מחזור 37: ריאל מדריד מארחת את סלטה ויגו

ריאל-מדריד

(momi) #1

כשהיא חושבת רק על הגמר בקייב ובצל השמועות על מעבר של ניימאר לשורות הבלאנקוס, ריאל מדריד מארחת את סלטה ויגו בסנטיאגו ברנבאו למשחק במחזור ה - 37 בליגה הספרדית, מוצאי שבת, שעה 21:45 שעון ישראל.

השבוע ביום רביעי, ריאל מדריד(72 נקודות) הפסידה לסביליה בפיחואן, ובעצם כמעט איבדה סיכוי לעבור את אתלטיקו(75 נקודות, תפגוש במחזורים האחרונים את חטאפה ואייבר) בטבלה ולסיים את העונה במקום השני בלה ליגה. לבלאנקוס, שמסיימים עונה במקום השלישי בליגה, נותרו עוד 2 משחקי ליגה, נגד סלטה ויגו ונגד ויאריאל, אלו שני משחקים בעלי משמעות מנטלית בלבד למדריד, וחסרי משמעות לסלטה שאיבדה סיכוי לכרטיס לליגה האירופית, וכן לצוללת הצהובה שכבר השיגה את הכרטיס לאירופה.

במסיבות העיתונאים לפני הגומלין מול באיירן ולפני סבליה, אמר זידאן שהוא לא מתכוון לשלב שחקן שאינו כשיר במאת האחוזים, אם כן הבלאנקוס חסרים את קארבחל ורונאלדו, שצפויים להיות כשירים לגמר ליגת האלופות שיתקיים בקייב בעוד שבועיים, לעומתם איסקו החלים ויהיה כשיר כבר מול סלטה, הוא צפוי לקבל דקות על מנת להכנס לכושר לקראת קייב.
עקב חוסר החשיבות של המשחק
זידאן צפוי לבצע רוטציות נרחבות בהרכב, כאשר חכימי שלא שותף מול סביליה ימלא את מקומו של קארבחל, וראן צפוי לחזור להנהיג את מרכז ההגנה כשלצידו וייאחו או נאצו, ומרסלו שנח מול סביליה, ונמצא בכושר מצוין. בקישור יש לזידאן את הקשר האחורי הצעיר מרכוס יורנטה, את איסקו שחוזר מפציעה וכן את קרוס(שאוהב להבקיע מול סלטה) ומודריץ שנחו השבוע. בהתקפה סביר להניח שבייל ישתף פעולה עם בורחה מיוראל. (יש לציין שמיוראל נמצא במקום השני בקבוצה ביחס גול פר דקות)
הרכב משוער, נאבס, חכימי, וראן, נאצו/וייאחו, מרסלו, יורנטה, קרוס, מודריץ, איסקו, בייל ומיוראל.

קצת על סלטה
בשנים האחרונות הקבוצה מהעיר ויגו מציגה כדורגל התקפי, יפה ואפקטיבי,(שנה שעברה היא הדיחה את ריאל מהגביע) ומאז הגעת חואן קרלס אונסואה (העוזר של לואיס אנריקה בברצלונה) לאמן בויגו, הציגה הקבוצה שדרוג נוסף ביכולותיה, ונתנה השנה כדורגל ברמה הגבוהה ביותר. בויגו משחקים שחקנים מוכשרים וקטלניים לדוגמה הספרדי הנהדר יאגו אספס(שפצוע לריאל) שהבקיע העונה יותר מ20 שערים, לידו יש את הרוקי מקסי גומס האורגוואי בן ה21 שכבש העונה הכי הרבה שערים בנגיחה בחמשת הליגות הבכירות(9) באגף שמאל יש את הדני הצעיר פיונה סיסטו שמסוגל ביום טוב לגרום כאב ראש רציני לכל הגנה באירופה, אקס ברצלונה פונטס, דנאל וואס ועוד ועוד שחקנים מעניינים שמציגים כדורגל מהנה לצפיה.

למרות זאת סלטה לא ניצחה את ריאל בשבעת המפגשים האחרונים בליגה(וסופגת 3.5 שערים למשחק), בנוסף סלטה מגיעה בכושר רע ובלי ניצחון באף אחד מחמשת המשחקים האחרונים.
אם כן הבלאנקוס מארחים את סלטה בברנבאו למשחק לפרוטוקול כשהראש כבר עמוק עמוק בקייב, וינסו לנצח כדי להגיע לגמר עם מומנטוב חיובי. 12.5 שעה 21:45.