מחזור 36: האם יש דבר כזה קלאסיקו לא משמעותי?

ברצלונה

(dmitrys) #24

איך בארסה קשורה לאגריסיביות? בגלל עבירה אחת של מסי?
ריאל אולי הולכת להיות אגריסיבית יותר, בארסה ממש לא. אין אצלנו שחקנים שבועטים ביריבים או דורכים להם על הרגליים, לפחות לא ברמה שאתה מתאר. יש קצת אלבה, קצת (מפתיע אותי מאוד) סרג’י רוברטו, וההצגות של סוארס. זהו. פפה בטח מתגלגל מצחוק.

(t-rix) #25

להשוות את ה"אגרסיביות" של שחקני ברצלונה לעומת ריאל בתקופת מוריניו זה כמו להשוות בין בוז’י לפוטין.

(Xavi H) #27

אני חש שלא אהיה פופולרי פה בפורום, אבל רק אני ראיתי(לפחות במחצית הראשונה) משחק טוב מאוד עם יכולות טכניות קבוצתיות נהדרות?
מאיך שאנשים כותבים אני מבין שכן…

ריאל לטעמי הייתה טובה יותר מסיבה מאוד פשוטה: יכולת ההשתחררות שלה מניסיון הלחץ הברסאי היה פשוט נהדר עם החלטות טובות ברובן ביחס לתנועה של שחקני בארסה. בארסה לעומת זאת שיחקה לאט עם עוד ליטוף לכדור, עוד תנועה צפויה, ובאמת באחת הפעמים היחידות שהייתה יציאה מהירה ראינו גם שער…

אגב, סרג’י רוברטו צריך ייבוש רציני על הספסל על חוסר האחריות שלו.

(titi camara) #28

היה משחק מצויין גם במחצית הראשונה וגם במחצית השנייה, הקצב היה נהדר, הטכניקה של רוב השחקנים היא עילאית, המשחק הפיזי על גבול הברוטאלי לדעתי רק הוסיפה עניין למשחק, עד להרמת היד המיותרת של רוברטו.

כל 4 השערים הם עם טכניקה מהרמה הגבוה ביותר, אי אפשר לבקש מהשחקנים יותר ממה שהם נתנו במשחק הזה, קצב, מתח, עניין וגם כדורגל משובח, רק חבל ששלחו ליצן לשפוט משחק כזה. ובגלל זה במקום לדבר על המשחק עצמו(ויש המון מה לכתוב על המשחק) אנחנו עוסקים בכל מה שמסביב.

(Xavi H) #29

זו בדיוק הבעיה! שבמקום לדבר על המשחק הנהדר, אחד הקלאסיקוס המשובחים בשנים האחרונות מבחינת רמת המשחק, אנחנו עסוקים בשטויות.
חבר’ה פה בפורום החליטו שיותר חשוב להם להצדיק את התוצאה יותר מליהנות מהקבוצה שלהם שנתנה משחק באמת טוב בסה"כ. זה בעיניי נהיה תרבות.
אני מרגיש באופו אישי גאווה עצומה על עמידה איתנה ב-10 שחקנים מחצית שלמה נגד ריאל מדריד עם הזדמנויות ומשחק הקרבה נהדר של השחקנים.