גמר עונת 2018: גולדן סטייט (שוב) אלופה

עונה שלמה הרגשנו שהכל קרוב. פיתחנו ציפיות שאולי הפעם, לא נקבל את אותו המפגש שאנחנו ממשיכים לקבל. אי אפשר היה להתעלם מההצגות של הרוקיז העונה. אך הנה אנחנו שוב, לאחר שבעה חודשים של טירוף מוחלט - חזרנו לאותה נקודה. לאחר הניצחון של קליבלנד אתמול, היום הווריירס חגגו ניצחון ביוסטון והעפילו בפעם ה-4 ברצף לגמר. מה שאומר שבעצם נקבל את אותו המפגש בפעם הרביעית ברציפות.

הקאבלירס מול הווריירס - טייק 4.

גולדן סטייט מחזיקה ביתרון הביתיות מול קליבלנד, והמשחק הראשון בסדרת הגמר הגדול מול הקאבס ייערך בלילה שבין חמישי לשישי באוקלנד. לאחר עונה לא פשוטה שכללה לא מעט פציעות, הוורירס מגיעים לסדרת הגמר במיטבם, עם לא פחות מ-4 מועמדי Hall Of Fame שבכושר שיא וספסל שנמצא יחסית במצב טוב.

מהצד השני, אצל הקאבלירס המצב הוא שונה. השאלות אינן פוסקות סביב לברון. האחרון מגיע לסדרת הגמר לאחר לא מעט משחקים, שבהם היה חייב לשחק מעל 45 דקות ולא פעם הגיע עד למשחק ה-7 בסדרה. רמת הלחץ שהייתה על לברון לאורך הקמפיין הזה הייתה בשיאה. כעת נשאלת השאלה - האם שחקן בן 33 ימשיך לסחוב קבוצה שלמה על הגב, כפי שהוא עושה שנה אחר שנה? במפגש האחרון של הקאבס, טענו שנגמר לו האוויר – 2 משחקים שלברון לא במיטבו והקאבס מצאו את עצמם בפיגור 2:0 בגמר המזרח, מול בוסטון.

הניסיון מלמד אותנו שללברון אין מקום לטעויות - ומול קבוצה כמו הוורירס, הוא לא רק שלא יכול לטעות, הוא יהיה חייב להיות בשיאו כל משחק - להדוף את הוורירס כפי שהדף את בוסטון.

איזה לברון נקבל מול סוללת החלוצים של הוורירס?

האלופה שבדרך - הפיינל פור מעבר לפינה
(titi camara) #2

אני מניח שגולדן סטייט תעשה סוויפ הלילה ותיקח אליפות ולברון ג’יימס יפסיד בעוד גמר.

אבל מבחינתי סופית הוא השחקן הכי טוב ששיחק את המשחק הזה, יותר ממייקל ג’ורדון, כל פעם שאני רואה אותו אני לא מאמין כמה טוב הוא ! והוא כל עונה משפר את הג’אמפ שוט שלו שזה החלק הכי חלש במשחק שלו, עם ג’אמפ שוט בינוני פלוס מזמן כבר לא היו ספקות מי השחקן הכי טוב בהיסטוריה.

אני אוהב את המשחק של גולדן-סטייט לפני תחילת הגמר הייתי איתם, אבל מהרבע השני של המשחק הראשון כבר לא יכולתי להילחם בזה, לברון ג’יימס הוא חתיכת שחקן ומגיע לו לקחת את האליפות הזאת ! הוא לבד כל הקבוצה והוא לבד ניצח את גולדן סטייט במשחק הראשון רק חבל שג’י אר סמית’ היה שם להרוס.

אני מודיע קבל עם ועדה, אני מעריץ חדש של לברון ג’יימס, אני חושב שהוא השחקן הטוב בהיסטוריה, אני מצטער על כך שלקח לי כ"כ הרבה זמן להודות בזה.

(momi) #3

רק חבל שיש לו קצת טבעות.

בכל אופן הנושא החם הוא איפה לברון ישחק עונה הבאה, אני באופן אישי מתקשה לראות את השחקן ששיחק בקבאס העונהמשחק ביוסטון עם שני רכזים ככ דומיננטיים כמו סיפי3 והארדן. (העונה לברון שיחק בלי רכז דומיננטי לידו ויש שטוענים שזוהי הסיבה ליכולת השיא בפליאוף השנה)
האופציה השניה והיותר סבירה זאת פילדלפיה, קבוצה מצוינת שיש להם מקום לעוד סופרסטאר חוץ מלברון, למשל קוואי או פול גורג, שגם מחפשים בית חדש.

(titi camara) #4

שיבוא ללייקרס…יש מקום תחת תקרת השכר ללברון ועוד כוכב על ועם החבר’ה הצעירים המאוד מוכשרים של הלייקרס אולי יהיה סיכוי…

(titi camara) #6

טוב, חדשות מרעישות היום שמחזירות לחיים את הפנטזיות שלי על לברון בלייקרס, לפי דיווחים אמינים ב NBA קוואי לנארד ביקש מהספרס לשלוח אותו בטרייד ללייקרס ! ואם זה יקרה רוב הסיכויים שלברון מצטרף, ואם הלייקרס איכשהו יצליחו להשתחרר מהחוזה המעיק של דנג הם יוכלו להחתים גם את פול ג’ורג’ !!! ואז פתאום משום מקום יש בקליפורניה עוד קבוצה ענקית שכנראה תהיה לא פחות טובה מהווריירס והדרבי של קליפורניה יקבע מי תהיה אלופת ה NBA.
אוהדי הלייקרס ממשיכים לחלום, אם יש מישהו שיכול להגשים חלומות זה איש הקסמים.

(momi) #7

היתרון בלייקרס זה שעם קצת קומבינות, יש להם מקום לשלוש סופרסטארים, מה שיכול להביא ללברון שני תותחים סטייל קוואי וגורג, ובנוסף יש להם רוקיז מעולים שיכולים להיות צוות מסייע נחמד.

עדיין עדיף לקוואי בוסטון מאשר האגו של לברון, ועדיף ללברון פילי עם רוקיז כמו סימנס ואמביד, ועוד סופרסטאר.

(titi camara) #8

היתרון הגדול של הלייקרס זה שהם היחידים שהם L.A כל השאר לא ! חוץ מהקליפרס כמובן אבל אף אחד לא באמת סופר אותם.

תגובה פוצלה לנושא חדש: לברון ג׳יימס: חותם בלייקרס על חוזה ל-4 שנים

תגובה פוצלה לנושא חדש: חדשות, העברות, הנהלה ושמועות 2018/19: תקוות וספקולציות