בטח שמתם לב ש - מהדורת "בארסה"

ברצלונה

(Shusaku) #9492

https://twitter.com/10_cule_/status/843578824185004032

(Santiago_Munez) #9493

לא חושב שהיה לזה תקדים היסטורי מסיבה פשוטה שזה על גבול הבלתי אפשרי במשחק בין שתי קבוצות מקצועניות.
לכל שחקני ברצלונה יחד היו 20 מסירות מפתח מול ולנסיה, למסי “רק” 5, ניימאר מסר הכי הרבה מסירות מפתח (7).
רונאלדו מול בילבאו מסר 2 מסירות מפתח (אחת מהם תורגמה לשער).

(khen10) #9494

השאלה של בארסה מאניה:

והתשובה של ynet:

(moshe34) #9495

אם אני פיקה אני מתחיל לבדוק את החזרי המס שלי.
https://twitter.com/barcastuff_real/status/847029459492360192

(agalma) #9496

רק אומר

(ganjo) #9497

אגב גם הוא רק אומר והמרחק בין רק לומר לבין לבצע במציאות הוא מרחק די גדול. רק אומר:-)

(Aimarito) #9498

ההבנה הזאת היא חלק ממה שחסר בקישור שהטיקי טאקה זר לו. הנעת כדור היא לא עיניין של דיוק במסירה בטווח של 30 מטר, אלא היא קודם כל לקיחת ההחלטה הנכונה.

רק אומר :slight_smile:

(agalma) #9499

תודו שהתגעגעתם לפפ טוק

רק אומר

(Shusaku) #9500

השופט ציין בדו"ח השיפוט שניימאר מחא כפיים לשופט הרביעי כשהוא ירד מהדשא. מישהו יודע איפה מהמרים על כך שהור יורחק מהקלאסיקו? חבל לא לעשות על זה כסף…

(Mendieta) #9501

הגיע הזמן להחיות את הדיון קצת.

בטח שמתם לב שרק מודריץ’ הפעיל את השכל וניסה להוריד את סרג’י רוברטו בעבירה של אדום. הוא לא הצליח. בטח שמתם לב שמרסלו ניסה והתחרט בשניה האחרונה.

בטח שמתם לב למבט הזה של קרוס אחרי הגול השלישי של מסי, כמה שנאה במבט אחד.

בטח שמתם לב שהגלגל מסתובב, וקרבאחל שסימן לקהל שלנו אצבע משולשת בגול של ראמוס, סיים את המשחק ככה כלא מאמין אחרי שהוא כמעט חסם את המסירה של ג’ורדי אלבה.

בטח שמתם לב לקריצה של מסי לשופט כשהוא שולף לו צהוב

בטח שמתם לב לנשיקה הזאת לסמל אחרי הגול השלישי

בטח שמתם לב שמסי אחרי הגול בא לרוץ לאלבה ומצביע עליו, כאילו אומר “זה האיש שהיה חסר לנו, זה!” אבל אלבה בכלל עסוק בלחגוג למנדרילים מול הפנים ואז מהר לחצי, כי כמו ברסאי אמיתי הוא יודע שהוא לא יכול למצמץ לשניה מול מדריד.

בח שמתם לב שמי שהתחיל את המהלך היה פיקה עם המסירה הראשונה לשחרור הלחץ, ואז הוא רץ עד לרחבה של מדריד.

(המנוע) #9502

במיקום הממוצע של השחקנים ג’ורדי אלבה הרבה יותר התקפי מאלקסר.
טר שטגן עם שיא עצירות של שוער ברצלונה במשחק ליגה.
טר שטגן עם 22 מסירות, הדוגמנית עם 14 .

(moshe34) #9503

ראמוס קיבל הרחקה למשחק אחד אחרי אדום ישיר וניסיון לחסל למסי את הקרירה והתגרות בפיקה.
ניימאר הרחקה ל 3 משחקים אחרי הרחקה של צהוב שני ומחיאות כפיים.
הגיוני בסה"כ.

(moshe34) #9504

מסצ’ראנו כובש את הראשון שלו בברצלונה!!!

(Shusaku) #9505

בטח שמתם לב למשחק של הרעים היום.

קבוצת החוץ ניצחה 3-1 כל מחצית.

מישהו פה לא יכל לחכות לפתיחת חגיגות ה2 במאי…

(Mendieta) #9506

דיי נו אל תהיה מביך, מה אנחנו בגן? אתה רוצה שישעו אותו כי הוא “התגרה” בפיקה? הוא אמר לו שידבר עכשיו. הוא לא מחא להחלטת השופט כפיים אלא לפיקה, חלאס עם הילדותיות.

(moshe34) #9507

לא אני רוצה שישעו אותו ללפחות אותו עונש כמו ניימאר על הניסיון להוריד למסי רגל.
הכפיים לא קשורים.

(aldrrian) #9508

ואללה זה לא עובד ככה. על כניסה קשוחה נותנים אדום וזהו.

(moshe34) #9509

וואלה זה כן עובד כך. על עבירה דומה שחקן של אייבאר השבוע קיבל שתי משחקים של הרחקה.
(שכחתי את שמו)
אדום שבא בעקבות עבירה מהסוג של ראמוס אמורה לתת יותר ממשחק אחד של השעיה.

(aldrrian) #9510

החוסר אובייקטיביות מערפלת את השיקול שלך פה. אני לא מכיר כמעט דוגמאות של שחקנים שעל גליץ’ קיבלו מעבר למשחק (ואני לא מדבר על כניסות שברור שהן לא חלוטין לא חלק מהמשחק. ברור לי שזה תגיד שזו עבירה מסוג זה אבל בתכלס זה פשוט גליץ’ מכוער ולא איזה מרפק לפנים).
אתה מוזמן אגב לתת לינק לעבירה שביצע השחקן של אייבר ונראה.

(Shusaku) #9511

מזל טוב לכריסטיאנו רונאלדו על הזכייה באירווויזיון. עוד תואר שמסי לעולם לא ישיג עם המדינה שלו.

אמנם רונאלדו לא הופיע על הבמה, אבל הוא תמך במדינה שלו, והחדיר בה אמונה והשראה.

שחקן גדול נמדד במה שהוא מצליח להביא למדינה שלו, גם כשהוא לא חלק מהזכייה. כדור הזהב דחוף.