בטח שמתם לב ש - מהדורת "בארסה"

ברצלונה

(אוריין יפה) #9711

רוברטו לעוד 5 שנים!

מ-40 ל-400. החוזה החדש שבארסה מציעה לסרג’י רוברטו הוא עד 2022 כשסעיף השחרור שלו יעלה ל-400 מיליון יורו!

סוף סוף בארסה מעריכה את השחקנים שלה במספרים?

מקור: מונדו דפורטיבו

(אוריין יפה) #9712

״4 שערים ו-3 בישולים. לא זה לא מסי בעוד יום משוגע. זאת ברברה לאוטרה.״

בתצוגת ענק, היא סחפה את קבוצת הנשים של ברצלונה את לנצחון מוחץ על CFF Madrid, (קבוצת תחתית מהליגה הספרדית לנשים) ועזרה לקבוצתה לעלות למקום הראשון בטבלה.

(Shimi Esterkin) #9713

בגדול ז’ירונה נהייתה מעין קבוצת בת של מנצ’סטר סיטי, ועם סגל שמלא בשחקנים שהרבה מהם הולכים להיות “הדבר הבא” בכדורגל העולמי ועם קהל מקומי סוחף, צריך לקרות נס בכדי למנוע מהקבוצה הנפלאה הזאת מלככב החצי העליון של הטבלה בסיום העונה.

(t-rix) #9714

דיווחים על התעניינות של נאפולי והמיסטר שלה -מאריצו סארי- בדניס סוארז.
נאפולי משחקת כמו שהקבוצה שלי פעם שיחקה, שמו שהייתי רוצה שהקבוצה שלי תשחק שוב.
העובדה שדניס מקבל התעניינות מסארי ולא מוולוורדה רק מוכיחה כמה אנחנו הרחק מהדרך.

נוסף לכך, דיבורים על ווידאל לרומה ושווארמה טוראן לקבוצה של ארדואן.

זה באתר הפח של ואן, אז כדי לא ליחס לזה יותר מדיי
חשיבות אני כותב פה.

(josepe) #9715

ב one רצים דיווחים חדשים כל יום על שיחות בין וואלוורדה להנהלה. רשימת הדרישות שלו ועל מי רוברט עושה סקאוטינג באופן אישי…
אלא אם ברקוביץ’ יודע להיות “זבוב על הקיר”, אנחנו לא אמורים לסמוך על הדיווחים האלה ואני בטוח שלא היית צריך את התזכורת הזו ממני :stuck_out_tongue_winking_eye:

אז אם להתייחס לחלק המשמעותי במה שאתה כותב, כמה בעצם אנחנו יכולים לדבר על מרחק מהדרך אם מה שאנחנו מסתמכים עליו הוא דיווחים חסרי אמינות?
אם מתייחסים רק למה שאנחנו רואים במשחקים אז יש הסכמה נרחבת שאנחנו לא נראים ממש טוב למרות הניצחונות. מצד שני, העובדה שאנחנו מנצחים יש בה להעיד על שינוי ואפילו שינוי חיובי. ברצלונה של וואלוורדה לוקחת נקודות ולוקחת הזדמנויות, כשהגולים מתחלקים בערך 50% מסי ו 50% הנותרים בין כל שאר השחקנים האחרים בצורה שיוויונית יחסית.

יקיר הפורום קייטע, סליחה - גומש, מקבל מעט הזדמנויות וכשהוא מבלה על המגרש הוא לא נראה יותר רע מדניס במשחקים האחרונים. לטעמי עדיין אין מה לתלוש שיערות ולהיות מתוסכלים.
הצרות של וואלוורדה מתחילת העונה נשארו ללא שינוי.

1. מצבת בלמים קצרה מדי מדי.
  2. למעט בוסקטס אין לנו קשרים ווארלד-קלאס (מה לעשות, אני עדיין לא סופר את אינייסטה לעונה שלמה רצופה של שני משחקי 90 דקות בכל שבוע). ומהצד השני בקישור יש הרבה קשרים טובים שקשה לבחור מי מבניהם צריך לקבל הרכב.
  3. אין מגן מחליף ראוי לצד ימין.
  4. העזיבה של ניימאר השאירה חור בהתקפה ונראה שגם סיבכה מאוד את לואיס סוארס.

בהתחשב בתנאים האלה אני ממשיך להעריך את וואלוורדה.
בחלק מהמשחקים אני מרוצה מההרכבים שלו ומהחילופים, בחלק מהמשחקים אני קורא לו פחדן ומזלזל. בשורה התחתונה אנחנו עם פתיחת העונה הטובה בהיסטוריה.
כשנגיע למשוכות האמיתיות - קרי ואלנסיה במסטאיה, קלאסיקו וכדומה, נדע מה אנחנו באמת שווים.
עד אז נקווה לראות כדורגל יותר כיפי ויותר מחובר ונהנה להסתכל כמו ילדים מפגרים על הפער מריאל בטבלה…

(Dnlshrem) #9716

תגובה אוחדה לנושא קיים: פציעות והשעיות 17/18 ::

(Dnlshrem) #9718

תגובה אוחדה לנושא קיים: חאבייר מסצ’ראנו :: קפטן רביעי

(khen10) #9719

הבן של מוריניו

(Michael Berlin) #9720

למישהו יש את הסרטון של העבירה של סוארס שהפרשן אמר שמגיע לו אדום?

(agalma) #9721

בטח שמתם לב שסאמפר הגאון שוב איתנו, מחלים בבית עם המרק והכופתאות של המורה שלו, בוסקטס.

רק שיישאר.

(Aimarito) #9722

אני תוהה אם איכשהו נזכה לראות את הקאמבק המדהים של השנה עם סאמפר. מקווה שהוא יחלים מהפציעה.

(Aimarito) #9723

לראשונה מזה הרבה זמן אין לנו שום משחק באמצע השבוע, או כל עיניין שקשור לבארסה שכדאי לדבר עליו. בכל זאת, יש לי תהייה קטנה: את מי אוהדי בארסה מעדיפים ברבע הגמר? פריז של ניימאר או ריאל מדריד? אשמח כמובן גם לתשובות מפורטות.

• ריאל מדריד
  • פריז

0 מצביעים

אין לי שום שנאה לניימאר, מבחינתי הוא עוד שחקן שעבר בברצלונה. לעומת זאת לצד השני… :wink:

(t-rix) #9725

לפגוש את פאריז ברבע משמעו שריאל עם אפס תארים ואנחנו בעמדה חזקה מאוד לדאבל.
קונה את זה בלי לחשוב פעמיים.

(t-rix) #9726

בנתיים תוצאות הסקר דומות לבחירות בלוב בימי קדאפי העליזים…
:stuck_out_tongue:

(Oriabrbnel) #9727

אני דווקא הייתי מעדיף את ריאל, ריאל כבר תקופה ארוכה מגמגמת ושום גוליאדת שקר לא תשנה את זה. ההרגשה שאנחנו במו ידנו נתקע את המסמר האחרון בארון הקרובה של ריאל (בעונה הזו) זה שווה הכל…

(t-rix) #9731

גילוי נאות, הייתי בטוח שהאחות המכוערת מקטלוניה תתן משחק אימון נחמד לילדים (הרכב שני) מעיר הבירה…
עריכה; מבדיקה, מתברר שהנצחון האחרון של הפריכוס על ריאל היה בעונת 07-08…
פעם בעשור וגם עושים זאת בעונה שגם ככה אין ללבנים סיכוי לאליפות…

(dmitrys) #9732

שתי תוצאות תיקו בעונת 12\13. אז פעם ב 5 שנים קבוצה קטנה לוקחת נקודות לקבוצה גדולה בספרד, זה נורמלי.
לדעתי התאוריה שאספניול פותחת רגליים לריאל מדריד היא מיתוס. הם דואגים לעצמם, לא להצלחה של ריאל מדריד. כנ"ל כל הקבוצות הקטנות של מדריד, כמו ראיו או חטאפה.

(t-rix) #9733

ברור ברור יא הורס קונסםרציות.

(t-rix) #9734

הצעת חוק;
לאמץ את החוק הפולני, כל מי שיקרא לגומש שחקן כדורגל מקומו בכלא.