הגרלת חצי גמר ליגת אלופות: ריאל מדריד מול באיירן מינכן, הגומלין בברנבאו

ריאל-מדריד

(Mádridistа) #27

אל תחשבו שזה פנדל ברור מצידי (מעניין אותי מה הסטנדרט שלכם לפנדל, רק מניעת גול תוך כדי בעיטה לפנים?), אבל להגיד שהשופט העלה את ריאל זה כבר הזוי. ומה עם הגול החוקי שפסלו לאיסקו במחצית הראשונה? למה כל פעם צריך לזרוק את השופטים בכוח לסיפור?

אני מבין שכולם מתבאסים בשביל בופון בעיקר (וכמובן לא חסרים אוהדי בארסה), אבל דיי. גם במונחים של “מגיע” אם מסתכלים על 180 דקות ריאל הייתה חד משמעית יותר טובה, במשחק הראשון זה היה חד צדדי ובמשחק הזה התוצאה משקרת בטירוף, יובה בעטו 3 פעמים לשער כל המשחק, שיקום מישהו אחד כאן ויגיד לי שהוא ראה את המשחק וחושב שהם היו שווים 3-0. ריאל רוב המשחק שלטה ולחצה והגיעה ליותר מצבים. גם אני מתבאס בשביל בופון, ואני גם יכול להבין שנמאס לאנשים לראות את ריאל בחצי גמר עשור ברצף כמעט, אבל דיי עם השנאה המוגזמת הזו.

(shum22) #28

קצת מציק שבכל פעם שריאל עולה מדברים על טעויות שיפוט. היה פנדל, זה ברור. גם במשחק מול באיירן היו יותר טעויות לטובת באיירן וגם היום היה שער חוקי לאיסקו שהיה גומר את הסיפור. פנדל בדקה 93 זה באסה, והאדום לבופון היה מיותר, אבל היה פנדל. כאילו בגלל שבארסה נהנתה מטעויות שיפוט בהמון מקרים מנסים להפיל את זה בכוח גם על ריאל והכותרת של הדיון הזה היא ביזיונית.

בכל מקרה, דיי גאה סה"כ בשחקנים שבמחצית השנייה השתלטו בצורה יפה על המשחק. ה3-0 באמת לא היה מחויב למציאות וסה"כ אחריו הייתי יחסית דיי רגוע. הייתה תחושה שריאל טובה בהרבה ותנצח.

רונאלדו פשוט ענק-ענק-ענק לאחרונה, לא חשבתי שעדיין יש לו את זה ברמה הזו. זה לא היה המשחק הכי גדול שלו, ובכל זאת - גם המהלך שהביא את הפנדל, גם 2 בישולים לאיסקו וגם הפנדל עצמו. אני באמת חושב שעוד ועוד משתכנעים שאכן הוא השחקן הטוב בכל הזמנים.

(Renen) #30

ריאל עולה לחצי אחרי משחק לוהט בברנבאו.

יובה טרפה את הקלפים עם שני שערים בנגיחה של מנדז’וקיץ’ במחצית הראשונה, הראשון כבר אחרי כדקה וחצי. שער נוסף של מטווידי, משגיאה ענקית של נבאס, הביא למצב של הארכה.
בתוספת הזמן, החילופים ההתקפיים-מאוד של זידאן השתלמו כך שמסירה של רונאלדו מצאה את ואסקז 2 מטר מקו השער, וזה נדחף קלות על ידי מדהי בנעטיה בגבו, ולאחר מכן עם הרגל. רונאלדו כבש את הפנדל רק בדקה ה-98, אחרי מריבה בין השופטים ושחקני יובנטוס, בסופה בופון מורחק במשחקו הכנראה-אחרון בליגת האלופות אי פעם (הרחקה ראשונה במפעל).

בסופו של יום, ריאל מדריד מצטרפת אל ליברפול, רומא ובאיירן בחצי גמר שכולל נציגה אחת מכל ארבעת הליגות הגדולות לראשונה מזה שנים.

התוצאה אולי משקרת, הרי ריאל החזיקה בכדור 62% מהזמן, בעטה לשער 18 פעמים (יובה בעטה 11)… אבל היא לא הייתה מסוכנת. שער כמעט-חוקי של איסקו נפסל במחצית הראשונה, וראן מצא את המשקוף וכמעט כבש בהזדמנות אחרת, וגם בייל ואיסקו היו מאוד קרובים. אבל מעבר להכל, צריך לדבר על יובנטוס. אלגרי, שוב, העלה משחק חוץ למופת עם טקטיקה שראויה להערצה. כמו מול טוטנהאם, יובה הגיעה עם הראש למטה והציגה משחק יעיל, חזק וסבלני. אפילו החילוף המהיר של ליכשטיינר על חמת דה-שיליו התבצע בשקט-יחסי כך שההופעה המשיכה.

יכול להיות שהפנדל גבולי. זה בטוח לא פנדל של מאה אחוז, אבל זה גם בטוח לא לא-פנדל. בכל המשחק שחקני יובנטוס שיחקו כדורגל אגרסיבי וחזק, ביצעו 20 עבירות (לעומת 8 בלבד של שחקני ריאל ב-90 דקות!) ולא פעם קרה שהשופט ויתר על שריקה, ואפילו על כרטיס. זו כנראה סיבה נוספת שהביאה לכך שהפנדל נשרק.
בסופו של יום, ריאל כתשה את יובה בטורינו, מה שאי אפשר לומר על מה שיובה עשתה אתמול, והגיעה לבלאנקוס לעלות יותר. מדובר בקבוצה טובה יותר.

מה שצורם יותר מהכל היא הדרך שבה בופון מסיים את דרכו במפעל (ככל הנראה). השוער הענק הציל מספר שערים, כרגיל, היה סבלני ומנהיג, והורחק באקט פזיז של השופט. אף אחד לא רצה לראות אותו מורחק, לא הקהל ואפילו לא רונאלדו שניגש לנקודה הלבנה.

3-1 ליובה, אבל ריאל ורונאלדו קרובים מאוד לשבירת שיאים נוספים…

image

(momi) #31

מה אתם אומרים על התפקוד של זידאן?
מחצית ראשונה חלשה משהו, ואז להוציא את קאסאמירו(!!!) ובייל.
זה אומץ מקצועי להוציא שחקן כמו קאסמירו, ועוד יותר אומץ עם בייל, שאין הפגנת אי אמון יותר גדולה מזאת. המשמעות של חילוף כזה היא שבייל חשוב לכל היותר ברמה של ואסקס או אסנסיו! דבר כזה יכול לגרום לשחקן לרצות לעזוב.
זה אומץ להוציא את מודריץ אחד הקשרים הטובים בעולם, וזה אומץ להעלות את וייאחו (שהיה ממש בסדר יחסית למה שציפיתי) במשחק כזה גדול.
אתמול ראינו את איסקו מאחורי חלוץ, במערך מהיר. זאת העמדה כמעט האידיאלית של איסקו, וראינו אותו מצליח בה מאד בפעמים קודמות.(המופע בליגה על אתלטי שנה שעברה)

(Merengue) #32

אחרי שישנו, נרגעו, ועיכלנו, אפשר לדבר על הפנדל הזה רגע. אני לא מבין מה מפוקפק בו, אני כבר צופה בו בפעם המי יודע כמה, ועד עכשיו אני משוכנע שהשריקה נכונה.
על דבר כזה בכל דקה אחרת בכל מקום במגרש שורקים עבירה, ופה זה לא קטע של “הרמת רגל מסוכנת” אלא של “מסוכנת” שמימשה את הפוטנציאל שלה והפכה לעברה אמיתית, בעט לו בבטן וגם הפיל אותו מאחורה. שוב, בכל מקום בגרש ובכל דקה אחרת זה נשרק בלי ויכוח, אז דין דקה ראשונה כדין דקה 93.

(bixente) #33

נתחיל ממה שמעניין את כולם : השיפוט

1. היה שער חוקי במיליארד אחוז של איסקו. החלק של קייליני שהכי קרוב לשער הוא לפני זה של איסקו. שער חוקי שהיה משנה הכל וחבל ששוב צריך לדון בשיפוט.
  2. היה פנדל או לא? האמת ? לא יודע, באמת שלא. אני לא חושב שאפשר לבוא בטענות לשופט שבדקה 93 שורק לפנדל על עבירה שהייתה מצדיקה במיליון אחוז שריקה במרכז המגרש אבל לא בטוח שמצדיקה שריקה ברחבה. ואסקז קיבל כדור מול שער, בנעטייה מתנפל עליו ו-ואסקז נופל. גם הגיונית זה נראה כמו פנדל. אבל בסדר אופ"א הכי מגניב זה לשלוח אנשים בלי כלים לעשות עבודות כאלו. פשוט מעצבן שצריך לדון בשיפוט כל פעם מחדש. רוצים לשמוע משהו מצחיק? יש תרחיש אבסורדי שבשנה הבאה בליגת העל בישראל יהיה שיפוט וידאו ובליגת האלופות לא יהיה !!! בעצם לא, זה לא מצחיק, זה עצוב. מאוד ! הגיע הזמן שיבינו שאין מקום לדברים האלו בכדורגל. השער של איסקו היה משנה את כל הסיפור. הפנדל שינה את כל הסיפור.
    אני לא מתייחס לכאב לב של אוהדי ברצלונה שטוענים חד משמעית שלא היה פנדל או לאלו שטוענים שחד משמעית כן היה פנדל כול עוד לא יביאו הוכחה חד משמעית. וכן ראיתי את הוידאו שהיה כאן כמה תגובות מעליי. הוא לא חד משמעי. ברגע שזה יהיה חד משמעי זה יהיה לא ניתן לוויכוח. קדימה בהצלחה לכם.

לגבי המשחק - משחק פשוט מסריח ומזעזע של ריאל ושל הסדרן (זידאן). חוץ מרונאלדו ואיסקו שניסו (על יכולת אני כרגע עדיין לא מדבר) כל השאר הסריחו את הדשא ופשוט לא ניסו אפילו להשיג סדר. והנה שוב הטענות שלי לגבי הקישור של ריאל ובכלל החולשות שלה. בברנבאו שולטים לה באופן מוחלט במגרש בלי הפרעה. זה פשוט לא הגיוני. וההברקה של זידאן ? להוציא את קאסמירו ולהכניס את ואסקז. זו כבר טיפשות וחוסר הבנה בכדורגל שמזמן לא ראיתי. בנוסף לתת לשחקן הכי נמוך שלך (קרבאחל) לנסות לעצור את הגבוה ביותר של היריבה עם משחק ראש מעולה (מנדז’וקיץ’) זה עוד גאונות של זידאן. ריאל פשוט חילקה שערים קלים. 2 שערים של מריו על דני בהרמות (את השני נבאס היה צריך לקחת) , עוד מתנות לחג מנבאס. פשוט הזוי. זו הסיבה שאני תמיד אומר לאנשים : אין לי בעיה עם השטויות של ראמוס, אני פשוט רוצה עוד כמוהו על המגרש, עוד לוחמים כאלו. ראמוס פשוט היה מחלק כאפות לכל מי שצריך ומאזן את המצב. וכן אם היה צריך הוא גם היה עושה כמה עבירות או תאקלים שהיו מרגיעים את יובה ומבהירים שיש יריבה מנגד. ולא מזמין אותם לעשות מה שבא להם במגרש.
ליובה כל הכבוד , נתנו הכל ניסו והיו קרובים להארכה. בהארכה כנראה ששוב זידאן היה מבין כמה הוא טיפש שבזבז את כל החילופים. פשוט לא יאןמן כמה תחת יש לאיש הזה

(Merengue) #34

גם במליון זוויות אחרות שראיתי השתכנעתי שזה פנדל ב100%. ואם לא הספיקה לי הדעה שלי, יש את דעת הפרשנים ופה אני ממש לא מקשיב לישראלים.
בשידור האנגלי וגם הספרדי הסתכלו על זה הרבה, והחליטו שהשריקה נכונה, עכשיו נניח שהספרדים לא אובייקטיבים, מה תגיד על האנגלים.

(bixente) #35

שום דבר לא חד משמעי בפנדל הזה.
זה רחוק מלהיות חד משמעי. אתה יכול להביא תמונה שמראה כאילו שכן היה ואוהד יובה יביא תמונה שמראה שבנעטיה נגע בכדור. וכן הלאה. אם תבא משהו חד משמעי אני אשמח לראות, כרגע הכל כמעט כזה. בהצלחה

אני חושב שאתה מתבלבל בין אומץ לבין טיפשות. הקישור שלך לא עובד ולא מתפקד ואתה מחליש אותו? אתה מוציא את הקשר האחורי ומכניס את ואסקז?
להוציא את לוקה זה אומץ ? לא זו שוב טיפשות.
וכבר טיפשות וחוסר הבנה בכדורגל שמזמן לא ראיתי. בנוסף לתת לשחקן הכי נמוך שלך (קרבאחל) לנסות לעצור את הגבוה ביותר של היריבה עם משחק ראש מעולה (מנדז’וקיץ’) זה עוד גאונות של זידאן.
החילוף של בייל באסנסיו היה צריך להיות החילוף היחיד במחצית ולראות איך הקבוצה מגיבה. להוציא את קאסמירו בלבל את ריאל עוד יותר. לזידאן אין הבנה , אבל מזל יש לו בכמויות. איכשהו דברים מסתדרים לו בסוף אבל אני באמת חושב שמבחינת אימון כדורגל הוא בערך באותה רמה של בניטס שהיה כאן חצי עונה. הבניטס של ליברפול למשל היה מאמן הרבה יותר טוב ממנו. ההבדל בין זידאן לבין בניטס זה החברות עם השחקנים והקטע המנטלי. כנראה שם הוא טוב. כי מאמן הוא לא. פשוט אפס.

לגבי בייל - אני באמת שואל - אתם אשכרה רוצים שהכלומניק הזה יישאר, באמת?
גם אם אני עוזב את העניין הפציעות וכמות הכסף שהוא שדד מאיתנו בזמן שהוא שוכב על מיטת הטיפולים - האופי והיכולת הם בינוניים במקרה הטוב והמעט שיש בו ממש לא מתאים לריאל מדריד. איפה הוא היה אתמול ?
מה הוא עשה נגד אתלטיקו? הוא פשוט שחקן בינוני ובטח ובטח שלא מתאים לריאל. כל עוד אין לו שטחים פתוחים 30-40 מטר קדימה אין לו שום משמעות. הוא צריך לתת את הכדור קדימה ולרוץ וזהו. הוא לא יכול למסור בצורה טובה מספיק , הוא בטח לא עובר שחקנים , הוא פשוט לא עושה כלום. לפני שנתיים עוד קצת נגח טוב וגם את זה הוא איבד. פשוט שחקן מיותר שיכלנו למכור ב100 מיליון בקלות בקיץ. חבורה של טיפשים.
נבאס שוב הוכיח לי כמו בכל העונות חוץ מעונת הדסימה הטובה - שוער טוב אבל לא להיות שוער ראשון בריאל מדריד. את השער השני שוער סביר עוצר. על השער השלישי אין אפילו מה לדבר. פשוט מזעזע

אני יכול להמשיך לדבר על ההופעה של כל שאר השחקנים אבל כבר אין טעם חוץ מרונאלדו ואיסקו שניסו (על יכולת אני כרגע עדיין לא מדבר) כל השאר הסריחו את הדשא ופשוט לא ניסו אפילו להשיג סדר. והנה שוב הטענות שלי לגבי הקישור של ריאל ובכלל החולשות שלה. בברנבאו שולטים לה באופן מוחלט במגרש בלי הפרעה. זו הסיבה שאני תמיד אומר לאנשים : אין לי בעיה עם השטויות של ראמוס, אני פשוט רוצה עוד כמוהו על המגרש, עוד לוחמים כאלו. ראמוס פשוט היה מחלק כאפות לכל מי שצריך ומאזן את המצב. וכן אם היה צריך הוא גם היה עושה כמה עבירות או תאקלים שהיו מרגיעים את יובה ומבהירים שיש יריבה מנגד. ולא מזמין אותם לעשות מה שבא להם במגרש.

(Mr.Maestro) #36

פנדל מהחד משמעיים שיש! אין מגע בכדור של בנעטיה, גם דחיפה בגב וגם הורדת זקיף עם הרגל! הרי אם זה היה נשרק בדקה ה-10 אף אחד לא היה בא בטענות! כיוון שהפנדל נשרק במצב של 0-3 ליובה ובדקה ה-93 אז מנסים להפוך אותה לגבולי. למישהו יש ספק שגם אם היה שופטי מצלמות היה נשרק פנדל לטובת ריאל?! לי אין ספק ובכלל לא היינו מגיעים למצב הזה כי גם השער של איסקו היה מאושר! אני מבין את אוהדי יובה ואת התסכול שלהם, אבל הם קצת נסחפים עם העניין של דפקו אותם. התלונות היחידות שלהם יכולות להיות לבנעטיה שעשה שטות כזאת בדקה כזאת קריטית. אם לא המגע של בנעטיה שמפילה את ואסקס, הוא לבד מול בופון מרחק של 3 מטר!

(bixente) #37

כן לי ולכל העולם יש ספק גם אחרי ההילוכים החוזרים. אלא אם כן יש הילוך חוזר אחר שאתה מחזיק בו ועוד לא ראיתי. כמו שאמרתי קדימה בוא תוכיח לי.
וכן השער של איסקו היה חוקי. אבל לא על זה דיברתי, דיברתי על הפנדל. אני באמת מחכה שתוכיח לי חד משמעית שהיה פנדל כמו שאני מחכה שיבוא אוהד יובה ויוכיח חד משמעית שלא היה.

לגבי ואסקז - הוא פשוט אפס שבמקום להכניס את הראש ולנגוח פנימה יצר את כל הבלגאן.

(Mr.Maestro) #38

א. אין שום מגע של בנעטיה בכדור, אבל יש מגע בואסקס.
ב. שים לב לפניו של ואסקס בזמן המגע.
ג. רואים בבירור שבנעטיה דוחף מאחורה, מה שגורם לואסקס לאבד שיווי משקל (ושוב שים לב לפניו של ואסקס).
ד. גם הרגל של בנעטיה שנכנסת מהצד פוגעת בואסקס ומפילה אותו לצד ולא לפי התנועה הטבעית של הגוף, וזה ללא שום מגע בכדור.

באמת שלא מבין מה מפוקפק בפנדל הזה? זה הרבה יותר פנדל מאשר שלא.

(humusman) #39

mediest

מפה זה נראה כמו מגע עם הכדור.
אי אפשר להגיד על דבר כזה חד משמעי, אפשר לומר גבולי אבל בטח לא חד משמעי.

(Mr.Maestro) #40

לבוא ולשים תמונה זה לא לעניין הרי בוידאו רואים בבירור שאין שום דיפלקשן של הכדור מהרמת הרגל של בנעטיה. מה גם שהרגל של בנעטיה נכנסת לחזה של לוקאס לאחר שהכדור קופץ כבר מהחזה שלו, לכן התמונה הזאת מרמה, כלומר התמונה הזאת אתה לא יכול לדעת מה המרחק בין הכדור לחזה של ואסקס. בנוסף בתמונה גם לא רואים את הדחיפה מאחור. חבל להסתמך על תמונה כלשהי, כאשר יש לך סרטון וידאו כל כך ברור.

(Merengue) #41

אם הוא היה מנסה לנגוח הוא מזמן היה רואה את הרגל של בנעטיה בתוך הפרצוף שלו ואז זה היה 200 אחוז פנדל.

ובתמונה שהביאו פה בטענה שהוא מגיע לכדור, אתם מתעלמים מזה שכדי להגיע לכדור הוא צריך לעקוף גוף שלם של לוקאס כדי לעשות את זה עם הרגל ובמצב כזה אין אפשרות להימנע מלהפיל אותו, וזה נחשב פאול איך שלא תציגו את זה.

(titi camara) #42

מה תוכיח לי שהיה פנדל ? יותר מזה ? אין תחנת טלוויזיה שמכבדת את עצמה שלא הביאה שופט שקבע חד משמעית שהיה פנדל, אפשר תמיד להביא מנגד אוהדים מתוסכלים של יובנטוס או היותר מתוסכלים שהם אוהדי ברצלונה שתמיד יגידו שלא היה מגע כלל.

דחף אותו נכנס בו מאחורה ובעט בו וכמעט הוריד לו את הכתף…בחלק ממדינות אירופה אפילו היו מאשימים אותו באינוס קטין…

מה שמצחיק זה שאם הבלם לא היה נכנס בו ומוריד אותו ואסקז בטוח היה מחמיץ את זה, אין לי ספק בכלל, במקום לנגוח ישר לשער הוא ניסה לעצור את הכדור על החזה 2 מטרים מבופון, הכדור היה בטוח בורח ממנו.

(Renen) #43

חברים, קרה הרבה במשחק אתמול. אין ספק שנושא השיפוט הוא חלק נכבד ממה שקורה במשחק כדורגל, ולצערנו גם על אירועי אתמול - יש מה לדבר.
בקשר לפנדל - מה שבטוח לגביו הוא שזה לא מצב של מאה אחוז, לא לכאן ולא לכאן. אין מה להתווכח על עובדות משום שאין עובדות חד משמעיות. אולי יום אחד ישתמשו בשיפוט וידאו וטעויות כאלו או אחרות יימנעו. אין טעם בלנסות להוכיח אחד לשני מה קרה בדיוק, בגלל שבסופו של דבר אפשר לראות את הסיטואציה משני כיוונים שונים, אף אחד מהם לא הזוי.

מכל מקום, אני מציע למקד את הדיון בדברים שיש כאמור מה לנתח בהם, כמו שעשינו כאן יותר מפעם אחת בתקופה האחרונה ובצורה נפלאה: ניהול המשחק של המאמנים, התפקוד של השחקנים, השלב הבא, ההשפעה של הליגה ועוד.

(Mr.Maestro) #44

כמה נקודות לגבי המשחק עצמו…
השנה כפי שקרה גם שנה שעברה אנחנו משלמים על חוסר יעילות. נכון שתוצאה של 3-0 אמורה להספיק, אך עדיין היינו צריכים לתת 5 ליובה במשחק החוץ, כך היינו חוסכים לעצמנו הרבה כאב ראש. אותו הסיפור מול הבווארים בחצי הגמר במשחק החוץ בעונה שעברה.
מכאן אני מגיע לנקודה הכי בעייתית השנה, וזה ניצול המצבים. אנחנו יוצרים המון מצבים, אך היעילות לא משהו. אותו הסיפור בליגה הספרדית, אנחנו הקבוצה שיוצרת הכי הרבה מצבי הבקעה, אבל לא יודעים לנצל אותם.

הכדורגל הוא אכזרי לפעמים ואני מבין את התסכול של אוהדי יובה, אבל חוץ מזה שהיה פנדל ברור, בסופו של דבר הקבוצה הטובה יותר והראויה בשכלול שתי המשחקים הגיע לחצי הגמר.

(bixente) #45

אני ממש לא מסכים. היינו מאוד יעילים במשחק הראשון. נכון יכלנו לכבוש יותר אבל היינו חותמים בעיניים עצומות לחזור עם 3:0 מטורינו.
הבעיה לא הייתה ההחמצות מהמשחק ההוא
הבעיה האמיתית זה איך שעלינו למשחק אתמול. בבית שלנו באנו ונתנו ליובה לתקוף אותנו גלים ולהרחיק כדורים. באמת שלא הבנתי איך אפשרנו לזה לקרות. למה קרוס ולוקה לא הניעו כדור? למה לא שיחקנו כדורגל? למה לא הנענו כדור כמו בחלק מהמקרים במחצית השנייה?
ב0-0 וב1-0 היינו צריכים להניע כדור ולהתיש אותם לאט לאט. באנו וישר יצרנו בלאגן. כשקצת הרגענו את יובה אפשרנו להם עוד גול קל שיצר 2:0 מה שהעלה אותם למחצית השנייה עם המון אמונה.
ריאל של אתמול היא האשמה האמיתית, לא זו של טורינו.

ולגבי החוסר יעילות וחוסר ניצול מצבים בליגה הספרדית - זה שקר. אולי זה איזשהו נתון סטטיסטי שנוצר בזמן האחרון אבל ריאל בחצי העונה הראשונה רק הרימה כדורים לרחבה וקיוותה לטוב. לא בגלל חוסר ניצול מצבים היא נראית כך.

(Mr.Maestro) #46

ממש לא מסכים איתך, אתמול הגענו למספיק מצבים בכדי לשים כדור אחד או שניים ברשת, אבל לא עשינו את זה. אם ההתקפה אתמול הייתה מבצעת את העבודה, בכלל לא היינו מדברים על ההגנה. המצבים שהגענו אליהם היו די טובים, אבל הניצול היה גרוע.
כשאתה לא משחק כדוגרל אתה לא מגיע לכמות כל כך גדולה של מצבים (כמובן שהכל יחסי בהתאם ליריבה שעמדה מולנו). יובה הגיעו מוכנים והקשו עלינו בהנעת הכדור, אבל עדיין היו הזדמנויות שהקבוצה הגיע אליהם. האמת התוצאה הזאת משקרת, ריאל הייתה הקבוצה היותר דומיננטית במגרש, אך יובה הקבוצה היעילה. רונאלדו לדוגמה הגיע למצב נגיחה מאוד דומה לזה של מנדזוקיץ’ בשער השני, ההבדל הוא שהכדור של רונאלדו הלך החוצה וזה של יובה לתוך הרשת, וגם לנבאס יש לא מעט אשמה בשער הזה. להגיד שלא הנענו כדור, כאשר החזקת הכדור במחצית היה משהו כמו 60-40 זה קצת לחטוא לאמת.

גם פה אני לא אסכים איתך, קודם כל הגענו להמון מצבים גם בחצי הראשון של העונה לא רק מהגבעות לרחבה, תיזכר לדוגמה במשחק מול ולנסיה בברנבאו. אפשר להתווכח עם נתון של יצירת המצבים, אבל תפתח פה אשכול של כל משחק העונה, ותראה כמה קללות לאותו בנזמה על חוסר ניצול המצבים, או רונאלדו שכבר קברו אותו כי חצי ראשון של העונה הציג יכולת רעה והחמצות מטורפות בקנה המידה שלו.

(Mádridistа) #47

אני לא מסכים, ממש לא באנו להתבטל אתמול. גם אחרי השער המוקדם, לחצנו אותם גבוה והיינו בשליטה רוב הזמן, יובה נראו אומללים בפרקים ארוכים של המשחק. הם לא לחצו אפילו ואיבדו כדורים בצורה אומללה במקומות מסוכנים, היו לנו מספיק מצבים כדי לגמור את זה. סתם חוסר מזל מטורף ושאננות בחלק הקדמי, בשילוב יום קטלני של יובה מקדימה, מכל מצב וחצי הם נתנו גול (וגם המתנה ההיא מקיילור). ה3-0 הזה ממש לא משקף. לא היינו צריכים להגיע למצב הזה בלי שום קשר, וברור שיש על מה לבקר, אבל לא חושב שהיה פה איזה מחדל מטורף מצידינו. רוצה לומר: באותה צורת והלך משחק כמו של אתמול, זאת תוצאה של אחד למאה.