בטח שמתם לב ש - מהדורת "בארסה"

ברצלונה

(האחיין של קרלס) #9642

הם כן. כנראה אין לך מושג במי מדובר ועד כמה המצב חמור. אני יכול להבטיח לך שזה משמעותי במיוחד, כמו גם התוצאות במשחקים הבאים של בארסה החודש.

(Shusaku) #9643

ניצחון מוחץ בדרבי היום ופער 4 נקודות יכולים להרוס את האי אמון בקלות.

אחד התיקואים הגדולים ביותר שלהם.

(ganjo) #9644

אני לא יודע מה משפיע ולא משפיע על הסוסיוס (שאם מוסיפים שורוק אחרי הוו הראשון מקבלים ‘מלוכלכים’) אבל תוצאה במשחק זה לא אחד מהדברים…

(האחיין של קרלס) #9645

עובדתית אתה טועה.

(ganjo) #9646

עובדתית? לא פחות ולא יותר? אם כך תוכיח.

(Shusaku) #9647

למה הוא צריך להוכיח ואתה לא?

העובדות בשטח הן שהסוסיוס מתנהגים כמו אחרוני הטרמפיסטים, ואלה רק צוהלים ושמחים מהתיקו של המנדרילים והמחשבה על לעלות לפער 4 היום. ברתומיאו זה הדבר האחרון שמעניין אותם.

(bblanko) #9648

האחיין של קרלוס צריך להוכיח כי הוא זורק לאוויר משפטים הזויים כמו ״עובדתית אתה טועה״. איזה עובדות בדיוק? ואם יש לו את העובדות האלו שיוכיח.
אני לא מכיר את הבחור אבל אני מניח שאבא שלו הוא לא הדובר של הסוסיוס.

(Shusaku) #9649

להגיד עובדתית או לקבוע עובדה כגון: “אבל תוצאה במשחק זה לא אחד מהדברים” זה אותו דבר.

לליאור אין ביסוס לטענות שהוא קובע, ובפועל הן גם לא נכונות. תוצאות טובות יכולות להרוס את כל התכנית של האי אמון. ומה יותר טוב מפאשלות שלכם?

(moshe34) #9650

אני לא מסוגל מבחינה ריגשית להגיע למצב שאני יאחל לברצלונה להפסיד. אבל אני זוכר טוב מאוד מה שקרה אחרי הטראבל האחרון שזכינו ומי זכה בבחירות אך ורק בגלל הטראבל… אז בא לא ניתמם פה יותר מידי.

#BarcaSiBartoNo

(ganjo) #9651

לכן ליאור לא משתמש במילה ‘עובדתית’… אם היו עובדות הוא היה משתמש גם במילה וגם בעובדות.

(moshe34) #9652

תתעודדו טיפה:

https://pbs.twimg.com/media/DJTWdWoXkAAFhkD.jpg:large

(bblanko) #9653

גילוי נאות- לדעתי אכן התוצאות משפיעות לרעה בעניין הצעת אי האמון.
אבל, מה שאתה אומר ממש לא נכון, ההבדל הגדול הוא ההסתייגות של ליאור (לא לגמרי הבנתי אם ליאור זה גאנג׳ו, גוף שלישי וכאלה :wink: ) בתחילת התגובה שלו שמשם יוצא שהשאר זה הדעה שלו ולא יותר, אין צורך לכתוב ״לדעתי״ פה אחרי כל משפט.
לעומת זאת לכתוב ״עובדתית״ צריך להיות מגובה במשהו ואם זה לא זה סתם מוציא אותו ככה קטן.
מה גם שאתה חוטא באותו דבר בתגובה שלך, לטעון שליאור שוגא ואין לו בסיס לטענות כשבאותו משפט אתה רושם ״שבפועל״ הוא טועה שגם לך אין שום בסיס שכן (ולא הזכייה בטראבל היא לא בסיס. שכן ברתומיאו יכל להבחר גם אם לא הייתם זוכים בכלום באותה עונה.)
כולנו פה משחקים במשחק ניחושים של מה חושבים קבוצה של קטלאנים בני 200 שלאף אחד אין קשר איתם.
שוב להגיד שעובדתית אתה צודק מחייב אותך לגבות את זה באיזושהי צורה.

(Shusaku) #9654

זה לא נכון. ברתומיאו עמד על פחות מ20% בסקרים עד הטרבל. אחרי הטרבל הוא עלה למעל 50% בסקרים. תחזור שנתיים אחורה אתה תמצא.

(Paul Heyman) #9655

אתה רוצה להגיד שכשהבחירות הוכרזו, ברגע המשבר הגדול ההוא - הנשיא ברגע המשבר הגדול ההוא, היה עם אחוז תמיכה יחסית נמוך? אני בשוק.

בכלל, משעשע לראות ב-2017, אחרי טראמפ והבראקזיט וכו’ - שאנשים עדיין מתייחסים לאיזה אחוזי תמיכה בתחילת קמפיינים בתור משהו שבכלל שווה להתייחס אליו…

(ganjo) #9656

ליאור זה אכן גנג’ו וההסתייגות בתחילת דבריי נועדה לגמרי להבהיר שמדובר בדעתי. זה דיבור אוטוקליטי מובהק. טל יש הבדל עצום בין טרבל (הישג אדיר של עונה שלמה שבהחלט משפיע) לבין מחזור או שניים בהם ריאל בלי רונלדו מוציאה תיקו מול ולנסיה ומפשלת מול לבאנטה.

הטענה המרכזית כלפי הסוסיוס היא שיש להם אינטרסים שלא בהכרח הולכים יחד עם האינטרס של הקבוצה אבל לייחס להם תכונות של מטוטלת שמשתנה ממחזור למחזור ועוד לטעון שמדובר בעובדה מוגמרת?

(האחיין של קרלס) #9657

לא פחות ולא יותר. מצטער ליאור, יש דברים שאתה פשוט יודע (וזה לא רק אני אומר - אלא בגדר עובדה מוגמרת - שוב - אצל ׳יודעי דבר׳ לא פחות ממני), גם מניסיון עבר. כאלה הם חלק נכבד מהסוסיוס, מאז ומתמיד. זה אופי וזה ידוע לגביהם (לכן השתמשתי במילה עובדה). לא לכל דבר אפשר להביא דוגמאות ולנתח עד אין-סוף.

ובכל זאת, הטרבל הוא גם בדיוק מה שאני מדבר עליו. מהאיש הכי רשע בברצלונה הוא הפך בכמה חודשים למושיע - כי האנשים האלה הסתנוורו מהצלחה זמנית וכמה אוטובוסים.

(ganjo) #9658

אני מסכים איתך אבל כשאתה נתקל במצב בו אתה פשוט יודע ובכל זאת לא יכול להוכיח אל תטען לעובדתיות.

(Shusaku) #9659

בטח שמתם לב שבנזמה נפצע.

אחת הבשורות הגרועות שיכולנו לקבל.

(bblanko) #9660

מסי כזה טוב רק בגלל שהוא משתמש בסמים משפרי ביצועים, עובדתית.
ואני אומר את כי אני יודע (ולא רק אצלי זה עובדה מוגמרת אלא אצל יודעי דבר). ולכן אני גם צודק, לא פחות ולא יותר.
(מקווה שהנקודה עברה).

ואגב לקרוא לטרבל היסטורי הצלחה רגעית לאחר שלא סיימתם עונה בלי תואר כבר עשור זה לא פחות ממגוחך.

(Oriabrbnel) #9661

איך אפשר להשוות להצבעה אחרי טרבל לאסיפת 16,000 חתימות אחרי פתיחה רעה של ריאל??
לא מדובר בילדים קטנים ששוכחים בשניה עונה מזעזעת וקיץ כושל, מדובר באוהדים שנושמים את הקבוצה… להגיד שהדעה שלהם תושפע מהמצב של ריאל זה קצת זלזול באינטליגנציה שלהם…
בכול מקרה לדעתי על אסיפת החתימות זה לא ישפיע, אלו שיצביעו אלו אוהדים שנמאס להם מההנהלה ורוצים לעשות מעשה ולהעיף אותה…
על הצבעת אי האמון המצב כבר יכול להשפיע כי שם פונים לכלל האוהדים וחלקם יכולים לחשוב שהמצב טוב והבעיה עונה שעברה הייתה אנריקה, לדעתי אם מסי ואיינסטה לא יעשו מהלך יהיה מאוד קשה להפיל את ההנהלה באי אמון.
אגב לדעתי מסי פועל בדרכו שלו, פה לייק שם תמונה מחויכת עם ניימאר… כמו במשחק שלו הוא מחכה, בוחן את השטח ומחכה לתזמון המושלם לעשות את המהלך שלו (ראה ערך מעקב אחרי צ׳לסי ותמונה עם ניימאר יום אחרי שההנהלה ניסתה להאשים אותו)