בטח שמתם לב ש - מהדורת "בארסה"

ברצלונה

אתם מתבאסים בצדק, כי איך קבוצה שהביסה אותכם מובסת בצורה מביכה מול ריאל מדריד, היריבה המרה שלכם.

אני תמיד חשבתי שיובנטוס היא לא מה שעושים ממנה. בליגה האיטלקית התמהמה ביושרת האחרונה ולא סגרה את סיפור האליפות הרבה לפני למרות שהייתה צריכה. אני חושב שבאיירן למשל קבוצה טובה יותר מיובנטוס הזאת, עם כל הכבוד ל"הגנת ברזל" שלה. בארסה של לפני שנתיים אוכלת את יובנטוס הזאת בלי מלח.

יובה פגשה הערב קבוצה רצינית עם הקישור הטוב בעולם וחטפה בראש. השקר שנקרא “ההגנה הטובה בעולם” התגלה.

(סארי) #9574

דווקא יש צדק, לריאל הגיע לזכות, היא פשוט אמללה את יובנטוב אתלטיקו ובאיירן.
אני לא בא לחגוג לכם על הדם, אבל יש דברים שפשוט צריך להעריך, ואת רונאלדו וריאל צריך להעריך, להגיד שזה מזל זה פשוט לא להבין כדורגל.

(bixente) #9576

קודם כל אני כן עקצתי בקטנה את שוסאקו (זה די הדדי בינינו. ולא התכוונתי להוציא לעיניים לכלל אוהדי בארסה) אבל מטרת ההודעה שלי הייתה הדיון עצמו. דווקא שוסאקו ענה לעניין (גם אם אני לא מסכים איתו ) והייתי שמח לענות גם על ההודעה האחרונה שלו אבל לא בא לי לחרחר מלחמות וריבים. אז שוסאקו אם תרצה להמשיך את הדיון תגיד לי ונשעה את זה בפורום אחר.

(moshe34) #9577

יש עכשיו עוד פיגוע בלונדון. כל הויכוח הזה נראה חסר טעם עכשיו.

(Shusaku) #9578

רק בלונדון? שמעתי שחטפו איזו גברת זקנה בקרדיף, ואף אחד לא יודע מה קרה לה…

אני לא אסכים איתך פה.
אני חושב שאתה כבר מכיר את הדעות שלי על יובנטוס(אם לא,תגיד ואני אפרט).

המחצית הראשונה והמחצית השנייה הן אופרות שונות לחלוטין.
בעוד שהמחצית הראשונה הייתה שקולה עם יתרון קל לאחד הצדדים, המחצית השנייה הייתה נוקקאוט.
מה שמעלה את השאלה, מה קרה? דעתי האישית היא קריסה מנטאלית.

המשחק הזה לא משנה את העובדה שיובנטוס העונה היא הקבוצה השנייה(איזה כיף) בטיבה בעולם.
בעונה שעברה הם הודחו נגד באיירן בהארכה, אחרי פייט אדיר והעונה עברו את ברצלונה בנוקאאוט.
להגיד שהם בלון שהתפוצץ זה פשוט לא נכון.

(בלאנקוס) #9580

אם לריאל מדריד היה היום מזל עם שני השערים שפגעו בשחקני ההגנה אז ניתן ללכת אחורה להמון מקרי מזל- השנה השער שלכם בברנבאו בדקה ה92 בהחלט היה עם הרבה מזל, כך גם השער בדקה ה95 של אינייסטה מול צ’לסי, הגביעים של ליברפול ובעיקר של יונייטד שלא עשתה כלום עד הדקה ה90 מול באיירן וגם צ’לסי שרק אלוהים יודע איך עברה אתכם ב2012.
מזל הוא חלק מהמשחק וכמו ששליימה כבר אמר השפיץ של הנעל בהחלט מכריע המון פעמים את גורל ההתמודדות.
אבל, וזה אבל גדול את המזל צריך לקחת והמזל לרוב הולך עם הטובים, בעשור האחרון היו כל כך הרבה מקרים שאלילת המזל עזרה לבארסה אבל אני לא מאמין בזה, היא הייתה הטובה ביותר ולכן הגיעה לכם לזכות, ולריאל השנה בהחלט מגיע לזכות באליפות ובצ’מפיונס, אין ראויה ממנה, מאמין שבעונה הבאה עם חיזוקים נקודתיים של מגן ימני וצמד קשרים וחוזרת להיות מאבק איתנים על הפסגה.

(סארי) #9581

נמאס כהר מהדברים האלה, כוס אמא שלהם, זה כבר יותר מגי, איפה המודיעין האנגלי,איפה המשטרה, מה זה העם הזה?
על המחבלים לא צריך לדבר, פשוט חלאות.

ועדיין יובנטוס הזאת הרבה פחות מפחידה ממה שניסו לצייר אותה אחרי שהדיחה את ברצלונה. לפני המפגש מול ברצלונה כולם אמרו בצדק שריאל אכלה אותה עם ההגרלה שקיבלה את באיירן, דווקא בארסה הייתה רגועה יותר לקבל את יובנטוס, שהייתה קבוצה אמנם חזקה אבל לא מפחידה, ועם תנופה מה6-1 על פריז. בפועל, האין קישור ואין הגנה של ברצלונה גרמה לכך שיובנטוס הצליחה לעקוץ 3 פעמים בבית ולעצור את ברצלונה מלהבקיע.

לטעמי אם יובנטוס הייתה פוגשת את באיירן לא בטוח שהיא הייתה עולה ואני הייתי מהמר על באיירן. היא קבוצה הרבה יותר איכותית עם שחקנים יותר איכותיים(לבנדובסקי>היגוואין, רובן>קוואדראדו, וידאל>חדירה וכן הלאה וכן הלאה).

בגמר הזה היא פגשה קבוצה חצופה, עם השחקן הטוב בעולם ביחד עם מסי(מסי קצת יותר טוב…) ועם הקישור מספר אחת בעולם ללא עוררין על כך. וקיבלה בראש וחזק.

לטעמי סדר הקבוצות הטובות בעולם כיום :

1. ריאל מדריד
    2.באיירן מינכן
    3.יובנטוס.
  2. ברצלונה(רק בגלל ההגנה והקישור. ברגע שזה יטופל הוא יעברו את באיירן ויובה).
    5.אתלטיקו מדריד.

(Santiago_Munez) #9583

בוגר. מאוד.

(Aimarito) #9584

אם נחזור רגע לבארסה בהשוואה לשאר אירופה (בכל זאת החלטתם לערוך את הדיון בחלק הברסאי של הפורום) בארסה של השנה הייתה רחוקה מלהוות פונקציה כלשהי במאבקים אירופאיים. כל קבוצה עם מנטליות טובה, סימטריה ומשמעת הייתה אוכלת את בארסה בקלות.

היום ראינו שיובנטוס מתקשה בעיקר לצאת קדימה, ולקח לה המון זמן להגיע לרחבה של ריאל הואיל והקישור של ריאל הצליח להתיש כל ניסיון של יובנטוס לצאת קדימה (בנוסף למשחק נפילה של צמד הארגנטינאים מקדימה). ברגע שריאל הצליחה לגרום ליובה לוותר על ההגנה ולנסות לצאת קדימה (מצב שלא באמת הייתה בו כל הקמפיין באירופה) היא נשארה ללא הגנה ומצאה את עצמה על סף ספיגה בכל מתפרצת של ריאל.

מצטער שוסאקו, זה לא מזל. הגול של מנדזוקיץ’ הוא שיא המזל אם כבר מדברים, ריאל מדריד ניצחו כי הם היו טובים יותר, ואלגרי ויובנטוס לא באמת הצליחו לשבור את תקרת הזכוכית של הכדורגל האיטלקי במפעלים האירופאים. לנצח את בארסה של העונה זה משהו שלצערי יובה לא הראשונים לעשות.

בארסה צריכה לעשות חושבים על איפה היא רוצה לראות את עצמה בעונה הבאה ואיך צריך לבנות את הסגל בשביל שדברים יתקתקו שוב. כי העונה הזמנו כל קבוצה לעשות לנו בית ספר עם חורים ששום יכולת אישית ומשחק לחץ לא יצליחו לסגור.

(DoctorGonzo) #9585

אי אפשר לקחת כלום מריאל העונה, והיא לקחה את התואר הזה ובצדק וכדור הזהב עד כמה שזה מעצבן מגיע חד משמעית לזה שידע פעם אחר פעם לקחת את המצבים שקיבל ולשים את הכדור ברשת שוב ושוב. ריאל לקחו מאמן צעיר, אגדה בתחום המועדון, ונתנו לו לעשות מה שהוא רוצה ובשקט. הוא בנה את הקבוצה בצלמו ובדמותו, חיזק בצורה כמעט מוחלטת את כל חלקי הקבוצה עם מחליפים שבארסה יכולה רק לדמיין שיהיו לה והחזיר לה את האופי הווינרי שהיה לה וזה שהיא לא מפסיקה לשחק כדורגל עד הדקה ה-93 ומעבר לכך, ולרוב מנצחת. מזכיר מישהו/משהו אגב?

ליובה אין ספק שיש הגנת בארזל, אבל לא מעבר לכך. אתמול מבחינה מודעת הם שיחקו עם 10 שחקנים (עם הידוע לשמצה פיפיטה) ולא טרחו לעלות למחצית השניה. רבע שעה הבליץ של ריאל התבשל והושלם בצורה נקיה וחדה. היחידי שבא לשחק שם התקפה היה גם הקולס הבודד שבטפשותנו שיחררנו.

ולמרות זאת, טיפת אופטימיות והחוק השלישי של ניוטון מעידים כי לכל פעולה יש תגובה שווה והפוכה, ואולי זו הייתה סטירת הלחי המצלצלת שבארסה הייתה זקוקה לה בהבנה שזה שיש לה את הקו הקדמי הטוב ביותר בעולם, לא אומר שהיא הכי טובה בעולם. ומסטירות לחי יש אומרים, אפשר להתעורר.

(moshe34) #9586

agalma, שם אתה זה לפני כמה חודשים וכמה שמונטי פיטון גדולים (החבורה הכי מצחיקה שיצא לי לצפות בה).
זה לא יוצא לי מהראש ,כל פעם שאני רואה אוהדים שלנו שמתכחשים למצב המדרדר של המועדון שלנו, מהראש המסריח למעלה (בעיקר ההנהלה) ועד האלו שאחראים על הצד הספורטיבי:

ההיו זמנים גרועים מאלו, אבל זה לא מנחם אותי. שיש לך את השחקן הטוב בעולם אתה לא יכול לשאוף לבינוניות.

נ.ב דרך אגב ריאל אלופה ראויה (כן קשה לכתוב ולומר את זה) ורונאלדו בצדק יקבל את כדור הזהב.
לא מזל ולא שופטים.

(moshe34) #9587

(youri) #9588

הייתי מסכים עם הפסקה האחרונה ושואב אופטימיות, אבל יש פה התערבות של כוח עליון - הנהלה שהצלחת הקבוצה לא ממש מעניינת אותה ולכן הטעויות לא יילמדו ואין למה לצפות.

(agalma) #9589

בטח שמתם לב שהקפטן האגדי שלנו מתפקד בתור החלילן מקטאלוניה עבור כל הילדים האבודים שהמועדון הפקיר. והוא צודק! מישהו שם חייב להתעורר.

(omer1) #9590

החלק הכי עצוב בסיפור, זה שהוא לחלוטין צודק. וכשזה מגיע מפויול, אנחנו יודעים כמה קשה היה לו לעשות צעד כזה.

(האחיין של קרלס) #9591

בטח שמתם לב כמה מזעזע אנדרה גומש משחק גם במדי פורטוגל…

בפעם המי יודע כמה.

(Paul Heyman) #9592

עזוב גומש, כל הנבחרת שלו שכחה לחלוטין איך בועטים פנדל…

קלאודיו בראבו, אין מילים. בראבו, פשוט בראבו!