מחזור 32: ולנסיה מתארחת בקאמפ נואו!

ברצלונה

(אוריין יפה) #1

לאחר ההדחה, בארסה תנסה להתעודד במשחק הערב מול ולנסיה, בתקווה שלא יתבצע ההאפקט ההפוך שיתחיל דווקא ירידה במקום עלייה.

בהרכב בנתיים דמבלה שוב בספסל, אומטיטי פותח למרות ההופעות הלא טובות שלו לאחרונה, סמדו חוזר לספסל ובוסקטס ממשיך לפתוח למרות שאינו כשיר ב-100%.

(t-rix) #2

לא מבין איך אינייסטה שוב פותח למרות כשברור שהוא לא יכול לסחוב שני משחקים אנטנסיביים בשבוע. לא מביןמאיך דמבלה עדיין בספסל ולא מקבל המשכיות.
בוסקי לא כשיר ושוב עולה לשחק.
אם גם נראה את קוטיניו בימין אז אפשר לסגור את הבסטה. חובבנות לשמה.

רחמיי על מסי פשוט. הוא טוחן מליון דק’ על כלום ושום דבר ויגיע למונדיאל סחוט.

(GoD iS a Dj) #3

הבנאדם לא מפנים זה פשוט מדהים, שוב סמדו נכנס לפריזר.

שאלה לי אליכם מה, עשה רע אלקאסר שהוא מזורע אצל מאמן שני כבר? וגומש מקבל הרכבים מידי פעם והוא חילוף ראשון קבוע.

(bengi6666) #4

סמדו נכנס לפריזר כי הוא פשוט לא טוב כרגע. ביום שלישי הוא היה חור ענק, גם הגול השלישי, וגם ההצלה הענקית של טר שטגן 5 דקות לפני הגול, הן באשמתו הישירה של סמדו.

ההבדל היחדי בין אלקאסר לגומש, זה שהחוד שלנו עוד מתפקד, בניגוד לקישור האפור להחריד שלנו. ולכן גומש עוד מצליח לקבל שאריות דקות פה ושם. בכל אופן שניהם שחקנים לא מספיק טובים לבארסה, שניהם התפשרות על בינוניות, שניהם לא ישנו דבר מאיך שבארסה נראת.

אני לא סוגר את העונה הבאה גם אם וולורדה נשאר. יש לנו בעיות הרבה יותר חמורות מעמדת המאמן, לפני שהייתי חושב להחליף מאמן הייתי מוצא קודם שני קשרים יצירתיים, מגן ימני, וחלוץ.
וואלורדה כשל ביום שלישי אין על זה ויכוח, גם הוא מודע לזה. אבל העליהום פה עליו יצא מכל פרופורציות, אין פה אחד שלא היה קונה את המצב הנוכחי של הקבוצה אחרי הסופרקופה. לדעתי הדרישה של חלק מהאנשים לפטר אותו היא פשוט הזויה ומלהמת.

(Aimarito) #5

מישהו מצא משהו בתקשורת לגביי מה קורה עם דמבלה? אמור להיות על וואלוורדה לחץ עצום מגבוה להכניס שחקן שעלה 150 מיליון יורו להרכב. קורה פה משהו לא ברור איתו.

(אוריין יפה) #6

כרגע נראה שזה שוב 4-4-2

(YUVAL) #7

עשה לייק לא במקום לאיזה תגובה באינסטגראם שאומרת שהמאמן טעה. זה כנראה פשע יותר גרוע מלשחק כדורגל רע בברצלונה.

(josepe) #8

אם אני לא טועה, הוא עשה לייק לתגובה שציינה שהמאמן היה צריך לתת לו יותר מ 5 דקות מול רומא.

אם זה ככה אז זה לא נראה לי כזה בעייתי, בסך הכל השחקן רוצה לשחק יותר ונהנה שאומרים לו שמעדיפים לראות אותו יותר על הדשא.

וכמובן שעדיף לא “לבקר” את המאמן, אבל זה כבר עניין אחר.

(GoD iS a Dj) #9

לא מסכים איתך בכלל.
אתה יודע מי גרם ל1-1 מול סביליה? אלקסר עם הנגיחה אחורה.

בינוניים או לא בינוניים,אבל לפני דניס ולאקסר עולים שחקנים גרועים ביותר שהוכיחו זאת באינספור הזדמניות בהרכב, בעוד השניים הראשונים יובשו עד מוות קיבלו פרורוי דקות בהן הוכיחו את עצמם ואז אחרי משחק אחד פושר נכנסו לפריזר.

(GoD iS a Dj) #10

אם עשה זאת בפומבי זו לא התנהגות של שחקן מקצועי בבארסה ועל כך הוא צריך להענש.
זו לא הפועל מרמורק.

(bengi6666) #11

לדניס סוארס היה מספיק זמן ומספיק מאמנים כדי להפוך ללפחות שחקן רוטציה לגיטימי. אני באמת שלא מצליח לראות הבדל משמעותי בינו לבין גומש חוץ מהעבודה שדניס סוג של שחקן בית, ולכן זוכה ליחס יותר אוהד כאן בפורום(פאוליניו לדעתי עולה עליו).

אגב מש עצוב לראות ככה את האיצטדיון, והתוצאה מאוד מאוד מרמה

(naughty by nature) #12

פאוליניו וגומש לא מדגדגים את דניס. אני כן מסכים שדניס לא ניצל את ההדמנויות שלו כמו שצריך, אבל אין שאלה בכלל שהוא יותר טוב משני השחקנים האלה שאין לי מושג מה הם עושים בארסה.

משהו יכול למצוא דרך להעיף את המאמן הזה? איזה משאל עם או משהו?

(YUVAL) #13

אני יתעלם מהטעויות שכתבת על פאוליניו דניס וגומש, אבל דניס הוא לא שחקן בית. הוא שחקן שגדל בנוער של סלטה ואז נרכש לנוער של סיטי ואז נמכר לברצלונה ב (קבוצה מקצעונית לכל דבר) ואז הושאל לסביליה ויאריאל (לגבי סביליה אני לא בטוח) ואז נקנה לברצלונה שנה שעברה. הוא לא שחקן בית. ולא נחשב כזה.

(t-rix) #14

לא יודע, לא התרגשתי.
סוארז יכול בשניה לכבוש ולגרום לך שוב להתרשם מהמספרים שלו, ומנגד לתלוש שערות 75 דק’ ולתהות איך לעזאזל הבנאדם נחשב חלוץ על…
דניס החמיץ החמצה מזעזעת אומנם, כזו שסוארז נותן כל משחק שתיים לפחות.

נ.ב. מסי נראה מתוסכל לגמרי.

(bengi6666) #15

בכוונה כתבתי “סוג של שחקן בית” כי הוא הגיע אלינו בגיל 18-19.

(אוריין יפה) #16

ברצלונה מנסה להתאושש מההדחה מול רומא, וקובעת שיא ספרדי של 39 משחקים בליגה ללא הפסד.

32 ניצחונות, 7 תוצאות תיקו.

(t-rix) #17

לא יכול להתעלם מהתחושה שזה מרגיש לי כמו עונת טיטו.
100 נק’ ליגה ואליפות מרשימה ועדיין ברור לכל שאנחנו לא מהווים איום על שאר אירופה.

אנחנו צריכים לעשות חריש ורענון עמוק בסגל. ובעונה שיש מונדיאל בקיץ זה קשה שבעתיים. שלא נדבר על הנהלת החלמאים שיש לנו.

תגובה אוחדה לנושא קיים: מחזור 33 : ברצלונה מתארחת בבלאידוס.