בטח שמתם לב ש - מהדורת "בארסה"

ברצלונה

(moshe34) #9594

…no eder no party

(Shusaku) #9595

רגע, זו לא הנבחרת שמסי הפסיד לה פעמיים בפנדלים? אז עכשיו גם לרונאלדו לא מגיע כדור הזהב…

(Shusaku) #9597

(האחיין של קרלס) #9598

אוהדי בארסה שלא מעריכים את טר שטגן - פשע.

כל כך אנדרייטד. אחד מ-3-5 השחקנים החשובים בקבוצה השנה וטופ 5 שוערים בעולם ב-2017.

(agalma) #9599

שאלה למי ששם לב: ה-4 שקל שהפרעוש מרוויח בשנייה, זה לפי אותו מימד זמן שנניח גומאש חי את אלמנט הזמן, כי אם כן, זו תעודת עניות למועדון.

(moshe34) #9600

לפני כמה ימים ברתומאו, אמר שלאלבס אין בעיה אם ההנהלה ושהוא עזב מסיבה אישית. כמו כן הנחש טען שאלבס הציע את עצמו לבארסה בינואר. זה התגובה של אלבס בטויטר:
אמ, לק :
“שקר”

אין לדני מה להתבאס, הוא בקבוצה די נכבדה של אנשים שברתומאו וחבריו מנסים ל"השחיר" את התדמית שלהם :
קרויף, פפ, לאפורטה, פויול. ועכשיו אלבס. מי הבא בתור? צאבי?

(Paul Heyman) #9601

אל חשש. הנה השחקן שאנחנו חייבים להחתים, וואו איזה פאקינג גול!

(moshe34) #9602

בטח שמתם לב, שכריסטיאנו בבית משפט היום. בספרד לא כל כך כי הוא נכנס מהדלת האחורית כמו פחדן.
טלויזה בספרד משדרת על הדיון של רונאלדו אבל זה התמונה שם:

אין כמו ספרד:heart_eyes:

(boris163) #9603

בטח שמתם לב שהפורום טיפה התעורר לחיים בזכות פאפא ניימאר (ואנשים עוד שונאים אותו)

(האחיין של קרלס) #9604

בטח שמתם לב שאנשים אומרים ״פאפא ניימאר״ במקום ״ניימאר״ (שהרי אין לו קשר לכלום)… עבד לו יופי.

(dmitrys) #9605

נראה לי אני היחיד פה שמבדיל בין ״פאפא ניימאר״ לבין ״ניימאר״ .
אולי אני נאיבי מדי, לא יודע.

בטח שמתם לב שהשם של פאפא ניימאר הוא… פשוט ניימאר, כי הרי ניימאר הבן הוא ניימאר ג’וניור.

(josepe) #9607

כל יום שאני קורא את עשרות ההודעות המפגרות על הסאגה הזו אני חושב לעצמי בדיוק את זה. הפורום התעורר לחיים אבל האיכות שלו התדרדרה פלאים. ויכוחי סרק על למי יש יותר גדול - למסנגרים או למקטרגים?
ממש רמה של בארסה מאניה, רק עם פחות משתמשים והרגשה יותר אישית.

שיהיה ברור! אין פה ביקרות כלפי הפורום או המשתמשים, סתם משתף את המחשבות שלי על מה אני רואה וקורא, ואיך זה נתפס בעיניי.

(moshe34) #9610

(Paul Heyman) #9611

אדיר.

(X@vi) #9612

אחד החזקים !

גם התמונות סטילס שהם בחרו… פרייסלס

(agalma) #9613

בטח שמתם לב לפרצוף המיואש של המאמן שלנו בקלאסיקו. מי רוצה להמר שאותו פרצוף ממש יהפוך בסוף העונה לכובע הגדול ביותר שבלענו, אחרי: הגעה של שני קראקים בעוד שבוע, מהפך מנהיגותי של בוסקטס על הקבוצה, שידרוג נוסף של הפרעוש והמצאת המונח אלוהי הכדורגל מחדש-טראבל וחזרת הכדורגל היפה לאירופה!

ויסקה אל בארסה ויסקה אל קטלוניה!

(Paul Heyman) #9614

ג’ירונה זה מרחק 100 ק"מ מברצלונה נכון?

יש דרך שבה אנחנו שוכרים את האוהדים שלהם שיבואו ויתנו כזאת הופעה ורעש גם במשחקים של ברצלונה?

Pretty please?

(dmitrys) #9615

ג’ירונה תדרוש את סעיף השחרור של האוהדים שלה.

(X@vi) #9616

:raised_hands: