #1816

לואיס אנריקה לא ספר אותו, אולי המאמן החדש, מי שזה לא יהיה כן יספור, הייתי שמח לראות אותו מתפתח אצלנו.

(X@vi) #1817

אני מחזק ומאוד רוצה שהוא יגיע חזרה אלינו. הוא אמנם לא הוכיח את עצמו עדין וזקוק להרבה אימון, תמיכה והכוונה אבל בידיים הנכונות תוך שנתיים הוא יכול להיות קראק.

קצב התפתחותם של שחקנים משתנה משחקן לשחקן יש כאלה שלעולם לא פורצים למרות הכשרון (אסולין), כאלה שפורצים מאוחר (צ’אבי, מודריץ’) וכאלה שפורצים מוקדם ונופלים ושקרנם יורדת מהר מאוד (קווארסמה, אואן). מה יהיה עם חלילוביץ’? קשה לנבא ולהעריך אבל מה שיש לו ברגליים זה משהו שיש לגדולים ביותר, רק לסדר לו את הראש ויש פה כשרון ענק.

(Aimarito) #1818

מישהו יודע להגיד מה עבר עליו בגרמניה? יש שמועות או משהו למה הוא בקושי שיחק שם? גם אני ממש אהבתי לראות אותו נגד ריאל, הוא עוד לא מלוטש אבל יש עם מה לעבוד, בטח כמו איך שהקישור שלנו נראה כרגע.

(khen10) #1819

חלילוביץ שחקן צנום וחלשלוש שיידרס על ידי כל אחד שיבוא לחטוף לו את הכדור עם קצת פיזיות ברמות הגבוהות. בארסה צריכה ללכת על שחקנים “פיגורות” עם נוכחות שאפשר להיתלות בהם, ולא שחקנים נחמדים. עם שחקנים נחמדים לא זוכים בתארים, מקסימום נהנים מקצת כדורגל נחמד פה ושם.

(ronaldaniho) #1820

ולמרות זאת זה לא שמסי, אינייסטה וניימאר הם השחקנים הכי פיזיים בעולם.
הוא בחור צעיר ולדעתי עם עבודה נכונה ביחד עם צוות הפיזיו במועדון הוא יכול להגיע למסת שריר שלא תעיף אותו ברוח, בערך כמו שניימאר עבר מאז שהגיע אלינו צנום.
מה שבטוח שכדורגל יש לו ברגליים.

(RDT) #1821

אתה רציני? אלו הסיבות שבגינן אתה פוסל שחקן כל כך טכני וכשרוני? בברצלונה?!?!
אתה אומר בעצם שהוא שחקן צנום כמו מסי? כמו אינייסטה? כמו צ’אבי?
אני לא נגד פיזיות אבל אנחנו לא צ’לסי או טוטנהאם והטריידמארק של ברצלונה זה לא קרנפים מהירים אלא שחקנים טכניים חכמים.

לא מזיק שיש גם כמה מהסוג הראשון אבל זו ממש לא דרישה לקשר התקפי במועדון הזה.
יש מעט מאוד שחקנים בעולם הזה שהם גם וגם (רונאלדו, יאיא, בייל וזהו בערך).

(dolevkikos) #1822

הכדורגל ממזמן לא משחק רק אגרסיבי, אני חושב שאוהדי ברצלונה צריכים לדעת את זה הכי טוב אחרי עידן פפ שהגובה הממוצע של הקבוצה היה איזה מטר ובמבה.
כשרון גדול, מאמן שיאמין בו בנוסף לעבודה טובה והוא בדרך לטופ.

(X@vi) #1823

זאת לא הבעיה העיקרית של חלילוביץ’ כי בעיה שכזאת נפתרת בחדר כושר. הבעיה המרכזית של אלן היא בראש מצד אחד ובמסירה\מהלך האחרון מצד שני אם הוא ייתבגר בקרוב ויעבוד עם מישהו על הסיומת שלו הוא יהיה כח מאיים ואם לא הוא ידשדש כמו הרבה כשרונות ולא חסרות הדוגמאות.

(boris163) #1824

לא הכול ורוד אצל פפ גם פן היחסים

לא מזמן היה פפ ניחם שחקן מליגה אנגלית (לא זוכר על מה בדיוק) ואמרתי שדווקא את זה הוא לא היה חייב לעיני מצלמות (10:30)

מורניו או פפה? זלאטן: 2 מאמנים גדולים אבל … הנרי אתה יודע על מה אני מדבר (המשך ישיר לסרטון מעל ב10:30)

(MarkG) #1825

:joy::joy::joy: איזה קרוע

(boris163) #1826

פירסמו את זה מתישהו?

(moshe34) #1827

סנדרו חזר מפציעה וכבש שער ניצחון למלאגה :
https://www.youtube.com/watch?v=5EyaP-VkWhE

מוניר, כבר עם שישה שערים ומלך השערים של ולנסיה. כבש עוד שער מול סלטה:

(suarez) #1828

מוניר פתח טוב את העונה בברצלונה, היה נראה טוב מהעונה שעברה והרגיש כאילו הוא יכול ליהיות שחקן מחליף נהדר העונה, דווקא אז הוא החליט לתת אותו לולנסיה -_-

(moshe34) #1829

לוצו בעט בסנדרו החוצה. סנדרו בועט את לוצו מהליגה.
אין צדק פואטי יותר מזה.
החילוף גומש את אלקאסר זה מסכם הכל…

(dmitrys) #1830

היה פיצוץ ליד האוטובוס של דורטמונד. ברטרה נפצע, כנראה קל מרסיסי החלון.

(agalma) #1832

מי שעוקב אחרי בארטרה, הוא עדיין כותב על מה שארע לו, ומעבר לעובדה שזה יכול היה להיות הטרגדיה הגדולה בכל הזמנים בספורט, ומה שהיה יכול לשנות את הכדורגל לתמיד, מעבר לכך, בארטרה!
זוכרים שהוא בלאוגראנה? אז הנה, בלם בגופו רסיס ממה שהיה יכול להיות הסיוט הגדול ביותר של הספורט.

#בואהביתה